Opinie o VAN PUR w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VAN PUR. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VAN PUR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VAN PUR w Zabrze

Ziomek

Kierownicy dostali podwyżki w marcu, pracownicy szeregowi nie dostali nic i jeszcze premie zabierają, bo trza sobie odbić kasę wydaną na maseczki z powodu kryzysu. Wypłaty po 2100zł, nic się doprosić nie można, żeby kupili albo naprawili. Januszex pełną gębą jak w kabarecie.

Szeregowy
@Ziomek

Zasłaniają się spadkiem sprzedaży, po ilości pracy jaką wykonują szeregowi pracownicy nie da się odczuć spadku.

Magazyn

Kierownik magazynu to porażka. Ktoś musi przejąć stery żeby to wszystko działało jak należy. Pozdrawiam

Kola789

Pojawiła się ostatnio oferta na zastepce dyrektora ds technologii w Rakszawie, jak wygląda ta praca, jakie zarobki, jaką atmosfera, praca jedno czy dwuzmianowa?

@Kola789

Na ten moment w VAN PUR szukają: Przedstawiciela Handlowego, Specjalisty ds. ochrony środowiska, Regionalnego Kierownika Sprzedaży, Koordynatora ds. handlu nowoczesnego, Specjalisty ds. rozliczania piwa, Referenta ds. dokumentacji logistycznej oraz Laboranta - oferty są w Internecie. Nie ma w wśród nich tej, o którą pytasz. Może już zdecydowałeś się aplikować i dostałeś tę posadę? Powiedz, jak jest.

Czy tu pracuja tez tak nie kompetentne osoby jak w q bevie ? Bo tam to masakra. Ciekawe kiedy dotrze do rodziny wlasciciela i udzialowcow ze osoby zarzadzajace sa nie te co trzeba

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie VAN PUR na stanowisko Spawacz MAG lub TIG - Niemcy blisko granicy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Mati

Byłem na rozmowie na stanowisko pracownik magazynu kasa jaką oferują 17 zł na godzinę jest co najmniej zabawna. Szukają ludzi z poczuciem humoru za śmieszne pieniądze.

Wózkowy
@Mati

I jeszcze do tego nie ma premii przez pierwsze 3 miesiące, żałują tych 250zł brutto, co by człowiekowi nie odbiło od bogactwa. :D

Mati
@Wózkowy

Dokładnie , a potem zdziwieni że ludzie przychodzą i odchodzą . Rotacja jak w młynie.

Witam Szkoda naprawdę tej firmy,naprawdę fajnie się pracowało.panie dyrektorze j. Rz, odeszło lub odejdzie już nie ma co!! wartościowi już odeszli, szkoda że właściciel tego nie chce lub nie widzi. Odchodzą planiści, dyrektorzy, ludzie co tworzyli tą firmę i rozwijali ją od samego początku. Szkoda Logistyki odszedł naprawde jeden z lepszych pracowników który to wszystko twórzył od podstaw, a teraz co jest problem. Aby to wszystko naprawić powinien podać się do dymisji najlepszy z najlepszych. Słowa jego od dymania ludzi jestem ja. Gratulacje za szacunek dla ludzi .

Jaroslaw

Panie Jarzeboski proszę nie robić z siebie ofiary. Dajemy radę bez tak wielkich specjalistów jak Pan. Van PUR działa dobrze i rozwijamy się mimo ubytków. Wynagrodzenia rosną na prudkcji nowi ludzie mogą już zarobić ponad 3000 na początek więc nie mamy się czego wstydzić.

Obserwator
@Jaroslaw

Tak 3 tysiące zapomniałeś dodać ze za dwa miesiące taka pensja. Pisz prawdę alba wcale. Pozdrawiam

Ludek
@Jaroslaw

Pan sobie żartuje? Jakieś max2600 chyba że plasmax na petach

Wózkowy

Pozdrawiam decydenta, który uważa, że jeżdżenie 8h na zewnątrz wózkami widłowymi bez kabin jest ok, noż (usunięte przez administratora) czyste bezmózgowie zero jakiejkolwiek empatii, normalnie taktyka na (usunięte przez administratora)ludzi, żeby brali l4 zbiorowo z powodu wyziębienia...

Tymon

@Pracownik Nie ma ludzi niezastąpionych,a rotacja w załogach zawsze była i będzie. Firma dobra, więc wymagająca.

