Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Małgorzata Nowalska w Kielce

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Małgorzata Nowalska
0 0 3 5 1
Edyta Nowy wpis

Bardzo miła pani doktor . Jestem zadowolona z wizyty . Polecam

TakNie
Anita Nowy wpis

NIE i jeszcze raz NIE!!! Niemiła, arogancka, najgorszy lekarz do którego trafiłam!!! Radzę omijać szerokim łukiem bo mojemu dziecku nie pomogła... byłam w gabinecie może dwie minuty i dowiedziałam się ze ona nie wie co jest mojemu dziecku! Jestem w szoku ze tacy ludzie są lekarzami! TRAGEDIA!!!!

Tak1Nie1
Pacjentka

Niestety NIE POLECAM! Lezalam na oddziale endokrynologii pod "opieką" tej pani i absolutnie jej nie polecam. Badania, które zleciła były mocno okrojone - bała się, a może czekała na kopertę (?) - nie zleciła mi badań z obciążeniami, które sprawdziłyby pracę nadnerczy przy współistniejącym mikrogruczolaku przysadki. Nie zwróciła uwagi na wynik mojego USG tarczycy i badania tarczycowe z krwi, ktorej, jak się okazało u innego lekarza, ewidentnie sugerują chorobę Hashimoto! Przez jej niekompetencję, moje objawy niedoczynności bardzo sie nasiliły i gdyby nie diagnozowanie mnie przez inna lekarkę z Warszawy, to nie wiem co by ze mną było. Poza tym, nie zrobiła ze mna przed przyjęciem mnie na oddział dokladnego wywiadu, tylko spisała - skopiowała! z komputera to, co znalazła z mojego pobytu w 2012r!!! O zgrozo - i ty sie kobieto nazywasz lekarzem!? Brak kompetencji, ambicji, lekceważace podejście do pacjenta, wąskie horyzonty a raczej ich brak to pani Małgorzata Nowalska.

Tak3Nie

Zostaw opinię o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Małgorzata Nowalska - Kielce

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie