Opinie o Zakład Produkcyjno-Handlowy Ptak Józef Ptak w Więcki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakład Produkcyjno-Handlowy Ptak Józef Ptak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakład Produkcyjno-Handlowy Ptak Józef Ptak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno-Handlowy Ptak Józef Ptak w Więcki

alicja Nowy wpis

kupiłam kukurydzę w puszce niestety po otwarciu pierwsze niezadowolenie- produktu było o wiele mniej niż u innych producentów, smak kukurydzy żaden, kukurydza jest sama w sobie słodka a ta z Ptaka bez smaku kompletnie nie kupię produktów tej firmy ,są beznadziejne!

Kielczanka

Przez kilka lat kupawałam i polecałam wasze produkty znajomym . Niestety już nie będę.Dwukrotnie kupione w różnych sklepach buraczki tarte (moje ulubione) z datą przydatności do spożycia 02.07.2020 okazały sie brudną breją z domieszką obierek buraczanych, bez smaku i zapachu obrzydziliście mi je na zawsze i nie chodzi o stracone pieniądze, ale o zaufanie do marki

Krupeczka Nowy wpis
@Kielczanka

Też uważam, że buraczki obecne to nie te same co były dawniej. Firma zeszła na psy. Zmieniła stare sprawdzone receptury i powoli traci klientów. Szkoda.

Krystyna Nowy wpis
@Krupeczka

Ja to widzę, że Pani mocno się przejęła tym tematem ale chyba jedna negatywna opinia jest wystarczająca w tym zakresie? Bo jakby nie patrzeć jednak to forum dla pracowników i pracodawców i chyba priorytetem powinien być opis jakości pracy tutaj a nie samych w sobie buraczków?

Danalo

Ostatnio zakupiłam ogórki kwaszone tej firmy. Okazały się zgniłą niejadalną breją z kilogramem chyba soli aby wyeliminować smród .

Klient
@Danalo

Ja kupiłem buraczki tarte po wyłożeniu na talerz zobaczyłem wielką szczypawke (taki robal)

Krupeczka
@Danalo

Też dałam się nabrać na takie ogórki i nie tylko, bo zakupiłam ćwikłę z chrzanem i była tak słodka jak przysłowiowy ulepek. Dopiero po skosztowaniu przeczytałam w składzie, że oprócz cukru słodzona jest SACHARYNĄ pomijam już, że buraki ćwikłowe też same w sobie zawierają cukier. Sacharyna jest rakotwórcza, więc ku przestrodze nie kupujcie takiej ćwikły z chrzanem.

Krupeczka Nowy wpis
@Klient

Wierzę, że to prawda, bo niestety obecna firma, a ta co była kiedyś bardzo się popsuła pod wieloma względami. Chodzi o produkty.

Justyna

Pyszne Buraczki! :) jak z domowej spiżarni.

Mirosław
@Justyna

Ha, ha. Wszystkim smakują te buraczki. Zamiast opinii o firmie same pochwały tartych buraczków. Tak mnie zachęciłeś, że aż chyba sam spróbuje :)

Patryk
@Mirosław

Koniecznie spróbuj. Już zawsze będziesz je kupował. U mnie cała rodzina sobie chwali.

nikos
@Justyna

Tak,tylko szkoda ,że mnóstwo pisaku w burakach(aż w zębach strzela),jakby świeżo z pola przywiezione.

Krystyna
@nikos

A reklamowałeś to? Bo jak to nie żart to lepiej warto dać info o tym, żeby wiedzieli, z którą partią produktu jest coś nie tak to może uda się im wycofać albo ostrzec innych

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Zakład Produkcyjno-Handlowy Ptak Józef Ptak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
buraczki tarte 275g

wasze buraczki tarte 275g rewelacja ,kupuję je od kilku lat,ale kiedy wreszcie zmienicie ten fatalny słoik?zamówcie słoik o prostych ściankach w tych zakamarkach marnuje się bardzo dużo pysznego jedzenia.

Aga
@buraczki tarte 275g

Rewelacja? Czy nazwa nie powinna być zmieniona na "puree z buraczków"? Serio taką macie specyfikację tego produktu? Okropna pulpa bez struktury. Dla bezzębnych osób będzie idealne. Cóż, wyrzuciłam kurkom, przynajmniej nie zmarnuję. Pierwszy i ostatni raz to kupiłam.

Grzesiek

Pierwszy raz coś oceniam ogorki kiszone tak zasolone nie da się zjeść!!!!!!!! Jak wy były kiszone w wodzie w Wieliczce

ban1

Dziś mamy1.01.2021 r. wtorek . W piątek kupiłem szczaw mielony z terminem ważności wrzesień 2021. po po otwarciu słoika włożyłem do zupy i nagle rozszedł się zapach kiszonki dla krów garnek zupy poszedł z (usunięte przez administratora) Gdy powąchałem pozoztałosci w słoiku nie mogłem złapać tchu. Aby tak dalej firmo.

Karol
@ban1

Być może trafiłeś po prostu na wadliwy produkt? Kontaktowałeś się z dystrybutorem albo sklepem w którym dokonałeś zakupu? Takie sprawy powinno wyjaśniać się od razu. Tak przynajmniej mi się wydaje.

Norbert

Akurat to jest forum pracownicze więc nie widzę związku tych wpisów z opinią o pracy.

fatna

Produkt- szczaw konserwowy Masakra sam piasek i zblenderowane łodygi szczawiu ,ochyda

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno-Handlowy Ptak Józef Ptak - Więcki

Zakład Produkcyjno-Handlowy Ptak Józef Ptak
  • Akacjowa 5