FCPK Bytów Sp.z.o.o.

Bytów

Opinie o FCPK Bytów Sp.z.o.o.

wiejski kościelny grajek

A Norman zagląda jeszcze pod klapę?

Xxx

Droga Patrycjo, Nie pracowałem/am na stanowisku przedstawiciela handlowego, ale wiem że są wyznaczane z miesiąca na miesiąc coraz większe plany sprzedażowe, które niestety nie zawsze idzie osiągnąć, co za tym idzie kasa mniejsza. Nie wiem jakie pieniądze są oferowane na chwilę obecną, ale na pewno nie są to pieniądze większe niż średnie pensje na tych samych stanowiskach w innych firmach. Z podwyżką jest ciężko, a jak już jest to naprawdę niewielka.

Norman Burcy

A nadgodziny jakie są? Czy robota od deski do deski?

nick
@Norman Burcy 30.07.2017 15:19
A nadgodziny jakie są? Czy robota od deski do deski?

na produkcji nadgodziny sa mozliwe, a w biurze to nie wiem slyszalem kiedys ze nie maja extra platne za nadgodziny biurowi

Xxx

Odradzam!!! Wyciskają człowieka jak cytrynę najlepiej za jak najmniejsze pieniądze. I w biurze i na produkcji jest coraz gorzej, nie bez powodu ludzie z wieloletnim doświadczeniem odchodzą...

Pirat

Jakby ktoś chciał to mam różne znajomości w Polsce i za granicą.

były pracownik 2.5

Chciałem dodać ze jestem zadowolony :)

były pracownik 2(polecam)

Ja p-lę jestem w szoku w nowej pracy na wejsciu dostałem 3 złote więcej niz tu po kilku latach aż mi głupio może kierownik się pomylił? Sam nie wiem co o tym myśleć czy to już maksymalna podwyżka czy cos jeszcze kiedyś dorzucą? Wreszcie może coś zostanie od pierwszego do pierwszego a nie tylko na przeżycie ale jak ja sie im odwdzięczę będę musiał pracowac jak za dwóch czy trzech?

były pracownik (polecam)

W tej firmie widzę, że po staremu, nic się nie zmieniło. To chore, że w tak renomowanej firmie awansuje się kogoś za znajomość. Niema w tym żadnej logiki robić z kogoś zastępce czy kierownika, jeżeli dokładnie wie się, że jest to nieodpowiednia osoba która w każdej chwili może zostawić cię na lodzie. Swoją drogą to ta pani z dz/o ma niezły tupet... Spędzać 8h z ludzmi, którzy co najmniej jej nie trawią... Większość ludzi odpuściłaby sobie taką prace. Najwyraznie jest bardzo zawzięta na zrobienie kariery a zarazem wyrobienie sobie ,,wyśmienitej opinii" wśród współpracowników;)

barczysty grzesio
@były pracownik (polecam) 22.04.2017 16:01

A jak w nowej pracy? Zadowolony?

ja

Żaden nie pójdzie na siebie zakablować ale wystarczy że ci się noga powinie i z byle czym na ciebie na kabel pójdą takie h-je i k-wy

Koskka

Tak. KoPPnięta wróciła. Przyszła jak gdyby nic do pracy po 3 miesiącach które spędziła w,,idealnej pracy'', pewnie kierownik (dobry kolega) naobiecywał złote góry(zastępca, podwyżka). Jest to bynajmniej dziwne, wracać do pracy z której się zwalnia ze względu na brak rozwoju osobistego i perspektyw na awans, a po paru miesiącach wrócić do firmy z tym swoim bezczelnym uśmieszkiem.

hand
@Koskka 14.03.2017 19:01

Niestety w tej firmie nie liczy się lojalność, uczciwość czy pracowitość. Awans dostaje się za kolegowanie lub donoszenie. Ludzie takiego pokroju jak w/w pani niszczą całą atmosferę w pracy. Dla takich osób najważniejsza jest kariera. Nie liczą się współpracownicy. Tacy delikwenci zawsze nie wiadomo skąd się wypoczwarzą i udają dobrych kolegów, chociaż dookoła nikt z nimi nie chce mieć styczności.

