P.P.H.U. Fruktus Sp.j. Stanisław Kowalczyk i Wspólnicy

Wąsosz Dolny

Opinie o P.P.H.U. Fruktus Sp.j. Stanisław Kowalczyk i Wspólnicy

DEANO

jUTRO TAM IDE. BYLEM NA RAZIE TYLKO NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ, ALE NA RAZIE MAM POZYTYWNE PRZECZUCIE CO DO TEJ PRACY.

dynia059

Najlepsza praca fruktus nie ma takiej innej najlepsza oczywiscie płatna nie poganiana się tam wszystko jest tam ok i oby tak dalej

UBU

He he, wolne żarty Twojego wpisu "kolego", jeżeli nie masz pracy a dostaniesz niespodziewaną ofertę od" F." to ok. Jeżeli szukasz stabilnej pracy - to sobie odpuść temat

Zostaw opinię o P.P.H.U. Fruktus Sp.j. Stanisław Kowalczyk i Wspólnicy - Wąsosz Dolny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Fruktus Sp.j. Stanisław Kowalczyk i Wspólnicy