counter
2 52 88 5 1
Anna krajanka Nowy wpis

Premia 2020 Sierpien 0.35℅x2600=910 40%x910=364 brutto czyli 314 zł. 2600 brutto czyli 1921+314=2235 zł plus nocki 2300 odjąć sb każdy ubezpieczenia itp. Wrzesień 60%x910 czyli 546brutto czyli 471 1921+471= 2392zl plus nocki odjąć sb każdy ubespieczeni itp. Za mi siać sierpien wyoracowywujemy już premie max 35% czyli max 910 zł brutto. Wypłacają w październiku :) Pozd

Bbb Nowy wpis
Kandydat

Czy może ktoś coś więcej powiedzieć o szkoleniu czy rzeczywiście bez niego ciężko jest wejść w świat sklepu Vive profit?

abc Nowy wpis
@Bbb

latwo, są w stanie wszystkiego nauczyc Cię na miejscu.

Tak1Nie

Jaka jest kultura pracy w Vive Profit Center? Obowiązuje typowy dress code?

Tak1Nie1
abc Nowy wpis
@Pytanie

nieprzewiewne koszulki polo z poliestru, oraz tshirty..

Tak2Nie
abc

Pracowałam w Vive w Poznaniu. Osobiście pracy nie polecam. Faktycznie kierownik regionalny naciska na wyniki, choćby nie wiem co się robiło zawsze jest źle. Praca 12h, + często kilka godzin na nocki, ponieważ normalnie nocna zmiana nie wyrabia się z wykładaniem towaru przez co później sprzedawcy muszą zostawać. A muszą bo nie są wypuszczani, jak ja tam pracowałam drzwi wyjściowe od tyłu były przekluczone i nie dało się wyjść dopóki kierowniczka nie otworzyła- masakra. Kierowniczka nie zna się na pracy i jej nie ogarnia.. przydziela wolne/urlop po czym w wolnym dniu dzwoni do pracownika z zapytaniem gdzie jest i dlaczego nie jest w pracy..a dziwnym trafem zastępcom została córka oraz jej przyjaciółka. Początkowo szkolenia (2 tygodniowe ) odbywały się na drugim końcu kraju- za dojazd ( tylko PKP lub autobusy) wykładano ze swoich pieniędzy, a później firma zwracała koszta. Podczas szkoleń zapewniali również nocleg, jednakże wyżywić trzeba było się samemu. Obowiązuje dresscode (koszulki polo, prawie 100% poliester)..

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Asia

Witam czy ktos pracował we Wrocławiu w tej firmie i może się wypowiedzieć czy warto?

Kamila
@Asia

Nie warto, jest tyle innych firm. Poszukaj nie pożałujesz.

Tak7Nie1
Janina
@Asia

Samo to że od otwarcia szukają ciągle nowych pracowników, bo nikt tam na dłużej nie chce zostać o czymś świadczy

Tak7Nie1
Anonim

Warto

Tak2Nie2
Dorota
@Anonim

No właśnie słyszałam, że Vive Profit Center do godny polecenia pracodawca. Ale jednak przydałoby się trochę więcej informacji na temat ogólnych warunków pracy w tej firmie. Czy nowy pracownik, jeszcze przed podjęciem właściwych obowiązków, może liczyć na pakiet jakichś szkoleń wdrażających?

Byłą pracownica
@Asia

Nie polecam Ci pracy w Vive. Przez dłuższy okres pracowałam w tej firmie i ogólnie nie polecam. Kierownik regionalny jest słaby, wymagania wymagania a jak widzieliśmy że obroty są ok, to o dodatkowych pieniądzach nigdy nie było czasu porozmawiać. Ciągła walka o wyniki. Słaby kontakt z centralą firmy. Jakiekolwiek telefony m.in. do pewnej pani w centrali to wieczne problemy, ciągle jest zajęta, po chwili zaczyna podnosić głos. Firma jest nieprofesjonalna i nie dba o pracowników. Dobra rada szukaj czegoś innego, szkoda Twojego czasu na tą firmę.

Tak6Nie

Wypłacają dodatkowe nagrody w Vive Profit Center?

TakNie3
Anonim
@Pytanie

Nie

Tak2Nie
Wero

Czy może mi ktoś powiedzieć czy święta na czerwono są również pracujące?

Ktoś
@Wero

Nie.