po prostu zmień pracę rób co lubisz bo to daje sat
@hand 09.04.2017 14:21

Dokładnie możesz być najlepszy na stanowisku ale coś ci sie nie podoba masz swoje zdanie i zostaniesz zdyskredytowany a tak nie powinno być bo liczy się dobro a nie pokazywanie wyższości i podbudowanie swojego małego ego przez kierownictwo które popełnia błedy na poziomie szkoły podstawowej przynosząc straty dla firmy wiec gdzie tu sens i logika i zdrowy rozsądek?

barti

Większość pracownic z Dz/O to młodzież, która niema doświadczenia. Kilka dziewczyn zna się na rzeczy ale ciężko im to wszystko ogarnoć. Słyszałem, że nawet jedna z pań wróciła do Dz/O po odejściu kierownika.

alllluu

Co się dzieje w dziale obsługi? Słyszałam o dużych rotacjach. Ponoć pan kierownik się zmienił. Coś wiecie na ten temat?

ekkkk

nie polecam

Chętny

Ile teraz za godzinę na początek?

13 zł i nie kombinuj!
@Chętny 01.02.2017 12:41
Ile teraz za godzinę na początek?

Minimalną podwyższyli więc ze 13 zeta dostaniesz no chyba że na majstra byś chciał to może co kierownik więcej ci da a co byś chciał robić? rysunek znasz? szlifować umiesz? pracować lubisz fizycznie czy bardziej psychicznie?

sara

@A no to super chociaz z drugiej strony to nie poiwnno byc nic nadzwyczajego uwazam ze w kazdej firmie poiwnno to byc takie wynagrodzenie na czas placone

Ford

Pobaw się swoją"małą"

Dew

Dzięki złym decyzjom kierownictwa. A dzięki tym decyzjom pracownik dostaje w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Dew

Teraz obcinają stawki .

tery

Firma dno.... zarobki na hali często gęsto od najniższej krajowej potem dorzucą parę groszy ale jak wyciągniesz 1800 netto z nadgodzinami i lizaniem tyłka kierownikowi (to podstawa) to już szczyt marzeń w biurze też nie lepiej... 1700 - 3000 netto max po wielu latach nieskazitelnej wysługi i żadnych wpadek, jeśli chcesz się czegoś nauczyć to nie tam bo szybko wylecisz. pracować i nic nie pytać norma musi być bo nie dadzą żadnej podwyżki nawet o złamanego grosza. kierownik "beton" i "babiarz" ślini się każdą dziewczynę w biurze,mówisz coś do niego, starasz się o podwyżkę a on i tak wie że przed 3 latami 7 miesiącami 4 dniami i 7 godzinami zrobiłeś coś źle i wybije wam z głowy podwyżkę..... przy kolejnych rozmowach zresztą też. chyba że jesteś mega doświadczonym pracownikiem i zagrozisz odejściem to dostaniesz 100 200 zł brutto za godz podwyżki. śmiać się czy płakać...? kierownictwo w Bytowie... bezwzględne... jak nie masz znajomości każdy błąd skrupulatnie odnotują a potem bez zawahania wywalą na zbity pysk. handlowcy... chyba największe lizidupy w firmie, uśmiech na twarzy i bez wazeliny.... nawet jak inni patrzą. A i jeszcze parę słów o karach finansowych - za wszystko i o każdej porze sypią się jak asy z rękawa nawet czasami nie wiadomo za co. ale cóż... liczą się tylko zyski i zasada "zero kosztów" a człowiek jest tam NIKIM więc jeśli masz jakiekolwiek ambicje a nie tylko robić i wysłuchiwać zjebek z podkulonym ogonem i nic się nie odzywać to szczerze odradzam ten zakład.

kartezz

Witam, czy moglby ktos pwoiedziec cos na temat pracy w FCPK jako przedstawiciel handlowy? jakie warunki placy, pracy?

GURU(przewodnik)

Ty twardy? a może raczej miętka faja jestes? Trzeba was trzymać krótko bo byście chlali i się opierdaxxxlali :) Pisac na kogoś kto sie nie moze bronic to jest dopiero świństwo! Pewnie cie wyduxxxpcyli i teraz tu jakieś gorzkie zale odstawiasz :) Moze tam jeden czy drugi jest czasem trochę upierdliwy i wkurwiajaxxxcy ale taka praca. pozdrawiam

twardy

Witam. Ogolnie o FCPK nie moge sie dobrze wypowiedziec. Pracownicy na chali jak najbardziej ok, fakt jest kilku co donosi do Marka i strzela na maxa z uch ale na to juz sie nic nie poradzi. Jurek (stozek) to swinia maksymalna i z daleka trzeba sie od niego trzymac lepiej wam radze. Jest to czlowiek takiego pokroju ze jak jeest zle to "wy zle zrobiliscie" a jak jest ok to "zobacz jak ladnie zrobilem". Co do "miszczow" to nie maja zadnego pojecia o robocie za wyjatakiem Marcian i Grzeska. Ale Marcin to jest czlowiek Jurka i wszelkie niezgodnosci nawet prywatne on przelozy na prace i krotko o nim to SWINIA i nadgorliwiec jak by mogl to by spal w tej firmie i robil loda kierownikowi razem z Romanem i Bartusiem. Jak uda Ci sie zyc z nimi w zgodzie co graniczy z cudem bo zawsze sie o cos czepia to i tak obrobia Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u kierownika i nie dostaniesz podwyzki. tak ze omijajcie ta firme z daleka. jak macie troche pojecia o robocie to znajdziecie spokojniejsza prace za wieksze pieniadze.. pozdrawiam

panicz

FCPK to zuuuoo

Ciszej tam

No i ja napisałem no i co z tego? Na kazdego przyjdzie czas i zobaczy płyte od spodu. pozdro ;)

Ostatnia płyta

Ostatnia płyta to bedzie ta którą zobaczymy od spodu...wesołych swiat

Guru

Zle Pan odmieniłeś bo od Bytów - w Bytowie! Mamy 4-rech majstrów a i tak Romek najlepszy! A o podwyżke to do nowego czy starego kierownika?

Jack

Wow to teraz juz 12 zeta daja a nie 10? :)

Mało

Choćby majster latał jak kot z pęcherzem i pajacował to na niewiele się zda bo wydajności i tak nie podniesie jedynie zgrana załoga przy dobrych stawkach mogłaby tu coś zdziałać no przeciez za 12 zeta nikt [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie będzie...czy to jasne?

Idiotów z Nas robisz?

Podobno w Chinach ma powstać kolejny oddział co by ograniczyć koszty pracy

Jack

Slyszalem ze ostatnio byly "male" zmiany personalne u mistrzow? :)

GURU

Zamiast tych dwóch maszyn do wzdłuznych kupiłbym porządne frezarki i coś do obrysów i szybciej by robota szła! ;)

ex

Co tam slychac panowie? Nikt nic nie pisze w fabryce zaczelo plynac mlekiem i miodem? :)

roman i reszta

operator cnc 10 zl i lód za darmo

PILNE

Sztuki sztuki bez opoznien bo premii nie będzie :)

wojtek

Witam jakie maja stawki na stanowisku operator cnc centrum obróbcze?

paweł

Witam chciałbym zapytać jakie maja stawki na centrum obróbczym jako operator cnc ?bo chciałbym porównać z tymi gdzie pracuje.

byly

Witam Panowie co tam slychac w fabryce naszej ukochanej? Mistrzowie nadal te same? Jak nstroje kierownictwa?

pinokio

Witam czcigodne towarzystwo chciałbym się dowiedzieć czy w tej firmie ma się szanse na awans czy rozwój zawodowy? Kim jest kadra menadzerska i co z sobą reprezentuje? Czy firmie udało się wykonać jakieś ciekawe projekty,patenty wdrożenia zainwestować w nowe technologie? Jakie są warunki socjalne i umowy? Czy żeby zatrudnić się na adekwatne co do umiejętności i wykształcenia stanowisko trzeba być znajomym prezesa i całej świty. Czy człowiek z ulicy ma jakieś tam szanse? Czy może szukać pracy w innym mieście.

Płytki kierownik

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt dla byłego współpracownika i kolegi ślą koledzy z pracy. ps. sukcesów zawodowych, porządnej wypłaty(z premią) i żeby Cię gdzie indziej docenili

Norman

U nas w USA to jak jest przecena wtedy ja kupię za jedną dniówkę ($200) tyle co w Polsce na przecenie za równowartość $700, czyli waszej całomiesięcznej płacy!!! Jak wygląda przecena w Polsce: coś co w USA normalnie kosztuje równowartość 200zł polskich, w Polsce kosztuje już 400zł, a jak jest przecena to w USA aż z 200 zł do 40zł, a w Polsce z 500zł na 250zł, czyli KPINY. W USA benzyna kosztuje około 3zł za 1 litr, za miesięczną pensję kupię 4000 litrów, a za polską przeciętną pensję kupisz 8 razy mniej, czyli 500 litrów, samochody w USA (takie same) kosztują w USA około 35% taniej niż w Polsce i tak samo z całą resztą! Ostatnio kupiłem Galaxy III za 205 dolarów, a w Poland ponad $400.

(-_-)

praca zenada, porzadek zenada, zarobki i logistyka w tym zakładzie to DNO. majtrzy takie głąby ze szok, nie obrazajac innego głaba bo to odmienny ciemniak. Pierwszoklasisci maja wiecej rozumu niz oni. Nigdzie nie widziałem tak [usunięte przez administratora]go zakładu jak fcpk.

Nowy

Moim zdaniem majster powinien więcej zarabiać bo ma dużo na głowie i musi opierdalaczy pilnować a to wymaga sporo wysiłku fizycznego i psychicznego

Papiesz

mają stałą + pełną dyspozycyjność ok 2500-2900 na łapę lepiej ma nasz [usunięte przez administratora] "śliska łapka" Głąb bo ma 15 na godzine i nic nie musi robić wystarczy że jest s-synem i się doczepia do wszystkiego

bytownik

znając życie to niedługo będą :) któregoś na pewno wyjebią. a tak w ogole to ile wyciąga nasz mistrzunio? wie ktoś ile taki [usunięte przez administratora] może wyciągnąć? oni też mają za godzine czy stałą stawke?

janek

Są przyjęcia u was na mistrzów produkcji ?? Dajcie znać co i jak i ile placą !!! Pozdro

normalny

Kazdy widze pisze ale wniosków nie ma.Ja jak prace znalazłem [usunięte przez administratora] z tamtąd.Brubno jak [usunięte przez administratora].Nie ma zainteresowanych zleceniami.Jak beda to praca też to taka zaleta po co mysleć ,idioci .Programisci do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] technolog [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakaś przydrzumiona co wyzej nosi glowe ,jakby rozumy zjadla a pustak z niej chodzacy co okazalo sie na jej panieńskim .Lipa jak[usunięte przez administratora].Pustok az milo.Kierownictwo w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma czy nadejda lepsze czasy bo oni te lepsze psują brakiem jakości .Cymbal bez uprawnierń kontroluje ale to nic ludzie robia za pare zloty na 3 zmiany śmiech na sali sami renowe wyrabiaja .Każdy nowy przyjdzie i odchodzi bo po co za darmoche [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z [usunięte przez administratora].

