Przedsiębiorstwo Hektor Sp. z o.o.

Działoszyn

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Przedsiębiorstwo Hektor Sp. z o.o.
1 1 6 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Hektor Sp. z o.o.

Honorata

Jak w tej chwili wygląda sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników w firmie Przedsiębiorstwo Hektor? Czy ten pracodawca oferuję swoim pracownikom bogaty pakiet dodatków do płacy? Co z kwestią premiowania pracowników? Zapraszam was do napisania nowych komentarzy w tym temacie, nowe opinie będą bardzo pomocne dla innych osób.

Administrator

Jakim pracodawcą jest Hektor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

jkm

w kazdej pracy jest mozliwosc rozwoju tak na prawde

Krzysztof

Praca w ,,Hektor'' zalezy co robic ci kaza tak poza tym kontroluja twe raczki przy kazdym stanowisku pracy jednym slowem obozik pracy nie polecam pracy w tym zakladzie

admin

Jak wygląda praca w siedzibie firmy Hektor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo? Opowiedz nam o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Hektor Sp. z o.o. - Działoszyn

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Hektor Sp. z o.o.