Opinie o Van Pur S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Van Pur S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Van Pur S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Pur S.A. w Warszawa

gastro

A wydawałoby się, że po "uzdrowicielu" z pomorskiego gorzej w sprzedaży być nie może. A jednak będzie się działo, bo mamy kolejny "trafny" wybór i awans. Czas na show farbowanego blondyna z Małopolski. W Rakszawie czuć dumę na każdym kroku.

Handlowiec
@Rep

Nikt się nie pomylił, bo zrobił dużo złego. Lepszy system premiowy, farsa. Chyba jesteś blisko A.M. dlatego ta wypowiedź taka pozytywna. A co do awansu PH na Rksow to oni tego żałują. Najlepsze rządy były w 2021 roku, dobry system premiowy, konkursy dla PH i spokojna atmosfera pozwalająca robić swoje.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

też były pracownik
@Operator

to prawda, potem jak będą chcieli,to dostaniesz drugą roczną umowę. Następnie DO WIDZENIA, bo to byłaby trzecia na czas nieokreślony, a tej przecież nie chcą.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Van Pur S.A.?

Rep

W ostatnim czasie dużo się zmieniło - solidne podwyżki, dobre premie, więc i wymagania poszły w górę. Spodziewaj się pytań o „warsztat” pracy PH, zadań z matematyki handlowej itp. Jeśli ogarniasz marżę, narzut, nie spaliłeś za sobą ziemi w poprzedniej firmie - warto się dobrze przygotować.

Staram się o pracę w Van PUR na stanowisko PH dajcie znać czy warto ile można zarobić i jak z samochodem czy można go używać do celów prywatnych. Dzięki

@Kandydat

Przedstawiciel zarobi minimum 5 tysia podstawy, a kumaty drugie tyle z premii. Jest o co walczyć. Jest dużo nowych kierowników i nareszcie awanse - ktoś tam na górze zmienił mental i skończyło się ściąganie samych swoich z Food Care albo Żywca. Nie rozumiem, skąd tyle narzekania - jest ciężko, bo rynek trudny się zrobił, ale warunki są bardzo fajne

pracujący Nowy wpis
@Rep

to zweryfikuj teraz co się dzieje....rotacja za rotacją, pilnowanie sowich kolesiów, zmiany wśród kierowników są tak częste że ja już i nie wiem pod kim pracuję. to nie jest normalne

@było mineło Nowy wpis
@Rep

"ktoś tam na górze zmienił mental i skończyło się ściąganie samych swoich z Food Care albo Żywca." -nie ktoś a wieloryb jak ten z filmu z kompleksami nie związany ze sprzedażą, zakompleksiony , przestraszony pseudo manager który miał pracować z ludźmi o większych kompetencjach od niego więc się ich pozbył i zaczął ściąganie nieudaczników z KP.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Operator

Tak , na okres próbny 3 miesiące, potem roczna umowa.

też były pracownik Nowy wpis
@Operator

Jakie wartości są cenione w Van Pur S.A.?

Alfred

Ktoś mi wytłumaczy czemu To samo ogłoszenie wisi od toku na rozlew w Jędrzejowie dzwoniłem z zapytaniem o prace i place To bardzo nie miła pani stwierdziła ze w firmie się robi cały miesiąc 31 dni A ja że ustawowo To 160h a że tam się tak pracuje a ją że nikt mnie nie zmusi do pracy w sobotę i niedzielę za tą samą stawke To się nie dziwię że nikt nie chce pracować ta firma To (usunięte przez administratora) oni nie szukają pracownika tylko białego (usunięte przez administratora)

pracownik w na bezrobociu.
@Alfred

To ogłoszenie, moim zdaniem jest do "picu" dla zarządu, - zobaczcie nikt nie chce pracować = zatrudniają Mołdawców, Ukraińców i inne "ruskie" , BO TANIEJ i nie muszą płacić za urlopy i inne. Mnie umowy nie przedłużają, bo to byłaby trzecia, ale praca dla cudzoziemców NIE ZNAJĄCYCH POLSKIEGO JEST. Pracujesz w każdy dzień miesiąca, oczywiście za weekendy jest inna stawka, za noce też, to jest produkcja i tak jest. W tej chwili moim zdaniem, ta "łódka tonie"., bo bez języka polskiego długo na maszynach nie popracujesz.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Van Pur S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
gastro

@gastro

Zazdrość przez Ciebie przemawia czy masz podstawy, żeby z takim przekąsem się o nim opowiadać?

Dobrobij
@gastro

Już podobno odchodzi, słuchy chodzą.

BB
@gastro

Ten z tym zółtkiem na głowie gdzie niebył to dział miał dość i się wszyscy zwalniają teraz czas na handlowców gdzie g óra ma oczy.ale to układ z panią prezes facet po trupach do celu , a porażka taka jakiej mało.

@BB

Taki miał być zły, a zwolnił cieniasów, co po znajomosci przyszli z FC i GŻ i awansował na RKS już 4 przedstawicieli. Podwyżki, nowe zasady premii, w końcu ktoś nas docenia. Takich wyników sprzedaży nie było od dawna. Czyli ktoś się bardzo pomylił, tak go tu oczerniając…

Handlowiec
@Rep

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Van Pur S.A.?

Podbeskidzie

Odradzam pracę w tej firmie szczerze pracowało się mega do pewnego dnia kiedy na stanowisko wskoczył farbowany utyty facet z brakiem wiedzy i jego ekipa (usunięte przez administratora) i głupszy załatwili ludzi fajnych na cacy efekt był taki ze zaczeli zwalniać najlepszych PH bo oni byli mądrzejsi od nich i strzelili sobie w kolano bo teraz reszta chłpa też sama zaczeła się zwalniać bo widzi ze panowie rozjechali firme na amen.Teraz byli handlowcy się jednoczą i nie tylko i chyba pójdą pozwy bo troszkę nam zabrali zdrowia i zjedli psychiki , naszym celem jest teraz udowodnienie tych wszystkich świnstw żeby już nigdy nikt przez tych ludzi nie cierpiał.Jeden wielki układ więc nie polecam ,ale my tym panom mamy coś do udowodnienia i udowodnimi bo wjedności siła.

Prawda
@Podbeskidzie

Przykre ale prawdziwe.... Ignoranci i kompletne (usunięte przez administratora)nie kminiące tematu rozwaliły team handlowy ;/ w jedności siła! (usunięte przez administratora)

Ciekawy
@Podbeskidzie

I jak tam byli pracownicy? Zjednoczyliście się? Jakieś pozwy poszły? Czy wszystko było zgodnie z prawem?

Wojtas

Jak tam nowy pan dyr regionalny z food care ? Ciśnie bardzo, wygląda na takiego co nie za bardzo ogarnia tematy, na dodatek nie zna rynku ?

Prawdziwy
@Wojtas

Na podstawie wyglądu stwierdzasz/pytasz czy nie zna rynku? Zna i ogarnia aż za dobrze, a ciśnie tylko słabych, ale to pewnie wiesz ;)

Szczupak
@Wojtas

No szkoda chłopaka, taaaki "talent". Ale, że FC puścił taaaki skarb do VP, na pewno ktoś nie dostrzegł wszystkich talentów tego ładnego i modnego Pana.

++GABI++
@Wojtas

I co. Mija kolejny miesiąc i świetnie sobie radzi mimo "że nie zna rynku".

Dobrobij
@++GABI++

O fakt, świetnie wygląda, a czy sobie dobrze radzi, to porozmawiamy za kilka miesięcy.

FC
@Wojtas

o którym dyrektorze mowa ? czyżby Maciek ? bo w tamtym czasie zwolnili kilku dyrektorow z foodcare za wałki

@FC

I wzięto tutaj kogoś takiego, kto jakieś podejrzane rzeczy robił?

FC
@Małgorzata

Może nie wiedzieli że porobili wałki. Przecież nie każdy się przyznaje a góra nie zawsze moze to zweryfikować

Śliski

Pan śliski się pośliznął

@Śliski

Ale to sprawdzone informacje czy tylko plotki powielacie? Są rekrutacje na dyrektora skoro zwolnili? Chętnie bym spróbowała

Salut
@Wojtas

Czyli jak tak czytam od 3 lat nic lepiej tylko gorzej. Najbardziej rozśmieszyli mnie dyrektor i kierownik wyskakujący za krzaków na wspólną pracę i zwalnianie z dnia na dzień na stacji ... Banda, granda czyli co tu jeszcze (usunięte przez administratora) panie Szmaciak ... a już chciałem aplikować ...

