Piekarnictwo - Cukiernictwo Zofia Hoppe Edward Makolądra S.C.

Bytom

Opinie o Piekarnictwo - Cukiernictwo Zofia Hoppe Edward Makolądra S.C.

A.

Niezgadzam sie z powyzszym komenatarzem. moja znajoma tam pracuje. chwali sobie szefostwo, zarobki tez sa ok. Mowila, ze sanepid byl, uczepil sie paru rzeczy ale podobno wszystko to zostalo uzupelnione. mowi tez ze zaklad jest po remoncie. polecam wyepiki stamtad. nigdzie nie znajdzie sie takiego szerokiego wyboru chlebow.

liroyl

jedyny komentarz na temat tej firmy to bród, smród i ubóstwo. Tylko wpuścić tam sanepid i jakiegoś bhp-owca. zarobki dla kierowcy na ponad 10 godzin roboty 1000 złotych i najlepiej bez zusu, samochody które ledwo jeżdżą poprostu śmiech na sali

Zostaw opinię o Piekarnictwo - Cukiernictwo Zofia Hoppe Edward Makolądra S.C. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnictwo - Cukiernictwo Zofia Hoppe Edward Makolądra S.C.