Opinie o Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Modehpolmo Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Modehpolmo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Modehpolmo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Modehpolmo Sp. z o.o. w Szczecin

NIEZADOWOLONY Nowy wpis

NIEKOMPETENTNA FIRMA, FUSZERKA NA KAŻDYM POLU - PROSZĘ ZAPYTAĆ KOGOKOLWIEK NA OSIEDLU CENTRUM (STARGARD) WYBUDOWANE OSIEDLE - BRAK MIEJSC PARKINGOWYCH. PRZY 2 BUDYNKACH O ILOŚCI MIESZKAŃ OKOŁO 110 lokali - 0 miejsc parkingowych !! ZAŚ PRZY DALSZYCH BUDYNKACH (3-4) POUSTAWIANO SAME MIEJSCA DLA INWALIDÓW OKOŁO 12 MIEJSC ! TO JEST KABARET. NAJŚMIESZNIEJSZE IŻ NIE ZROBILI ORGANIZACJI RUCHU !!!! TZN ZROBILI CO INNEGO NA PAPIEPRZE I ZGŁOSILI DO URZĘDÓW A CO INNEGO WYBUDOWALI xD !! to dopiero deweloper. Policja jak i straż miejska odrzuciła projekt, poprawiają go 3 lata i nie potrafią tego zrobić. Budynki jeden przy drugim, brak wyceniania robót, tzn. jeśli chcesz przeróbke elektryki to nie ma sprawy, ale ci tego nie wycenią albo bierzesz albo nie i na samym końcu nie wiesz czy zapłacisz 200 zł za wstawienie 2 dodatkowych gniazdek czy 20 tyś PLN gdyż nigdzie tego nie odnotowujesz w umowie. KABARET !! jak najdalej od tej firmy z calego serca odradzam. ABSOLUTNY NEGATYW, FIRMA (usunięte przez administratora) prowizorująca jedynie PR.

Tobi Nowy wpis

Kupiłem mieszkanie na galaktyki Jestem zadowolony .Wsxtstkie formalności z kupnem mieszkania zostały załatwione do końca tak jak powinny .Byly jakieś posluzgi ale jak wszędzie. Więc polecam

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Modehpolmo Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Julita Nowy wpis

Brak możliwości rozwoju z każdym rokiem jest tam coraz gorzej. Mobbing itp.

Tytus

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje nowych pracowników, jakie zarobki?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Modehpolmo Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik sprzątający do pracy w ośrodku - Wilimy? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Brak szacunku dla ludzi umowy śmiecowe człowiek w tej firmie jest zwalniany z byle pretekstów pracowałem na wylengarni w dzwonowie zero zarybień brak materiału zarybioniowego oraz ciągle (usunięte przez administratora) Brak pomysłu na poprawę sytuacji. Brak zmian w zarządzaniu firmą. Osobiście nie polecam tej firmy młodym ichtologą. sam się zwolniłem i się bardzo z tego cieszę.

Daniel

@dominika a powiesz coś więcej na temat samej umowy, jakie są warunki i stawka?

Dominika
@Daniel

Dobrze że o tym wspominasz wszystko to jest uzależnione od stanowiska jakie w tej firmie będziesz wykonywał. Jeśli tak jak ja będziesz pracować za biurkiem to ci współczuję. Jeśli jednak np jesteś ichtologiem to zarobisz tam fortunę. Samochód służbowy, dużo czasu wolnego, i okazję na zarobek na boku każdego dnia napewno cię nie ominąć nie zdołają. Jeśli chodzi o umowy to jest kalejdoskop umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność i umowa o dzieło. Wszystko zależy od wykonywanej pracy i stanowiska.

dominika
@Daniel

omijaj człowieku szerokim łukiem tą firmę............ :)

Mirosław
@dominika

Dlaczego odradzasz pracę w Firmie Budowlano-Handlowo-Usługowej Modehpolmo? Powiesz mi na jakie warunki płacowe można tu liczyć i ile rzeczywiście można zarobić pracując na pełen etat? Liczę na Twoją odpowiedź.

Dominika

Bardzo smutne ale zgadzam się z tymi opiniami pracowałam tam i stwierdzam że nie szanują ludzi i pracowników, mobink w pracy to norma!

Jack
@Dominika

Zgadzam się. Mobing, brak szacunku do pracowników dziś jestes jutro juz wypad taka polityka a takze do ludzi kupujących mieszkania czy lokale.

