nieznajoma

Pracowałam tam jakiś czas temu. Chłodna atmosfera, płaca niska, patrzenie za plecami jak pracownik pracuje dodatkowo stresuje, poniżanie pracowników przez... jak to ładnie ktoś ujął 'art director'. Najgorsze doświadczenie w moim życiu zawodowym. Nikomu nie polecam - nawet w akcie desperacji.

obrońca

Konkurencja zainspirowała do pisania tych bzdur?

Jedreg
Kandydat

Uwaga : Omijać szerokim łukiem ta Firmę. W pierwszy dzień pracy nikt się nie przedstawia. Atmosfera jest mega dziwna. Właściciel proponuje umowę na słabych warunkach a pod stołem resztę.

ciekawa Nowy wpis
@Jedreg

Jak długo tam pracowałeś ?

Jak w Cartalia.com wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Joana
@Pytanie

nalezy zadac pytanie czy w firmie gdzie chaos i duza rotacja pracownikow jest godne rozpoczynanie pracy na "normalnym" stanowisku ?

ciekawa Nowy wpis
@Joana

Jak długo tam pracowałaś i jaka była rotacja, zeby mieć pojęcie to ile pracowników nowych było w ostatnich 3 miesiącach

obrońca

Konkurencja zainspirowała do pisania tych bzdur?

Karma Nowy wpis
@obrońca

lepiej idz zrob szpagat na suficie.

Edyta

@ZC a na jaki okres podpisywana była umowa zlecenie? Czy firma oferuje jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników? @Daniel nie znalazłam w internecie żadnych ofert pracy w Cartalia.com, ale zachęcam do częstego zaglądania na nasze forum. Często pojawiają się tu aktualne ogłoszenia o pracę.

ZC
@Edyta

Umowa zlecenie była na miesiąc co miesiąc :) Pieniądze podawane pod stołem inna suma niż na umowie. Żadnych dodatkowych szkoleń nie było.

supra
@Edyta

Nie ludz się że wysla cie na jakies szkolenia bo patrza jak tu przyoszczedzic na wszystkim, najlepiej zgodz sie od razu pracowac za darmo. Beda wniebowzieci. Chociaz i to po jakims czasie zacznie im przeszkadzac bo beda oczekiwali ze zostaniesz po godzinach i staniesz na glowie. Szkoda czasu.

Nieznajomy Nowy wpis
@ZC

Majchlojka osob, ktore posiadaja juz mamone. Najgorsze co Cie Pryzjacielu moze spotkac. Dlatego omijac to miejsce szerokim lukiem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Joana
@nieznajoma

Niestety inaczej nie da sie opisac. Szkoda ludzi.

Jak wygląda ścieżka awansu w Cartalia.com?

m
@Pytanie

w sumie to raczej nie ma awansu jako takiego. Czasem potrzebują kogoś do jakiś nowych rzeczy. Jak jesteś pod ręką i akurat umiesz, to możesz po negocjować wyższą stawkę.

Edyta

Korzystając z okazji przedświątecznej, chciałabym zapytać czy w firma oferuje jakieś bony na Święta lub paczki?

Martyna

Czy firma szkoli swoich pracowników?

towarzyszK
@Martyna

Nope. No chyba, że szkoleniem można nazwać sterczenie nad pracownikiem i wywieranie presji. :3

alp

Jeden wielki chaos. Domowe przedszkole stresu. Absolutny brak szacunku do pracowników.

@alp

Czyli nic się nie zmieniło od lat...

Sc

Omijać szerokim łukiem.

mermolada

Na pracuj.pl jest oferta z firmy kartalia Po przesłaniu CV otrzymałam maila że w ciągu 3dni w ramach pierwszego etapu rekrutacji muszę wykonać kartkę. Podane szczegóły. I pod koniec maila adnotacja że wysyłając projekt zgadzam się na jego użycie przez firmę?????!!!!!

były pracownik

Miałam wątpilwą przyjemność pracowania w Kartalii - umowy śmieciowe, traktowanie pracowników jako podgatunku przez panią 'art director' i jej córkę, niekulturalne odzywki w stosunku do pracownika, brak wypłaty na czas, brak normalnego zaplecza kuchennego, problemy z ogrzewaniem. Pierwszego dnia nie zostałam przedstawiona nawet w moim dziale, tylko 'siadaj i rób'. Nie polecam.

Daniel

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje aktualnie?

ZC

Pracowałam tam już dawno temu, ale widzę bez zmian :) Wszyscy w firmie skarżyli się na nie terminowe wypłaty, umowy śmieciowe, tego co było jako temat zlecenia to w życiu na oczy nie widziałam, dodatkowo wszystko na "fundację". Szefowa próbuje kontrolować wszystko i wszystkich, włącznie z tym ile czasu jesz kanapkę, generalnie atmosfera nieprzyjemna.

Edyta

@j Piszesz że można się dużo nauczyć - rozumiem przełożeni i koledzy są skłonni do przekazywania wiedzy, a sama praca zawiera ciekawe wyzwania, ale czy oprócz tego pracownicy mogą liczyć na dodatkowe szkolenia? A jak oceniasz atmosferę w pracy? Nie udało mi się znaleźć w internecie żadnych aktualnych ofert pracy - jak teraz wygląda praca w Cartalia.com? Jest sens aplikować?

j

Pracowałem w Kartalii jakiś czas. Fakt z płatnościami bywa różnie, nie zawsze na czas. Czasem tydzień później jeśli chodzi o sam termin ich dostarczenia ale finalnie dostawałem wszytko co do złotówki. Pensje bez szału ale jeśli się sprawdzasz i umiesz walczyć o swoje to możesz wywalczyć coś rozsądnego. Dobra dla studentów. Można sobie elastycznie czas dostosować. Nie wspominam jej jakoś super ale na jakiś czas ok. Na pewno bardziej na start bo można się dużo nauczyć.

DP

Pracowalam w Kartalii przez rok i musze powiedziec wszystkie te komentarze sa dla mnie szokiem. Pracowanie w Drukarniach naturalnie ma w sobie ryzyko czesciowych platnosci od zlecen . Atmosfera u grafikow byla super i cala wiedza produkcji pod jednym dachem dala szanse sie troche poduczyc.

Edyta

@Były pracownik, możesz wyjaśnić innym użytkownikom dlaczego Cartalia.com, zmienia nazwy i czy jest na to jakieś potwierdzenie? Brzmi to dość niepokojąco zarówno dla klientów, jak i dla potencjalnych pracowników, więc czy mógłbyś to uzasadnić?

Edyta

@groo tu rozmawiamy o firmie z siedzibą w Warszawie. O jakiej lokalizacji mówisz?

groo

Witam, czy opinie o cartalia.com to to samo co kartalia i fundacja festina lente?

@groo

Tak, to to samo. Oni co chwila zmieniaja nazwe. Ale to jedno i to samo gówno.

Zostaw merytoryczną opinię o Cartalia.com - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Cartalia.com