Proplastica Sp. z o.o.

Opinie o Proplastica Sp. z o.o.

Tołdi

Warunki na hali odbiegają dosyć bardzo od norm zapylenie smród no i ten kantorek ale najważniejsze jest jak się czujesz w tej firmie jeśli nie pasuje komuś że nie przychodzi w sobotę do pracy bo chce zarobić niech sobie poszuka nowej pracy(w biedrze czy w innych tego typu hipermarketach praca odbywa się w sobotę). Łysy chyba bardzo zazdrości tych sobot musiało go to bardzo gryzc trzymając telefon owinienty w foliowke telefon patrząc się na ten ekran monitora przegrywając jabłko i popijajac je sokiem z butelki pod korem wypełnionym Paola obmyslajac jak tylko dowalic tym osob. Jesteś strasznie toksyczny mam dla Ciebie radę bo napewno to będziesz czytał myślę że nawet nie będziesz spał byle tylko czytać komentarze teraz po Twojej opinie. Chłopie zrób coś ze swoim życiem daj żyć innych i zrób coś dla FCPK zwolnij się jaja trzeba mieć nie wolno byc papierowym tygrysem idź to zgłoś że Ci to nie odpowiada do przełożonych a nie wylewasz tutaj swoje żale. Chociaż nie. Przecież nikt nawet nie chce z Tobą rozmawiać.

mgh
@Tołdi

Naprawdę nigdy nie znałem bardziej toksycznej i dwulicowej osoby jaką jest osobnik Łysy. Tak jak to zostało wspomniane wcześniej potrafi witać się z każdym po kolei jak dobry kolega by niedługo później wszystkim po kolei obrabiać wiadomo co (od kierownika do współpracowników). Początkowo robi wrażenie miłego i pomocnego, ale to tylko kwestia czasu by przekonać się jakim naprawdę jest. Praca w firmie w moim odczuciu jak każda inna na produkcji tego typu, trzeba się przyzwyczaić do hałasu i wszędzie panującego brudu. Jak na kieleckie warunki można całkiem nieźle zarobić. Jeżeli ktoś będzie chciał zatrudnić się w tej firmie to jak najdalej od wspomnianego pana.

Obiektywny
@Tołdi

Shrek weź ty sie juz nie kompromituj. To nie jest portal o samochodach czy blog kulinarny tylko o pracy, a jak tak lubisz robić wpisy to sie zwolnij i zostań pisarzem, będziesz mogł do woli pisać bajki. Doradzasz komuś żeby poszedł do roboty do hipermarketu, więc ty miej jaja i ty się zwolnij tam co sobota nałapiesz nadgodzin. Ty jesteś toksyczny, bo żal ci że ktoś je jablko czy pije sok (chyba od tego jest). Popatrz na siebe, zamiast non stop patrzeć w telefon za maszyną, większy pożytek z tego będzie. Zresztą skoro masz czas ciągle siedzieć w telefonie to przejdź na 2 maszyny tam bedziesz miał co robić i zajmiesz się w końcu robotą - podobno na KFP4 zwolnia się miejsce, więc się zgłoś!!! A jak masz tyle kasy to daj kolesiowi to sobie pomaluje ten samochód, jak ci tak on razi w oczy. Jestem obiektywny i to co było napisane o Tobie i warunkach pracy w FCPK to prawda.Co Skrek nie możez się pogodzić z tym, że ktoś publicznie napisał jak na prawdę jest???

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w FCPK Bytów Sp.z.o.o.?

Despashitto

Jest to skomplikowany proces ale przebiega standardowo zgodnie z wymogami firmy.Rekrutacja w tym przypadku to taki egzamin podzielony na dwie części. Zaczynasz najpierw od części praktycznej tj.przygotowanie kawałka metalu aż po efekt końcowy zrobionego detalu a więc piły, frezarki szlifierki, CNC musisz umieć obsługiwać.Problemem jest tylko krótki czas na wykonanie tego zadania. Po weryfikacji jakości przechodzisz dalej.Częśc teoretyczna nie jest trudna, trzeba znać katalogi firmy m.in na pamięć korpusy do form,normy płyt izolacyjnych, precyzyjne akcesoria do form, sprężyny gazowe i te ISO też bo padają pytania.Kilka wyrywkowych pytań plus odróżnienie stopu danego metalu stojąc 5 metrów przed nim.Moze o czymś zapomniałem to inni dopiszą.Jezeli w końcu rozpoczniesz współpracę z firmą to pamiętaj że masz skupić się całe 8 godzin na danym stanowisku, bo ta firma to taki dom wielkiego brata...

