GCB Centrostal

Jarocin

Opinie o GCB Centrostal

yyy

przecież centrostalu już nie ma

coś wiedzący

Centrostal zamyka działalność ale Kobitki prowadzą sprzedaż na tym terenie tylko,że firma to ATS - mają wszystko i ceny są o.k.i przede wszystkim taniej niż w byłym Centrostalu...

gumiś

Zbysiu jak sie masz? Jeszcze tam siedzisz? Jak wszystkie autka sprzedaż to czym będziesz jeździł? Hulajnogą czy pks-em?

F

jesli ktos tam jeszcze siedzi to jacys desperaci co nie potrafia znalezc innej pracy

Ludzie o czym wy piszecie. CENTROSTALU-LODZ JUZ NIE MA. Prawdopodobnie bosowie, którzy zostali będą żyli z wynajmu..... jezeli coś wiecej wiecie to napiszcie!!!!!! Trochę ludzi poszło do ATSU- CZY COŚ WIECIE JAK PROSPERUJĄ???

StaloweNerwy

To właśnie ci "najlepsi" położyli firmę…. Medal dla nich Kasa super, mniej to mało kto już płaci na rynku lokalnym no ale cóż 12zł brutto to taki szał pawełku?

gumiś

Z obecnej okrojonej kadry na ciecia trudno wybrać lepszą kandydaturę niż Zbysia. Chłopina do wszystkiego czyli do niczego. Załatwi wszystko czyli nic. Ile nam podwyżek załatwiłeś chłopie?

StaloweNerwy

Czy to prawda ze Centrostal rezygnuje z ochrony obiektu i podjęto decyzje o rekrutowaniu wśród obecnych pracowników. Kto by się nadawał do takiej roboty za ciecia? Może jakieś propozycje?

pi

gdzie jemu życiorys pisać? jemu kury szczać prowadzać nie na dyrektorów sie pchać!! jeszcze mu się bedzie centrostal czkawką odbijał!! niech go żółć zaleje! z pewnością w poszukiwaniu swej "zławy" zajrzy tu i odpowiednio zinterpretuje wpisy... ja mam tylko jeden przekaz dla niego: "Iszkoda zwać człowiekiem, kto bydlęce żyje" cyt. Jan Kochanowski, Pieśń XIX.

gumiś

dyrektorku od koni gdzie ty chłopcze robote znajdziesz? na magazyn brak ci uprawnień, handlować widać jak potrafisz - firma się kładzie, zarządzać nie umiesz niezdaro ofermo losu....... może napiszesz choć jeden życiorys?

StaloweNerwy

Ale co tu pisać do dyrektorów przez duże D jak oni skończyli albo dopiero kończa szkoły lansu i balansu, turystyki i hotelarstwa o zarządzie nie wspominając

gumiś

dyrektory (panie i panowie): ja proponuję wam ze swym pojeciem o handlu i jesli chcecie utopić kilka złotych abyście otworzyli siec solariów w Afryce! biznes dla was. zwroty grzecznościowo celowo z małej literki

StaloweNerwy

Oby ktoś rozliczył ten zarząd i tego dyrektorka handlowego co słoma z butów mu wystaje. Maciuś ty byś nawet sprzątać nie mógł bo nawet tego nie potrafisz a co dopiero mówić o handlu...

Maciuś

Ludzie no co Wy chcecie? pracownicy nie spelniaja wymagań pracodawcy! my nie chcemy takich pracowników bo to same straty, problemy itp. To przez złycxh pracowników firma znalazła się w dołku. oczywiście zarząd jest świetny, uzdolniony i wogóle naj naj naj ze musi jeszcze troche poudawać prace i wycyckac sporo siana. oj sie Duda za was weźmie, oj sie weźmie. PS: podobno konina idzie w góre-kolejnym pomysłem bedzie hodowla śkapy kujawskiej na terenach gdzie kiedys składowano tony stali. nażra sie tej trawy z żelazem to beda miały mase dopiero:-D

StaloweNerwy

To zARZAD i dyrektorek handlowy od koni zostaje? To nowa strategia firemki od pelletu? Zwolnić wszystkich a niech reszta(czyli zarząd i dyrektorek) zarabia po kilkanaście tysi miesięcznie a co nie wolno? GCB Bydgoszcz położyli w 2o11 to Lodz tez można położyć ale w 2015

ojej

Miałem właśnie aplikować ale to chyba pierwszy na świecie Centrostal nie handlujący stalą. Proponuję zmianę nazwy na CentroPellet, chyba że na handel końmi się firma przerzuci - ponoć (baczność) Dyrektor Handlowy (spocznij) jest w tym ekspertem

StaloweNerwy

Zbyniu spakowany juz jestes? Podwyżki daj przed koncem twojej kariery!

@StaloweNerwy 31.05.2015 22:39
Zbyniu spakowany juz jestes? Podwyżki daj przed koncem twojej kariery!

Zbyśiu dlaczego ty zostajesz? zwolniłeś cały magazyn sam będziesz ładował towar pellecik?

