Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Mistrzejowice-Północ w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Mistrzejowice-Północ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Spółdzielnia Mieszkaniowa Mistrzejowice-Północ o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa Mistrzejowice-Północ w Kraków

baner wywiady
Gagas Nowy wpis
Były pracownik

Praca w tej firmie to porażka... odradzam !!

Jerzy

Dzień dobry Jestem mieszkańcem bloku 58 na os.Piastów ,pozwoliłem sobie napisać do państwa e-mail w którym chciałem zapytać o pracę związane z podcinaniem drzew do około bloku .Moja obserwacja pod względem estetyki jak również czystości w okół bloku jest beznadziejna, drzewa są od dłuższego czasu nie obcinane co widać po uschniętych gałęziach (grozi to spadnięciem na osoby spacerujące z dziećmi jak również na samochody)przede wszystkim jarzębiny powinny być dużo niższe niż te które są obok bloku.Blok 58 jest usytuowany na wzniesieniu więc wiatry które występują są dużo silniejsze niż na dolnym Piastów.Czystość w okół bloku jak również na klatkach schodowych ma też dużo do życzenia ,z mojego punktu patrząc to osoba sprzątająca ogóle nie przykłada się do sprzątania .Proszę o pozytywne i solidne rozpaczenie mojego e-maila bo jeszcze się nie zdażyła tragedja.

paweł Nowy wpis
@Jerzy

zapraszam do pracy jako sprzątający ,warunek 2 lub 1 grupa inw

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim Nowy wpis
Pracownik
@Jerzy

Dzień Dobry Sprawa wygląda tak, że spółdzielnia pobiera od lokatorów pieniądze, a następnie wynajmuje firmę sprzątającą i jej przekazuje, podpisując umowę na pełen etat. Następnie "firma" zatrudnia pracownika, ale już nie na 8 godzin, tylko na 2, czyli zamiast na cały etat, na 1/4 czyli 2 godziny dziennie. Pracownik dostający 1100 brutto, w ciągu dwóch godzin nie wykona tego, co spółdzielnia wyznaczyła do zrobienia w 8. Taki pracownik zatrudniony jest na najgorszej śmieciowej umowie, bez urlopu, chorobowego itd. Zwykle firma by zaoszczędzić, wynajmuje schorowaną emerytkę, której nie zgłasza do zus, bo emeryci są ubezpieczeni, lub kolesia z rentą pijacką. Lokatorzy mimo, że płacą za sprzątanie, zmuszeni są sprzątać sami, albo żyją w (usunięte przez administratora) Firma bierze i zarabia, w spółdzielni osoba, która z tą firmą poszła na układ, czyli ją pod spółdzielnię wkręciła na usługi sprzątania, też ma z tego dolę, administratorki mają sie uśmiechać i podlizywać właścicielowi firmy, zbywać lokatorów, kryć firmę i prezesa, zwalać wszystko na tego pracownika najniżej.

Swojak Nowy wpis

Na wozie przyjechałaś wraz z siostrzyczka ;) szkoda moich nerwów na cię ale trenerą kasa się należy :D

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Mistrzejowice-Północ - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Spółdzielnia Mieszkaniowa Mistrzejowice-Północ?

  Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa Mistrzejowice-Północ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Mistrzejowice-Północ
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Osiedle Bohaterów Września 26
  31-621 Kraków
 • NIP: 6750005795 KRS: 0000090571
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Spółdzielnia Mieszkaniowa Mistrzejowice-Północ
Przejdź do nowych opinii