VIVE Profit

Opinie o VIVE Profit

???? Nowy wpis

Witam, na stronie znalazłem ofertę dla Administratora Systemów IT. doświadczenie zostało wskazane jako konieczne ale nie widzę by doprecyzowano ewentualny staż. mimo to zaryzykuje. Ale czy jest tu może ktoś kto brał udział ostatnio w procesie rekrutacyjnym i by go opisał w przypadku tego stanowiska?

Klientka- 3-miasto Nowy wpis

Po wizycie w sklepach w moim mieście- stwierdzam, że Vive Profit - jest NIEPRZYJAZNE zwierzętom. Naklejki na szybie są małe pies też mały ( Jack Russel) - zostaliśmy wyproszeni ze sklepu. Gdzie Galeria Bałtycka, czy RIVIERA w Gdyni nie mają z tym problemu. Jestem tą "niedoszłą" wizytą w sklepie- ZNIESMACZONA.

Interesuje mnie opis zespołu na spedycji, głównie o atmosferę mi chodzi. u mnie z nią bywało dość słabo, dlatego chce się przenieść. Mam już doświadczenie jako Spedytor Krajowy, czy zarobki tutaj można uznać za rynkowe?

Nowy wpis

Cześć, zapraszam na profil VIVE Group tam można uzyskać informacje na temat pracy na stanowisku Spedytor. Zapraszam do złożenia CV (rekrutacja@vive.com.pl) jeżeli zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną poznasz przełożonego i opowiemy o atmosferze w pracy. Pozdrawiam, Zespół HR

Yyy

Witam. Czy przewidziane są przerwy na spacer dla pracowników bez nałogów? Pytam dlatego że pracownicy którzy palą i pracują w takim samym wymiarze czasu takie przerwy mają. Pozdrawiam

....
@Yyy

Nie ,ale tak samo osoby bez dzieci nie dostają na Mikołaja pieniędzy jak Ci co mają dzieci mimo ,że pracują tyle samo godzin !!!!

Bartosz

cześć Chciałem zapytać kto wam układa ogłoszenia o pracę? Podajecie w ogłoszeniu warunki z których się sami wycofujecie twierdząc że mile widziane jest to samo co wymagane... no nie jest to samo, dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd tracicie czas potencjalnych kandydatów. Może wam nie szkoda czasu nam tak, sugeruję zmienić treści ogłoszeń nim pismo powędruje do odpowiedniej instytucji która przybije wam kilka złotych za fałszowanie ogłoszeń rekrutacji. Do działu rekrutacji rozmawiałem telefonicznie, na żywo i po spełnieniu wszystkich warunków odrzucona moja kandydatura bo rzekomo nie spełniłem mile widzianego czegoś co nie jest żadnym atutem ani wymogiem co z resztą przedstawiliście na rozmowie na żywo i podkreśliliście to kilka razy szkoda że nie nagrałem rozmowy ale teraz już będę nagrywał aby mieć dowód w jaki sposób przebiega ta cała pseudo rekrutacja. Tak nie poważnej firmy dawno nie widziałem zatrudnimy ale jednak nie ciebie bo nie spełniasz wymogu którego nie ma... dobre... Cieszę się że się u was nie zatrudniłem bo widać że firma ma problem z interpretacją prostych stwierdzeń a co mówić o czymś więcej... Jak masz czas i ochotę tracić swój czas to polecam aplikować do tej firmy ale wiec że odrzucają Twoją kandydaturę mimo że znasz kilka języków i spełniasz wszystkie warunki z ogłoszenia to zawsze coś wymyślą aby nie zatrudnić bo może boją się o swoje stołki, że ktoś lepiej włada językiem obcym od nich samych albo masz wyższe predyspozycje i po prostu czują się zagrożeni to jest chyba jedna opcja, informacja została przekazane do Pana B. Mam nadzieję że cały team zostanie zmieniony na bardziej kompetentny w swych zadaniach. do widzenia Bartosz

@Bartosz

Hahaha… co ty takie żale tu wylewasz? Nie dostałeś pracy i elaborat wypisałeś. Nie ty pierwszy i nie ostatni nie dostałeś roboty. Szukaj aż znajdziesz - proste

@Paweł

Tobie łatwo pisać, bo widzę, że masz te robotę. Zdradzisz przy tym, czy miałeś jednak podobne schodki? Teraz sam się obawiam, że mnie nie wezmą, bo mile widzianych faktycznie nie spełniam jak poprzednik. Teraz to nie wiem czy jest sens poświęcać czas

Dzień dobry RL, Złożyć swoje CV zawsze warto :) Przy wyborze najlepszego kandydata bierzemy pod uwagę wiele czynników. Sklepy VIVE Profit są zlokalizowane w całej Polsce więc jest wiele możliwości dostania pracy. Pozdrawiam, Zespół HR

Piotrek

Witam jak wygląda praca jako kierowca kategorii C+E. Ktoś może coś powiedzieć o tej pracy? Jaki wynagrodzenie?

@Piotrek

Cześć Piotrek, miło nam, że jesteś zainteresowany pracą jako kierowca. Zobacz ogłoszenie na stronie: https://www.vivetextilerecycling.pl/kierowca-samochodu-ciezarowego-2/ Jeżeli Cię zainteresuje zostaw swój numer telefonu rekrutacja@vive.com.pl - zadzwonimy do Ciebie. Pozdrawiam, Zespół HR

Piotrek

Dzięki odezwę na mejla.

SKARBOWY

CZY ZALICZKA NA PODATEK W KWOCIE 300 ZŁ JEST ZWRACANA PRZEZ SKARBÓWKE ?CZY JEST WLICZONA W WYNAGORDZENIE

@SKARBOWY

Witaj SKARBOWY, W tym temacie z pewnością pomogą pracownicy Działu Kadr i Płac, natomiast muszą poznać więcej szczegółów, dlatego zachęcamy Cię do kontaktu. Dyżur kadrowy stacjonarny dla pracowników firmy odbywa się przy ul Olszewskiego 6 w Kielcach w następujących dniach i godzinach: wt. - 12.00-16.00 śr. - 8.00-12.00 czw. - 8.00-12.00 pt. - 8.00-16.00 Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego każdego dnia od godz. 12:00 - 14:30. Dział Kadr i Płac (na ile to będzie możliwe) chętnie udzieli informacji telefonicznej dot. kadrowo - płacowych spraw pracowniczych. Pozdrawiamy, Zespół HR

@SKARBOWY

Wliczone

Tak dla pełnej świadomości jest możliwość na wyjaśnienie na jakiej zasadzie to się wlicza? Jeszcze się nie zatrudniam ale zastanawiam się czy wszyscy pracownicy są już na samym początku zaznajamiani z tego typu tematami

Klient

Ja z innej beczki.Skoro ceny pojedynczych sztuk poszły w górę, to może powinna ulec zmianie cena skupu odzieży bo 1 złotówka za kilogram to śmiech na sali.

@Klient

Pozostaje teraz tylko kluczowe pytanie z jakich przyczyn ta wspomniana cena niektórych sztuk poszła w górę, że powinna od razu przekładać się na pozostałe? Ciekawe czy wobec tego w warunkach pracy coś się zmieniło? stawki na przykład?

@Klient

Witaj KLIENT, Game4Planet to program edukacyjno-społeczny, którego celem jest edukowanie konsumentów i promowanie odpowiedzialnego podejścia do mody oraz świadoma walka o zrównoważony świat. W ramach tej inicjatywy realizujemy idee gospodarki obiegu zamkniętego. Szukamy innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie recyklingu i wprowadzamy je w życie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi, które czują odpowiedzialność za przyszłość planety. Działamy na rzecz poszanowania środowiska naturalnego razem z tymi, którzy chcą prowadzić swój biznes w sposób odpowiedzialny i z poszanowaniem środowiska naturalnego. O szczegółach programu, w tym kwestiach dotyczących benefitów dla osób, które przekazują swoje rzeczy, których już nie używają do programu można znaleźć na stronie internetowej www.game4planet.pl oraz w social media: https://www.facebook.com/profile.php?id=100095300123821 https://www.instagram.com/game4planet/ oraz https://www.tiktok.com/@game4planet Pozdrawiamy, Zespół HR