PannaAnna

Tak jest Kalisz upadł, ciekawe co nastepne? Bydgoszcz?

Show Must Go On
@PannaAnna 31.05.2015 18:32
Tak jest Kalisz upadł, ciekawe co nastepne? Bydgoszcz?

Tak, Bydgoszcz! Dokładnie dzisiaj, poszło oficjalne info do pracowników, żeby się nie martwili... ;)Dział handlowy wycinają, a machina administracyjna ma się dobrze! Chyba ostatnia chwila dla wierzycieli żeby upomnieć się o swoje należności... ;)

kim

kalisz padl

Handel

Pozytywne? To jestes w bledzie, z wyzszym wyksztalceniem i 8 lat pracy w handlu 1750zl, jak odpowiadaja ci takie warunki to mozesz zajac moje miejsce bo ja juz dawno je zwolnilam! PS a bez wyzszego to tylko na portiera mozesz isc, bo na samym starcie odpadasz ze srednim.

Handel

To Zbyniu juz takie wysokie stawki daje? A do koszenia trawy to po studiach, czy bez?

Andrzej

Do Pana "fajkow" jak zadawala cie praca za 1250zl/172h w dzisiejszych czasach to jestes tanszy niz rumun rozdajacy ulotki. Tyle w temacie!

Adam

Tylko, ze nigdy nie wiesz o ktorej skonczysz prace. Jakos nikt nie mogl sie zdecydowac - praca dobra dla studentow na miesiac dwa.

Adam

Bylem na rozmowie teraz w Bydgoszczy jako kierowca. Chyba powariowali za 1250zl mam wozic jakiegos dyrektorka i prezesa, do tego koscic trawe, odsniezac plac wokol firmy i inne takie bzdety... pracownika gospodarczego. Sami nie wiedza kogo szukaja, dobrze ze handlowac mi jeszcze nie kazali.

RobertoCarlos

Zapomniales dodac to tego wszystkiego jeszcze jedna osobe ktora nie wiadomo po co zajmuje stolek obok prezesa. Centrostalu juz NIE MA !!!

polo

No, szkoda firmy. mimo wszystko darze dużą sympatiom tą firmę. Ma problemy przez złe zarządzanie. Banda dziecioków dopadła się do władzy i rozjebali. i setki ludzi na bruk. Pan laz..i dyr. handlowy porażka proszę się dokształcić dzieci. pozdrawiam

Se-bol

Widzialem, że ze stala im nie idzie to zaczynaja opalem i peletem handlowac. Jeszcze troche i beda ziemniaki z ukrainy sprowadzac. Jechalem kiedys ul. Olowiana i nawet nie zauwazylem gdzie jest ten Centrostal (to co po nim zostalo), w barakach siedza czy jak?

D&J

Centrostal GCB kiedys to byla solidna i prezna firma. Obecnie Centrostal Lodz, w Bydgoszczy praktycznie nic juz nie istnieje. Wszytko za sprawa kiedy rzady przejeli ukraincy. Wyprzedali wszystko co mogli, upadlosc na 100lecie firmy sobie zrobili. Nachapali sie, ludzi pozwalniali, nazwe zmienili i glowny oddzial do Lodzi przeniesli. W Bydgoszczy zostal maly magazynek, kilka rurek i jakies tam blaszki maja. Dla zainteresowanych wspolpraca z ta firma - obojetnie jaka czy jako pracownik, przewoznik, dostawca stanowczo Odradzam!!!

magazynier

Czy to w Lodzi, czy w Bydgoszczy na magazynie 1,7k to max jakie mozesz wyciagnac! A praca do lekkich i przyjemnych nie nalezy... jak to w tej branzy.

Adaś Z.

Aktualnie szukali na magazyn w Bydgoszczy, tylko nie wiem po co jak tam nie ma towaru, same resztki po tym co zostalo z GCB.

Młoda

Jak dla mnie to cała firma idzie w dol, nie wazne czy to Lodz, Bydgoszcz, Kalisz... Zarobki - chyba jedne z nizszych, kierownictwo - da sie spokojnie dojsc do porozumienia, dyrektor handlowy - jedna wielka pomylka, zarzad - nieszkodliwy.

romano

no ale czasem nie od razu dochodzi się do wysokich stanowisk, czasem trzeab i popracowac firycznie, każda praca uczy nowych rzeczy tak naprawde, więc nie sądzę, żeby komus praca ta czy inna wyszła na złe, nawet jeśli nie jest wypłacana w złocie. Czekam jeszcze na Wasze komentarze w tej sprawie, pozdrawiam.

polo

A Warczaki jeszcze rządzą w Łodzi czy ich pognali? A może sami spierdzielili w podskokach??? :D

centrostalik

Kwestia kilku miesięcy i trzeba szukać nowej pracy

ll

Kiedy Zbyniu beda podwyzki? czy mamy sie pakowsc juz za brame?

kl

Zbyniu- potrzeba jeszcze ze 3 brygadzistów i 4 Twoich zastepców bo kto ogarnie tą liczną załogę? aaa i nie zapomnij o podwyżkach. zrobimy zrzute ba bilet do Bydgoszczy żebyś się w końcu wybrał...

