Opinie o Mazur Firma Piotr Mazur w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mazur Firma Piotr Mazur. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mazur Firma Piotr Mazur o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazur Firma Piotr Mazur w Bytom

chciałbymswojepieniądze

(usunięte przez administratora) Sekretarka szuka transportów które potwierdza z krótkim terminem. Towar jedzie, firma jak przyjdzie faktura wypycha jeszcze z 3 transporty termin mija i Pani Sylwia przestaje odbierać telefony. Doskonale kobieta wie że firma nie płaci ale dalej wprowadza ludzi w bambuko. Ktoś przekazuje kontakt do niby " derektorka" który nie odbiera telefonów albo klnie do telefonu " "słowo na k " o co ci " słowo na k" chodzi " i rozłącza słuchawkę. Do tego pana czy też pani prezes nie ma nigdy w firmie, zawsze jest w rozjazdach, albo wieczni na spotkaniach i e-rozmowach. W social mediach udają wielką fajną firmą a tutaj proszę okazuje się że to zwykła firemka (usunięte przez administratora)

chciałbymswojepieniądze

@Byłypracownikopowiada Firma wiemy że ma pieniądze i robi nowe kontrakty, problem w tym że oni pieniądze dostają a nie płacą ich dalej. Możesz coś więcej o nich powiedzieć? My już bijemy się o pieniądze od 5 miesięcy, a oni dalej sobie spokojnie pracują, wstawiają zdjęcia nowych realizacji do internetu, córka prezesa podróżuje poświecie, on sam też korzysta z rajskich wakacji.

mariusz 1202
@chciałbymswojepieniądze

ta firma to jedna porażka nie płaca za prace i nic nie można zrobić bo na umowach nie ma terminu wypłaty chcą zęby chodzi w soboty a nie płaca .

water
@mariusz 1202

Kierować sprawę na drogę sądową, na gowork nikt jie pomoże

Amon1023
@water

Niestety droga sądowa nie pomoże, bo akurat w tym są dobrzy. Jakbym podczas kilkudziesięciu spotkań zwrócił uwagę na to, że właściciel ciągle spotyka się z mecenasami to może bym zaoszczędził wiele czasu i pieniędzy. Ale brnąłem w nieznane ... W sądzie odegrana szopka jakich mało. Przegrałem i odpuściłem. Po prostu są nieuczciwi, żal czasami wraca, ale pozostaje tylko przestrzec innych.

Mirek

Uwaga firma nieuczciwa! Robiliśmy transport w 2020 r. Nie chcą nam zapłacić. Jest pół roku po terminie. Dzwonimy i dzwonimy, a właściciel unika rozmów telefonicznych z nami. Kierujemy sprawę do sądu.

Firma nie płaci ludziom za wykonane usługi. Kpina i żenada. Jest kilka firm które proszą się o pieniądze a wszyscy ich mają gdzieś. Prezesi robią sobie wycieczki za ich pieniądze a że ludzie nie mają za co żyć to ich nie interesuje. ZACZNIJCIE PŁACIĆ LUDZIOM ZA WYKONANĄ ROBOTĘ. Nie pozdrawiam oszukany

Czy rozmowa rekrutacyjna w Mazur Firma Piotr Mazur odbywa się również w języku angielskim?

Jeżeli Pan Prezes nauczy się angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym, to pewnie kiedyś tak :D

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mazur Firma Piotr Mazur, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Masakra,(usunięte przez administratora)!! Straszna arogancja, traktują pracowników jak roboty bez prawa własnego zdania,o pieniądze trzeba się prosić zawsze mają jakieś wymówki. W biurze JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) Uważajcie na tą firmę !! Sprawę kieruje to Państwowej Inspekcji Pracy.

TRANSPORT

NIE PŁACĄ PODWYKONAWCĄ ZA TRANSPORT!!!!! Ludzie z księgowości i finansów są niemili i mają wszystko gdzieś. Odbywa się jedna wielka spychologia. Płatności nie mogę odzyskać. Firma jest zgłoszona do windykacji, widnieje w BIK i KRD. UWAŻAJCIE!!!!!!!!

