Max Bud Piotr Paweł Paprocki

Adres: Komuny Paryskiej 35 lok. 5, 71-681 Szczecin

NIP: 8511705220 REGON: 320486839

Max Bud Piotr Paweł Paprocki

Opinie o Max Bud Piotr Paweł Paprocki

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś nowe info na temat przedsiębiorstwa Max Bud Piotr Paweł Paprocki w mieście Szczecin, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Zostaw opinię o Max Bud Piotr Paweł Paprocki - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Max Bud Piotr Paweł Paprocki