Klient

Opinia dotyczy Vive profit Lublin ul. fabryczna. Tam za hity-takie ciasteczka pracownicy przymykają oko na ilość odzieży wystającej poza torbę. Natomiast jeśli jesteś poza strefą słodkości, to już dokładnie zostaniesz zmierzony. Polecam bierzcie ciastka na wyprzedaż i pędźcie do slepuna zakupy.

Tak2Nie3
Klient85-239
@Klient

Dowód proszę. Napisać można wszystko żeby innych pogrążyć. Dlaczego nie zgłaszasz tego w sklepie. To forum nie jest do pisania takich bzdur, a do opisywania pracy u danego pracodawcy. (usunięte przez administratora)

Tak6Nie1
Klient
@Klient85-239

Dowód macie na monitoringu. Inny potrzebny?

Tak2Nie4
Marta

Kurczę myślałam nad zatrudnieniem tutaj i teraz się zastanawiam. A jaką umowę i stawkę oferują za ciężką, jak tu opisujecie, pracę?

TakNie3
Janina
@Marta

Dla sprzedawcy najniższa

Tak4Nie
Timo

Zła zmiana to było zatrudnienie nowej dyrektorki. Decyzje nietrafione. Pozatym w biurze jest inny świat. Koło siebie potrafią zadbać. Ale całą reszta już się nie liczy. Tylko harować za marne pieniądze. gdyby nie premie to pieniądze były by wręcza żałosne. Ale i tak potrafią obciąć i to.

Tak5Nie
Tamara

Stanowczo nie polecam pracy w Vive, praca mega ciężka bieganie po 10-12 h nie raz dwa trzy dni pod rzad. Ludziom sie wydaje ze to tylko wieszanie ciuszków i co w tym trudnego... zrób sobie 3-4 razy w tyg 20km co metr przysiad trzymając w rekach 3kg a dowiesz sie jak to jest. Ja nie raz nie mialam sily nawet sie umyc po pracy a w dzien wolny ledwo chodzilam. Dziewczyn na sklepie jest gora 6 i to tylko w wyprzedaz i nowy towar w tym 2 na kasie i jedna w biorze na cala hale zostaje 3 dziewczyny i to w najlepszym przypadku. W inne dni zwykle gora 2 dziewczyny na powiedzmy 30 klientów 1 na kasie a wymaga sie od nich cudu posortowanego i posprzatanego sklepu półek bez kurzu i czystej witryny. Człowiek nie ma czasu sie po tylku czasem podrapac z przerwy sie doslownie wybiega a nawet czasami rezygnuje zeby po godzinach (darmowych) nie zostawać. W dodatku coraz wiecej obowiązków a coraz mniejsze wynagrodzenia. Ewidentnie patrzą tylko gdzie i jak premię uciąc. Dla przykladu nie masz wplywu na to jak studenci spakuja towar, ale to tobie utna za to premie bo zle posortowany. Chorowac tez nie wolno bo premia przepada, lepiej zeby jeden chory pracownik zarazil cala reszte...Moze kiedyś bylo dobrze, teraz jest tragedia. W dodatku klienci traktuja Cie jak g#wno a pozniej przyjadą do kasy i jeszcze chca sie targować. Teraz jeszcze slyszalam ze tajemniczego klienta wymyslili... kpina. Za te same pieniadze mozesz pójść do Tesco czy Kauflandu a sie tak nie obiegasz przynajmniej mokra i smierdzaca.

Tak15Nie
Stefan
@Tamara

Nie masz zbyt pochlebnej opinii o zatrudnieniu. Wspominasz o premiach. Zależą od frekwencji, czy raczej od dobrych wyników i wysokiej sprzedaży? Interesuje mnie też, czy w związku z benefitami masz zniżkę na asortyment sklepu. Napisz o tym proszę.

Mieszko Pierwszy
@Stefan

Benefity? Jakie Benefity. Pracownikom w dzień dostawy nie wolno przyjść na zakupy, żeby nie kłuć w oczy klientów. Tamara napisała o obcinaniu premii za źle spakowany towar przez studentów, ciekawe czy na sortowni też obcinają pracownikom premię. To co trafia na sklep to po prostu śmiech na sali. W workach z odzieżą znajdziesz wszystko, poza tym co faktycznie powinno w nich być. Studenci zaczynają się buntować, że od nich wymagamy a sami muszą najpierw zrobić selekcję worka a dopiero potem wieszać. Dostajemy coraz więcej obowiązków, a premie obcinają za wszystko. Gdy liczysz na dobrą pensję raz na kwartał okazuje się że ktoś na górze stwierdził że nie należy nam się zapłata za ciężką pracę i dostajesz tyle co zwykle. Firma zarabia krocie ale nie potrafi docenić pracownika. Praca nie tylko męczy fizycznie ale również psychicznie. Regionalny jeździ po sklepach i wymyśla rzeczy z kaptura wyjęte. Wieczne straszenie, to chyba mobbing jest.

