Opinie o "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

j

Pracowałem w Kartalii jakiś czas. Fakt z płatnościami bywa różnie, nie zawsze na czas. Czasem tydzień później jeśli chodzi o sam termin ich dostarczenia ale finalnie dostawałem wszytko co do złotówki. Pensje bez szału ale jeśli się sprawdzasz i umiesz walczyć o swoje to możesz wywalczyć coś rozsądnego. Dobra dla studentów. Można sobie elastycznie czas dostosować. Nie wspominam jej jakoś super ale na jakiś czas ok. Na pewno bardziej na start bo można się dużo nauczyć.

DP

Pracowalam w Kartalii przez rok i musze powiedziec wszystkie te komentarze sa dla mnie szokiem. Pracowanie w Drukarniach naturalnie ma w sobie ryzyko czesciowych platnosci od zlecen . Atmosfera u grafikow byla super i cala wiedza produkcji pod jednym dachem dala szanse sie troche poduczyc.

Edyta

@Były pracownik, możesz wyjaśnić innym użytkownikom dlaczego Cartalia.com, zmienia nazwy i czy jest na to jakieś potwierdzenie? Brzmi to dość niepokojąco zarówno dla klientów, jak i dla potencjalnych pracowników, więc czy mógłbyś to uzasadnić?

Edyta

@groo tu rozmawiamy o firmie z siedzibą w Warszawie. O jakiej lokalizacji mówisz?

Brałeś udział w rekrutacji do "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
groo

Witam, czy opinie o cartalia.com to to samo co kartalia i fundacja festina lente?

@groo

Tak, to to samo. Oni co chwila zmieniaja nazwe. Ale to jedno i to samo gówno.

Edyta

@NT a możesz coś więcej napisać w temacie stawek? Na ile mogłeś liczyć na swoim stanowisku? To bardzo istotne informacje dla osób, które szukają pracy, istotniejsze od ubioru innych osób pracujących w firmie.

media01

Ciekawe, miałem właśnie tydzień próbny w tej firmie i nic nie słyszałem o opóźnieniach w wypłatach , z tymi co rozmawiałem, raczej byli zadowoleni, córki też nie widziałem, zastanawiam się o co chodzi ? Co byś mi doradził , bo nie chcę mieć problemów, czy twoje informacje są aktualne ?

trailer
@media01

pracowałem tam 2 lata temu jakieś 3 miechy, uciekaj stamtąd jak najszybciej, a.k to zwykła złodziejka która zwyczajnie nie płaci i śmieje się w twarz mówiąc, że sama na chleb nie ma to skąd ma tobie niby dać...

NT
@media01

Jeśli chcesz widywać szefową - "dyrektor kreatywną z shutterstocka"- (ponieważ żaden z projektów Pani dyrektor nie wychodzi z jej głowy) i córkę "faszyn jukej kolekszyn" co rusz w nowych ubraniach z uk a sam chcesz być w pracy głodny, to śmiało... ciekawe doświadczenie.

thebest

Wyżej wymieniona firma ma poważne problemy finansowe. Na pewno w kwestii wypłacalności pieniędzy pracownikom. Wg wyżej wspomnianej właścicielki oraz jej córki wypłata dla pracowników to kwestia drugorzędna. Pieniądze napływają do pracowników czasami z miesięcznym opóźnieniem, argumentem do zaległości jest "brak płynności" bądź bardzo niegrzeczne zdanie od samej Szefowej "jeśli ci się nie podoba to nie musisz tutaj być". Wszystko o umowy śmieciowe a nawet ich brak. Machlojki z pseudo fundacją i brak szacunku do człowieka. Przestrzegam, szkoda marnować czasu.

sdop

No ale @zuska nie wiem nawet co chcesz wiedzieć, całą swoją ofertę mają przestawioną na swojej stronie internetowej, zaproszenia są robione na zamówienia, ceny nie są wysokie więc warto się skusić, a do tego jeszcze przy dużej ilości można dostać rabat.

zuska

Nie ma ani jednego pozytywnego wpisu o tej firmie jak oni prosperuja.

zuska

Nie ma ani jednego pozytywnego wpisu o tej firmie jak oni prosperuja.

Bun

Firma tonie w długach! Szefostwo okropne! Nikogo nie szanują! Budować się nie budują bo ich na to nie stać, działkę sprzedali! A przenieś się musieli bo ich ze starej siedziby wyrzucili za niepłacenie czynszu. Jedyne co w tej firmie dobre to pracownicy, którzy niestety cierpią przez szefostwo. Muszą kłamać, kręcić... A to niestety działa na niekorzyść ich nazwiska. Nic dziwnego że pracownicy wiecznie poddenerwowani, sfrustrowani. Szefostwo co chwila wymyśma głupie zadania, które trzeba realizować. Wieczne braki na magazynie. Wypłata? Kiedyś podobno była na czas... Dziś ciesz się jak 10 dostaniesz 100zł :).

miuu

osuści nie polecam współparcy z tą firmą, szczegolnie pani Adrianna

MD

Firma będzie przeniesiona na drugi koniec warszawy, pewnie wszystkich zwolnią bo nikt nie dojedzie 40 km do roboty

Teresa

Oni się budują i teraz potrzebują dużo pieniędzy, trzeba to zrozumieć że mało płacą. Każdy kto się budował to wie jak to jest ciężko

aniani

nie polecam nie płacą prowizji dekoratorom i florystom.Pani AS. przeciąga tak długo ak to jest możliwe po czym konczy korespondencję

on

Dokladnie tak jak ktoś napisał: płaca niska (ok. 5-8zł), umowa śmieciowa (albo w ogóle, czyli na czarno). Ogólnie to przykre, ale ta firma powinna być tylko małym przystankiem w drodze do dalszej kariery. Szefostwo nieuprzejme, nieszanujące pracowników, przemądrzałe i robiące wszystko aby zniechęcić do siebie podwładnych. Nie żartuję, wiem że w każdej firmie \"szef wie lepiej\", ale tutaj jest to spotęgowane. Podsumowując: brak możliwości awansu, brak możliwości podwyżki, atmosfera grobowa. Nie polecam.

ann_1988

1. 5 zł/h na umowie smieciowej 2. Drugie 5 pod stolem 3. Zero podwyzek 4. Jeśli ktoś chce podwyzke to jest wywalany i nowy przychodzi na jego miejsce. Tak to sie kreci.

Zostaw merytoryczną opinię o "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

"CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