Zgoda
@Despashitto

Zapomniałeś o obsłudze narzędzi pomiarowych, perfekcyjna znajomość rysunku, obsluga Cada i plusem jest znajomość Angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i mongolskiego. Wymagania może dość spore ale za to jak przyjdziesz na dwie soboty, możesz nawet złapać trójkę z przodu przy wypłacie. Gorąco polecam, nigdzie nie było mi lepiej

Prawdziwy frezer

Nie czepiajcie się chłopa to normalne że jest zdenerwowany każdy byłby taki jeśli miałby kilka set tysięcy długu. I te nagdziny w sobotę to jedyna szansa by dorobić i nie musieć się prosić rodziny o pomoc. Dajcie już spokój to ma byc na temat o FCPK BYTÓW W Kielcach ten koleś prol się o podwyżkę Shreka teraz proje się o jego soboty i na tym powinniśmy zakończyć ta dyskusje.

vghf

zgadza sie wszystko to co ponizej napisane,ale jaki to kolega nie jest ten lysy pakowacz jak to sie wita z innymi a swoich po cichu wpisuje i wszystko jest ok,wpisywac powinien szczypior a nie taki pseudo pakowacz.

Oni
@vghf

No i znowu historia się powtarza najwięcej narzekają ci co najdłużej pracują przecież masz wybór zawsze możesz się zwolnić nikt cie na siłę nie trzyma jest ci żle to idź do innej firmy jest tyle ofert pracy napewno cię jakaś firma doceni daci lepsze pieniądze i może będzie Cię wkonicu stać na pomalowanie samochodu Smigol K F O 2 takiego fachowca to ze świecą szukać Smigol szkoda że Romana nie ma on by Ci załatwił nadgodziny co nie płacz może będzie lepiej jak się zwolnisz a tak w ogóle co z tym samochodem Ci się dzieje wiem że jesień idzie ale to liście zmieniają barwe a nie samochody

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Proplastica Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Fan Szczypiora

Zgadzam się z tym, że nie ma w tej firmie ładu. Temat sobót obserwuję już od jakiegoś czasu i widzę że faktycznie są ciągle te same osoby, które zapisuje po cichu wspomniany Łysy z pakowania. Nikt do tej pory się tym nie zajął. Zaobserwowałem również, że ciągle wpisywany jest Shrek z KFO7 mimo, że nieraz cały tydzień ma drugą zmiane, przychodzi w sobotę na pierwszą, więc nie ma przerwy 12 godzin między pracą!! Ja chciałem się kiedyś zamienić na jeden dzień z drugiej zmiany na pierwszą i mi nie pozwolono, bo powiedziano mi, że muszę mieć przerwy 12 godzin, jak widać jego to nie dotyczy. W firmie ludzie dostają wypowiedzenia z trzech powodów: brak zaufania, mała wydajność i długotrwałe L4. Są to powody subiektywne i można na wiele sposobów je interpretować. Wygoda Borsuka w powoływaniu tego typu pojęć czesto jest nieprawdziwa, nieuzasadniona i niekonkretna. Aż dziwne że jeszcze nikt nie odwołał się do Sądu Pracy i czemu powody zwolnień zawsze leżą po stronie pracowników??? Czyżby chodziło tu o wypłatę odszkodowań lub odpraw??? Dziwi mnie rówież że tą sytuacją jeszcze nie zinteresowała się Inspekcja Pracy, bo oprócz subiektywnych wypowiedzeń, przepisy BHP w tej firmie nie istnieją. Chłopakom z frezarki (tzw.Słowak ) każą frezować płyty na powrocie głowicy (czyli wióry lecą na operatora) i istnieje zagrożenie, żę płyta spadnie na nich i tego też nikt nie widzi. BHP-owiec chodzi czepia się o pierdoły, a poważnych spraw i zagrożeń, jak tam na Słowaku nie dostrzega lub udaje, że nie dostrzega. Elementy mobingu w tej firmie też istnieją, bo niby w jakim celu jest zawieszony telewizor, który pokazuje czasy pracy maszyn na promilach? Żeby konkurować między sobą?? Przecież to mobing w czystej postaci. Dziwi mnie to że chłopaki też tego nigdzie nie zgłosili. Prawda jest taka, że "aby spółka w siłę rosła, trzeba wodza a nie osła"!!! A przy takim "zarządzaniu" ta firma tonie.

