Opinie o ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ARYZTA POLSKA Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Bolo

Nigdy w rzyciu w aryzcie ludzie tam jest big brader w samym dziale UR przez dwa lata przewineło się 30 osób gnębienie szykanowanie i wykożystywanie. Brak słów z wieloletnim stażem i doświadczeniem w szyscy z tamtąd uciekają. Nikt z tamtym kierownikiem nie chce pracować. Aryzta idzie na (usunięte przez administratora)

Kierek1976
Kandydat

Mam ofertę na stanowisko lidera w dziale UR. Jakieś opinie na temat tego stanowiska?

Jakie są warunki zatrudnienia w ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.?

Czy na laminatorze pracuje Batman to największy imbecyl i (usunięte przez administratora) jakiego można spotkać na drodze masakra.

Danka
Kandydat

Dzień dobry, widzę że są rekrutację do działu RD. Jaka jest atmosfera w dziale? Czy pracują tam doświadczone osoby?

Ona Nowy wpis
@Danka

Nie sugerowała bym się, tym co pisze dział HR w Aryzcie. Wiele razy zdążało się tak że po rekrutacji i zapewnieniu że osoba jest przyjęta, na dzień lub dwa przed zatrudnieniem otrzymywała telefon że firma jednak rezygnuje z jej zatrudnienia Proszę uważać, strasznie kłamią.

Krystyna Nowy wpis
@Ona

Serio? A był jakiś konkretny wyjaśniony powód? Ty miałaś takie doświadczenie czy ktoś z Twojego otoczenia?

Ona Nowy wpis
@Krystyna

Krycha, no pewnie że tak, słyszałam przynajmniej o czterech. Resztę pewnie załatwili po cichu. W takim przypadkach można podstawić swojego lub wykazać oszczędności by szef pochwalił i kaskę dorzucił.

Ja pracuje na eurolinii i bardzo sobie chwale koleżanki i koledzy są bardzo mili i uczynii dużo się od nich uczę i wszyscy się bardzo lubimy i w społ pracujemy że sobą . Pęsja wysoka i duży szacunek że strony przełozonych nie mogę się doczekać aż pójdę jutro do pracy.

Dominika
@Pracownik

A można wiedzieć o jakiej kwocie wypłaty mówisz?

@Dominika

Co za pytanie, dział kadr pogubił się w machlojkach płacowych. Czas wrócić na ziemię. Produkcja to płacowy margines, no z wyjątkiem miękiszonów z wazeliny oni to na łapsko mają 8000-10000 na łapkę i łażąc z pogardą czekają by dniówka minęła. Przykład ten że Skierniewic. Ale wszystko w zgodzie z polityką firmy BMW (Bierny, Mierny, Wierny). Flaczek i Dinonek na siłowni już się dogadali i kóweta im przytaknął.

Gabriela
@Bobo

A to w takim razie ile mają inni ludzie z produkcji? :/ No i te 10 tyś na rękę to jacyś kierownicy mają?

@Gabriela

Gabryśka ty tak na poważnie cze se zgrywy robisz. Typowe zwroty z działu HR. Co do wielkości wynagrodzeń i zasadności trzeba pytać flaczka i kóweta ich ludzie mają się dobrze. To im przysługują słone kąski za luki w głowie i umiejętne lawirowanie. Przykład ciamajdo-gajda.

, Nowy wpis
@Bobo

Jakie są warunki zatrudnienia w ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.?

@Pytanie

Warunki jak w (usunięte przez administratora)jak zarobisz 2500 to wszystkie pieniądze za bardzo ciężką pracę a najlepiej gdybys wogóle " Wypłaty " nie chciał praca prawie we wszystkie weekendy jak nie masz rodziny jesteś w głębokiej depresji to praca dla ciebie.

Dariusz
@Pracownik aryzta.

Czy każdy weekend jest obowiązkowo pracujący w firmie ARYZTA POLSKA? Skoro poruszyłeś tę kwestię to pozwolę sobie jeszcze zapytać, czy firma te idzie ewentualnie na rękę pracownikom, którzy w każdy weekend pracować nie mogą?

@Pytanie

Jest bardzo ciężko ale da się wytrzymać.