Maciej stańczyk

(usunięte przez administratora) nie licząc dużej ilości nadgodzin. Sprawa kierowana będzie do Pamstwowej Inspekcji Pracy oraz do sądu! Nie wywinięcie się. Nie polecam tam pracować

Stefan

(usunięte przez administratora) tej informacji ,niech firmy wiedzą ze mają doczynienia z firmą nie wiarygodną

Szymon

Dowiem się od was ile wynosi średnie wynagrodzenie w tej firmie? Widziałem również komentarze o złym traktowaniu pracownika. Czy w związku z tym nadal jest taka zła atmosfera?

Zespół
@Szymon

Zależy od działu pewnie. Co do atmosfery, to generalnie cały czas jest co robić, więc nie ma podśmiechujek ;) Powiedziałbym atmosfera jest pracowita, ale co najlepsze to zespół sobie pomaga!

Koleżanka
@Zespół

Tak nadal tak jest. Obecnie wypłaty nie wpływają na czas Zusy również nie są płacone. Ogólnie robi sie tragicznie

Sylwia
@Koleżanka

Opóźnienia w wypłacie od firmy Pana Mazur zdarzają się często? Czy tylko tak w tym miesiącu? Podobno szukają na produkcję?

Dorota

@Mont12 a nadal pracujesz w firmie czy się już z niej zwolniłeś ?

Mont12

wyjątkowo nieuczciwa firma, na pokaz oczywiście najlepsza pod słońcem. A wewnątrz pełen (usunięte przez administratora) zupełny brak kultury, brak szacunku i totalne zero na koncie. Polecam omijać wielkim łukiem.

@Mont12

A samo składanie zjeżdżalni jest trudne? Trzeba mieć umiejętności alpinistyczne? Widziałem ofertę innej firmy na montażystów i rozważałem... ale jak mówisz, żeby omijać... może jednak nie jest tak zabawowo jak wygląda ;D

Produktywny

Praca jest w porządku. Tempo jest duże... Oczywiście w zależności od ilości zamówień w danym okresie, jednak dzięki wprowadzeniu nowych modeli atrakcji firma nie może narzekać na przestoje w produkcji. Jeśli chce się pracować to to miejsce jest ok.

Nerd

Nie polecam oj nie. Zarząd któremu sie wydaje ze sa jedynymi pracodawcami w polsce i moga traktowac pracownika jak śmiecia. Totalny nie ład w księgowości. Chec uzyskania nawet odcinka z wyplaty graniczy z cudem. Przeladowanie n produkcji w każdy możliwy sposób byle jak byle by bylo i ma być zrobione koniec i kropka. Jeśli nie masz juz nawet co do garnka włożyć to lepiej pojść kraść niż tam pracowac!!

Adaś

Nie polecam tej firmy!!! Korpo (usunięte przez administratora)

Honorata

@TERESA79, rozumiem, że weszłaś we współpracę z Mazur Firma Piotr Mazur, z której nie jesteś zadowolona. Czy mimo wszystko mogłabyś opisać jej warunki? Twierdzisz, że firma ta nie wypłaciła Ci wynagrodzenia. Czy zostałeś poinformowany dlaczego tak się stało? Może od wczoraj już sytuacja się wyjaśniła i dostałaś wynagrodzenie?

TERESA79

NIEUCZCIWA FIRMA , NIE PŁACI ZA USŁUGI , W MOIM PRZYPADKU ZA TRANSPORT,NIE POLECAM WSPÓŁPRACY.POZA TYM NIEKULTURALNI PRACOWNICY KSIĘGOWOŚCI ,PO PROSTU SZOK.....

On

Firma Mazur ma niewielka strukture, więc bardzo szybko można awansować ze specjalisty na kierownika działu. Wymagania są wysokie, ale to chyba normalne dla firmy o międzynarodowym zasięgu. Charakterystyka działalności to typowa budowlanka. Pracodawca wymaga 110% zaangażowania i z najlepszymi buduje długoletnie partnerstwo zawodowe. Niektórzy wracają po wielu latach pracy w innych firmach. Praca opiera się na delegacjach, więc trzeba być na to przygotowanym w każdym czasie.

LTE

Bardzo zły i nieuczciwy pracodawca. Ciągły stres, presja, niesprawiedliwość, wyzysk i mobbing. Zdecydowanie przestrzegam i odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Mazur Firma Piotr Mazur - Bytom

• Jak się pracuje w Mazur Firma Piotr Mazur?

Zobacz opinie na temat firmy Mazur Firma Piotr Mazur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazur Firma Piotr Mazur?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mazur Firma Piotr Mazur
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Szyby Rycerskie 1
    41-909 Bytom