Przyszły kierowca

Witam ja z zapytaniem jak wygląda u was praca jako kierowca kategorii c plus e. I czy wypłacają w terminie 10 czy po zjeździe jak to jest

@Przyszły kierowca

Witaj PRZYSZŁY KIEROWCA, Pozostawiłeś/aś komentarz na profilu Sieci Sklepów VIVE Profit, gdzie w sklepach nie mamy w strukturach takich stanowisk. Domyślamy się, że chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat stanowiska, którego potrzeby rekrutacyjne pojawiły się w innej spółce VIVE Group. Zapraszamy Cię do kontaktu z Działem HR, który opowie więcej przez telefon o specyfice pracy. Pozostaw nam do siebie kontakt wysyłając e-mail na adres: hr@vive.com.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

w tej firmie panuje dyskryminacja na co będzie odpowiedni zgłoszenie, dają ogłoszenie i potniej się w chamski sposób z niego wycofują nie dając zatrudnienia, firma dno. Obiecanki cacanki a potem zonk jedna wielka ściema, trzeba do szefa napisać odpowiednia notę, a rekruterzy niech się naucza gadać po angielsku bo to co zaprezentowali to jest kompromitacja ich jako pracowników "wyższego" szczebla. Rotacja bardzo duża co widać po ogłoszeniu które cały czas się odnawia... Nie polecam tej firmy, pracę znalazłem od ręki w innym przedsiębiorstwie za podobny hajs z szacunkiem do drugiej strony.

@Adam

Witaj Adam, Chcielibyśmy poznać więcej szczegółów dotyczących sytuacji jaka Cię spotkała w kontekście procesu rekrutacyjnego. Na jakie stanowisko aplikowałeś i do jakiej lokalizacji naszych sklepów VIVE Profit? Kiedy miało to miejsce? Z kim prowadziłeś całość rozmowy? Od dłuższego czasu nie prowadzimy projektów wymagających rekrutacji w języku angielskim, więc również chcielibyśmy zrozumieć całość sytuacji o jakiej piszesz. Być może ogłoszenie jakie zostało opublikowane było na tyle skuteczne, że znaleźliśmy w krótkim czasie kandydata spełniającego określone kryteria i pozostałym kandydatom musieliśmy podziękować za kontakt i aplikację. W ogłoszeniu podajemy także informację, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami, więc każdy z kandydatów od początku publikacji ogłoszenia otrzymuje od nas transparentną informację. Na ten moment opisana przez Ciebie sytuacja niewiele jest w stanie nas naprowadzić by móc ją dalej zweryfikować oraz wyjaśnić. Zapraszamy do kontaktu, opisz nam więcej szczegółów - hr@vive.com.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

Xxx

Nie polecam pracy w tej firmie! Sprzęty przydzielone nam do pracy nie spełniają standardów BHP. Stwarza to realne zagrożenie utraty zdrowia bądź życia. Tak życia. Próby podjęcia jakichkolwiek rozmów w tej kwestii kończą się fiaskiem/ignorancją. Śmiało mogę stwierdzić że cię zdeptają, przeżują i wyplują. Dział HR- może zamiast odpisywać te godne pożałowania korporacyjne regułki, wypadało by zorganizować jakieś spotkanie dla pracowników?

@Xxx

Jeśli faktycznie te wspomniane sprzęty nie spełniają założonych standardów BHP to jest szansa na opisanie wprost w czym leży problem? Ciekawi mnie także co konkretnie jest mówione o tych sprzętach, że jednak dochodzi do jakiegoś ignorowania? Nie wiem o jakie warunki konkretnie chodzi

Xxx

Ogólnie to w dużo rzeczy jest problem no ale ogólnie jest źle masakra jakaś

@Xxx

Witaj XXX, Dziękujemy Ci za komentarz na profilu sieci sklepów VIVE Profit. Niestety ta informacje nie jest w stanie nas naprowadzić w czym konkretnie leży problem, który opisujesz na naszej sieci? W sklepach mocno stawiamy na bezpieczeństwo Pracowników oraz Klientów z zachowaniem przepisów BHP. Zapraszamy Cię do kontaktu, opisz nam swoje spostrzeżenia oraz wskaż lokalizację sklepu, której one dotyczą. Wówczas na pewno dołożymy wszelkich starań, aby zweryfikować podane przez Ciebie zastrzeżenia i jeśli faktycznie będą miały miejsce podejmiemy działania w kierunku ich usunięcia. Na ten moment nie mamy żadnych skarg, które budziłby potrzebę dalszej weryfikacji. Kontakt - hr@vive.com.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