Operator foliarki
@Dariusz

Niestety polityka firmy jest taka, iż jak nie możesz przyjść w każdy weekend to nie przychodź wcale."bo przecież w umowie masz zawarte, że to praca zmianowa, pod grafik to jak nie umiesz się wywiązać z umowy to po co aplikowałeś". A 10 lat temu to w tej dziurze był luksus robić w artyście, ale nikt nie zauważył upływu czasu i lecą na opinii. A 7dni pracy, w których na 1-sze, 2-gie i nocne zmiany kończą się o 6 rano i to twój dzień wolny, który odsypiasz po całej nocy roboty, więc masz wieczór "dla rodziny" i następny poranek i popołudnie, bo wieczorkiem do spania, bo przecież na 6 rano do roboty. Wejdziesz w ten cykl to zobaczysz jak mało będziesz mieć czasu i chęci do życia, a po roku spędzisz więcej czasu że zmianą jak w domu... Tfu... W hotelu bo będziesz tam tylko spać (przez większość tygodnia). Pozdrawiam.

Wanda
@Operator foliarki

Co? To co ile tutaj jest jakiś cały dzień wolny?

Zibi
@Wanda

No praktycznie nigdy, bo nawet jak teoretycznie masz wolne to i tak w tym dniu kierownik dzwoni by spytać jak rozwiązać dany problem. Sam zaś goni po chwili do Dinonka i krzyczy że wymyślił rozwiązanie

Też byly
@Były pracownik

A zapomnianej dodać że kapus pierwsza klasa starzy pracownicy pamiętają jak do skoczka latał i kupował.

ja
@Były pracownik

pracuje tam kilka lat i nie wiem co to jest laminator? nie ma tu czegoś takiego

Jerzy
@ja

Może chodzi o inny dział? Na jakim ty pracujesz?

@ja

@ja,skoro pracujesz tam kilka lat i nie słyszałeś o laminatorze to pewnie jesteś typowym ołówkiem czyt. kółkiem. Laminator istnieje od początku tego zakładu, obecnie wcielony do potokowej produkcji euro linia. Pisząc cokolwiek bądź wiarygodny.

logo firmy Super Nauczyciel w super szkole!
Naukowopl Paweł Lasota
Wyślij CV
logo firmy Kierowca samochodu ciężarowego (C+E)
K A M L O G Kamil Nogal
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Wykładanie towaru w drogerii
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Aplikuj na wiele ofert
Bolo

Franek
@Bolo

Właśnie ukazały się dwie oferty w UR, na lidera i na technika. Czy ktoś się zwolnił czy są to nowo utworzone stanowiska? Warsztat, części zamienne, przełożeni, godziny pracy, obowiązki, awarie, maszyny - jak to wygląda?

Produkcja
@Franek

Wszystko stare na bierząco reperowane w czasie produkcji. Magazyn totalny bałagan. Stara gwardia zajedzie Cie w tydzień i dyscyplinarke Ci podłożą.

Nowy
@Produkcja

Jak to dyscyplinarkę podłożą? Technicy czy operatorzy? Dlaczego tak się dzieje?

@Franek

Franek stanowiska na Ur nie są nowymi stanowiskami ale oferty są swieze:) zwolniło się parę osób już tylko firmy zew obsługują zmiany trochę lipa jak na takia korporacje ale cóż jaki dyrygent taka orkiestra. Szczerze nie poleca pracy w tym zakładzie doświadczenia nie zdobędziesz bo nie ma od kogo się uczyć ci co zostali to część na wylocie na emertke, części się nie chce a na dwóch trzech palcach jednej ręki policzyć można ludzi którzy jeszcze ostatkiem sił tam tyrają za "dziękuję". Powodzenia jak coś:)

@Produkcja

Reperowane wolne żarty (bez obrazy) to już podparcie na kołek nazywamy reperowaniem? Lepiej oczy zamknąć i iść dalej przez życie z uśmiechem na twarzy bo już tylko śmiech przez łzy w tym zakładzie.

Kosmaty
@Bolo

(usunięte przez administratora) brud i zrzucanie odpowiedzialności. Kierownicy produkcji za nic nie odpowiadają tylko sobie chodzą 8h. Maszyny zajechane. Pracować tylko tu chce Ukraina. Nie polecam firmy nikomu. Warunki socjalne też kiepskie. Jakby ktoś zaczął pracę to kuweta i Batman to największe poje....

Zielony
@Bolo

Areczek i kuweta daja do wiwatu, maja za duzo wolnego czasu i chca sie wykazac nie swoja robota. Kult bezsensownej pracy bylwby zmeczyc człowieka

Andrzej
@Bolo

Teraz człowiek żałuje że nawet nie wytrzymał tam 30 dni gdybym mógł cofnąć czas popracował bym tam następnie udał się do psychiatry i ciągnął zwolnienie rok

Czy w firmie ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Jak długo trwa proces awansu w ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.?

