Targi Kielce S. A.

Kielce

Opinie o Targi Kielce S. A.

Iza

Jak można przeczytać na stronie Targów Kielce, do nich właśnie należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym. Firma ta została również wyróżniona tytułem Dobrego Pracodawcy, który został jej przyznany przez Dziennik Gazeta Prawna. Co jednak sprawia, że jest to dobry pracodawca? Chętnie dowiem się o tym od Was. Jak Wy oceniacie obecnie pracę w firmie? Widzę też, że dla pracowników oferowane są m.in. bezpłatne zajęcia z języka angielskiego oraz szkolenia. Jakie możliwości dała Wam ta praca? Szczególnie jeśli chodzi o rozwój.

polkai

ale dlaczefo @antek uważasz, że atrakcyjne wynagordzenie to fikcja? Widziałem oferte jako Specjalista ds. projektowania stoisk indywidualnych i chyba wynagrodzenie było adekwatne do doświadczenia jednak.

antek

co z tego ze ludzie sympatyczni skoro władze są dwulicowe. zero poszanowania do pracownika. niby wszyscy są równi no ale jedni są równiejsi. atrakcyjne wynagrodzenie o którym mowa w prasie to fikcja. najwiecej stazystow i osob na zlecenie

kot

Polecam Targi Kielce S. A. Pracowałam tam co prawda niezbyt długo (praktyki), ale spotkałam wielu życzliwych ludzi. Czułam się jak pełnoprawny członek zespołu. Żałuję, że nie mogłam zostać dłużej :). Atmosfera pracy na 5!

Zostaw opinię o Targi Kielce S. A. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Targi Kielce S. A.