Elmo Kraina Malucha Opieka nad Dziećmi

Grodzisk mazowiecki

Opinie o Elmo Kraina Malucha Opieka nad Dziećmi

Marek

Brak wykształcenia Pani która prowadzi żłobek i profesjonalizmu wiąże za sobą zgubne skutki dla maluchów niestety szkoda tylko dzieci.

Katarzyna

Witam Państwa , niestety przyłączam się do negatywnej opinii co do przedszkola ELMO po dwóch miesiącach byłam zmuszona przenieść córeczkę do innego przedszkola gdyż w tym córka fizycznie nie chciała zostać Może to wynik tego ze owe panie "opiekunki" nie mają pomysłów na kontakt- zabawę z dzieckiem

Marek

Moja opinia jako rodzica co do warunków stworzynych przez Żłobek Elmo dla małego dziecka jest na wskroś pozytywna . Polecam żłobek nie z uwagi na standrady tam obowiązujące bo to przecież norma ale za to że dziecko można z całą odpowiedzialnoscią powierzyć na wiele godzin wykwalifikowanemu personelowi . Polecam

mama

Nie polecam tego(usunięte przez administratora) przedszkola, dziecko wróciło do domu roztrzęsione nie wiem czy Pani krzyczała była jakaś nerwowa ,bo jak widział panią właścicielkę która uspokajała dziecko to tak (usunięte przez administratora) krzyczał że poprostu nie wiedziałam co robić wyszłam i naszczęście się uspokioł.Zrezygonwaliśmy szybko,bardzo niemiła obsługa w tym przedszkolu i nie satysakcjonujące warunki nie polecam.

Zostaw opinię o Elmo Kraina Malucha Opieka nad Dziećmi - Grodzisk mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmo Kraina Malucha Opieka nad Dziećmi