Opinie o "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Niedoszły

Pani właścicielka chyba szuka jelenia. Nie potrafi określić obowiązków dla przyszłego pracownika. Szuka chyba "złotej rączki" która uleczy jej biznes. Na każdym kroku ma jakiś problem. Na rozmowie kwalifikacyjnej narzeka na swoich pracowników, że nie spełniają jej oczekiwań. Rozmowa kwalifikacyjna ponad 2h, żeby koniec się dowiedzieć, że w sumie to płaci minimalna postawę ale można się z nią umówić na jakąś premie i do dogadania za co i ile miałoby to być. Po przedstawieniu moich oczekiwań finansowych rozmowa zakończona w 3minuty. Zmarnowany dzień urlopu i 3h życia. na rozmowie padły też pytania o posiadanie rodziny i dzieci oraz miejsce zamieszkania . Oczywiście brak odzewu po rozmowie .

Luna
@Niedoszły

Potwierdzam ! Moja mama była kilka lat bezczelnie wykorzystywana i okradana.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Kazimierz
@Niedoszły

Dwie godziny cię przepytywała zanim powiedziała o zarobkach ? Takie sprawy powinny być ustalone od razu żeby nie tracić czasu. Przecież wiadomo że wypłata jest jednym z istotniejszych warunków. A umowa? Dowiedziałeś się jaka by była? Zlecenie tak jak kilka lat temu tu było pisane?

@Kazimierz

Część na umowie, część na zlecenie.

Luna Nowy wpis
@Niedoszły

Potwierdzam ! Moja mama była kilka lat bezczelnie wykorzystywana i okradana.

Luna Nowy wpis

Odradzam w ogóle rozważanie pracy w tym przybytku! Szefowa/właścicielka (usunięte przez administratora) nie tylko pracowników, ale także urząd skarbowy, inspekcję pracy etc. Postępowań ma od metra, stąd regularne zmiany siedziby. Z moją mamą umawiała się na płacę częściowo na czarno. Nie byłoby to nawet tak złe, gdyby nie fakt, że regularnie obniżała jej wynagrodzenie (bo rzekomo prace nie były takie jakie być powinny) i bezczelnie spóźniała się z wypłatami.....moja mama miała przez nią poważne problemy finansowe. Obrzydliwe zachowania i okradanie ludzi - polecam omijać szerokim łukiem to miejsce.

Jak się pracuje z ludźmi z "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Brałeś udział w rekrutacji do "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Renata

A obecnie jak wygląda tutaj wdrożenie na stanowisko? Opinii dość dawno nie było a pisali o tym, że podobno nikt tu się nie przedstawia i atmosfera jakaś dziwna jest. Wiadomo skąd taki stosunek do nowej osoby miałby się brać? Dalej tak jest? Ile osób teraz tu pracuje i co z kwestią wynagrodzenia, byłą wzmianka, ze niby słabe... A teraz?

Byly
@Renata

A na jakie stanowisko ? Niema wdrożenia, robisz sama i sama sie uczysz jak nie to wypad. Dostaniesz co masz dostac reszte pod stołem.

Zofia
@Byly

Ja bym chciała wiedzieć, jak to wygląda w przypadku stanowiska Opiekun ds. artystyczne produkcji poligraficznej. Dziwi mnie to, że nie ma żadnych wdrożeń, skoro w ofercie pracy, którą znalazłam w internecie jest podane, że pewnych umiejętności nauczy firma - takich jak kontrola jakości, terminowości i poprawności. Czyli podstawa. Więc faktycznie firma nie organizuje żadnych szkoleń? I jeśli chodzi o zarobki, to jaka część pieniędzy jest wysyłana na konto - najniższa, podstawa?

Jedreg

Uwaga : Omijać szerokim łukiem ta Firmę. W pierwszy dzień pracy nikt się nie przedstawia. Atmosfera jest mega dziwna. Właściciel proponuje umowę na słabych warunkach a pod stołem resztę.

ciekawa
@Jedreg

Jak długo tam pracowałeś ?

Jak w Cartalia.com wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Joana

nalezy zadac pytanie czy w firmie gdzie chaos i duza rotacja pracownikow jest godne rozpoczynanie pracy na "normalnym" stanowisku ?

ciekawa
@Joana

Jak długo tam pracowałaś i jaka była rotacja, zeby mieć pojęcie to ile pracowników nowych było w ostatnich 3 miesiącach

obrońca

Konkurencja zainspirowała do pisania tych bzdur?