hgf

FCPK to firma w ktorej nie panuja zadne zasady ani standardy(standardem jest jedynie patrzenie w kamery przez szczypiora tyle jedynie potrafi bo na robocie jak sie nie znal tak sie nie zna).Owy szczypior wprowadzil kiedys zakaz zamiany na zmianę lub ogolnie przyjscia do pracy po mniejszej ilosci godzin na odpoczynek niz 12 godzin i bylo to przestrzegane a teraz jest wolna amerykanka kazdy przychodzi kiedy mu pasuje i nikt juz nie patrzy na bhp czyli te 12 godzin przerwy miedzy praca.Aktuanie wyglada to tak ze ktos ma 2 zmiane a przychodzi nastepnego dnia do pracy na 1 zmiane szczegolnie w sobote do sprawdzania płyt ktore sprowadzono z Chin.Czyli łamane sa przepisy bhp swiadomie zamiast zapisac ludzi na sobote ktorzy mieli w tygodniu 1 zmiane.Zreszta na sprawdzanie plyt przychodza jedni i ci sami ludzie ktorzy sie dogadali z Łysym z pakowania,a Łysy tylko podsuwa liste ludzi do podpisania do szczypiora albo do Kleopatry i nikomu z kantorka to nie przeszkadza ze ciagle sa jedni i ci sami.To nie ma innych ludzi na hali zeby kazdy mial szanse przyjsc tak jak bylo dawniej za wczesniejszego kierownika,ktory potrafil sie zapytac i ludzie sie zmieniali na sprawdzaniu (usunięte przez administratora)

Sebar

Do ideału brakuje, ale tragedii niema. Całkiem w porządku żyje się pracując w FCPK.

@Sebar

Piszesz jak byś coś brał.

Obserwator
@Sebar

Ja zgodzę się z sebarem - nie jest źle. Problem się pojawia jak się niektórzy na wzajem nakręcają

Oli
@Obserwator

ta wiem o czy mowisz. Teraz robie na etacie ale mialem swoj zaklad kiedys i jak 1-2 osobom ciagle nie pasuj i nakrecaja reszte to nigdy sie z tego nie wygrzebiesz. Co zrobisz? Jedni beda przychodzic nasluchaja sie i uciekna. Odziwo te dwie trzy osoby beda siedziec i pracowac i dalej narzekac. Co zrobisz? zwolnisz cala kadre. Żeby zaczynac ciagle od nowa i szukac fachowcow to trzeba mase energii poswiecac. z fcpk wspolpracowalem i nie wiem jak teraz ale fachowcow mieli pierewszej klasy, bylo kogozapytac i gdzie sie poradzic.

Joanna
@Sebar

A możesz powiedzieć coś więcej na temat wad i zalet jeżeli chodzi o pracę w tej firmie? Ująłeś to bardzo ogólnie, ciężko powiedzieć co może tu być zachęcające - atmosfera, zarobki, elastyczne podejście do pracownika? Czy po prostu wszystko to jest na przeciętnym poziomie?

CKJan
@Oli

Tam w zasadzie na hali pracują dobrzy zawodnicy. No i idąc za tym nie sadze żeby tam stali i pracowali w zlych warunkach jak prace moga sobie znajsc wszedzie

@Joanna

Jak sie juz troche pracuje to sie czlowiek dogaduje z ludzmi. Wiadomo ze wymagania sa, tak jest wszedzie ale na atmosfere nie mozna narzekac. Zarobki zawsze moga byc wieksze, normalne. ale sa wystarczajace.

