Proplastica Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Proplastica Sp. z o.o.

potencjalny zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Kandydat

Witam, na jednym z portali z ogłoszeniami o pracę znalazłem ogłoszenie na Technologa. Jak wyglądają warunki pracy, na jakie wynagrodzenie można liczyć (widełki), czy firma oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Jakieś możliwości rozwoju?

Mariusz S.....ń Nowy wpis

Zdecydowanie polecam ta firme pracowalem tam12 slodkich lat ludzie mili slowni ,majstry do rany przyłòz, kierownik o jakim tylko mozna pomarzyc atmosfera krotko mowiac bomba!!! Pieniadze jak na nasze kielce lepszych nie ma nigdzie moja opinia10/10

Xyz

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Podwyżek nie było już parę lat, a pensje są takie że ludzie dochodzący do innych firm mają na starcie więcej niż tu po kilku latach orki na 2 maszynach, czy nawet 3. Zarządzanie w tej firmie nie istnieje. Zajmują się bzdurami cały czas, a nie produkcją. Wymagają tylko wydajności a awaria goni awarie. Na blanszardach z 4 maszyn tylko 1 jest sprawna, a pozostale 3 kilka miesięcy są unieruchomione. To samo jest na centrach. Maszyna stoi parę miesięcy i nie pracuje. Kolejna jest przeniesiona na nowa hale i tak sobie stoi, nic się na niej nie robi i nikt tego nie widzi lub udaje, że nie ma problemu, a problem jest. (usunięte przez administratora)

zaki
@Xyz

Zastanawiam się nad zmianą pracy i rozważam zatrudnienie w Proplastice. Jaki tam jest klimat wśród pracowników? Jakie zarobki?

seme Nowy wpis
@zaki

Między pracownikami jest koleżeńska atmosfera. Zarobki, wiadomo, uzależnione od stanowiska i doświadczenia.

Dawid Nowy wpis
@seme

Dobra, a bez doświadczenia na ile można liczyć na początku?

Czy Proplastica Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Proplastica Sp. z o.o. na stanowisko Operator CNC? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
...
Klient

Witam, jak wygląda praca w dziale kontroli jakości, na jakie zarobki można liczyć?

Kazik
@...

Także jestem zainteresowany jak wygląda praca oraz na jakie zarobki można liczyć jako 'Kontroler jakości' lub 'Technolog obróbki skrawaniem'

Jolanta
@...

A na jakie liczysz? You jaką pracę dokładnie ci chodzi na tej kontroli jakości? Bo pewnie stanowisk tam jest dużo. Może inni ci powiedzą.

Czy Proplastica Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

seme
@Pytanie

W zależności od stanowiska czy działu praca jest jednozmianowa lub na trzy zmiany w określonych godzinach.

Monika
@seme

Mam pytanie co do trzech zmian w Proplastice :) W jakich godzinach one są? Ile jeden pracownik ma nocek w ciągu miesiąca? Czy po nocce ma się kolejny dzień wolny? Jest jakiś dodatek za godziny nocne?

Olga

@prezes a od kiedy jest to nowe, gorsze kierownictwo?

Yogi
@Olga

Od kiedy odszedł Bartek z Romanem którzy żyli tą pracą. Ta firma już się nie dźwignie

prezes

Firma ma swoje najlepsze lata już za sobą po zmianie kierownictwa. Suchy wytrysk oraz napoleonek dążą do tego by z pracownika zrobić niewolnika. Pracownicy mają dość takiego traktowania i dlatego odchodzą z firmy. Maszyny tak (usunięte przez administratora) jak te dwa zwoje w tej pustej łepetynie Adasia (usunięte przez administratora) unoszący się w powietrzu aż chce udusić - oczywiście jak pojawi się inspekcja to mierzy zadymienie przy otwartej bramie. Także radzę omijać

Wtajemniczony

Bytów zmienia nazwę i szuka jeleni... Tam nic się nie zmieniło od lat i nic się nie zmieni, mają ludzi za nic, Jak kogoś złapią to wyciskają szybko soki z człowieka. Firma, która stawia pracę ponad człowieka i tylko to się tam liczy. Nie polecam. Wymagania i jeszcze raz wymagania... a dajesz radę czy nie - to nikogo nie obchodzi, masz dawać z siebie wszystko by hrabiostwo się mogło się bawić... Omijajcie ten bajzel.

Obiektywny
 Problem

Nie polecam nikomu. Nowe kierownictwo z milionem pomysłów jak usprawnić=zabić firmę i wykorzystać pracowników

Nie ma jeszcze na wątku wieści od Was jeśli chodzi o firmie Proplastica Sp. z o.o. w miejscowości Kielce, może macie jakieś komentarze z pierwszej ręki?

Zostaw merytoryczną opinię o Proplastica Sp. z o.o. - Kielce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Proplastica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proplastica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proplastica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, a 4 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Proplastica Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Proplastica Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Proplastica Sp. z o.o.