Opinie o Zakład Montażu i Naprawy Wag Wagmont w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Montażu i Naprawy Wag Wagmont. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Montażu i Naprawy Wag Wagmont na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Montażu i Naprawy Wag Wagmont w Czeladź

Qwerty Nowy wpis

Ile zarabia serwisant-montarzysta wag ?

Jaka atmosfera jest między działami w Zakład Montażu i Naprawy Wag Wagmont?

rty Nowy wpis

hej, wiesz co to zalezy od firmy..w niektorych miejsacach takie zarobki sa raczej na przadku dziennym @cash..poza tym jak ktos ma duze dosiwadczenie i dobre wyksztacelnie to w sumie z drugiej strony co stoi na rpzeszkodzie zeby tyle wlasnie zarabiac..

kadry_wagmont Nowy wpis

Dziekujemy za zainteresowanie naszą firmą. Przyszłym pracownikom zapewniamy: - pensja od 5000zł brutto na początku; - praca 8 godz. dziennie; - pełny socjal; - płatne nadgodziny i delegacje; - bezpłatne kursy i szkolenia (2-3 w miesiącu); - dodatkowe wynagrodzenia za pracę w weekendy; - premie motywacyjne; Zapraszamy do składania CV. Aktualnie poszukujemy: - spawacza, montera urządzeń mechanicznych, programisty oraz głównej księgowej.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Zakład Montażu i Naprawy Wag Wagmont? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
o

W firmie WAGMONT od początku istnienia przewinęło się może ze 20 osób i żadna nie została zwolniona tylko składała wypowiedzenie (i nie ze względu na małe zarobki czy złą atmosferę). Jeżeli ktoś jest ciekawy może popytać inne firmy z branży co sądzą nie o firmie wagmont ale o jej właścicielu. Jeżeli ktoś pisze że jest zdrowa atmosfera to trzeba mu tylko współczuć.

amser

No nic, dłużej czekać już nie mogę, dzięki wielkie za brak pomocy. W takim wypadku pewnie ten post o miłej atmosferze jest nieprawdziwy, bo gdyby ludzie byli mili to napisaliby mi chociaż krótkie słowo zachęty, a tu cisza. Dziwi mnie, że nawet firma nie dba o dobre imię i nie oddelegowała nikogo, aby odpisywał na forum, przez to tracicie wielu dobrych pracowników.

o firmie

W tej firmie jest miła atmosfera da się pracować,wypłata plus część do reki nie ma płatnych nadgodzin, ale mozesz je odebrać nie ma premii jeden minus wielki na święta też nie ma co liczyć na jakaś dodatkowe pieniądze.

Fool

Ciekawe ile f-a zapłaciła serwisowi gowork za usunięcie niektórych wypowiedzi :)

_

To zdecydowanie Ci odradzam wszelkich kontaktów z tym podmiotem.

desperat

ale tak trochę jest rozbieżność między wypowiedziami, jedni twierdzą że jest różowa a inni w czarnych barwach to widzą wiec jak jest naprawdę ( liczę na obiektywne opinie )? cz w ogóle warto zaprzątać sobie głowę tym przedsiębiorstwem. bo potrzebna mi robota i niestety im więcej szukam czegoś tym mniej widzę godnych ofert

Zdu

@xyz Nie rozumiem po co kogoś obrażasz jeżeli nie masz nic konkretnego do przekazania... Jeżeli rzeczywiście tacy pracownicy reprezentowali firmę to można było uznać ich za profesjonalny zakład. Skoro teraz pozostali sami młodzi bez doświadczenia to nie najlepiej świadczy o strukturze firmy. Wiedza techniczna w tym przypadku to podstawa.

random visitor

remember to say the truth

laytka

Firma funkcjonuje na rynku wiele lat ,ma dobrą markę. Załoga nieduża ale prężna i bardzo zgrana ,tworzą fajną atmosferę pracy. Wynagrodzenia godziwe i zawsze wypłacane na czas. Pracowałam w tej Firmie wiele lat ,zdobyłam duże doświadczenie i wiedzę. Mam pozytywne zdanie o Firmie Wagmont

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Montażu i Naprawy Wag Wagmont - Czeladź

• Jak się pracuje w Zakład Montażu i Naprawy Wag Wagmont?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Montażu i Naprawy Wag Wagmont tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Montażu i Naprawy Wag Wagmont
2.9/5 Na podstawie 17 ocen.

Zakład Montażu i Naprawy Wag Wagmont