@Pytanie

To zależy jakie masz plecy i komu pochlebiasz. Flaczek lubi bezkręgowce i gumiaste. Dlatego tak go zowią. Kówete lubi tylko tych głupszych, wszyscy inni są zagrożeniem, no mogą być też lizaki. Dinonek ten nie gżesxy intelektem, kryteria podobnie jak wcześniej. Magazyn tam twardy beton byle się nie narazić. Waldi on po trupach wysysa i wypluwa. Generalnie brak ścieżki logicznej. Przykład R&D typowy odrzut intelektu. Ale chwalą i ściskają. Tam same odrzuty.

Wzorowy pracownik
@Pytanie

Proces awansu trwa tak długo aż się skończy grunt to robić karierę....

Gość
@Pytanie

Proces awansu trwa w zależności od sytuacji. Był taki co awansował błyskawicznie, gotował grzyby w Krakowie, sprzedawał auta firmowa po prostu nikt mu nie Podskoczy. Teraz już go brak karjere robi się inaczej, no chyba że trafi się na podatny grunt. Uwaga Waldi czówa choć bystry nie jest.

Wzorowy pracownik aryzta
@Pytanie

Jak jesteś gumowe ucho i dobrze liżesz (usunięte przez administratora) e to w ciągu tygodnia masz awans jak ja.

Fama
@Pytanie

W temacie karjery zapytajcie dział R&D. Tam to już szczyt chipokryzji. Jest jedna wybitna, sama uważa się za gwiazdę. Tak naprawdę, dobrze że odrużnia mąkę ob cukru. Ale specjalistką jest, Jest. Wpływa na rozwój nowych produktów, no i jest kimś. Taka nowa żeczywistość, byle wazeliną ido przodu.

Operator foliarki
@Pytanie

(usunięte przez administratora)Ale nie polecam bo jest dużo lepszej roboty w okolicy za te pieniądze, za 2-3 lata zaczniesz zarabiać NORMALNE pieniądze;) a do tej pory będziesz liczyć czy nie za dużo wydasz.

Czy ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

@Pytanie

Zatrudniają ,ale tylko tych z rodziny najczęściej są oni ostatnim sortem. Prym wiedzie dział kontroli jakości , nowi kierownicy,ale dział R&D tam same perelki z szefe na czele oni nawet owoców do ciasta nie potrafią wymieszać. Tylko przy tych kryterjach przyjmują.

@Pytanie

Jeżeli studiujesz piekarnictwo na politechnice to zapraszamy.

!
 Problem
@Pracownik

No chyba kpisz, ten kto przyjdzie musi być płytki jak Flaczek i leniwy jak kóweta . A i posłuszny Dinonkowi bo ten kasy potrzebuje.

@Pytanie

Tak zatrudnienia studentów pod warunkiem że się jest studentem.

@Pytanie

Aryzta zatrudnia studentów tylko trzeba być studentem inaczej cię nie zatrudni

Sylwia
@Pracownik aryzta.

a jak inaczej? bo nie rozumiem o co wam chodzi... student nie będący studentem?

Marta

Ma firma jakąś stronę internetową?

Lol
@Marta

Wystarczy w google wpisać nazwę myślenie nie boli i dla tego pani Matro nadaje się pani do tej firmy jak ulał

Kierek1976

Nie polecam.

Robin Hood
@Kierek1976

Brawo Panowie!!! Podpisuję się pod tymi negatywnymi opiniami rękoma i nogami. Dział Techniczny ledwie zipie. Kierownik jedzie po każdym, kto coś potrafi, bo boi się konkurencji. Żadnego rozwoju i mega (usunięte przez administratora) z częściami. Podpieranie kolejnym kijem tego, co już dawno nie powinno być dopuszczone do eksploatacji. Do tego zlewające uśmieszki przełożonych. Obok budują obwodnicę, więc można świetnie ominąć tę firmę szerokim łukiem. Wyobrażam sobie duchy tych prawie 30-stu osób, które odeszły w ostatnich kilku latach, jak latają nad głową wodza DURu. Pozdr

@Kierek1976

To co obecnie jest w zakładzie to typowe nieudacznictwo. Ryba psuje się od głowy więc całe padziewie jest tam. Począwszy od Wal.ka,który pozwala Dinonkowi na nieudacznictwo. Ten zaś polubił chłopców na siłowni, ci chłopcy kierują produkcją i działem technicznym. Dodatkowo ceni bezkręgowych liderów to magazyn. Taka mieszanka nie jest do strawienia i kiśnie we własnym sosie. Dodatkowo komentarze niepochlebne usuwają.

hoho

operatorow i pomocnikow to caly czas na olx szukaja co 2-3 miesiace przyczyne poznasz sam :)

Czy jest możliwość pracy w ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. na część etatu?

