Van Pur S.A.

Opinie o Van Pur S.A.

Rock

Szczęśliwie nie jestem już pracownikiem tej firmy. Pracowałam na stanowisku PH. Podstawa 2 tys a premia nie do wyrobienia po plany za duże i nikt nie dał rady robić. Kolega zrobił prawie plan ale tez nie dostał premii bo jest ona uznaniowa a pracodawca uznaje ,że się nie należy (tak słyszałam). Przy zdawaniu i rozliczeniu zostałam poniżona, powiedziano mi ,że ja śmierdzę a tym samym mój samochód więc muszę zapłaci za koszt prania. Musiała bo inaczej nie dostałabym świadectwa pracy. Nigdy nie liczono się z naszym zdanie i traktowano nas przedmiotowo. To było coś gorszego niż przysłowiowa korporacja. Cieszę się ,że pracuje teraz w innym miejscu. Oczywiście jest to moje odczucie.

Fantom

Potwierdzam to co kolega napisał Skoda Fabia nie dotarłem do momentu korzystania z auta ale jedno jest pewne że za darmo to nie pojedziesz sobie w weekend. Nie wspomnę o tym ile chcą płacić bo to totalnie ponizajace, nie polecam firmy nie wiem jak jest na Warszawie, ale sądzę że podobnie jak wszędzie czyli do (sami dobrze wiecie) , widać jaka jest rotacja pracowników na ogłoszeniach a to mówi samo za siebie, Panem życia w tej firmie napewno nie zostaniesz.

Rock

Fabia ale jak tylko chcą jeździć prywatnie to nabijane są kwoty większe niż za auta do wynajęcia na minut a mocno tego pilnują bo w autach jest gps.

Kacy

Czy ktoś podpowie czym aktualnie jeżdżą PH ?

czy ktoś ma doświadczenie w tej firmie jako elektromechanik i opowie czy jakaś realne ścieżka kariery jest dostępna?

majczaj1711

Hmm... Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko PH-Koordynator. Jednak jak patrzę na http://www.vanpur.com.pl/aktualnosci/praca.html to trochę mnie "mrozi". W ogóle zakładka "aktualności" to jakaś kpina z ich strony jest...

XxX

Firma żałosna! Samochody rozpadające się, oszczędność na bezpieczeństwie pracownika! Nie polecam! Wielki pan dyrektor DZ zasiadający w Koszalinie, stosuje mobbing i uważa się za wielkiego przywódce a jest zwykłym pachołkiem który świeci się na zielono, bo za przeproszeniem wchodzi innym w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie zatrudniajcie się! Stracony czas w moim życiu!

rekrutowany

godzine czekalem na korytarzu na umowiona rozmowe rekrutacujna, dzien wczesniej dzwonilem nawet zeby sie upewnic o ktorej dokladnie i ile bedzie trwala, bo panu jak to powiedzial fajnie sie rozmawialo.

Spoko ludzie, dobra atmosfera, no stress. Ogólnie polecam :)

Zostaw opinię o Van Pur S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Pur S.A.