Opinie o GCB Centrostal w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GCB Centrostal. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GCB Centrostal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GCB Centrostal w Jarocin

?

wilk - 2011-10-28 22:39:31 HAAAA !! [usunięte przez moderatora] ściska bo jest sukces? Za 6 miesięcy Centrostal 'łódz będzie w pierwszej dziesiątce dystrybutorów . [usunięte przez moderatora] nikogo nie wywalił wręcz przeciwnie , [usunięte przez moderatora] zabral swoje co zrozumiałe , została ekipa zombi na piętrze - handel jest robiony na nowo z szacunkiem dla tych co zostali zapewniam .BTW, jak tam Macieju droga do pierwszej dziesiątki dystrybutorów i tworzenie nowego handlu? Opinie z rynku jak i od Twoich pracowników nie napawają optymizmem.

Bulbulator to urządzenie które bulbulatoruje lecz słabeuszom z Łodzi nie pomoże. Nowe oddziały to strata pieniędzy np. w Bydgoszczy z obecnym ich kierownikiem to pewny krach. Nie polecam się zatrudniać.

xxx

A co to bulburator ?

Robić 140 tyś marży /mc i cieszyć się z 8 tyś premii - trzeba mieć cos nie tak z czupryną.......

Brałeś udział w rekrutacji do GCB Centrostal. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Rurkka

25 mln ! Czekamy na wartościowych ludz , zglaszajcie się śmiało ,jest dobry motywacyjny ale trzeba robić 40 tysią marzy , jeżeli robisz 100 jesteś bogaty , jeżeli robisz 140 masz 8 koła!

sąsiad

WITAM. MAM PYTANKO. CZY TO PRAWDA ŻE CENTROSTAL ŁÓDŹ CHCE PRZEJĄĆ TEREN PO BYŁYM GCB W BYDGOSZCZY?? TAK SIĘ TYLKO ZAPYTUJE BO W BYDZI TAKIE SŁUCHY CHODZĄ ALE CHCIAŁEM SIĘ UPEWNIC. DOBRZE BY BYŁO ZEBY KTOŚ TO PRZEJĄŁ BY BYŁY MIEJSCA PRACY. POZDRAWIAM......

piotr

kogo masz na myśli pisząc [usunięte przez moderatora] -czy coś się stało?

przeznaczenie

[usunięte przez moderatora] ten to w grobie się przewraca jak widzi to co pozostało w Bydgoszczy, przyjął generała do pracy zdradził tajniki handlu wyniósł na piedestały nie zauważając innych bardzo dobrych fachowców a ta szuja rozpieprzył wszystko.Ciekawe jak jego stan zdrowia swego czasu bardzo chorowity był nawet osobista: sanitariuszka: w Poznaniu musiała z nim po lekarzach jeździć ,nie rozpoznano odpowiednio choroby. Ja proponuje zmianę specjalisty .a za krzywdy ludzkie i tak go sprawiedliwa kara dopadnie tego mu życzę.

eee

a co ze wspaniałym fachowcem, guru handlu, [usunięte przez moderatora]? już nie rządzi?

Olo

GCB C Bydgoszcz to była zajebista firma! Banda cwaniaków rozwaliła nie tylko taką legendę ale przewróciła do góry nogami życie wielu wspaniałych ludzi!

nasz

JESTEM TYLKO CIEKAWY CZY BYDYNKI I MAGAZYNY PO GCB W BYDZI NA SREBRNEJ TEŻ PRZEJMIE CENTROSTAL ŁÓDŹ ???? TAK PRZY OKAZJI JAK BY TO [usunięte przez moderatora] DALEJ PROWADZIŁ TO BY NIE DOPUŚCIŁ DO UPADKU TAKIEGO MOLOCHA JAKIM BYŁ GCB BYDOSZCZ!!

Nasz

To nie wszystko jest jeszcze Płock, Olsztyn ,Konin no i serwisowania . Zaklad rozwalaja zawsze właściciele zapamiętaj ! Amatorze w bydzi była najlepsza ekipa w Polsce ale właściciele tej firmy mieli to gdzieś . Obiektywnie patrząc niestety taka jest prawda .

Sasza

Przejmują to co rozwalili i wyprzedali...ludzi wyrzucili na bruk...długów porobili i kasę do siebie zabrali Ci na górze!....Paranoja

fachowiec

przy takim zarządzaniu i ludziach u steru i takiej bryndzy na rynku stali to oni ten nowy twór położą spokojnie w max. rok czasu

nasz

WITAM. WIDZE ZE CENTROSTAL ŁÓDŹ POMAŁU PRZEJMUJE WSZYSTKIE ODDZIAŁY PO GCB CENTROSTAL BYDGOSZCZ. W BYDZI NA OŁOWIANEJ JUŻ TEŻ JEST CENTROSTAL ŁÓDŹ I W INOWROCŁAWIU. CIEKAWE KIEDY PRZEJMIE HALE PO BYŁYM GCB W BYDGOSZCZY?? ABY TAK DALEJ A BEDZIE GDZIE PRACOWAC W BYDGOSZCZY.

krzych

Widzę, że chłopacy przygotowali sobie drogę ucieczki. Centrostal Warmińsko-Mazurski

Illo

Jak tam byznesmeny z GCB ?Ile tam już kasy nałapaliście z kieszeni handlowców? Wracajta na Kujawy!

Kinder

krzych - 2011-11-05 18:49:26 Pracowici ,konsekwentni - dotrzymują słowa ale.. zdrady nie wbaczają to prawda , wszystkich co zdradzili dopadną i [usunięte przez moderatora] znam paru skopanych sami sobie winni . Dorabiają się chłopaki jak to w Polsce , wszyscy się dorabiamy oni trochę bardziej by żyło się lepiej .PAAA [usunięte przez moderatora] . ......Dorabiają się chłopaki jak to w Polsce , wszyscy się dorabiamy oni trochę bardziej by żyło się lepiej......udławcie się tą kasą, do grobu i tak jej nie zabierzecie, ale koszt jakim się dorabiacie zostanie wam dopisany do rachunku......

krzych

Olo

Wyluzujcie:-) Są tego dobre strony: jeden kolo ma ranczo i babe na koniu, drugi przybysz ma jeszcze lepsze pod Bydzią, kilku ich kumpli też sobie poukładali " czyste moralnie życie" i mają przykładne rodzinki z autami i kaską...a to że spuścili tyle porządnych ludzi, zdolnych i pracowitych....e tam ...wyluzujcie...toć w naszym kraju to normalne...nie kombinujesz i nie jesteś chamem giniesz marnie....lepiej też zacznijcie kombinować i kopać dołki pod innymi dla własnego interesu...może w Mogilnie, może w Łodzi....

Zostaw merytoryczną opinię o GCB Centrostal - Jarocin

GCB Centrostal