Modehpolmo Sp. z o.o. Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa

Szczecin

Opinie o Modehpolmo Sp. z o.o. Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa

Podwykonawca

kantują podwykonawców, nie płacą na czas, wymogi kosmiczne

klient 2

Oszuści i partacze....nie polecam żadnej inwestycji budowanej przez tą firmę!

mieszkaniec

Po wpłaceniu i sfinalizowaniu zakupu mieszkania nie usuwają znaczących usterek. NIE POLECAM Z GÓRY ODRADZAM .

Klient

[usunięte przez moderatora] partacze i brak profesjonalizmu a pózniej cisza w eterze, brak wyjaśnień, unikanie telefonów i bezczelność pracownikow tej firmy stawia ją na równi z trzodą chlewną.

Zostaw opinię o Modehpolmo Sp. z o.o. Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modehpolmo Sp. z o.o. Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa