Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Czy można liczyć w Borek Zbigniew Piekarnia na prywatną opiekę medyczną?

Justyna

Akurat ten wątek dotyczy pracowników i ich opinii o pracy ,a klienci powinni kierować swoje uwagi na właściwy adres.

Olo Nowy wpis
Klient
@Justyna

Gdzie mamy my klienci kierować wpisy, pani madralinska Justyna?

Bułeczki ser-dżem

Przepraszam zapomniałem napisać że chodzi o przemiłe Panie z bazaru PROMENADA, można tylko życzyć takich osób w handlu ????????????

Olo Nowy wpis
Klient
@Bułeczki ser-dżem

Nie można tego powiedzieć o sprzedawczynie z ul Wreczyckiej, chamskie wiecznie niezadowolone i do tego nie noszą maseczek, po niedzieli zgłaszam to do Sanepidu.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Borek Zbigniew Piekarnia zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Remigiusz

Bardzo dobry pracodawca ,dlatego też tak sporadycznie są zamieszczane na forum opinie.

Bułeczki ser-dżem

Nareszcie od dłuższego czasu są miłe ekspedientki, kiedyś tam pracowała bardzo niemiła pani która gnębiła pracowników które były bardzo miłe dla klientów ale widziała potenjalne zagrożenie dla siebie ze względu że osoby które pracowały były "ładniejsze i bardzo miłe dla klientów", była " pani kasia" niech bierze przykład od młodszych i dokładniejszych osób, daleko tak nie zajedzie z wielką (usunięte przez administratora)

w sklepie borka sprzedaje pijana pani ui bardzo przeklina do ludzi jest ochydnie niemila panie szefie zrobic cos z tym

Kupujacy
@anonim

W placówce u Jagielonczykow paniom pomyliły się epoki są chamskie niekompetentne a do tego agresywne jakby im ta praca szkodziła WŁAŚCICIEL POWINIEN ZMIENIĆ OBSŁUGĘ nie można kupić kawałek ciasta tylko przywiezione z piekarni DUŻE kawałki ,i do tego krzyczą na klijenta jakby osoba stojąca przy ladzie miała kupić i (usunięte przez administratora) bo ona sprzedająca już ma wyrąbane i odwraca się i burczy nie wiadomo o co .

Marian

Można tu liczyć na jakieś konkursy piekarskie?

kaśka

piekarnia w chorzewie to to miejsce pracy jak kazde inne..... nie idealne ale też nie najgorsze... ja byłam tam na posyłki raczej nie lubiana ale jesli chodzi o kase i platnosc szefa to nie narzekałam bo kasa dobra plus premia ...takze idąc do tam do pracy trzeba sie uodpornic na wszystko... polecam to miejsce wszystkim bezrobotnym ale ja bym tam nie wróciła......:)

Ryszard

Jest ktoś na forum kto pracował lub pracuje w Borek? Wypowiedzcie się o atmosferze w firmie. Jaką umowę i jakie wynagrodzenie proponuje pracodawca?

Natalia

Wszelkie uwagi do firmy nie powinny być na tym forum gdy to miejsce jest dla pracowników!

Kajzerka 12

Do piekarni niedaleko mnie notorycznie wprowadzane sa psy, dzwonilam już nawet na skarge i to ze 3 razy bo ekspedientki w sklepie nie widza albo co pani taki maly piesek przeszkadza albo zawsze uakies wytlumaczenie, na infolini gdy wczoraj dzwonilam 4 raz uslyszalam ze klientka moze sie obrazic i wyjść jak ktos jej zwroci uwage. Fajnie ze inny klient jest wazniejszy niz ja choc jestem takim samym klientem a wystaryczy powiedziec zeby pies zostal na zewnatrz bo jest go gdzie zostawic bo sama mam psa i z nim chodze po chleb codziennie. Straszne jest to ze nie wiadomo jakie bakterie przynosza te zwierzeta a my to jemy. Daje to do myslenia bo skoro zwierzeta takie jak psy to dla nich norma przy jedzeniu to kto wie jakie jeszcze zwierzeta chodza po magazynach czy zaplechac.... Szczury moze tez mile widziane bo sie obraza....

Zofia

@Mieszkaniec bloku, Twoje spostrzeżenia są jak najbardziej istotne, jednak to miejsce nie jest miejscem, które zbiera tego typu wpisy. Powinieneś skontaktować się bezpośrednio z Borek Zbigniew Piekarnia. Na tym wątku gromadzone są wyłącznie merytoryczne opinie o tym miejscu, ale jako pracodawcy.

Mieszkaniec bloku

panie Borek Jestem mieszkańcem Częstochowy w dzielnicy "Parkitka" zakład piekarniczy smrodzi całą okolicę --- Po drugie proszę zwrócić uwagę swoim pracownikom iż skrzynki z chlebem ( pieczywem ) nie powinny być ciągane po płytkach chodnikowych Po płytkach chodzą ludzie i różne zwierzęta ( hałas - higiena ) co dziennie przed pańskim sklepem przesiadują na skrzynkach kwiatowych ludzie i piją alkohol Gdy nie zmieni się podejście co do tego opisu będziemy interweniować u Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Borek Zbigniew Piekarnia? Dajcie znać, co o tym myślicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Ania

Atmosfera bardzo pozytywna .Określę to krótko złej baletnicy rąbek spódnicy przeszkadza. Jak ktoś chce się przekonać zapraszamy:)

Kajzerka
@Ania

A czy ten tzw okres próbny jest płatny? Czy wstaje w środku nocy by dybac za free w celach charytatywnych. Bo naprawdę się zastanawiam czy się wyspać czy wstawać.

Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Borek Zbigniew Piekarnia? Podzielcie się tymi informacjami.

Grzegorz

Firma z opinią świetnego pracodawcy a wy piszecie jakby tu było bardzo źle! Konkurencja tak inspiruje?

Jajaja
@Grzegorz

Gdzie te świetne opinie pracodawcy? Chyba o czymś to świadczy..

Wera

Nawiedzona rekrutująca-a zarazem regionalna we Wrocławiu.W d*** się poprzewracało,myśli że we Wrocławiu to jak w Czestochowie za 7 zł/h będzie kolejka do pracy.2 dni za darmo niby na przyuczenie i masz nauczyć się na pamięć całego asortymentu z czego się składa,co i kiedy przywozone,tak ok.200 pozycji...:)Samych bułek i pieczywa ok.30.Na trzeci dzien przypytywanie.Owszem dają jeden skrypt,ale są w nim błędy i nie jest uzupełniony.Praca od 5:30 na dwie zmiany,pensja wychodzi najniższa krajowa.Szukają od roku-nie polecam....

Wrocław
@Wera

Dokladnie teraz teraz na godzine to. 10 zł netto . Niby jest premia ale czy 40,zł. Można nazwać premia . hehe

monia

Praca jak każda inna, zarobki bez szału (standard w tej branży) ale i praca nie najgorsza wielkiej rotacji nie ma pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Borek Zbigniew Piekarnia - Chorzew

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Borek Zbigniew Piekarnia
4/5 Na podstawie 4 ocen.