ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki

ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.

Opinie o ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.

Łucja

Kto wypowie się merytorycznie o Aryzta Polska? Jaka panuje atmosfera? Wasze opinie na pewno będą pomocne dla osób szukających zatrudnienia w tej firmie. Proszę napiszcie czy firma aktualnie rekrutuje? Może ktoś z Was był ostatnio na rozmowie i może podzielić się opinią?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

maluch

Opinie próbujące wybielić ten przybytek,są pisane przez lizusów i zawodowych dyletantów. Od momentu kierowania przez polaczków wszystko odbywa się na zasadzie(usunięte przez administratora) lub eliminacji tych którzy chcą iść do przodu.

Irek

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Jestem zdziwiony niektórymi opiniami. Wiem, że niektórzy nie potrafią docenić tego co mają!!!

anonymous
@Irek 05.02.2018 16:59

Najgorzej gdy menagerowie traktują firmę jak prywatny folwark. Aryzta nie jest miejscem do normalnej pracy wszyscy traktują niezawodną spychologię.Nowy szeryf może jest inny.Choć jeżeli dobierony był z klucza to może być tylko GORZEJ.

Nick

Co produkujecie w waszej piekarni? Gdzie można kupić wasze produkty?

Iza
@Nick 02.01.2018 20:18

W Biedronce, Lidlu, nawet w McDonaldzie i KFC. Wszędzie.

zadowolony_pracownik

Info dla kogoś kto będzie aplikował na stanowisko wspomagające/okoloprodukcyjne (bo wiem że sporo osób ucieka). Kolesiostwo, kumoterstwo i wzajemne (usunięte przez administratora)Ogólnie ludzie rządzący produkcją doją tą firmę jak mogą i ile mogą. Promują donosicieli, a nie tych którzy mogą i chcą coś zmienić przez co dość wysoką pozycję mają osoby mało kompetentne. Do na prawdę ciekawych projektów przydzielane są osoby z wzajemnego kręgu adoracji. Firma udaje korporacje ale jest w tym śmieszna i nieudolna. Brak jakiejkolwiek kultury organizacyjnej, a zasada jest jedna-jak źle nie jest i tak pokazujemy że jest dobrze. Po paru latach pracy zastanawia mnie tylko jedno: czy ci ludzie są na prawdę tak głupi, czy tylko robią dobrą minę do złej gry... I jeszcze jedno... nikt Ci tyle nie da, ile Aryzta Ci obieca!

były pracownik

matki, żony i kochanki a między nimi Łukasz co ciągle kaszle od lat i zaraża innych. Mnóstwo donosicieli. Tyle w temacie

Firma bardzo ok, atmosfera i mnóstwo fajnych ludzi, jestem zadowolonym pracownikiem, pracować trzeba jak wszędzie, jesteś niezadowolony szukaj innej pracy.

mo

Nikomu nie polecam tej firmy, dno i jeszcze raz dno....

Jedno wiem na pewno. W piekarni Aryzta produkty wyrabia się w największej czystości i higienie i jest to zdrowa żywność. Wszystkie produkty zanim trafią do obiegu sprawdzane są przez dział jakości. Ja osobiście teraz jak kupuję jakieś pieczywo w biedronce czy w lidlu to szukam produktów firmy Aryzta. Nigdy nie kupię pieczywa upieczonego w małej piekarni u jakiegoś prywaciarza bo wiem jakie w takiej małej piekarni należącej do jakiegoś prywaciarza panują warunki.

Wika

Jak wygląda w tej firmie pakiet dodatkowych świadczeń? Jaki jest socjal, coś typu opieka medyczna albo wczasy pod gruszą itp. Zarobki proponują podobne jak wszędzie.

Lim
@Wika 29.06.2017 21:33

Wika, nie zgadzam się z Tobą. Stawki w Aryzcie zależą od wielu rzeczy. Jeżeli przychodzisz do pracy "prosto z ulicy", to rzeczywiście stawki są podobne do strzegomskich warunków. Jeżeli jesteś pracownikiem z Ukrainy to możesz liczyć na wiele więcej niż średnia strzegomska. Jeżeli jesteś z (usunięte przez administratora) to czeka Ciebie kariera w Aryzcie. (usunięte przez administratora) Jeżeli jesteś znajomą dyrektora operacyjnego (usunięte przez administratora) - to czeka Ciebie świetlana przyszłość. (usunięte przez administratora) Sprawdź czy masz go na liście znajomych.