Tak13Nie
Wero
@Mieszko Pierwszy

Czy święta na czerwono są również pracujące?

By_Ann

Nie warto. Z zewnątrz wygląda profesjonalnie, szkolenia, premie, możliwość awansu a w środku zwykła firma - nie dostrzegłam możliwości awansu, ciągłe podlizywanie się starych pracowników do przełożonych.

Tak7Nie
Zuzanna
@By_Ann

Rozumiem, że ciężko z awansem, ale co z innymi rzeczami? Miałaś jakieś szkolenia ? I jak wygląda w praktyce system premiowy - są dodatki za wyniki, czy może stałe premie kwartalne albo roczne?

TakNie1
@Zuzanna

Szkolenie chociaż raczej można nazwać to pogawędką na początku pracy tylko. Później radź sobie sama. Dyrektorka słabiutka, brak pomysłu na firmę. Marionetka, przekaźnik. Brak możliwości rozwoju. Ogólnie kiedyś fajna firma teraz zupełnie nie polecam. Są inne dużo lepsze.

@Zuzanna

Premie są miesięczne ale zależne od obrotu firmy. Kiedyś były dużo wyższe. teraz jest to śmieszne "parę złotych" w porównaniu do tego co było kiedyś.

Zuzanna
@By_Ann

@By_Ann Dziękuję Ci, że odpowiedziałaś. Czyli co jaki czas są mniej więcej przyznawane premie w Vive Profit Center? Jak długo pracujesz w tej firmie? Ciekawi mnie jeszcze jak wygląda wynagrodzenie?

Przyszły pracownik

Wie ktoś jak wygląda obecnie sytuacja z przyjęciami do pracy na produkcji? Szukają ciągle nowych pracowników?

Kuba
@Przyszły pracownik

Jak wyżej

Nenni

Brakuje pomysłu na firmę, napoczątku jest plan który później jest odkładany a później znowu powraca gdyż nie ma nic ciekawszego do zaproponowania. Szef w biurze zamiast pomagać pracownikom to bierze ich pomysły jako swoje.

Inna

(usunięte przez administratora)Szkoda, bo poprzedni boss naprawdę dobrze zarządzał firmą. Szkoda bo kiedyś była to naprawdę dobra firma. Teraz jest dużo słabej.

Tak10Nie
Ania

Najlepszy sklep w Polsce Lubię atmosferę w Vive Profit Center za: Markowe rzeczy

Tak3Nie6
barnaba
@Ania

strona dotyczy pracy a nie sklepu prosze nie wstawiac takich glupich komentarzy

Tak2Nie2
długoletn pracowni

słaba atmosfera w pracy a z racji kłopotów finansowych spółki jeszcze gorsza , zarobki przeciętne, pozwalniali durzo ludzi i teraz nie ma kto pracować stąd pracy jest za 2 osoby a wynagrodzenie słabe jak na Kielce. Dużo wlizidup. Polecam szukać innych pracodawców.

Tak8Nie
EVA

Kiedyś fajna firma teraz coraz gorzej Obecnie duży chaos i bałagan, gonienie za wynikami za wszelką cenę jakby od tego zależała przyszłość firmy i rozliczanie o wszystko Pozostała niepewność o pracę bo wciąż nie wiadomo czy firma wyszła z kłopotów finansowych czy wciąż w nich jest Niestety ta druga ewentualność jest bardziej prawdopodobna

Tak5Nie
Czesiek

Słaba firma niepewność o jutro dużo pracy trzeba zostawać po nadgodzinach za kture nie chcą płacić. Ciągle wszędzie oszczednosci na wszystkim i szukanie grosza w każdej dziurze. Chyba nie o to chodzi "w dynamicznie rozwijającej się firmie" ?

Kinio

Niby piszą że firma stabilna a jest fala zwolnień co powoduje, że firma jest po prostu niestabilna. Człowiek boi się o przyszłość. Duży bałagan. Brak organizacji. Brak perspektyw. Kiedyś to była dobra firma, teraz już nie. Nie polecam.

Tak8Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Vive Profit Center - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Vive Profit Center
2/5 Na podstawie 52 ocen.