Prawdatylkoprawda

VanPur większość w Rakszawie to jedna wielka rodzina po znajomości, bez kompetencji i doświadczenia. Ważne są powiązania tylko i wyłącznie. Brak szacunku do pracowników zwalnianie z dnia na dzień. Brak stabilności. Podstawa PH 4100 brutto , system premiowy zmienny i nie jasny.

@Prawdatylkoprawda

Piszesz, że niejasny ale znasz go z praktyki? Bo jeśli tak to jest szansa na przytoczenie tego systemu na jakimś przykładzie? Może uda się go rozgryźć

Ślepy kelner i Rogacz
@Małgorzata

Ile tu złości i nieprawdy

Braniewo

Wpiszcie w google "Kamil Lazarewicz o napiętej sytuacji w Browarze Braniewo" a dowiecie się prawdy

Braniewo
@Braniewo

Apelujemy o wsparcie w mailowej akcji i przekazanie tego apelu Waszym organizacjom zakładowym. Zwolniono z pracy Przewodniczącego NSZZ "Solidarność" w Browarze Braniewo, mimo sprzeciwu organizacji. Pytano też organizację o możliwość zwolnienia Zastępcy Przewodniczacego. Akcja przeciwko liderom organizacji zaczęła się w momencie, kiedy upomnieli się o podwyżki płac i kiedy organizacja próbowała wszcząć spór zbiorowy (nie uznany przez Pracodawcę i nie zgłoszony do PIP). Państwowa Inspekcja Pracy po kontroli wykazała w wystąpieniu 23 naruszenia prawa pracy. Pracodawca poskarżył się na działania Inspektora Pracy w rekontroli do Okręgowego Inspektoratu Pracy

@Braniewo

Dziękujemy za wsparcie jak nas zamykali. Czego wtedy nie pisaliście maili? Teraz szukacie pomocy? Każdego szkoda. Jedna osoba w Braniewie to nic w porównaniu z 90 w Koszalinie.

Ph

Co to się podziało, że pan piękny odchodzi ze sprzedaży ? Czyżby mu nie szło ?.

Ryba
@Ph

Sam nie odchodzi, podziękowali mu.

@Ryba

Skoro podziękowali to z jakiego powodu?

Małgorzata

Cała? :/ A to firma nie robi kompletnie niczego, żeby to jakoś ratować? Bo raczej bierność nie popłaci, konkurencja pewnie nie śpi

Mr Anderson
@Małgorzata

Może warto kupić wszystkim pamelki, będzie łatwiej ratować.

Matei
@Ph

Miał byc czarnym koniem prezeski a okazał się być czarną owca, jak większość jej wyborów.

Klakier
@Matei

Takie środowisko w tej organizacji od ponad 2 lat. Exodus ludzi, którzy zbudowali tą firmę i kierowany napływ "kwalifikacji". Efekty widac. O atmosferze lepiej nie wspominać.

Jakie są mocne strony pracodawcy Van Pur S.A.?

Brak..

Aneta

A minusy? :D Zakładam, że coś się znajdzie?

Koszalin

Browar w Koszalinie zamknięto a wszyscy pracownicy otrzymają wypowiedzenia do końca sierpnia (zwolnienia grupowe) dzisiaj przedstawiciele zarządu firmy ogłosili taką decyzję pracownikom

BUMIŚ

Witam, słyszał ktoś o przejęciu VanPur-a przez InBev?

na pewm=no maja kase na zakupy
@BUMIŚ

AB InBev - największy producent piwa na świecie - ma spore kłopoty. Na początku grudnia agencja ratingowa Moody's obniżyła ocenę wiarygodności kredytowej firmy z A3 do Baa1, co może znacznie utrudnić pozyskiwanie finansowania na inwestycje oraz spłatę długów spółki, które opiewają na kwotę ok. 100 miliardów dolarów - czytamy na businessinsider.com.pl.

Małgorzata
@na pewm=no maja kase na zakupy

Co to oznacza tak naprawdę dla pracowników? Ta informacja ma na nich jakikolwiek wpływ?