FF

Dobra atmosfera, kasa ok wypłacana na czas ( socjal, premie), spotkania z pracownikami:)

Lucjan

Ole w Strzegomiu płacą na starcie? Zatrudnienie bezpośrednio czy przez agencję pracy?

Wiola

A co wy tam produkujecie w tej Artyzie? Gdzie można znaleźć wasze produkty? Dobre są? Ile chemii sypiecie?

Klient
@pracownik 27.06.2017 07:18

Bardzo ciekawy post. Sądząc po ilości słów usuniętych przez administratora można stwierdzić, że Pracownik jest, delikatnie ujmując, nieokrzesanym człowiekiem. Rozumiem, że mowa tu o zakładzie w Strzegomiu. Zapewne pytanie nie dotyczyło o składniki pochodzące z grupy tzw. chemii organicznej ale o chemię nieorganiczną.

eurolinia

Nie mogę narzekać, ja jestem zadowolony. Firma rozbudowuje się wiec będzie szansa na awans.

Zielony

Jeżeli ktoś myśli o pracowniu na UR- odradzam. Zero szacunku do pracowników, szczególnie ze strony przełożonych.

Miśka

zależy od działu, gdzie się pracuje i od kierownika. Ja pracuję od 6 m-cy i na razie jest ok. Kasa porównywalna z "sąsiadami", ludzie raczej w porządku (oprócz kilku ekstremalnych przypadków). Dużo obowiązków, ale też sensownie rozłożone w dziale. Pensja, świadczenia i socjal zawsze na czas i zgodny z umową.

koleżanka z Aryzty

Kasa podobna jak wszędzie, na Strzegomskie warunki to nawet bym powiedziała, że niezła kasa. I nie czuje się traktowana jak śmieć, więc z koleżanką powyżej się nie zgadzam. Warto spróbować popracować i mieć własne zdanie.

wasza nieulubiona koleżanka z Arytzy

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Niska płaca, brak możliwości rozwoju osobistego, o awansie można pomarzyć, nie miła atmosfera w pracy, kierownictwo bez żadnej kultury osobistej. Po prostu ludzi się traktuje jak śmieci tyrających za grosze. Podjąć prace można przez agencje które wyzyskują pracownika. Jedynym plusem jest iż silnie motywują młodego pracownika do nauki np. podjęcia studiów...inaczej jego ko będzie w Arytzie-) Przykre jest, gdyż to była moja 1powazna praca. I tak źle potraktowali mnie

Lilek

Chciałem się zapytać jakie sa warunki finansowe dla nowo przychodzących? Mogą być widełki brutto od do.

Kasia

A gdzie podziała się reszta wpisów z Grodziska i Strzegomia?

D

Miła atmosfera, dobre warunki pracy, wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska.

B

firma rzetelna, warunki ok (wypłata na czas, social, imprezy integracyjne, karta sportowa), jak na rynek strzegomski to nawet wypas. Ja mam w zespole super ludzi, ale to pewnie zależy jak kto trafi.

kk
@B 21.03.2017 15:08

Warunki Strzegomskie? Miało być o Aryzcie w Grodzisku mazowieckim. Czy nie pomyliłeś się z wpisem?

xyz

Pracuję w Aryzta już dłuższy czas. Atmosfera zależy w dużym stopniu od pracowników. Może ktoś trafił na ludzi z gruntu nieszczęśliwych i dlatego źle mu się pracuje? Ja nie mam czego się przyczepić no i stawki poszły w góre

Lulek

Wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest jeszcze gorzej niż przedtem kamery na każdym kroku szkoda ze jeszcze w kiblu;nie podglądaja ,mobbing kasa lepsza za układy urlop jak lubi to masz jak nie ;to kiedy kierownikowi się zechce ;stawka dla nowych lepsza niż dla starych pracowników ;banda wyzyskiwaczy;nie polecam tej firmy zenada

Zostaw opinię o ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.