Zuzanna
@Xxx

Widzę, że wciąż w wątku oczekują określenia w czym konkretnie jest problem, mnie bardziej interesuje to jakie próby załapania kontaktu w tej sprawie były praktykowane? Z kim o tym rozmawiać? I tak dla jasności to jeszcze nigdy nie doszło do żadnego wypadku?

@Zuzanna

Witaj ZUZANNA, Ponownie odwołamy się do naszej odpowiedzi, którą udzieliliśmy w odpowiedzi na komentarz użytkownika XXX. Niestety informacja opisana przez osobę o nicku XXX nie jest w stanie nas naprowadzić w czym konkretnie leży problem, który opisuje. W sklepach VIVE Profit mocno stawiamy na bezpieczeństwo Pracowników oraz Klientów z zachowaniem przepisów BHP. Na ten moment nie wpłynęły do nas żadne skargi, które budziłby potrzebę dalszej weryfikacji. Oczywiście na straży bezpieczeństwa stoi nasz Dział BHP, który jest do dyspozycji Pracowników, jeśli mają jakiekolwiek uwagi czy wątpliwości. Z tym Działem należy również konsultować wszystkie sytuacje dotyczące bezpieczeństwa na danej lokalizacji sklepowej. Zachęcamy mocno do kontaktu, jeśli ktoś chciałby podzielić się z nami szczegółami opisanej sytuacji. Kontakt - hr@vive.com.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

Sebastian

Nie polecam.

Edzia

Ja z takim pytaniem, czemu na rozładunku towaru w różnych miejscach w Polsce różnią się stawki? W jednym od 23,50 - 28 zł brutto za godzinę, a w innym 27,99 zł-28 brutto? Skąd ta różnica?

@Edzia

Witaj ENDZIA, Różnica może wynikać ze specyfiki pracy na poszukiwanym stanowisku oraz wewnętrznych mechanizmach funkcjonalności portalu z ogłoszeniami. Wyodrębniamy osoby pracujące przy ekspozycji asortymentu oraz osoby, które rozładowują oraz załadowują kontenery. W niektórych lokalizacjach mogą być poszukiwane osoby na oba stanowiska, w innych tylko na jedno :) Więcej szczegółów znajduje się w treści ogłoszenia - do którego zapoznania serdecznie zachęcam. Pozdrawiamy, Zespół HR

@VIVE Profit

To ja pozwolę się podpiąć i zapytać o sprawy ochrony dróg oddechowych. Pracowałam już na ekspozycji towaru (rozpakowywanie, wieszakowanie, prasowanie czasem) i wiem, jak duże jest zapylenie w tej branży. Czy dajecie Państwo maseczki pracownikom?

Witaj Ola, Jest to profil VIVE Profit sieci sklepów w Polsce. Pani pyta o sprawy spółki VIVE Textile Recycling. Nie znamy odpowiedzi na to pytania ponieważ nie jest to nasz obszar. Pozdrawiamy, Zespół HR

Lolll

Kiedy będą wypłacone talony dla dzieci

@Lolll

Witamy, bony świąteczne już zaczęły być rozdawane pracownikom. Powinny dotrzeć do wszystkich już wkrótce. Pozdrawiam, Zespół HR

Tajemnica
@VIVE Profit

Witam, czy wszystkie świadczenia świąteczne zostały już powysylane? Bo większość moich znajomych dostawała już paski i fundusze, a ja ani tego ani tamtego nie widzę. Wiem że próbowałam się coś logować po imieniu i peselu ale żadnego wniosku do uzupełnienia nie wiedziałam, ani potwierdzenia.

