Opinie o Acbr Redelbach Bożena Redelbach w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Acbr Redelbach Bożena Redelbach. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Acbr Redelbach Bożena Redelbach o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acbr Redelbach Bożena Redelbach w Bydgoszcz

Adam Nowy wpis

Czy firma będzie w tym roku zamykana ?

Ewa Nowy wpis

Nie polecam. Prawda jest taka, że dziewczyny z domu przynoszą sobie papier toaletowy, bo,, firme' nie stać. Stać za to na wyjazdy na wystawy z psami. Ech. Szkoda słów. Mnie też zwolniono po kilku latach pracy,, zbyt mała wydolność pracy ''.

Jacek

@Grażyna Pamiętaj, żeby na forum, mimo wszystko, nie obrażać nikogo i nie posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników. Po Twoim komentarzu można zauważyć, że sytuacja w Acbr Redelbach nie wygląda najlepiej. Czy naprawdę Twoim zdaniem ten pracodawca nie posiada żadnych plusów? Jak długo tam pracowałaś?

Tw Nowy wpis
@Jacek

Proszę zapytać osób pracujących czy zwolnionych z pracy ile razy była PIP. Ponadto zwalnianie są osoby z długoletnim stażem pracy za pomocą SMS. Takie praktyki są tam stosowane od bardzo dawna.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Acbr Redelbach Bożena Redelbach? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Tw Nowy wpis

Tam nie ma atmosfery. Są za to to chore rywalizację pomiędzy zakładami.

Czy po rozmowie w Acbr Redelbach Bożena Redelbach rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Grażyna

Firma prowadzona przez nieudaczników życiowych. Czaja nie ma żadnego pojęcia o prowadzeniu jakiejkolwiek działalności. Faktem jest to, że jest tylko slugusem Rafała. W każdym bądź razie nie polecam. Prawda jest to, że zwalnia się ludzi po 5 latach pracy wpisując,, zbyt mała efektywność pracy".

Frania

Ta firma to porażka. Psy są ważniejsze jak ludzie. Firmę prowadzą osoby nie mające pojęcia o szyciu. Po 4 latach zwalniani są ludzie pod pretekstem małej efektywności. Prawda panie Czaja?

P.C

Firma zarządzana przez nieudacznikow. Jeden mądrzejszy od drugiego. 0 pojęcia o szyciu. Szkoda,ze nie potrafią się przyznać,ze nie potrafią zarządzać zasobami ludzkimi.

Wilga

Jak to w szwalni.....