Korkus Produkcja Soków Jan Korkus

Pajęczno

Opinie o Korkus Produkcja Soków Jan Korkus

Grzegorz_Osiewacz

Pragnę najmocniej przeprosić Panią Alicję Korkus za obraźliwe słowa skierowane w jej stronę za pośrednictwem portalu www.gowork.pl , na którym umieściłem swój komentarz. Zamieszczone w komentarzu informacje nie są prawdziwe i naruszyły dobre imię Pani Alicji Korkus, oraz naraziły na utratę zaufania wśród pracowników i osób trzecich. Głęboko żałuję swojego czynu i przyrzekam, że już więcej nie dopuszczę się podobnego czynu zarówno dotyczącego Pani Alicji Korkus jak i innych osób czy instytucji. Jest to dla mnie życiowa lekcja i więcej takiego błędu nie popełnię. Jeszcze raz przepraszam i przyrzekam że już więcej nic podobnego się nie powtórzy. Przestrzegam inne osoby przed pisaniem oszczerstw i nieprawdziwych informacji, bo wszystko jest do wykrycia a konsekwencje są bardzo przykre i dotkliwe. Grzegorz Osiewacz

Grzegorz

Pragnę najmocniej przeprosić Panią (usunięte przez administratora) za obraźliwe słowa skierowane w jej stronę za pośrednictwem portalu www.gowork.pl , na którym umieściłem swój komentarz. Zamieszczone w komentarzu informacje nie są prawdziwe i naruszyły dobre imię Pani Alicji Korkus, oraz naraziły na utratę zaufania wśród pracowników i osób trzecich. Głęboko żałuję swojego czynu i przyrzekam, że już więcej nie dopuszczę się podobnego czynu zarówno dotyczącego Pani (usunięte przez administratora) jak i innych osób czy instytucji. Jest to dla mnie życiowa lekcja i więcej takiego błędu nie popełnię. Jeszcze raz przepraszam i przyrzekam że już więcej nic podobnego się nie powtórzy. (usunięte przez administratora)

xxx

Pracowałam przy wkładaniu wiśni. Sezon trwa około 2 tygodnie. Płacone około 9zł za godzinę, więc korzystnie. Tylko nie ma stałego czasu pracy. Czasem zdarzało się, że pracowałyśmy po 13 godzin stojąc przy taśmie. Jest to męczące zwłaszcza, że tylko poniedziałki są wolne. Weekendy w pracy.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Korkus Produkcja Soków Jan Korkus - Pajęczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korkus Produkcja Soków Jan Korkus