Dostawcabyły

Trzymaj się od tej firmy z daleka :)

Handlowiec

Nie warto.

Handlowiec

Proszę o sprostowanie... "Centrostal - Bydgoszcz oddz. Łódź / ul. Pojezieska" faktycznie był bagnem i wielką pomyłką organizacyjną przez co zakończył swoją działalność jakiś czas temu, ale Centrostal Łódź (ul. Brukowa) funkcjonował lepiej (chyba?). Jak sytuacja ma się obecnie i czy warto się tam zaczepić na dłużej Handlowiec.

D...

Ta firma, a wlasciwie firemka juz konczy swoja dzialalnosc. Jednoosobowy handlowiec z garazu wiecej sprzedaje niz oddzial w Bydgoszczy. Ciagle brak towaru, a jak cos jest to nadaje sie tylko na zlom! Siedem lat pracy w centrostalu okazalo sie praca bez przyszlosci, dzisiaj jak ktos slyszy Centrostal to omija szerokim lukiem, dlaczego?

dp

W bydgoszczy od 2 lat nie ma towaru... Praktycznie plajta tam juz jest... Sam ochroniarz mowil ze wszyscy uciekaja z tego bałaganu.. I bardzo dobrze jak stal bez atestu sprzedaja z ukrainy (usunięte przez administratora)jakis... Niemcy nie chcieli mi odebrac produktu (usunięte przez administratora)

@@

WCALE SIĘ NIE DZIWIE ŻE BĘDĄ ZAMYKAĆ ODDZIAŁY W POLSCE. OTWORZYLI ODDZIAŁ NA UKRAINIE WIĘC PO CO TRZYMAĆ COŚ CO NIE PRZYNOSI DOCHODÓW.JESZCZE TROCHĘ I C.ŁÓDŹ PODZIELI LOS TAK JAK C.BYDGOSZCZ A PIENIĄDZE ZOSTANĄ WYWIEZIONE NA UKRAINIE NO BO PO CO ZOSTAŁ OTWARTY TAM ODDZIAŁ. ŻEBY BYŁO GDZIE ULOKOWAĆ KASĘ ZA ZLIKWIDOWANIE ODDZIAŁÓW W POLSCE.

MM

nasze tabelki szumnie zwane biznes planem 2014 nie spodobały się na Ukrainie ( na żartach się chyba nie znają) w związku z tym aby utrzymać dynamiczny rozwój firmy zlikwidujemy sobie kilka oddziałów , nie będą darmozjady z naszej michy konsumować swoich nędznych pensji , a i grunty pod oddziały się sprzeda to i rok 2014 będzie pod względem zysku rekordowy co na koniec roku się między swoich w postaci różnych premii rozdzieli , a sam handel stalą , opinie i przywiązanie klientów to nie są istotne sprawy , ważne jest abyśmy MY i nasze Bigwynagrodzenia trwały jak najdłużej , no i żeby kolesie z Ukrainy szybko się nie połapali ze coś z zarządzaniem jest nie tak.Żegnajcie zatem koleżanki i koledzy z Inowrocławia , Płocka , Sieradza i Piotrkowa śmiało zasilajcie szeregi konkurencji , my się nie boimy mamy jeszcze do sprzedania Kalisz Pleszew Bydgoszcz i Brukową amen

hg
@MM 21.12.2013 17:04

prorok

@@

Witam. co nowego się dzieje w C.ŁÓDŹ. Słyszałem że brygada z Chojnic się zwolniła. długo nie wytrzymali hahaha.

hehe

i co tam w centrosmiechu dobrego slychac??

były pracownik

jak dla mnie to jedna wielka hurtownia bez towaru

szeryf

Anonim - 2013-07-07 11:15:06 Dobrze w GCB Centrostal-Łódź S.A. Łódź z kasą?A JAK SIE NAZYWA KIEROWNIK MARKETINGU ?

ibez

Zgadzam się w pełni,konkurencja jest szczęśliwa,że przejmuje klientów, bo tutaj już nic do sprzedaży nie pozostało.Odwidziłem ostatnio niegdyś prężny Centrostal i jakie było moje zaskoczenie,kiedy z niewielkiej listy nic nie otrzymałem zaś kazano mi czekać 7 dni na realizacje.To chyba żarty.Firma się sypie, szkoda, bo kiedyś była potęgą.Kiedyś?jak rządzili inni...

Były

Rządzący nie mają pojęcia o handlu i realiach. Do handlu nie wystarczy nosić mundurku i( usunięte przez administratora )

Windykator

W związku z zamieszczoną ofertą pracy mam pytanie jak wygląda w Centrostalu praca w dziale windykacji? Czy są dobre warunki do rozwoju, pensja? Fajny zespół, szefostwo?

Zostaw opinię o GCB Centrostal - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GCB Centrostal