Kamil
@@Sebar

Jakie dokładnie są te wymagania i jak przekładają się na wynagrodzenie? Skoro wg. Ciebie zarobki mogłyby być większe, to jakie wynagrodzenie Ci przysługuje? Dzięki.

Smerfny

A ta nowa hala, którą postawili to już zaludniona? Orientuje się ktoś czy zatrudniają? Ja słyszałem pół na pół dobrego i złego alee złęgo to się wszędzie jacyś niezadowoleni trafią. Trzeba sprawdzić na własnej skórze. Jak jechali po bandzie i kosztach to nie stawialiby nówki hali od podłogi.

@Smerfny

GDzieś mi się rzuciło jakieś ogłoszenie w oczy. Myślę, że do takiej firmy to można wysłać aplikację tak po prostu i może się odezwą. Pytanie - w Kielcach kto jest konkurencją dla FCPK? W sensie czy oni mają jakąś lokalną konkurencję?

Prl
@Andrzej

Odpowiedź - lecz się.

Rozsądny

Praca w tym zakładzie to patologia w czystej postaci. Że starych, doświadczonych pracowników mało kto został, nie ma się od kogo uczyć, na hali brak osoby decyzyjnej z doświadczeniem - chodzi o kantorek. Przyjmują nowych poganiaczy (mistrzow) których gdyby zwolnić, nie zrobiłoby to żadnej różnicy. Gdyby nie ta czwórka która ma jakieś doświadczenie w firmie, można by zamknąć zakład. Nie wiem skąd przyszli ludzie piszący pozytywne opinie o tej firmie ale chyba z jakiegoś ciężkiego kołchozu na Uralu, bo do standardów tej firmie wiele brakuje. System podwyżek, bonusów czy zwykłego podejścia do godności pracownika jest na biegunie północnym. Osobiście nie będę odradzal przyjścia do tej firmy, bo coś robić trzeba... Ale błagam, nowy pracowniku, nie wypruwaj sobie żył, bo nikt tego nigdy nie doceni. Zastanawia mnie tylko ile trzeba zapłacić żeby nie musieć płacić szkodliwego jak w tej firmie

Roman
@Rozsądny

Piszecie o wadach FCPK Bytów, a co zaletami? Wiadomo czy firma organizuje staże? Takie informacje będą cenne.

Zielony

Szczypiorek jest dobry na wiosnę, jesienią powinni go wywalić :)))

Realista
@Zielony

Od półtorej roku cała załoga się zastanawia, kiedy dyrektor generalny się wkurzy i pożegna tego pana. I nic. Zero. Null. Nie da rady. Gość jest niezatapialny, kuloodporny i nie do ruszenia z miejsca. Powinien chodzić w koszulce Supermana, bo nikt nie jest w stanie mu zaszkodzić, a każdy kto mu podpadł pożegnał się z pracą. Mam wrażenie, że przetrwa wszystko i wszystkich, a na samym końcu to on będzie gasił światło. Poza tym - kogo Thomas miałby przyjąć na jego miejsce? Duet bliźniaków Bartka i Romana, który pożegnał się z firmą na początku 2018 roku? Innych zwolnionych mistrzów? Przyjmowanie byłych pracowników się zdarza, ale nie w tej firmie. Musiałby raczej podkupić kogoś kompetentnego od kieleckiej konkurencji (co kosztuje), sprowadzić fachowca z innego miasta (co kosztuje jeszcze więcej), lub zatrudnić świerzaka bez doświadczenia. Czyli dostalibyśmy kolejnego pana Pietruszkę, Sałatkę lub inne ziółko.

Chuck

Kto tam niby zna sie na robocie z kantorka ?? Skoro "Szczurek " robi z nich najdłużej stażowo a jak jakiś jest problem to sam nie wie jak go rozwiązać, ...Niby cwaniak i luzak na jakiego się kreuje a ten pijaczyna jak przyjdzie co do czego to zes.....rany jakby był w robocie na próbnym

Laguna

Pracuję od niedawna i narazie zapowiada się okej, trochę dziwią mnie wcześniejsze komentarze w porównaniu z tym co widzę teraz na codzień

Nik
@Laguna

Ile Ci zapłacili żebyś tak napisał ????????????????

