Folwark Sp. Jawna

Kielce

Opinie o Folwark Sp. Jawna

Jarekmechanik

Idę tam na rozmowę 23.12.,o pracę na stanowisko mechanika.Po tych opiniach , to już mi sie odechciało. Dać sobie spokój.?

karbala

dajcie sobie spokój, nie warto, szkoda nerwów bo sposób zarządzania firmą jest żałosny brak szacunku dla pracowników!!!!!!!!!!!!!

John

Proszę o info jak wyglądają zarobki i warunki pracy doradcy serwisowego.

ExPracownik

Sytuacja na serwisie wyglada nastepująco... na poczatek 1800-2000 netto przez 3 miesiace zalezy jak wynegocjujesz... pozniej zjezdzasz do 1300-1400 jak jestes dobry i sobie wynegocjujesz. Premie sa ale smiesznie małe...a plany zeby je wykonac- wysokie.Dyrektor serwisu to taki mały Gucio-marzyciel... naopowiada co to nie bedziesz zarabiał a pózniej i tak z tego kiszka. Jak nie pilnujesz swoich spraw i premii to szybko bedziesz robił na podstawie. Także praca tylko dla wytrwałych i takich co umia sie upomniec o swoje bo inaczej zostaniesz wykorzystany. A co do właścicieli... oni nie wiedzą do końca co tam sie dzieje... bo gdyby wiedzieli to kierownictwo juz dawno by sie zmieniło.... Ale na rozmowe warto iśc... i przenieśc sie w świat baśni i fantazji finansowych :)

Bezrobotny

Podobno rotacja w tej firmie jest duża, A wiecie może czemu nie przedłużają umowy tym sprzedawcom co założyli działalność? Może ludzie sami rezygnują?

Nikt

Tak. W ostatnim czasie wiele osób pracowało na tym stanowisku. Zatrudniają na własną działalność, obiecują dużo , a po trzech miesiącach zaczyna się obniżanie wszystkiego.Byli tacy którzy założyli działalność a nie została im przedłużona umowa , więc zostali na lodzie z działalnością. Ogólnie nie polecam, szkoda czasu.

xyz

Ostatnio pojawiła się oferta na doradcę do sprzedaży aut, pracował ktoś tam na podobnym stanowisku?

soulck

Właściciele albo nie widza co się dzieje albo nie chcą widzieć.Masa ludzi się tam przewinęła. W przeciągu dwóch lat ponad 100 osób, taka jest rotacja. Dlaczego się tak dzieje? sami sobie dopowiedzcie.

kiedyś pracował

ciekawe kiedy właciciele się kapną co za ziółka sobie wzieli do prowadzenia firmy, oby nie było za póżno!!!!!!!!!!!!!!

kalinka
użytkownik zarejestrowany

2000 zł to nie jest mała suma, jeśli oczywiście jeden z użytkowników wcześniej napisał prawdę. ja chętnie do was przyjdę do pracy za taką kwotę na rękę. wiecie czy są aktualnie jakieś wolne miejsca pracy w Folwark i jakie trzeba spełnić wymagania konkretnie żeby takie zatrudnienie otrzymać tutaj? pozdro

użytkownik zarejestrowany

pracownick

Strasznie bronisz tej firmy. Ludzie odchodzą, na salonie nie ma kto sprzedawać, więc nikogo kto zostaje nie zwalniają. Z serwisu odeszli już wszyscy "starzy pracownicy" (jeden został). Odchodzą bo wynagrodzenie jest śmieszne!

smiech

Można wyciągnąć 1800-2000?! toż to śmiech! 1600 netto w biedronce na start dostajesz. Firma w której pracownik odgrywa pierwsze skrzypce, sprzedawca aut i pakietów dodatkowych może wyciągnąć 1800 chyba o jakieś żarty opowiadacie. Nie wierzę...

Ja na szczęście tam już nie pracuje :-D

Nie konkurencja, pracownicy którzy tam pracowali. A że nikt ostatnio nie wytrzymuje na głodowej wypłacie więcej niż pół roku, to trochę tych osób się zebrało. Najgorsze ,że zaczynają odchodzić starzy pracownicy.