Poszukujący

Przyszedłem na rozmowę o pracę i operatorowi wózka widłowego oferują 2000-2100zł netto, czyli jak na 2020 rok, to o jakieś 600-700zł poniżej wynagrodzeń rynkowych na śląsku dla tego stanowiska pracy. Zrezygnowałem, ale jak ktoś dopiero zaczyna, to może z rozpaczy go przygarną, żeby się nauczył tam jeździć a potem z doświadczeniem można szukać czegoś lepszego.

klient

Gdzie została przeniesiona lokalizacja z Handlowej 6 w Zabrzu Czy ktoś może coś wie na ten temat

garcer

Witam jak się ma sprawa zarobkowa na operatora wózka widłowego?

Szukam pracy i zastanawiam sie o wysłaniu cv czy warto proszę o sugestie.

Grzegorz

Tak dużo narzekacie . Może byście założyli Związki Zawodowe które dbałyby o Wasze interesy. Pomyślcie trochę i zacznijcie działać. Pozdrawiam. Buźka

Wx

Witam, Jak wygląda praca ph? Wizyty, flota, kasa? Auto na weekend dostępne? Target do wyrobienia? Stosy @@ codziennie?

@Wx

Dołączam się do Twoich pytań, tym bardziej, że w Zabrzu jest aktualnie dostępna 1 oferta pracy na stanowisku zastępcy kierownika fermentacji i leżakowni: https://pracodawcy.pracuj.pl/van-pur-s-a,20023 i sam chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca w tym miejscu i na jakie zarobki można liczyć. Odpowie ktoś z pracowników?

Qwerty
@Wx

3tys brutto podstawy plus 40% premii, tak czy tak przy wyrobieniu maksymalnej premii 3 nie przebijesz. Auto służbowego skoda Fabia, jazda na tygodniu spoko ale na weekendach 32gr z kilometra. Targety zależne od regionu ale raczej do wyrobienia. Do odwiedzenia 178 sklepów w miesiącu.

KT
@Wx

Nie polecam. Kasa słaba, brak perspektyw, auto płatne, brak benefitów.

Ludzie... Do pracy przychodzimy aby pracować. Nikt nie może żądać godziwej płacy za źle wykonaną pracę. Pomyśl ile razy działałeś na szkodę Firmy poprzez zniszczenie mienia i zajmowanie się w czasie pracy wszystkim tylko nie tym co masz w zakresie obowiązków. Jeśli tyle miałeś spostrzeżeń i dobrych pomysłów to dlaczego nie podzieliłeś się nimi z kierownictwem? W zamian we własnej obronie łapiesz się tanich chwytów broniąc się w ten sposóbprzed zwolnieniem dyscyplinarnym u Dyrektora. Dla mnie jesteś konfidentem.

Lisek
@anonymous

Kofidentem może być jedynie kierownik logistyki kierownik Michał......... on donosi do detekcji np.. magazynier Łukasz ....... został zwoniony za dwa piwa a wielu wynosi w ilościach większych... znam dość dobrze magazyniera Łukasza byłego pracownika chciał się zwolnić na tych miast bez wypowiedzenia bo zaczynał inna pracę za lepsze pieniądze więc nadarzyła się okazja więc nie pracuje ale takiego magazynier w życiu nie będą mieli szkoda słów ....... chłopak pracuje ma przynajmniej normalne pieniądze za swoją pracę..... A na temat van pur zabrze szkoda szczęki języka bo do dyrekcji i kierownictwa nic nie dociera

Lisek

Chłopie ja nie kradne mam 58 lat pracuje już 20 na van pur jak ty kradzież to się dalej przyznawaj

@anonymous

anonymous - jest prosta zasada do pracy się przychodzi aby zarobić i godnie utrzymać rodzinę. Wiec nie powinieneś się w ogóle wypowiadać.Ilu było kierowników magazynu,zastępców , logistyki itd. dlaczego wszyscy odeszli , zła kasa.Nie taka po prostu jest firma ,szkoda bo przez pana dyrektora odchodzą bardzo doświadczeni pracownicy.A to jeszcze nie wszystko - zostało jeszcze kilku naprawdę dobrych pracowników, którzy już nie długo zrobią odpowiedni krok do nowych firm.

Bioly

3.Pamiętaj abyś dzień święty swiecił

Renata
@Bioly

Nie bardzo rozumiem, co Twoja opinia ma wspólnego z wyrażaniem swojego zdania na temat pracodawcy. Jeśli pracowałeś lub pracujesz w VAN PUR (a tak się domyślam, bo jeśli nie, to czemu miałbyś się wypowiadać w tym wątku), to napisz proszę jakieś konkrety dotyczące pracy w tym miejscu - będzie to na pewno mile widziane przez osoby szukające pracy! Długo już jesteś/byłeś związany z tym pracodawcą?