Ghalmar

Witam jestem obecnie zainteresowany kupnem mieszkania w Stargardzie. Czy jest tu osoba która obecnie już kupiła mieszkanie ? Czy dużo usterek ?

Sylwia
@Ghalmar

Tylko nie ta firma dobrzy to oni byli 15 lat temu jak mieli dobrych fachowców teraz po noc każdy od nich ucieka. Co do mieszkań to porażka źle zrobione po czasie ściany się sypia wszystko trzeba remontować brak słów porostu. I na dodatek hamstwo do klienta.

Absolutnie potwierdzam te nędzne opinie na temat tej firmy Wykonanie mieszkań i ogólnie całości budynków jest karygodne z prawem budowy Jest to najgorsza firma budowlana pod słońcem nigdy więcej nie kupiłbym od tej firmy czegokolwiek Jedyne co jest dobre w tym wszystkim to jest miejsce w których oni budują poza tym najgorsze badziewie łącznie z obsługa klienta Jest wiele firm na rynku w Szczecinie ze można podziwiać wykończenia całości Nigdy więcej MODEHPOLMO !!!!!

Sebastian

Czy w ostatnim czasie mieliście okazję współpracować z firmą Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Modehpolmo? Ostatnie opinie zostały wystawione przez klientów tej firmy i nie były niestety pozytywne. Czy ktoś orientuje się na jakie warunki zatrudnienia może liczyć pracownik tej firmy? Jaka atmosfera panuje w pracy? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu tej firmy.

klient

Kontakt z firmą sprawny do czasu zakupu mieszkania i przelania pieniędzy. Następnie przekładanie terminów oddania kluczy, trzeba o to wielokrotnie dopytywać a w odpowiedzi dostaje się "proszę skontaktować się z kierownikiem budowy (?!)" Firma nieodpowiedzialna, nie czują potrzeby poinformowania klientów o zmienia terminów i powodach tego a już na pewno nie mają potrzeby przeproszenia. Myślę, że warto przyjrzeć się innym inwestycjom i opiniom o tej firmie przed zakupem mieszkania.

ezhome

Modehpolmo wybudowała budynek mieszkalny w Gorzowie Wlkp. Jak poszliśmy z żoną do biura sprzedaży, to nas jakaś pani wyprosiła, mówiąc iż mają teraz ... zebranie z prezesem ?!? A chcieliśmy konkretnie przyjrzeć się 1-2 mieszkaniom i być może je kupić za gotówkę. Odszukałem więc firmę na necie i zadzwoniłem na numer szczeciński. Powiedziałem o sytuacji, jaka nas spotkała i chciałem porozmawiać z kierownikiem/dyrektorem. Podałem swój numer tel. Po jakimś czasie dzwoni jakaś panienka ... z pretensjami, że tu skarżymy na ich pracownicę, która by na pewno nie potraktowała nas w ten sposób (skąd może wiedzieć, jak jej tam nie było?). A później mi mówi, że przecież uzyskaliśmy informację, że możemy sobie przyjść w inny dzień, więc o co nam chodzi? Próbowała tłumaczyć sytuację w ten sposób, że tam, gdzie byliśmy jest BIURO SPRZEDAŻY (!!!) a akurat mieli tam zebranie z prezesem, a nie mają innego biura itd. Zakończyłem tę farsę i powiedziałem panience, że to jest biuro sprzedaży a nie biuro narad i na miejscu prezesa sam bym obsłużył klientów. Ale ... szkoda ogólnie zawracać sobie tą spółką głowy. PORAŻKA NA CAŁEJ LINII

Podwykonawca

kantują podwykonawców, nie płacą na czas, wymogi kosmiczne

klient 2

Oszuści i partacze....nie polecam żadnej inwestycji budowanej przez tą firmę!

mieszkaniec

Po wpłaceniu i sfinalizowaniu zakupu mieszkania nie usuwają znaczących usterek. NIE POLECAM Z GÓRY ODRADZAM .

Klient

[usunięte przez moderatora] partacze i brak profesjonalizmu a pózniej cisza w eterze, brak wyjaśnień, unikanie telefonów i bezczelność pracownikow tej firmy stawia ją na równi z trzodą chlewną.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Modehpolmo Sp. z o.o. - Szczecin

Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Modehpolmo Sp. z o.o.
  • Al. Wojska Polskiego 184C lok. 2
    71-256 Szczecin
  • NIP: 8521028494 KRS: 0000019446

Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Modehpolmo Sp. z o.o.