Centrostal

Wrocław

Opinie o Centrostal

klient

Jak ma być tam dobrze jeśli aktualni pracownicy zatrudnieni w Centrostalu Wrocław o.Łódź zachowują się bardzo nieprofesjonalnie... Srają w swoje poprzednie "gniazdo" i wygadują klientom bzdury.Konkurencja - była, jest i będzie ale zachowanie niektórych handlowców (szczególnie Pana [usunięte przez admina] )jest poniżej krytyki. Ludzie jeśli jesteście prawdziwym partnerem handlowym to zmieńcie skład ludzi,którzy Was reprezentują. Zniesmaczony klient.

Firma ta nie powinna się nazywać Centrostal tylko Dziadostal.Kasa cieniutka roboty mnóstwo.Większość ludzi na stanowiskach kierowniczych uważa się za wielmożne państwo a resztę pracowników traktują jak niewolników. Pan prezes uważa wrocławskich pracowników za nieudolnych i ściąga swoich ludzi z łodzi, którzy i tak nie znają się na robocie.

Zostaw opinię o Centrostal - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrostal