Van Pur S.A.

Van Pur S.A.

Opinie o Van Pur S.A.

Irena

@Bodzio a jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Orientujesz się jak wygląda kwestia z aktualnymi rekrutacjami, czy obecnie są prowadzone? Daj znać, wielu osobom się przyda ta wiedza. Mobbing zazwyczaj ma na celu poniżać, ośmieszyć daną osobę, czy tak też było w tej firmie?

Bodzio
@Irena 17.08.2018 15:48

Benefity? ???? to dla nich akurat sa to że cały czas pracujące weekendy robią i święta nawet ich nie powstrzymuje a zwiazki zawodowe nie podpisały pracowitych świąt więc konstytucja tego zabrania a mimo to moja to gdzies. A premiami sami siebie pasa . Poprostu Jędrzejowski kolchoz

Bodzio

Van Pur Jedrzejow totalna porazka , pani dyr. Totalne beztalencie zero organizacji pracy. Mobbing stosowany w dziale Laboratorium od kilku lat przez jedna z pracownic tego zakładu, wszyscy o tym wiedzą wraz z dyrektorka zakładu i nic z tym nie robia. Grafik pracy 2-3 dniowy Max na 5 dni o którym dowiaduje się dzień przed lub samemu trzeba wydawania jak się ma do pracy. Totalnie brak szacunku dla pracowników. Premia uznaniowa nie wpisana w regulamin zakladowy i ciezks do wypracowania tylko po ty by nie zaplacic ludziom. Nie polecam!

ADF
@Bodzio 07.08.2018 13:44

Dlatego cały czas są oferty pracy od nich, a jak wygląda praca na rozlewni, co się robi ?

anonymous

Właśnie wypiłem pierwszy raz w życiu piwo BOORG Mocne firmowane przez Van Pur S.A. W- WA Co mogę powiedzieć jest naprawdę O.K.! Polecam. Cóż, co do firmy to się nie wypowiem, bo nie wiem.

Zachęcam do publikowania opinii na temat pracodawcy Van Pur S.A., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi? Warto starać się o pracę?

ZBYCHU
@Zainteresowany 24.02.2018 16:57

POTRZEBUJE

Wege

Jak ktoś chce zarabiać z premia 3 tys. I płacić za jazdę w weekend fabia to zapraszam.

dostawca

A ta ich pseudo platforma zakupowa jest śmiechu warta, gość który to obsługuje w Koszalinie i tak kupuje tam gdzie jemu jest na "rękę" a nie tam gdzie taniej.

Rock

Szczęśliwie nie jestem już pracownikiem tej firmy. Pracowałam na stanowisku PH. Podstawa 2 tys a premia nie do wyrobienia po plany za duże i nikt nie dał rady robić. Kolega zrobił prawie plan ale tez nie dostał premii bo jest ona uznaniowa a pracodawca uznaje ,że się nie należy (tak słyszałam). Przy zdawaniu i rozliczeniu zostałam poniżona, powiedziano mi ,że ja śmierdzę a tym samym mój samochód więc muszę zapłaci za koszt prania. Musiała bo inaczej nie dostałabym świadectwa pracy. Nigdy nie liczono się z naszym zdanie i traktowano nas przedmiotowo. To było coś gorszego niż przysłowiowa korporacja. Cieszę się ,że pracuje teraz w innym miejscu. Oczywiście jest to moje odczucie.

Fantom

Potwierdzam to co kolega napisał Skoda Fabia nie dotarłem do momentu korzystania z auta ale jedno jest pewne że za darmo to nie pojedziesz sobie w weekend. Nie wspomnę o tym ile chcą płacić bo to totalnie ponizajace, nie polecam firmy nie wiem jak jest na Warszawie, ale sądzę że podobnie jak wszędzie czyli do (sami dobrze wiecie) , widać jaka jest rotacja pracowników na ogłoszeniach a to mówi samo za siebie, Panem życia w tej firmie napewno nie zostaniesz.

Rock

Fabia ale jak tylko chcą jeździć prywatnie to nabijane są kwoty większe niż za auta do wynajęcia na minut a mocno tego pilnują bo w autach jest gps.

Kacy

Czy ktoś podpowie czym aktualnie jeżdżą PH ?

czy ktoś ma doświadczenie w tej firmie jako elektromechanik i opowie czy jakaś realne ścieżka kariery jest dostępna?

majczaj1711

Hmm... Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko PH-Koordynator. Jednak jak patrzę na http://www.vanpur.com.pl/aktualnosci/praca.html to trochę mnie "mrozi". W ogóle zakładka "aktualności" to jakaś kpina z ich strony jest...

Prezes

Zastanawiam się dlaczego ktoś piszący ten post nie mam na tyle cywilnej odwagi, aby podać swoje dane? Hmm, to ciekawe. Poza tym obraża ludzi, a to jest bardzo niegrzeczne.

AnonimPrzezDuzeA
@Prezes 30.05.2016 11:37

A ja z kolei zastanawiam się czemu odpowiadając na post kolegi również nie podajesz swoich danych mając na uwadze "cywilną odwagę ". Prezesem to możesz być... W swoim garażu o ile go masz.

XxX

Firma żałosna! Samochody rozpadające się, oszczędność na bezpieczeństwie pracownika! Nie polecam! Wielki pan dyrektor DZ zasiadający w Koszalinie, stosuje mobbing i uważa się za wielkiego przywódce a jest zwykłym pachołkiem który świeci się na zielono, bo za przeproszeniem wchodzi innym w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie zatrudniajcie się! Stracony czas w moim życiu!

rekrutowany

godzine czekalem na korytarzu na umowiona rozmowe rekrutacujna, dzien wczesniej dzwonilem nawet zeby sie upewnic o ktorej dokladnie i ile bedzie trwala, bo panu jak to powiedzial fajnie sie rozmawialo.

Spoko ludzie, dobra atmosfera, no stress. Ogólnie polecam :)

Zostaw opinię o Van Pur S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Pur S.A.