Opinie o GCB Centrostal w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GCB Centrostal. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GCB Centrostal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GCB Centrostal w Jarocin

olga

Co za oszczerstwa ! Jezioro to prawy człowiek nie mógłby zdradzić prezyjaciół i wychowanków , przecież przed chwilą był tam Prezesem. Jak to będzie wspomagał produkty ? Jakie ? Szampon odpada więc jakie ?

KRUK

zainteresowana - 2011-07-20 18:29:01 Jeśli tak...to znaczy ,że wszystko wróci do normy i Łódź znów pokarze na co ją stać? "Ja wam pokażę" [usunięte przez moderatora]

KRUK

i nie bójcie się, jeziero do was słabiny nie dotrze, inne Produkty będzie "wspomagał", małość nad małościami, a oni go głupcy nieświadomi "kcą". Biedacy

CHYBA NA GOTÓWKĘ, HA

Brałeś udział w rekrutacji do GCB Centrostal. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
zainteresowana

ebu

Jest towar ? ciekawe ale trzeba przyznać że są zmiany . Łódz zaczyna być dobrze oceniana przez ubezpieczycieli . Jak tak dalej chłopaki pojadą to do końca roku odbudują pozycję . Trzymać kciuki to chyba ostatni duży Centrostal.

To witaj Aldonko w załodze GCB Łódź a niedawno karte obiegową generałowi podbijałaś jak latał na delegacje do Bydzi a teraz mały jak generał powodzenia

prezio

Spokojnie , najważniejszy z Ina został w Bydgoszczy choć w Łodzi był pierwszy na rozpoznaniu .

obserwatow

Nie mogę w to wszystko uwierzyć, co czytam.. dorośli ludzie.. a jak dzieci, dajcie sobie po razie i będzie spokój:) Ja też pracowałem w GCB i były lepsze i gorsze dni. Wzajemne wyliczanki i żale w niczym Wam nie pomogą, weźcie lepiej za robote każdy i będzie gites, potem oceniajcie kto jest padłem a kto nie. Niech każdy pracuje sam na swój wizerunek. Każdy z Was, który jest winien lub nie sam niech odpowie przed samym sobą.. Pozdrowienia dla GCB i Wrocławia:)

prezes

co Panowie i Panie juz niedługo [usunięte przez moderatora] z Bydgoszczy u was zagości [usunięte przez moderatora] oraz reszta świty co rozwaliła bydzie. Gratulacje i znowu cała elita juz na legalu w Ino bedzie grasowała. Ciekawe ile teraz zajmie czasu rozwalenie kolejnej firmy .

toja

co racja to racja, a z tego co wiem to kilku co odeszło do Wrocławia razem z łojcem prezesem i jego świtą to już nie pracują, a Ci co zostali żałują że dali się namówić na odejście z łódzkiego Centrostalu, tylko wstyd się przyznać do porażki, albo pójść pracować do męża, to jest rozwiązanie :)

:-P

wszyscy dobrzy są już we wrocławiu hehe

W firmie można dorobić się jedynie garba .Pracują tam sami nieudacznicy .Dobrzy handlowcy pozakładali swoje firmy prywatne i mają się dobrze.Jedynie wazeliniarze ,którzy ukrywając swoją pseudofachowośc podpieprzając innych i wciskając się w pewną część ciała mogą osiągnąć jakieś efekty

toja

jaki [usunięte przez moderatora]...zwykły [usunięte przez moderatora].... a tak poza tym to nie ma tragedii w GCB, praca jak każda inna, tylko jak wszędzie jak jesteś (usunięte przez administratora) to pracuj jak dupa, jak wiesz co zrobić żeby wypracować sobie pozycję i renomę to nikt nie będzie tobą pomiatał, i pieniądze też inne niż mają wszyscy tylko trzeba sobie zasłużyć ciężką pracą i zaangażowaniem. A praca w łódzkim Centrostalu naprawdę może przynosić satysfakcję, wiem dobrze bo sam tam pracuję od kilku lat, a nikt nie jest zwalniany bez powodu, zwalnia się tylko pierdoły i niedorajdy, dobry pracownik ma gwarancję stałej pracy, ogólnie polecam bo warto spróbować kariery w GCB CENTROSTAL-ŁÓDŹ S.A.

Takie czasy... Dawne potęgi muszą się zwijać, konkurencja dusi a to nie komuna że monopol na handel stalą jest. Do tego jeszcze jak ludzie bez predyspozycji ku temu próbują rządzić - efekt widać nader wyraźnie. Pozdrawiam frustratów wszelkich stamtąd.Titanic tonie!

Log

W GCB pracują "dobrzy" i skuteczni (z wynikami!!!) handlowcy i kierownicy i managery a i owszem. Ale tylko dlatego, że mają dostęp do materiału na którym trzymają łapę, reszta nie ma szans konkurować w sprzedaży z wybrańcami ....Jest ich bardzo ścisła grupka ludzi....co się porobiło z tą dawną POTĘGĄ Centrostalu!!!????Kto to [usunięte przez moderatora]........?????

Drogi Panie W (pare nicków Pan tu już zaprezentował). Ponoszą Pana emocje? Nie panuje Pan nad nerwami? Unosi się? To może właśnie Pan powinien odpocząć. Rodzinka już się dorobiła:) TYLKO POKAZAŁ PAN WYŻEJ, JAK PAN SIĘ LICZY Z LUDŹMI!!! A post wcześniej ktoś prosił o racjonalne pozytywne wypowiedzi dla chcących pochwalić. Tylko że takich wypowiedzi chyba udzielić nie sposób:)

Banda frustratów... Nie podoba się ? To zwolnijcie się sami ! Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Co, były prezes was nie chce? Nie zabrał do Wrocławia wraz ze swoją sitwą i [usunięte przez moderatora] ? Trudno. Taki wasz los.

Panie "W". Kto Panu broni dać odpór tym którzy "opluwają mateczkę" rzetelnymi, konkretnymi, pozytywnymi informacjami? Fakt, jakoś mało ich tutaj, a Pan powinien to zrobić w imieniu zarządu a nie straszyć i wdawać się w polemiki bez żadnym argumentów.

Zostaw merytoryczną opinię o GCB Centrostal - Jarocin

GCB Centrostal