Dąbrowa Dąbrówka Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Gdynia

Opinie o Dąbrowa Dąbrówka Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

jadwiga

Pani Bea z rejestracji rehabilitacyjnej to chyba z filmów Barei czerpie wiedzę na temat traktowania pacjentów

dr Evil

Nie wiem nic na temat pracy w tej placówce, natomiast wiem, że dla pacjentów jest to chyba najgorsza przychodnia w okolicy. Straszne panie w rejestracji, odkładają słuchawkę i nie można się dodzwonić. Wolę jeździć do swojej starej przychodni do Gdańska, żeby być traktowanym jak człowiek.

Zostaw opinię o Dąbrowa Dąbrówka Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dąbrowa Dąbrówka Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej