Opinie o Victus Mielczarek i Kowalska sp.j. w Działoszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Victus Mielczarek i Kowalska sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Victus Mielczarek i Kowalska sp.j. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Victus Mielczarek i Kowalska sp.j. w Działoszyn

Do dziś tak jest jak kiedyś sugerowali, że są problemy z podwyżkami? Upewniam się, bo na stronie widnieje opcja na podesłanie cv i to właśnie reflektuję. Mam na myśli prace w marketingu, jakie są teraz warunki na dziale? Mam roczne doświadczenie i nie wiem czy to wystarczy

zbigstar Nowy wpis

Firmę traktowałem jako symbol dobrej jakości wyrobów. Jednak ostatni zakup słoika papryki konserwowej wprawił mnie w zdumnienie. To była zupa octowa z papryki! Wszystko się rozpadało i było niejadalne. Moim zdaniem użyto nieodpowiedniego gatunku papryki o cienkich strąkach, które w czasie procesu produkcji rozpadły się. Zmuszony będę unikać wyrobów tego producenta.

Cocolino Nowy wpis

Kilka razy kupowałem ogórki kiszone tej firmy i całkiem pozytywnie oceniam ten wybór. Małe miasto, pewnie lokalni dostawcy. Dlatego wklepałem w google tę firmę. Trochę jestem zawiedziony opiniami o tej firmie. Nie rozumiem jak w 2021 taka firma może zatrudniać ludzi na czarno? U mnie w firmie (Mielec, podkarpackie) masz 1200 brutto premii jeśli znajdziesz osobę, która przejdzie okres próbny. Po roku tyle samo jeśli podpisze umowę na 2 lata lub stałą. Co do traktowania ludzi to idzie zrozumieć, że są normalni ludzie i prostaki którzy traktują innych ludzi jak 100x gorszych od nich. W mojej firmie jest podobnie. Jednak żadnych wulgaryzmów bo już nie jeden kierownik dostał po twarzy. Poza tym skoro ta firma zatrudnia tzw. "pracowników" z pewnego kraju to widać, że nie dzieje się tam dobrze. Zresztą najbardziej chodzi o higienę osobistą, a to ciężki temat jeśli chodzi tych ludzi. Firma w której pracuję również sezonowo zatrudniała tych zza wschodniej granicy i dali sobie spokój. Teraz przez covid ich nie ma i robota idzie dużo lepiej.

Xxxx Nowy wpis
@Cocolino

Ja tam przepracowałem około 6 lat w tym tylko pół roku na umowę-zlecenie. Wiesz jak właściciele są chciwi i chamscy to zatrudniają pracowników na czarno

Rafal

MAcie Panstwo znakomite produkty, wszystko co do tej pory kupilem zarowno w US jak i UK jest super smaczne i zawsze swiezre. Nie mniej jednak jedna uwaga -- do waszej cwikly powinniscie panstwo dodawac traszke wiecej chrzanu jako iz smakuje niczym slodkie buraczki (smaczne jako slodkie burzaczki, ale nie ostre jako cwikla). Z powazaniem wasz oddany klient, Rafal

Aplikowałeś do firmy Victus Mielczarek i Kowalska sp.j.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Grzesiek

Brak kultury osobistej że strony osób zarządzających firmą i brak szacunku dla osób pracujących tam , brak umów o pracę o pracę . Nic dziwnego że sami emeryci praktycznie i Ukrole tam pracują

Eliza

Firma zajmuje się przetworami tak?

Dobre ogórki kiszone kupuje je zawsze w Anglii.Jedynie ogórki pod nazwą babuni są do wyrzucenia.Po otwarciu niesamowity odór.Pozdrawiam

Mateusz

Dużo osób z Ukrainy tam pracuje ?

Kat31128351@gmail.com

Najlepsze przetwory produkowane w Polsce. Od wielu wielu lat nr.1

Jaguar71
@Kat31128351@gmail.com

Chyba tam pracujesz że takie (usunięte przez administratora) piszesz,ostatnio kupiłem chrzan z tej firmy nie patrząc na etykietę ,jak ktoś nie zna receptury chrzanu to niech się nie bierze do jego robienia ,Pół tablicy Mendelejewa i druga połowa to wszystko co przy okazji przywieźli z pola.substancje zagęszczające?olej kokosowy rzepakowy i słonecznikowy,chlebek świętojański??.Dziwię się że jeszcze funkcjonują sprzedając takie coś ,bo na pewno to nie chrzan

Hanna

Może ktoś odpisze- na ile zmian pracuje się w Zakładzie? I czy również w niedziele są pracujące?

Daniel

@Anonim Nie przesadzaj człowieku. Nie ma ludzi do pracy i dobrze , że firma może zatrudnić obcokrajowca!

Od tego czasu jak robią tam ukraincy wyroby nadaja sie tylko na wysypisko smieci.Brak higieny u ukraińca to norma

greda
@Anonim

ćwikła jak wiór,chrzan też. ukr wykończy ich.ja już nie kupie

Tam robią przetwory brudnymi rękoma ukraińcy.Lepiej nie kupujcie tych wyrobów bo w tym zakładzie jest brak higieny

s.dudziak49@gmail.com

Kupiłem chrzan tarty z żurawiną, nie wiem, co w tym jest, ale ja się rozchorowałem. O żurawinowym smaku lepiej od razu zapomnieć. W sumie jakieś gorzkie świństwo, które nawet nie przypomina smakiem chrzanu. S.D.

Zostaw merytoryczną opinię o Victus Mielczarek i Kowalska sp.j. - Działoszyn

• Jak się pracuje w Victus Mielczarek i Kowalska sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Victus Mielczarek i Kowalska sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Victus Mielczarek i Kowalska sp.j.?

Victus Mielczarek i Kowalska sp.j.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Sadowska 10
    98-355 Działoszyn
  • NIP: 8320005670 REGON: 730112998 KRS: 0000032096

Victus Mielczarek i Kowalska sp.j.