Aneta

Jakie zadania można dostać podczas rekrutacji na stanowisko administracyjne w Aryzcie? Jak przebiegała w Waszym przypadku rekrutacja, ile odbyliście rozmów o pracę w firmie? Ile trwał cały proces rekrutowania?

Ona
@Aneta

Zależy do jakiego działu aplikujesz. Osobiście miałam krótką rozmowę w języku obcym, ale to było wymagane na stanowisku, na które zostałam przyjęta. Pracuję już kilka lat w tj firmie w Grodzisku Mazowieckim i polecam, jestem bardzo zadowolona. Atmosfera, wynagrodzenie, dodatki typu karta lunchowa, karta "sport i kultura", prywatne ubezpieczenie zdrowotne, imprezy firmowe itp. Szefostwo bardzo wyrozumiałe, wynagrodzenie zawsze na czas, dodatki świąteczne i wakacyjne.

mixx

Witam pracował jako magazynier lub pracownik na lini, obsługa maszyn i może podzielić się opinią na temat pracy,zarobków i atmosfery.

Dariusz
@mixx

Widziałem ofertę pracy dla magazyniera i operatora wózków widłowych. Jeśli jesteś zainteresowany to firma oferuje prócz wynagrodzenia dodatkowe comiesięczne bonusy finansowe. System pracy trzy zmianowy. Napisz co postanowiłeś.

Tommy
@mixx

Hej daj jakiś namiar na siebie

Zibi
@mixx

Pisałem ale jest cenzura,fawniej płacili za wiedze a nie za beton w głowie,nie dziwne bo Flaczek( odpowiada za produkcje) jest nadal prosty,kóweta podlizus dinonka.Nad całośc ią trzech produkcji czówa krewny krulika którego robią w balona we trzech.

@mixx

Ano tiry ladujemy ano paletę ciagniemy ano kwita wypiszemy uff dużo tego zmeczylem się.

@mixx

Ano ja na palecie robię dobrze jest.

@mixx

On robił na magazynie i na linii i dziele sie opinią.

Aneta
@Pracownik

Hej, to może napiszesz coś więcej na ten temat? :) Jak wyglądają warunki? Co jest na plus w Aryzcie? Jakiego można spodziewać się wynagrodzenia na start? Czy ono później rośnie wraz ze stażem pracy?

Monat
Kandydat

Co takiego złego dzieje się w Aryzta, że pracownicy HR tak intensywnie szukają nowej pracy?

@Monat

Dzieje się to że pracownicy HR intensywnie szukają pracy.

Les
@Monat

Nie wszyscy, na pewno Matka od Aniołów.

@Monat

Nie wszyscy uciekają, są tacy którym trzeba pomuc, ale jest taki jeden on przyjedzie i posprząta. Należy zastanowić się też dlaczego uciekają, przez tyle czasu zrobili dyplomy na koszt firmy widzieli i słyszeli wiele, no i robili dziwne żeczy.

Czy ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

bolek

Aryzta jest na dnie od 2 lat, wystarczy popatrzeć na kurs akcji

Jakie są mocne strony pracodawcy ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.?

@Pytanie

Od strony działu kadr mają mocne betonowe fundamenty.

Zzzz

Pytanie bardziej do osób, które już trochę pracują, czy cokolwiek się zmieniło po lawinowych zwolnieniach z początku roku?

Andrzyj
@Zzzz

Zmieniło że pampersy dają bo tyle roboty że nie ma kiedy iść do kibla

@Zzzz

A tyle się zmieniło że ci co odeszli z początku roku to już ich nie ma.

Łucja

Kto wypowie się merytorycznie o Aryzta Polska? Jaka panuje atmosfera? Wasze opinie na pewno będą pomocne dla osób szukających zatrudnienia w tej firmie. Proszę napiszcie czy firma aktualnie rekrutuje? Może ktoś z Was był ostatnio na rozmowie i może podzielić się opinią?

@Łucja

Ano robić trza.

Zostaw merytoryczną opinię o ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ARYZTA POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.