BRAMSTER SP. z o.o. SP K.

Nowe Chechło

Opinie o BRAMSTER SP. z o.o. SP K.

Adrian

Bramster to porządna firma, w której można zarobić pod warunkiem, że wykonuje się wszystkie powierzone prace jak należy. Już na start otrzymujemy odpowiednie wynagrodzenie, które w porównaniu z innymi ofertami pracy jest na całkiem dobrym poziomie. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po krótkim okresie próbnym to kolejny plus firmy. Kierownicy jak i cały zarząd dbają o jak najwyższy standard pracy oraz wyposażenie stanowiska pracy. Pracownicy mają do dyspozycji parking, szatnie wraz z prysznicami, stołówkę i kuchnię. Bramster cały czas się rozwija, utrzymuje wysoką jakość produktów o czym świadczy eksport na kraje europejskie!

Maja

@ciekawy czy ma jakieś konkretne przykłady takich zachowań w BRAMSTER? Często ludzie posługują się argumentem nepotyzmu występującym w firmie, jednak często nie znajduje on odzwierciedlenia w codziennym życiu. Jak jest tutaj?

Oskar Safaryan

Dziękuję firmie za pomoc

Oskar Safaryan

Dziękuję firmie za pomoc

Maja

Na stronie internetowej firmy można znaleźć relację zdjęciową z powstawania nowej hali produkcyjnej. Wiecie kiedy planowane jest jej ukończenie? Czy zwiększenie rozmiaru powierzchni firmy będzie się wiązać również ze zwiększeniem zatrudnienia?

ciekawy

zgadza się Iza tylko osoby z poza firmy nie mające znajomych wśród pracowników lub rodziny nigdy nie dostaną szansy na zaprezentowanie swoich umiejętności ect. bo w pierwszej kolejności i ponad nimi będzie kandydatura osób z polecenia co może mieć/nie musi negatywny wpływ na rozwój firmy (dalej wszyscy pchają wózek w tą samą stronę co pchali i robią to od lat tak samo to nie koniecznie wpływa na to że wózek kolokwialnie mówiąc przemieszcza się do przodu). Nie krytykuję tylko podpowiadam :). Życzę tak czy owak samych sukcesów :)))

Iza
@ciekawy 20.06.2017 22:00

dziękuję

ciekawy

to prawda że w tej firmie prace moga znaleść tylko znajomi lub rodzina osób juz pracujacych ?

Iza
@ciekawy 18.06.2017 15:04

Faktycznie wchodzi drugie pokolenie pracowników ale to dobrze świadczy o firmie skoro osoby polecają robotę dzieciom i znajomym ale to nie reguła.Praca jest dla tych którzy chcą pracować i dobrze zarobić..

Maja

@Bonifacyrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. To ważne, że pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki do pracy. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy działu, w którym pracujesz? Chętnie usłyszymy o Twoich doświadczeniach.

UKS Trójka Tarnowskie Góry.

Zarząd, trenerzy i cała społeczność klubu składa serdeczne podziękowania dla firmy Bramster za systematyczne wspieranie finansowe młodych sportowców oraz za pomoc w upowszechnianiu kultury fizycznej i sportu w naszym klubie. "W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH"- dziękujemy Państwu.

edrf

Branża sportowo-restauracyjna jest dośc trudna, ale wiadomo jakich zarobków można się spodziewać? Dzięki

Norbi

a jakie oferują warunki płacowe na godzinę uśrednienie ? przedział od- do ?

Rydy
@Norbi 20.07.2016 13:12
a jakie oferują warunki płacowe na godzinę uśrednienie ? przedział od- do ?

Okolo 15 na reke

Bonifacy

W bramsterze tak jak wszędzie pieniędzy za darmo nie dawaja. Trzeba być trzeźwym, nie spóźniać się(każdemu się może zdarzyć) no i robić swoje. Warunki pracy bardzo dobre - nowa hala, maszyny, narzędzia, kuchnia, nowe ubikacje, parking dla pracowników. Zapłacone zusy, pieniądze dość dobre. Są dni lepsze i gorsze czasami człowiek jest wkurzony

Marian

już pracuje 4 uczniów to sa ci sami od paru lat- krewni pracowników

Marian

Co chcesz wiedziec ? Kasa zawsze na czas, robota w sezonie wiecej w zimie mniej ale zwolnien.nie pamietam wrecz zatrudniaja na potege. Stawki na godzine z premia lub akord kasa nawet dobra umowa o prace po probnym oczywiscie. Socjalne warunki normalne,.terminy zawsze pilne atmosfera jest wazna a tu jest ok

Kierownik

A co kierownik to nie pracownik gdyby nie kierownicy nic bys nie zrobil zadnej roboty by sie nie sprzedalo a co z kooperantami zaopatrzeniem, dokumentacja itd a ty siedzisz i nic nie chwytasz.

