Opinie o Targi Kielce S. A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Targi Kielce S. A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Targi Kielce S. A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Targi Kielce S. A. w Kielce

Firma zarządzana jak za czasów głębokiego PRL-u, wszystko co można jest zabierane zwykłym pracownikom, którzy trzymają to wszystko w rydzach. Teraz zabrano nam jeszcze dostęp do parkingu ! ODDAJCIE NAM PARKING !

Ula

Targi Pracy na Rynku , które były 23 maja to był pic na wodę i fotomontaż. Zero zaangażowania pań, które obsługiwały stoisko. Jedynie chętne do wpisywania w komórkę aplikacji z którą zbierają punkty i dostają nagrody.

Pracownik Nowy wpis

Ula Nowy wpis

Ciekawy Nowy wpis

Przez ostatnie 2 lata ciągła rotacja. Albo sami zwalniają ludzi albo pracownicy sami odchodzą. Ale najważniejsze, że "góra" dobrze się trzyma.

W firmie Targi Kielce S. A. podobno płacą nawet 6400 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Główny Specjalista ds. BHP? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Główny Specjalista ds. BHP.

prcownik

6400 to raczej bzdura - być może z sukcesami i wieloletnim doświadczeniem, ale raczej wątpię. Moim zdaniem jednak praca w TK to wspaniała przygoda. Pracy jest dużo, nie wszyscy też są gotowi na równoważny system pracy (pracodawca informuje o tym już w ogłoszeniach, ale jakby nie do wszystkich dociera). Co do wynagrodzeń - wiele zależy od zaangażowania i tego, jak dużo na siebie weźmiesz roboty, ale także od doświadczenia. Ogólnie - podstawowa pensja mogłaby być wyższa, a premie są od Sasa do Lasa. Jednak atmosfera jest naprawdę fajna, praca ciekawa i z pewnością nie ma miejsca na nudę.

Joanna Nowy wpis
@prcownik

Brzmi nawet spoko, zwłaszcza fajnie, że można liczyć na dobrą atmosferę. Co do stawek to każdy ma możliwość negocjowania jej wysokości na rozmowie?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Targi Kielce S. A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży usług.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dawid

Czy te targi nadal są organizowane ?

Czarek

@Pies A wystarczyło dobrze wypełniać swoje obowiązki bo to jest cenione w dobrej firmie!

Pies
@Czarek

Czarek nie wiesz, nie widziałeś, nie oceniaj. To dobra zasada! Ja wykonywałem swoje obowiązki bardzo dobrze.

Pies

Pracowałem tam blisko rok. Część ludzi jest w porządku, zwłaszcza na najniższym szczeblu, ale im wyżej tym gorzej. Menadżerowie są zróżnicowani - od tych merytorycznie przygotowanych i wymagających po udających, że pracują, ale dzięki znajomościom i kontaktom wzajemnie adoracyjnym z szefostwem nic nie musza robić, a dużo zarabiają. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie - układy, nepotyzm i brak możliwiości awansu bez znajomości/układów. Zarobki też kiepskie. Dla mnie to było marzenie tam pracowac, ale już po pół roku zdałem sobie sprawę, że TK tylko z nazwy dobrze brzmią. Ideał sięgnął bruku. Jak dotąd najgorszy mój pracodawca.

Iza

Jak można przeczytać na stronie Targów Kielce, do nich właśnie należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym. Firma ta została również wyróżniona tytułem Dobrego Pracodawcy, który został jej przyznany przez Dziennik Gazeta Prawna. Co jednak sprawia, że jest to dobry pracodawca? Chętnie dowiem się o tym od Was. Jak Wy oceniacie obecnie pracę w firmie? Widzę też, że dla pracowników oferowane są m.in. bezpłatne zajęcia z języka angielskiego oraz szkolenia. Jakie możliwości dała Wam ta praca? Szczególnie jeśli chodzi o rozwój.

polkai

ale dlaczefo @antek uważasz, że atrakcyjne wynagordzenie to fikcja? Widziałem oferte jako Specjalista ds. projektowania stoisk indywidualnych i chyba wynagrodzenie było adekwatne do doświadczenia jednak.

antek

co z tego ze ludzie sympatyczni skoro władze są dwulicowe. zero poszanowania do pracownika. niby wszyscy są równi no ale jedni są równiejsi. atrakcyjne wynagrodzenie o którym mowa w prasie to fikcja. najwiecej stazystow i osob na zlecenie

kot

Polecam Targi Kielce S. A. Pracowałam tam co prawda niezbyt długo (praktyki), ale spotkałam wielu życzliwych ludzi. Czułam się jak pełnoprawny członek zespołu. Żałuję, że nie mogłam zostać dłużej :). Atmosfera pracy na 5!

Zostaw merytoryczną opinię o Targi Kielce S. A. - Kielce

• Jak się pracuje w Targi Kielce S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy Targi Kielce S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Targi Kielce S. A.?

Targi Kielce S. A.
1.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zakładowa 1
    25-672 Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042