mazur

firma porazka, jeden wielki Syf i Brud, jak sie przyjolem 10zl/h praowalem na jednej, plus bo kazdy zawsze na dwoch, slabo ale przynajmniej dostalem prace, pozniej trache ci sypnie blazu, ale nie za duzo bo bys musial robic na pieciu maszynach . Ludzie, zwykli pracownicy spoko, kazdy pozytywnie nastawiony. Za to o mistrzach mozna tutaj duzo powiedziec, jeden lepszy od drugiego, nic sie nie znaja na robocie, dla nich musi to byc tylko zrobione, tępe pachoł ktorymi dyryguje kierownik. roman najlepszy, wyliże wszystko zeby tylko zostac na swoim stołku, dobra praca zgarnac blisko 3 tys. i pokazac tylko z kartki ktora plyta jest do roboty, no i jeszcze wylizać to i owo i na kabel z paroma osobami do kierownika. Jak na jego zminie jest problem:"zaraz do ciebie przyjde". [usunięte przez administratora] cała zmiane go juz nie zobaczysz, a twoja maszyne bedzie omijał szerokim łukiem. kwasek bardzo przemądrzały, a gowno sie zna, jedynie co mu dobrze wychodzi w pracy to darcie ryja na hali i straszenie zwolnieniami nowo przybyłych, żeby mu sztuki robili z tego 3/4 krzywych i do poprawy, zero jakosci tylko sztuki sie licza w tym zakladzie. kolejny głab, "Głab" przez duze g. pan od jakosci, robi tutaj troche i odrazu struga kozaka, ledwo od podłogi odrusł. jedynie z[usunięte przez administratora] mozna tutaj pogadac, sensowny gosciu ale prawda jest taka jakby nie strzelał z ucha to by nie byl tak dlugo miszczem. jedna wielka parodia ten zaklad, juz i tak 80% zlecen to posrednicy a z taka jakoscia to pozazdroscic takie lekcewazace podejscie do klienta, zaklad z przyszloscia.

Papiesz

Romuś nadal siedzi i w sumie tyle umie robić nic więcej, coś tam ogarnia gdzie co jak się robi ale po macoszemu co dziwne bo robi najdłużej i czegoś tam powinnien się nauczyć. Ale jak widać kłopoty z pamięcią to rzecz powszednia u mistrzów w fcpk. No ale roman to teraz cichutki nie to co kiedyś i w sumie znośny ot sobie poszwęda się coś tam powie ale wie że nie ma co podskakiwać. Za to "ukaszek" to inna liga dużo krzyczy a umie tyle co nic, jedzie na ciągłym lizaniu zwieraczy. Przemiał ludzi ogromny choć są tacy jak ja co mają dobrą stawkę i nie mają co narzekać. Ale Ci co dopiero zaczynają mogą się zniechęcić do pracy prz produkcji na całe życie.

Acid Lukas

Opinie szczere no cóż jest syf jak to przy produkcji wiadomo na różny na różnych stanowiskach największy na szlifierkach najmniejszy na magazynie. Do tego ciągłe poganianie bo "juz transport czeka" "bo na wczoraj" mimo że sztuka cały tydzień wcześniej leżała nieruszona. Ot zarządzanie na poziomie majstrów fatalne a kierownik nie bardzo ma pomysł jak tych nierobów pogonić. Jak już pisali robota dobra by przeczekać aż znajdzie się coś lepszego i tylko tyle. Tyle że niektórzy tak jak ja szukają tego lepszego już ponad rok ot bo frajerów robiących za grosze nie brakuje. W skrócie atmosfera najbardziej psują poganiacze/majstrzy ciągłe żebranie o pozostawanie po godzinach oraz niepomierne c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo i buractwo względem pracowników jeden w miarę miły nie zmieni tego obrazu.

ciekawy

witam mam zamiar popracować w fcpk w kielcach stąd moje pytanie jak tam jest na prawdę w firmie bo z tego co wyczytałem do tej pory to same negatywne opinie Zależy mi na rzetelnej i wiarygodnej informacji Rozmawiałem już z panem M.B. w sprawie pracy Dzięki z góry za jakiekolwiek informacje

Zostaw opinię o FCPK Bytów Sp.z.o.o. - Bytów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FCPK Bytów Sp.z.o.o.