Opinie o Elmo Kraina Malucha Opieka nad Dziećmi w Grodzisk mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Elmo Kraina Malucha Opieka nad Dziećmi. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Elmo Kraina Malucha Opieka nad Dziećmi o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmo Kraina Malucha Opieka nad Dziećmi w Grodzisk mazowiecki

Edyta Nowy wpis

Ktoś kilka lat temu pisał o słabej jakości usług. Czy osoby, które zdecydowały się na ten żłobek, mogą powiedzieć to samo? Ktoś chciałby się podzielić opinią?

Agnieszka Nowy wpis
@Edyta

Wpisy sprzed kilku lat dotyczyły nieistniejącego już żłobka przy ul.Waryńskiego 15 Aktualnie pod nazwą Żłobek ELMO funkcjonuje placówka przy ul.Bartniczej 15d gdzie jest nowy właściciel oraz wykwalifikowany personel.

Marek Nowy wpis

A opiekunki maja tam dobre stawki czy najniższa krajowa ?

Rodzic Nowy wpis

Witam drogich rodziców i przestrzegam przed żłobkiem owszem zachęca ceną ale jakością usług już niestety nie . Dziecko nie jest objęte kształceniem - rozwojem nacisk jest tylko na zabawę w stylu tu mamy zabawki do zabawy...

Brak wykształcenia Pani która prowadzi żłobek i profesjonalizmu wiąże za sobą zgubne skutki dla maluchów niestety szkoda tylko dzieci.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Elmo Kraina Malucha Opieka nad Dziećmi? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Katarzyna

Witam Państwa , niestety przyłączam się do negatywnej opinii co do przedszkola ELMO po dwóch miesiącach byłam zmuszona przenieść córeczkę do innego przedszkola gdyż w tym córka fizycznie nie chciała zostać Może to wynik tego ze owe panie "opiekunki" nie mają pomysłów na kontakt- zabawę z dzieckiem

Moja opinia jako rodzica co do warunków stworzynych przez Żłobek Elmo dla małego dziecka jest na wskroś pozytywna . Polecam żłobek nie z uwagi na standrady tam obowiązujące bo to przecież norma ale za to że dziecko można z całą odpowiedzialnoscią powierzyć na wiele godzin wykwalifikowanemu personelowi . Polecam

mama

Nie polecam tego(usunięte przez administratora) przedszkola, dziecko wróciło do domu roztrzęsione nie wiem czy Pani krzyczała była jakaś nerwowa ,bo jak widział panią właścicielkę która uspokajała dziecko to tak (usunięte przez administratora) krzyczał że poprostu nie wiedziałam co robić wyszłam i naszczęście się uspokioł.Zrezygonwaliśmy szybko,bardzo niemiła obsługa w tym przedszkolu i nie satysakcjonujące warunki nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Elmo Kraina Malucha Opieka nad Dziećmi - Grodzisk mazowiecki

Elmo Kraina Malucha Opieka nad Dziećmi

Elmo Kraina Malucha Opieka nad Dziećmi