S

Zatrudnij sie tam to sam szybko zweryfikujesz :/

nick

Jedno wielkie nieporozumienie !!!! NIE polecam !! Jak najdalej od tego DNA

nick

zgodnie z rozmÓwcą powyżej, na początek wyżej potem obcinanie ile się da. NIE POLECAM BROŃ BOŻE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!1

nowy

Witam uwaga na tą "firmę" to że jak piszą poprzednicy można liczyć na wynegocjowaną stawkę to nie prawda. Teraz kuszą kasą na umowę na początek ( 3-miesiące) a następnie obniżają do najniższej krajowej - ja zmarnowałem tam czas. "kierownictwo"- większego dna nie znam.

ambitny

Co do prowizji i premii to system motywacyjny opiera się na takich motywacjach jak : zrąbanie przez dyrekcję; względnie pokrycie kosztów błędów które mogłeś popełnić lub nie, lub naganie. Co do godzin to możesz sobie odebrać w czasie wyznaczonym przez dyrekcję do 2000 to chyba brutto - z mojego punktu widzenia to nie warto........!

ambitny

Ostatnio w tej firmie spędziłem trochę czasu omamiony obietnicami i świetlanymi wizjami kierownictwa.Jeśli chcesz zatrudnić się w tej firmie to musisz zaakceptować płace jaką ustalisz i zapomnieć o jakichkolwiek prowizjach, czy ew.o nich rozmowach.Ja mimo ogromnego zaangażowania tak że czas tam przepracowany miałem wyjęty z życiorysu - zrezygnowałem z przyczyn braku jakiegokolwiek porozumienia z kierownictwem (nie tylko w kwestiach "finansowych").

?

Nie polecam!!

Kowal

Byłem wczoraj tj sobota 14.09.13 w tej firmie wszystko od strony serwisu super ale za to mycie samochodu to jakas katastrofa, pan niby umyl samochód a w słoncu wygladał gorzej niż przed myciem, w srodku w ogole nie tknięte kurze na desce, troche odkurzona tapicerka, piasku pelno po co robic cos jak sie nie chce?

karol

co wy tu piszecie jakie 1200 zl !!! jesli ci sie chce pracowac to mozesz wyciagnac 1800 badz 2000 zl skad ty sie urwales piszac 1200 zl !!!

kk73

1200 i jak jestes odporny na ciagle wyzwiska i [usunięte przez moderatora] to jest to praca dla ciebie

slq

Prawda jest taka, że przede wszystkim jeden frustrat jest autorem tych sukcesywnych ambitnych treści (do tego często z błędami). Niestety droga koleżanko masz problem z sobą. Nie możesz się pogodzić, że nie podołałaś obowiązkom i masz duże luki posiadanej wiedzy. Teraz próbujesz się realizować jako ambitny domokrążca z dojazdem do domu - (kiedyś nazywało się to : akwizytor) i wciskasz z płaczem ubezpieczenia pod nazwą Eko-Centrum...[usunięte przez moderatora]- który też ambitnie dodajesz że jesteś\" wyspecjalizowaną grupą\". Dziewczyno pracuj i nie odwracaj się za siebie. Realizuj się. Życzą Ci tego wszyscy. Powodzenia.

soulck

właściciele powinni sie bardziej interesowac firmą

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Kiedyś było miło przyjemnie (kaska atmosferka odpowiednia), a teraz nie pozostało z tego nic, ani kasy(podstawa 1200) ani atmosfery (total [usunięte przez moderatora] !!!!)

Hanna

Nie spotkałam gorszego dna !!! Kto to jest tam taki wielki i garbaty ??? Zachowuje się jak jakiś niedorozwój!!!

NIKT

Popieram, ale teraz to już nawet z zewnątrz nie wygląda ładnie!!!! Odradzam!!! Omijajcie tą Firmę z daleka (i oczywiście Drejfusa:))

Z nowym Drejfusem to mają taką jazdę... !!! Nie polecam! Szkoda czasu marnować u takiego pracodawcy. Wszystko wygląda ładnie ale tylko z zewnątrz.

Zostaw opinię o Folwark Sp. Jawna - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Folwark Sp. Jawna