Opinie o Auto-Wak PHU w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto-Wak PHU. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto-Wak PHU na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Wak PHU w Gliwice

Ania Nowy wpis

Firma z podejściem do klienta w stylu (usunięte przez administratora)Pozostawione auto bez informacji o kosztach, moje auto było użytkowane na ponad 20 km w celu nie wiadomo jakim pomijając fakt syfu jaki ktoś pozostawił w moim aucie. Gdybym nie upomniala się o odbiór auta nie wiem czy ktoś by raczył mnie poinformować. Skroili mnie na pieniądze. NIE POLECAM !!

Krystian ka kaa Nowy wpis

Ostatnio byłem w Auto Waku dwa razy są nowi pracownicy młody chłopak i kobieta z ich strony bardzo miła i szybką obsługa mam nadzieję że zabawią tam dłużej.

Iza Nowy wpis

Czy Auto-Wak pracuje również w niedziele handlowe? Jeśli tak to w jakich godzinach?

Seba Nowy wpis

Ostatnio byłem kupić olej do wspomagania układu kierowniczego do mojego Golfa. Gościu sprzedał mi "Febi Bilstein" nr 06162, po wlaniu płynu pompa wspomagania zaczęła głośno pracować, silnik prawie gasł przy skręcaniu kierownicą. Postanowiłem sprawdzić (usunięte przez administratora) jaki faktycznie ma być płyn do mojego auta. Okazało się że "Febi Bilstein" nr 06161, Niby żadnej różnicy, oba zielone, lecz ten pierwszy jest mineralny a ten drugi syntetyczny. Na szczęście zdążyłem zapobiec katastrofie i kupiłem odpowiedni olej z pomocą (usunięte przez administratora), co i tak wyszło taniej z przesyłką niż kupno w "Auto Waku". Dlatego przed pójściem do tego sklepu upewnijcie się Państwo z pomocą "Profesora Google" przynajmniej o nr katalogowy / specyfikację danego przedmiotu itp. Wystawiający komentarze mają rację, goście ciągle wyglądają na ciężko zmęczonych życiem i ciężko z kimkolwiek rzeczowo rozmawiać.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Auto-Wak PHU.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Wymieniałem tłumik i rozrząd w mojej Thali. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi zarówno pod względem technicznym jak i cenowym. Cena' którą uzgodniłem przed wykonaniem usługi była zgodna z ceną powykonawczą. Wcześniej sprawdziłem cenę w innej firmie i wiem napewno' że zaoszczędziłem na tym interesie. Absolutnie nie mam żadnych zastrzeżeń do pracowników firmy. Polecam. Gliwice 27.05.2018r.

Sel

Przestrzegam i nie polecam. Firma w Gliwicach usiłowała zawyżyć znacznie wcześniej uzgodnione koszty, o czym wcześniej nie raczono mnie poinformować. Auto nie zostało w pełni naprawione, gdybym sam nie przyjechał auto nadal by sobie stało. Po odbiorze stwierdziłem zachlapany lewy reflektor przedni, nie wiem czym!? Ponadto w prawym przednim kole wyłamano kołpak uszkadzając oryginalny zaczep, tak że nie trzyma się na feldze. Kategorycznie odradzam, goście ciągle wyglądają na ciężko zmęczonych życiem i ciężko z kimkolwiek rzeczowo rozmawiać.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Wak PHU - Gliwice

Auto-Wak PHU