Karma
@obrońca

lepiej idz zrob szpagat na suficie.

Edyta

@ZC a na jaki okres podpisywana była umowa zlecenie? Czy firma oferuje jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników? @Daniel nie znalazłam w internecie żadnych ofert pracy w Cartalia.com, ale zachęcam do częstego zaglądania na nasze forum. Często pojawiają się tu aktualne ogłoszenia o pracę.

ZC
@Edyta

Umowa zlecenie była na miesiąc co miesiąc :) Pieniądze podawane pod stołem inna suma niż na umowie. Żadnych dodatkowych szkoleń nie było.

supra
@Edyta

Nie ludz się że wysla cie na jakies szkolenia bo patrza jak tu przyoszczedzic na wszystkim, najlepiej zgodz sie od razu pracowac za darmo. Beda wniebowzieci. Chociaz i to po jakims czasie zacznie im przeszkadzac bo beda oczekiwali ze zostaniesz po godzinach i staniesz na glowie. Szkoda czasu.

Nieznajomy
@ZC

Majchlojka osob, ktore posiadaja juz mamone. Najgorsze co Cie Pryzjacielu moze spotkac. Dlatego omijac to miejsce szerokim lukiem.

nieznajoma

Pracowałam tam jakiś czas temu. Chłodna atmosfera, płaca niska, patrzenie za plecami jak pracownik pracuje dodatkowo stresuje, poniżanie pracowników przez... jak to ładnie ktoś ujął 'art director'. Najgorsze doświadczenie w moim życiu zawodowym. Nikomu nie polecam - nawet w akcie desperacji.

Joana
@nieznajoma

Niestety inaczej nie da sie opisac. Szkoda ludzi.

Jak wygląda ścieżka awansu w Cartalia.com?

m

w sumie to raczej nie ma awansu jako takiego. Czasem potrzebują kogoś do jakiś nowych rzeczy. Jak jesteś pod ręką i akurat umiesz, to możesz po negocjować wyższą stawkę.

Edyta

Korzystając z okazji przedświątecznej, chciałabym zapytać czy w firma oferuje jakieś bony na Święta lub paczki?

Martyna

Czy firma szkoli swoich pracowników?

towarzyszK
@Martyna

Nope. No chyba, że szkoleniem można nazwać sterczenie nad pracownikiem i wywieranie presji. :3

alp

Jeden wielki chaos. Domowe przedszkole stresu. Absolutny brak szacunku do pracowników.

nieznajoma
@alp

Czyli nic się nie zmieniło od lat...

Sc

Omijać szerokim łukiem.

mermolada

Na pracuj.pl jest oferta z firmy kartalia Po przesłaniu CV otrzymałam maila że w ciągu 3dni w ramach pierwszego etapu rekrutacji muszę wykonać kartkę. Podane szczegóły. I pod koniec maila adnotacja że wysyłając projekt zgadzam się na jego użycie przez firmę?????!!!!!

Miałam wątpilwą przyjemność pracowania w Kartalii - umowy śmieciowe, traktowanie pracowników jako podgatunku przez panią 'art director' i jej córkę, niekulturalne odzywki w stosunku do pracownika, brak wypłaty na czas, brak normalnego zaplecza kuchennego, problemy z ogrzewaniem. Pierwszego dnia nie zostałam przedstawiona nawet w moim dziale, tylko 'siadaj i rób'. Nie polecam.

Daniel

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje aktualnie?

ZC

Pracowałam tam już dawno temu, ale widzę bez zmian :) Wszyscy w firmie skarżyli się na nie terminowe wypłaty, umowy śmieciowe, tego co było jako temat zlecenia to w życiu na oczy nie widziałam, dodatkowo wszystko na "fundację". Szefowa próbuje kontrolować wszystko i wszystkich, włącznie z tym ile czasu jesz kanapkę, generalnie atmosfera nieprzyjemna.

Edyta

@j Piszesz że można się dużo nauczyć - rozumiem przełożeni i koledzy są skłonni do przekazywania wiedzy, a sama praca zawiera ciekawe wyzwania, ale czy oprócz tego pracownicy mogą liczyć na dodatkowe szkolenia? A jak oceniasz atmosferę w pracy? Nie udało mi się znaleźć w internecie żadnych aktualnych ofert pracy - jak teraz wygląda praca w Cartalia.com? Jest sens aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

"CARTALIA.COM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