Drobex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drobiarskie Hurtownia

Opinie o Drobex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drobiarskie Hurtownia

Karol

Ostatnio nie widać żadnych ofert pracy w firmie Drobex Przedsiębiorstwo Drobiarskie Hurtownia w Bydgoszczy, aby ten pracodawca nie potrzebował nowych pracowników? Aktualne wiadomości, co do nowych zatrudnień oraz kwestii poziomu płacy i warunków pracy będą bardzo przydatne w tym wątku.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Drobex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drobiarskie Hurtownia? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

DRO

Drobex – oddział w Bydgoszczy ul. Przemysłowa 27 85-758 Bydgoszcz

art

W 2007 roku hurtownia na Kieleckiej została zlikwidowana. Zgadzam się z opinią wyżej.

ja

W Bydgoszczy Drobex nie ma żadnej hurtowni

Zostaw opinię o Drobex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drobiarskie Hurtownia - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drobex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drobiarskie Hurtownia