P.P.H.U. EKO-PAK

Opinie o P.P.H.U. EKO-PAK

kasia

@vzj wiadomo, że stawki niemieckie i polskie to przepaść. Nie tylko jeśli chodzi o branże tego typu i samo sprzątanie, ale niemalże każde stanowisko jest tam lepiej płatne. Chyba nikogo to nie dziwi. Ale nie każdy jest gotowy na wyjazd z Polski, a o P.P.H.U. EKO-PAK słyszałam dużo dobrego :)

Zostaw opinię o P.P.H.U. EKO-PAK - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. EKO-PAK