Adam

Niewolnik zwolnij sie nikt cie nie trzyma na sile teraz pracodawca szuka rak do pracy.Praca 8 godzin, kasa na czas w akordzie 20zl/h.Ukraincy pracuja po 10 godzin bo to dla chca zarobic a Ty w poniedzialki przychodzisz z procentami lub wcale i piszesz by szkalowac oponie.

Ghost

Jestem pracownikiem firmy od kilku lat. Sama firma ma 20 lat I liczy sobie na dzien dzisiejszy blisko 50 pracowników. Niektórzy z nas pracują od początku istnienia spółki. Mamy coraz więcej klientów i rozszerzamy asortyment. Proszę więc osoby które znają naszą firmę tylko z plotek i ogólników o nie rozpowszechnianie złych opinii wyssanych z palca. Pozdrawiam.

D.

polecam firmę Bramster w 100%. Bardzo miła, a przede wszystkim fachowa obsługa. Towar wysokiej jakości i bardzo krótki czas oczekiwania. Bardzo zależało mi na szybkim montażu, co również udało się bez większych problemów. Gorąco polecam! Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolona z usługi!

Robert

Nikt z hali nie powie że jest ok bo bronia swojego miejsca i kasy wola wprowadzić rodzinę i znajomych

janko

Zazwyczaj zaczynasz od zlecenia.

Krzysiek - były pracownik

Firma z bardzo dużym potencjałem, co widać po nowych inwestycjach. Produkcja eksportowa czyli wysokiej klasy towar, bardzo skrupulatnie kontrolowany. Polityka firmy nastawiona na jakość i konkurencyjność na rynku, co wiąże się z dużym zaangażowaniem i rzetelnością ze strony pracownika. Wynagrodzenie zawsze o czasie bez opóźnień, co w dzisiejszych czasach nie jest normą. Polecam.

Klient

Ostatnio miałem przyjemność styczności z firmą Bramster, zamówiłem u nich ogrodzenie, produkt wysokiej jakości, krótki termin oczekiwania. Bardzo polecam. Pozdrawiam.

arek

Dojazd i naprawa u klienta za 80 zl/h to drogo kiedy nie wykonuje się zalecanych serwisów zalecanych przez producenta???? Dlatego nie świadczymy już usług serwisowych itp uslug dla klientów indywidualnych. Rozczeniowych klientów zapraszamy do konkurencji

Adam

Skoro byles u nas kilka lat temu to dlaczego komentujesz dopiero teraz nie miales odwagi powiedziec tego w twarz a anonimowo kozaczysz bo cie nikt nie zna.Skad wiesz ze rozmawiałeś z właścicielem skoro sam nie rozmawiam z kandydatami tylko kadrowa a najczęściej robią to kierownicy. Firma działa 20 lat jeżeli chcesz być nowobogackim zaryzykoj i załóż firmę zatrudniaj kilkudziesieciu pracowników plac wszystkim na czas podatki itd o czym nie masz pojecia będzie ci wtedy tak dobrze jak prywaciarzom.

Mateusz

Firma rozwojowa, powiększenie hali produkcyjnej do 1000m2, zakup nowego stanowiska zrobotyzowanego, nowe zatrudnienia, jak najbardziej polecam firme !

Zarząd

Z przyjemnością pomożemy w przyszłym roku , trzeba docenić poświęcenie organizatorów to z Ich inicjatywy udała się tak pozytywna impreza.

Olga

Dyrekcja,Grono Pedagogiczne,Rada Rodziców i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Nowym Chechle składają SERDECZNE PODZIĘKOWANIA FIRMIE BRAMSTER Sp. z o.o. Sp.Komandytowa za sponsorowanie Wielkiego Festynu Rodzinnego. Cieszymy się, że Firma dołączyła do grona przyjaciół naszej szkoły.

Kier.

pozdrawiamy konkurencje :)

mirkoz

firemka niekompetentna,przdstawiciel niesłowny,klientów traktuje jak naiwniaków do nabijania kasy.cena serwisu pogwarancyjnego-kosmiczna

maciek

Gwarantujemy wysoką jakość towarów, kompetentną obsługę, solidne usługi, rzetelne wykonawstwo oraz szybki i fachowy serwis. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i uprzejmie zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług. K O P L E T N A B Z D U R A !!!! (usunięte przez administratora)

Stary

Fakt pensja zawsze na czas, ogólnie niezle

robert

Dużo pracy, w akordzie zarobki niezłe jak na ten rejon

Zostaw opinię o BRAMSTER SP. z o.o. SP K. - Nowe Chechło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRAMSTER SP. z o.o. SP K.