FCPK Bytów sp. z o. o. od. Kielce

Kielce

Opinie o FCPK Bytów sp. z o. o. od. Kielce

wu

nooo już myślałam że firma nie istnieje ale na szczeście spojrzałam na ich stronę internetową i wszystko gra, widzę że działają nadal bo s ąaktualizacje katalogu produktów z roku 2016, tylko dlaczego komentarzy brak

fizyk

zgadzam sie firma przyjmuje po 15 osob a potem zwalniaja hurtowo, jezeli szukasz stalej pracy, mozliwosci rozwoju i zdobywaniu nowego doswiadczenia, to zdecydowanie nie jest firma dla ciebie pzdr

monga

Co to kurna jes??? o domu uciech te komenty czy o firmire??? sram na takie firmy jak poczytać o nich nie ma co... fachowcy też pewnie w niej super- tania odzież z zachodu.. odkażona i wypchnięta... Narka i gitaraka.

zainteresowany

bardzo mię interesuje praca w tej firmie. proszę o numer tel do kierownika, a jak miszcz pomoże to może być nr do miszcza. służę moimi wdziękami w zamian za pomoc w załatwieniu posady. a te majstry to dobrze robią i można liczyć na szczególne traktowanie podczas pracy??? ja im mojego [usunięte przez moderatora] będę stawiał i podawał 15razy na zmianę. zobaczymy czy dadzą radę skosztować :)

szaryczłowiek

Ta firma to pomyłka... zacznę od początku. Przyjąłem się z grupą11 osób. Wszyscy na dzień dobru dostali 10 zł- niwe ważne... po szkole czy praktyka 10, 15 lat.. okres próbny 3 mies. i nie ma mowy o podwyżce bo już po miesiącu było widać kto jak robi. Z 11 osób pozostało chyba 4. Firma robi selekcję non-stop i mają odwaloną robote tanim kosztem. Mowa jest o produkcji- w biurach nie wiem jak jest ale pewnie podobnie. Większość ludzi musi rozliczyć 16 godzin pracy bo każą robić na dwóch maszynach... bez komentarza... Jednym słowem- ORANIE i nie ma kasy!!! Firma żyruje na bezrobociu ale kiedyś to się ukróci... NIE POLECAM!!! FIRMA BEZ PRZYSZŁOŚCI DLA PRACOWNIKA!!! NIECH SE SAMI ROBIĄ NA TEJ ZASYFIAŁEJ HALI GDZIE NAWET NARZĘDZI NIEMA GDZIE TRZYMAĆ!!! POZOSTAŁOŚCI KOMUNY PRZEJĘLI I KAŻĄ ROBIĆ, ROBIĆ, ROBIĆ...!

Zostaw opinię o FCPK Bytów sp. z o. o. od. Kielce - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FCPK Bytów sp. z o. o. od. Kielce