U Michalika Hotel

Pszczyna

Opinie o U Michalika Hotel

była recepcjonistka

pracowałam tam do póki studiowałam, jak skończyłam studia zostałam zwolniona, praca na umowie zlecenie,przynajmniej w moim wypadku,ale mimo to dość dobra stawka godzinowa, polecam osobom studiującym, najwyraźniej szefostwo chce jak najwięcej zaoszczędzić zatrudniając w takiej formie, bo wiadomo, że na umowach o pracę, zlecenie trzeba ponieść więcej kosztów jeżeli pracownik się nie uczy

zniesmaczony

z tego co wiem to hotel ma dość dobre opinie jak na te ceny, pracownicy tez nie narzekają, podobno nieźle tam płacą, szefostwo szanuje pracowników

Zostaw opinię o U Michalika Hotel - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie U Michalika Hotel