Spoko loko
@Nik

Najpewniej nic. Osobiście obstawiam, że kieleccy mistrzowie produkcji podczas rozmowy z nowymi pracownikami poruszyli temat negatywnych opinii w internecie. I zaproponowali, żeby chłopaki skrobnęli coś w miarę pozytywnego. Stąd te wszystkie króciutkie komcie o tym, że nie jest źle i że może być, a nawet się poprawia. Nikt kolegom za wierszówkę przecież nie zapłaci i pisać niespecjalnie jest o czym. A przecież nikt nie chce podpaść przełożonym. Zresztą wszyscy wiemy, że w tej firmie nielubiany pracownik = zwolniony zawodnik. No chyba, że faktycznie nadeszły wielkie zmiany i wprowadzono jakiś program naprawczy. Ale z poniższych komentarzy nic takiego nie wynika.

Danielos

W ekipie trafiłem na ludzi, którzy są w porządku(Pozdrawiam kolegów ;]) Jeżeli chodzi o pieniądze jak na lokalne realia są dobre.

@Danielos

Jak czytam takie wpisy to mi sie przypominają oswiadczenia glownych bohaterow seksmisji o przebytej naturalizacji (oczywiscie tych podstawionych w formie kobit po ucieczce na powierzchnię naszych bohaterów ????????????)

Realista

Praca w FCPK w porównianiu z moją poprzednią pracą przy produkcji łożysk to niebo za ziemia. Tutaj dostałem dobrą stawkę godzinową na umowie. I przedewszystkim ludzie z którymi pracuje mają dobre poczucie humoru ;)

@Realista

Każdy były pracownik z Yapańskyego rayu tak mówi - pogadamy za rok...

Kękę
@Afferrko

Brawo Ty

Petardka
@Realista

Iskra to klasa sama w sobie. W NSK mamy czterobrygadowy system pracy, hałas, smog, mierne warunki sanitarne i podwyżki w wysokości kilkudziesięciu groszy. No i japońskiego właściciela, dla którego liczy się wysłanie jak największej liczby jenów do ojczyzny. W pozostałych firmach powstałych na jej niegdysiejszym terenie też nie jest lepiej. W Zmiłs pracuje się na jedną zmianę i można się dużo nauczyć, ale zarobki oraz warunki w szatni i łazienkach są skandaliczne. W dodatku szefostwo nieustannie żąda zostawania na nadgodziny. A w CNS atmosfera na hali jest paskudna i starzy pracownicy mają pretensję o zatrudnianie nowych za 16 zł na godzinę. Doświadczeni pracownicy mają tam ponoć tylko o 2 zł więcej. Iskra pięknie pokazuje jak nisko upadł przemysł w Kielcach. Dlatego gratuluję, bo bez wątpienia zmieniłeś pracę na lepszą. A w FCPK sytuacja jest jaka jest. Zwolnienie się prawie wszystkich majstrów i sporej części fachowców zawsze kończy się bałaganem. Prawda jest taka, że żaden z byłych pracowników tak naprawdę nie chciałby tam wrócić. A nawet jeśli - Borsuczek w życiu by się na to nie zgodził. Natomiast wakaty prędzej czy później się uzupełni i nowi ludzie z czasem zaczną robić po te legendarne 100 sztuk na zmianę. Przynajmniej dopóki szefostwo nie postanowi znowu zwolnić pół hali.

Bob budowniczy
@Petardka

Mieszkałem kiedyś i pracowałem w Dąbrowie górniczej przy proukcji profili stalowych i tam to dopiero była jazda. W fcpk mimo że praca faktycznie do najłatwiejszych nie należy to też niema co przesadzać w drugą stronę. Raczej powiedział bym, że na tle większości polskich zakładów z perspektywy pracownika firma zasługuje na mocne 4/5. Nie jest to moja pierwsza praca na produkcji i to subiektywna ocena.

Afferrko

I PS nr 2: to nie kierownik hali pracował niegdyś w Bytowie na tokarce (ten typ robił we doliniegnidy, czy cuś) na hali lub jako technolog lata temu za to zaprawdę pracował w odBytowie Pan kierownik oddziału Kielce - piszecie czasem dyrdymałki...