@Tajemnica

Witaj, tak, przelewy zostały już zlecone. Zgłoś się do Działu Kadr i Płac osobiście lub telefonicznie - Twój opiekun kadrowy sprawdzi Twój przypadek. Pozdrawiam, Zespół HR

Śląsk

A u was na zakładzie też tak jest że podczas waszego dnia wolnego ktoś wam szafki przeszukuje bez waszej obecności i bez świadków? Strach pracować bo po głowie chodzi tylko myśl, a co jeśli z kimś się nie dogaduje i przyjdzie tej osobie do głowy żeby coś mi podrzucić

@Śląsk

Skoro bez Twojej obecności i bez świadków, to skąd w ogóle wiesz, że taka sytuacja miała miejsce? A jeśli ktoś widział, to przy świadkach jednak. No i skąd to przekonanie, że ktoś może coś podrzuci, aż tak się nie dogadujecie?

Przy poprzedniej opinii odnośnie jakiegoś braku komunikacji i ogólnego nie polecania zaczęła mnie zastanawiać ogólna atmosfera, ktoś niedawno pytał o nią w kontekście tej pomiędzy działami. A na dzień dzisiejszy w jaki sposób sam Pracodawca o nią dba?

Cześć CB, miło nam, że pytasz o atmosferę w pracy. To przede wszystkim pracownicy dbają o dobry nastrój poprzez swoje nastawienie. Pracodawca wspiera pracowników i organizuje różnego rodzaju integracje, akcje społeczne i charytatywne. Pozdrawiamy, zespół HR

pchełka

nie polecam, oczekują nie wiadomo czego, sposób komunikacji tragiczny. Co innego mowią, co innego robią, co innego piszą w ogłoszeniach o pracę,a co innego oferują.

@pchełka

Jak należy to wszystko rozumieć? Czy możesz podać szczegóły? Przede wszystkim o jakie oczekiwania teraz chodzi? podasz proszę konkret odnośnie stanowiska o którym teraz piszesz? Jakie masz rozbieżności i czy nie można było jakoś wyjaśnić?

@pchełka

Witaj Pchełka, to jest dla nas cenna informacja zwrotna. Dziękujemy. Potrzebujemy jednak więcej szczegółów aby moc się odnieść do sytuacji i coś zmienić. Na jakie stanowisko aplikowałaś? O jakim ogłoszeniu piszesz? Daj nam znać na hr@vive.com.pl. Pozdrawiam, Zespół HR

Jaka atmosfera jest między działami w VIVE Profit?

Widziałam ten post, w którym jedna osoba pisała o swoim odejściu ze względu na zmianę miejsca zamieszkania, teraz gdy spojrzałam na oferty pracy w biurze to niektóre już maja możliwość na prace w modelu hybrydowym. Czy w przyszłym roku będzie można się spodziewać tego, że możliwa stanie się na którymś z nich praca zdalna?

Dzień dobry, tak, w przypadku niektórych stanowisk dajemy możliwość pracy częściowo zdalnej lub całkowicie zdalnej. Zapraszam do zadawania szczegółowych pytań pod adresem rekrutacja@vive.com.pl. Do usłyszenia, Zespół HR

@VIVE Profit

Witam, ja tylko potrzebuje się dowiedzieć czy specjalista ds. kluczowych klientów ma taka możliwość? Mam na myśli tryb zdalny, w ofercie na stronie jest wpisany model hybrydowy. Jestem z innej miejscowości, chce sprawdzić czy jest w ogóle sens się kontaktować. Pozdrawiam.

Dzień dobry, Na wstępie chciałbym tylko zauważyć, że zapytanie dotyczy innego obszaru działalności VIVE Group, któremu dedykowana jest konkretna strona. Zapytanie zadał/a Pan/i w wątku poświęconemu działalności sklepów VIVE Profit :) Charakter pracy hybrydowej, na wspomnianym stanowisku, obejmuje połączenie pracy stacjonarnej w siedzibie firmy oraz pracy zdalnej. Bardziej szczegółowe informacje przedstawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiam serdecznie, Zespół HR

Zostaw merytoryczną opinię o VIVE Profit - Kielce

• Jak się pracuje w VIVE Profit?

Zobacz opinie na temat firmy VIVE Profit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVE Profit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVE Profit?

Kandydaci do pracy w VIVE Profit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVE Profit