@BUMIŚ

Halo, powiedzcie czy u was też są cięcia kosztów, zwalnianie pracowników do minimum obsady? Minimalny rozlew bez sobót i szukania oszczędności na siłę?

ZK
@Koszalin

W Koszalinie jest bardzo źle. Zamknięty został zewnętrzny magazyn pod Koszalinem, część produkcji jest przenoszona do Braniewa, całkowicie zamknięto rozlew butelkowy. Zwalniają dużo ludzi ze wszystkich działów, ŻADNA umowa nie jest przedłużana, bez względu jakiego stanowiska dotyczy!!! Zamrożono całkowicie budżet z wyjątkiem funduszy na bezpieczeństwo pracy. Wmawiają nam że jest tak we wszystkich browarach, czy to prawda? nie wierzymy im więc szukamy odpowiedzi u źródła

@ZK

I co, dowiedzieliście się czegoś na temat Warszawy? Bo po przeczytaniu tego opisu też aż ciekawa jestem jak sytuacja wygląda w innych miejscach. Ale skoro to wygląda tak dramatycznie to chyba należy się spodziewać tego wszędzie? Znany jest główny powód?

maseczka

pandemia skonczyła się a maski zostaly...

@maseczka

Ta pandemia to nigdy akurat się nie skończy a przynajmniej nie przez najbliższe lata... Ale to nakaz dalej jest w firmie czy już każdy nosi jak chce?

Nakazano mi dzisiaj stworzyć fałszywą pozytywną opinię o firmie - po prostu nakłamać żeby przyszli pracownicy myśleli że jest tu bardzo dobrze. Jestem w szoku, propaganda jak za czasów (usunięte przez administratora) Nie będę kłamał jak tu jest cudownie... nie polecam.

Agnieszka

A jak nie chcesz dać żadnej opinii to co? Zwolnią Cię :P?

Oj współczuję

Widzę że przygarnięcie byłych pracowników browaru Namysłów. Nie wiecie co robicie. RK BW AW RW poczytajcie co pisano o browarze Namysłów

kupicz
@Oj współczuję

To są fachowcy wysokiej klasy. Przyjęli ich żeby zrobić porządek.

Byli PH

Generalnie do momentu zmian w strukturach, pracowało się bardzo dobrze. Udziały półkowe rosły, sympatyczna atmosfera. Fantastyczne zespoły, w których chciało się pracować. Robota robiła się sama. Zmiany struktur. Podział super zespołów. Koordynatorzy przekształceni na kierowników regionalnych, stworzenie stanowisk dyrektorskich. Jak oceniam zmiany? Kopanie, szukanie haków, polityka tabelek, akceptacja ‚sztucznie’ zawyżonych statystyk - kretyńska grywalizacja. Brak krytycznego podejścia do produktu. Budżet marketingowy w wysokości 20 zgrzewek piwa - przy obecnych ‚cenach’ wystawek - tragedia. Wspólne prace z kierownikiem wyskakującym z krzaków 2 razy w miesiącu, storechecki przedstawicieli - bez podpisanych umów ze sklepami! Dystrybucja MH - brak jakichkolwiek umów ze sklepami na jakiekolwiek produkty. Kierownik wraz z dyrektorem przeglądają GPSy, tworzenie trasówek z czasem przejazdu miedzy punktami. Dyrektor również z kierownikiem wyskakują z krzaków na tzw. wspólne prace. Piwo do realizacji zadań miesięcznych pojawiało się zazwyczaj w środku miesiąca wykonania zadania, pod koniec miesiąca, bądź w ogóle. Wprowadzenie 12 SKU piwa do sklepów bez opłat za półki - dostępność na poziomie 80%, rotacja 2-3 SKU. Brak zainteresowania rotacją ze strony przełożonych. W tabelkach ma być i tyle. Niewyobrażalna ilość wymian przeterminowanego piwa po zrealizowaniu zadań dystrybucyjnych. Brak jakichkolwiek działań marketingowych ze strony firmy. Reklamy pojawiły się w kwietniu 2020 w TV. Wymiana kapsli kolejny dramat. Płacenie z własnego portfela w hurtowniach za odebrane piwo do rozliczeń loterii dla klientów. Wstawianie lodówek do sklepów - brak budżetów na utrzymanie lodówki. Zwalnianie ludzi z dnia na dzień na stacji Orlen i pod domem mimo realizacji targetów. Przekazywanie 2 mln zł na walkę z COVID -19, w tym samym czasie zwalnianie ludzi podczas pracy zdalnej.

Były ph
@Byli PH

Nic dodać nic ująć. Święta prawda!!!

BrzuchATy
@Byli PH

Dobrze że tam nie poszedłem, maglowali mnie na kilku rozmowach przez długie tygodnie, obiecywali że spełnia moje warunki finansowe, a potem ni z gruchy ni z pietruchy zaproponowali tyle ile chciałem...ale brutto i jeszcze udawali (usunięte przez administratora) Śmiech na sali i strata czasu, udawanie że nie powiedzieli tego, co powiedzieli. Wątpię też, by ktos tam zagrzał miejsce np jesienią.

PH
@Byli PH

To co się dzieje teraz w firmie

PH
@Byli PH

3600 brutto podstawy + 40% premii Obecnie wyrobić premie jest bardzo cieżko, targety wymyślone i mocno zawyżone, wsparcia brak... marketing bardzo słaby, budżety to 20 zgrzewek piwa które nie zawsze docierają, a jak już to w połowie miesiąca albo w następnym. Fabia w kombi, dobrze wyposażona, ale trzeba płacić za jazdę prywatną. Taniej wychodzi samochód na minuty... Benefitów żadnych, szkoleń żadnych... W biurze i administracji wszyscy jakby pracują jak za karę. Rotacja PH ogromna, kto może to ucieka jak zobaczy jak ta firma wygląda. Zwolnienia z dnia na dzień to norma, nawet jak są realizowane targety i w raportach są same pozytywy.

TOMASZ
@Byli PH

Potwierdzam. Teraz znowu widzę do pracy 28 etatów gdzie wczesniej redukowali bo nie opłaca się jeździć wszędzie. ŁOMŻA to nie Tyskie, Żywiec Żubr czy Tatra lub Harnaś gdzie musi być w każdym kurniku. Każą wprowadzać nowości a potem nie biorą odpowiedzialności za przeterminy i PH wszystko z bagażnika wydaje a i tak jeszcze go brakuje. Poźniej nie maco dołożyć do zakupów dla klientów i nie idzie wyrobić planów które w ciagu 2 miesięcy zostały podniesione o 80%. Connector w tej firmie nie działa i sami musicie klepać sprzedaż w tablety i jeszcze na koniec sprawdzają czy się pokrywa 100% aby dostać premie a to nie realne jest w pracy PH aby wszystkie zamówienie przez Nas przeletywały. Zastanówcie się przed podjeciem pracy tutaj bo tego Wam nie powiedzą jak jest naprawdę.

@Byli PH

Potwierdzam. Tragedia, tragedia, tragedia. Omijać szerokim łukiem.

Byly
@Byli PH

Czy wy macie Roberta Klebana, Klebanskiego. To amator i asekurant z Namysłowa. Kilka wyuczonych slow i Exel. Prowokacje i manipulacje. Weźcie pogońcie go jak najszybciej. Nielubi jak się konkretnie z nim rozmawia. Nie dawajcie odsunąć się od Prezesa, bo tylko on uzurpuje sobie prawo do kontaktów z nią i ja omota. To manipulator i improwizator jakich mało. Do tego złotowa. Trzeba postawić się jak w Namyslowie chlopaki. Albo MY albo ON.

Nicko
@Byli PH

Cale te zmiany to efekt panujące chaosu.

pytanie

witam na stronie widziałem że w Jędrzejowie szukają mechanika. Jakie warunki? czy praca 3 zmianowa?

as

Począwszy od atmosfery, skończywszy na satysfakcjonujących zarobkach – współpraca z firma van pur jest naprawdę opłacalna. Można wzbijać się na szczyt i naprawdę fajnie się rozwijać. Zaczynałem jako przedstawiciel handlowy, a dzięki rozwojowi i zaangażowaniu firmy w pracownika teraz mogę zarządzać swoim zespołem. Bardzo polecam pracę tutaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Van Pur S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Van Pur S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Pur S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Pur S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Van Pur S.A.