Afferrko

Pracuś to nie Tobie przypadkiem Thomas (usunięte przez administratora)rzekł, iż jesteś mu potrzebien jak spaliny w samochodzie???? PS: Koło rzetelnego pracodawcy to ta firma nawet nie stała....

Jacobs

Pracuję od niedawna w firmie i muszę powiedzieć, że trafiłem na fajnych ludzi i pomimo, że są jednostki, którym wszystko nie pasuje(jak to na produkcji), to atmosfera jest naprawdę fajna. Jeżeli chodzi o pracodawcę to wiadomo, że to robota fizyczna i dość skomplikowana, ale wynagrodzenie jest uczciwe i zawsze na czas i zdażają się premie i dopłaty do wczasów co też oceniam na plus. Jeżeli chodzi o możliwości rozwoju to są ludzie, którzy pracowali np. na tokarce, a teraz są kierownikami

Abiwalentny
@Jacobs

Na tokarce... i kierownikami zostali powiadasz.A to ciekawe :)

Niewierzący, ale uprzejmy
@Jacobs

W zasadzie to prawda. Kierownik hali w oddziale kieleckim pracował ponoć na tokarce w Bytowie. Niestety żaden ze zwykłych pracowników w to nie wierzy, bo on rzadko wychodzi z kantorka majstrów i przez większość czasu przegląda nagrania z kamer. Moim zdaniem zatrudniono go tylko, aby bezwarunkowo wykonywał polecenia zwierzchników i "zachęcił" do zwolnienia się ludzi zarabiających najwyższe stawki. Szkoda, bo jego poprzednicy byli powszechnie znienawidzeni i musiałby się tylko trochę wysilić, aby zyskać wśród ludzi szacunek. A pierwszy wpis jest fajny. Chyba wreszcie zauważono, że nowi ludzie nie chcą przychodzić nawet na rozmowy kwalifikacyjne z powodu złej opinii jaką ma FCPK. A wynika ona choćby z komentarzy na tym portalu. Wniosek - trzeba dodać własne wpisy zachwalające firmę. I tyle. Może nawet kiedyś zostanie zauważone to, że zwykli pracownicy na samym dole generują zyski i dbają o jakość produktów. I warto byłoby o nich zadbać, a nie tylko gnębić i podnosić normy. Pozdrawiam też Jacobsa. Mam też nadzieję, że w przyszłości będzie więcej osób zadowolonych z pracy w tej firmie. Może nawet więcej niż dwie?

Pracuś

Praca wymaga siły i jest skomplikowana, ale warto i mam poczucie, że firma jako pracodawca jest wobec mnie w porządku

@Pracuś

Pewnie to jakis (usunięte przez administratora) napisał ????????????????????????????

Rozsądny

Gdy przyszedłem do Bytowa, drogi, młody, przyjacielu. Jeszcze nikt mnie dobrze nie znał i jak zryty mam kapelusz. Purpur mi na twarz wychodzi, gdy się mocno zdenerwuje. Kiedy słyszę samą prawdę, że jestem skończonym ch**em Za robotę się nie biorę, bo mam ciężko wy****ne A punkty za strzały z ucha, dawno już mam pozbierane Żeby było też ciekawie powiem prawdę a nie bajke Że za to że tu pracuje, ciągle opi*****am fajkę (sami wiecie komu) Chciałem zrobić tu kariere, miało zająć mi to chwilę Ale co mam z sobą zrobić wszak jestem zwykłym debilem Tak się ciągle zastanawiam co w tej firmie robię źle Czemu nikt mnie tu nie lubi, czemu nie wybiłem się I dochodzę tak do wniosku że Tomek miał trochę racji Żem spaliny, żem jest (usunięte przez administratora) To prowadzi do frustracji Taki właśnie mam charakter, zamiast ch**a mam wagine Robie tutaj popeline, Cześć jestem Marcinem *Tekst ma charakter humorystyczny i uniwersalny. Nie dotyczy żadnego z pracowników ww. firmy

@Rozsądny

Należy się nominacja do laiterackiej nagrody Nike!

Rozsądny

Zostaw merytoryczną opinię o Proplastica Sp. z o.o. - Bytów

• Jak się pracuje w Proplastica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proplastica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proplastica Sp. z o.o.?

Proplastica Sp. z o.o.