Xxx
@anonymous

Anonymous to na to wychodzi ze u was wszyscy żle pracują. Bo kasa jest tragiczna 2,200 zł netto to dla ....,,,,,, Wiec nim zaczniesz oceniać ludzi zapłać im godziwą pensje

Dominika
@Lisek

Przypominam, że na forum GoWork.pl nie można podawać imion pracowników, więc prośba o nie wpisywanie ich w kolejnych komentarzach, w innym przypadku komentarz zostanie usunięty. Czy jeszcze pracujesz w firmie VAN PUR? Warto się tam zatrudnić?

mimi31

Jaki system pracy jest w firmie? Czy czterobrygadowy czy tylko 3 zmiany od poniedziałku do piątku?

Koszalin
@mimi31

W Koszalinie są 3 zmiany, ale od czasu do czasu dyrektorek wprowadza 4 brygadówke np w połowie miesiąca. Także system pracy że tak powiem "luźny", zależny od chwili.

Tego jeszcze nie było, kierownik logistyki w pracy na terenie browaru zbiera i gra w pokemony.

Dominika

@Pracownik Uważam, że Twoja wypowiedź ma niewiele wspólnego z tematem warunków zatrudnienia w VAN PUR. Ale mam nadzieję, że zechcesz jednak nam napisać coś merytorycznego. Chciałabym się dowiedzieć w jakim systemie odbywa się praca w tej firmie? Będę wdzięczna jeśli odpowiesz.

Xxx

Co tu duzo gadac... Pracownicy robią co chcą walą piwsko w pracy razem z brygadzistą!!! Co to za odpowiedzialnosc!!! Wypłaty z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze. Ochrona ustawiona wiadomo kiedy można piwsko wynosić :) Zero odpowiedzialności ale jak dojdzie do wypatku to brygadzista jest czysty!!!

Renata
@Xxx

Nie jestem do końca przekonana, czy to forum jest odpowiednim miejscem do przekazywania tego typu informacji. Tak czy inaczej - z takim problemem powinieneś zgłosić się bezpośrednio do swojego Przełożonego. Zrobisz w ten sposób? Teraz może skupmy się na warunkach zatrudnienia w firmie VAN PUR, która jest największą niezależną polską spółką piwowarską. Jakie funkcję tam sprawujesz? Czy oprócz normalnej pensji macie tam możliwość uzyskania dodatkowej premii? Jak wygląda ta kwestia?

@Xxx

Ochrona napewno nie jest ustawiona... Oj zaostrzymy conieco po takim bezpoctawnym wpisie. Życzę żeby wypaTkowa Twojej głupoty malała a umiejętności ortograficzne rosły!!!

@Adam

Oj głupieje człowiek i łapie złe wzorce czytając bazgroły oszołomów... :) Tak!!! Pomówienia o działaniach ochrony są bezpodstawne i napewno zmieni się co nieco... :))))

Hootiehoot
@Adam

Powiedział gościu, który jak widać ma magisterkę z polonistyki. Jak już kogoś obrażać, to proszę mieć podstawę wiedzy w swoim umyśle, a może ,,podctawę"... Kto wie?

ph

UWAGA NA VAN PUR!!! JEZELI KTOS CHCE ZOSTAC PRZEDSTAWICIELEM TEJ FIRMY TO OD RAZU WSPOLCZUJE... NIE SLUCHAJCIE GLODNYCH KAWALKOW DYREKTOROW I KIEROWNIKOW KTORZY ROBIA WIELKIE NABORY NA TO STANOWISKO...OBIECUJA ZAROBKI DO 4200ZL NETTO ALE NIESTETY ...JEST TYLKO 2200 NETTO CZYLI SPOKOJNIE W LIDLU CO MIESIAC SIEDZIAC NA KASIE ZAROBISZ TYSIAKA WIECEJ, KIEROWNICY I DYREKTORZY TO KLAMCY . NIE DOTRZYMUJA SLOWA A TARGETY SA TAK DUZE ZEBYS NIE ZGARNAL PREMI, MALO TEGO SUKCESYWNIE ROSNA CO MIES DO 50 % MIESIAC DO MIES, WIEC ZAPOIMNIJ O ICH REALIZACJI.

Trw

Firma jak każda inna duzo obiecują a później jak przychodzi do dnia wypłaty to człowiek jest w wielkim szoku.

Zostaw merytoryczną opinię o VAN PUR - Zabrze

• Jak się pracuje w VAN PUR?

Zobacz opinie na temat firmy VAN PUR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VAN PUR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VAN PUR