Grupa Dijo
2 537

Opinie o Grupa Dijo

Iza

@MiKo Twoja subiektywna opinia o Grupie Dijo z całą pewnością posłuży innym użytkownikom forum, a szczególnie tym, którzy planują tam złożenie CV. Fajnie, że praca w wyżej wspomnianej firmie przynosi Ci dużo satysfakcji. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Czy firma zatrudnia osoby bez doświadczenia?

MiKo

Firma rozwija się w szybkim tempie i potrzebuje nowych pracowników na różne stanowiska!! Zarobki.. myślę że w porównaniu z innymi firmami to są na dobrym poziomie. Dojazd do pracy MPK 133. Są benefity, opieka lekarska itp. Te wszystkie wasze negatywne opinie... Co mam powiedzieć jeśli ktoś chce pracować i ma się chęci to się pracuje.. możliwość rozwoju.. osoby pracowite są doceniane. Ja już pracuje od ponad 3 lat. Ogólnie oceniam firmę na 4.5/5.

ania231

Jak wygląda sprawa wynagrodzenia dla studentów ? Można w tej firmie odbyć również praktyki ?

Grupa Dijo
pracodawca
@ania231 05.06.2018 12:51

ANIA231, Serdecznie zapraszamy do złożenia swojej aplikacji, wakacje to bardzo dobry czas na odbycie stażu czy praktyki. Przesyłając do nas CV, napisz w jakim dziale chciałabyś je odbyć:)

Iza

@ania231 Po Twoim wpisie wnioskuje, że jesteś studentką i masz raczej ograniczony czas na pracę. Na oficjalnej stronie firmy Grupa Dijo widziałam, że szukają studentów na okres wakacyjny http://www.dijo.pl/oferty-pracy/ Byłabyś zainteresowana? Daj nam znać.

Iza

@.............................. Twoja wypowiedź jest nieco zdawkowa, a w związku z tym raczej niewiele mówi użytkownikom forum. Proszę zatem, byś ją rozwinął. Pracujesz albo pracowałeś w firmie Grupa Dijo, że stawiasz taką tezę? Co mógłbyś powiedzieć o specyfice pracy w wyżej wspomnianej firmie?

Daria

Jak czytam opinie to myślę, że firma ma pecha do osób nie należących do grona pracowitych

..............................
@Daria 17.05.2018 10:45

pracowitych osoba pracowita nie robi za 3 tylko za siebie firma ma pecha bo niewolników jest coraz mniej

Iza

@anonymous Rozumiem i dziękuję Ci za Twoją wypowiedź. Jednak w dalszym ciągu zdaje się niewiele mówić użytkownikom, którzy dopiero chcą dołączyć się do dyskusji. Proszę zatem, abyś - jeśli możesz - wyraził swoje zdanie na temat pracy w Grupie Dijo w sposób merytoryczny, zrozumiały dla innych.

anonymous

Izuniu no powiedz czy jest tam jakikolwiek związek zawodowy który pilnuje i dba o intetesy pracowników i czy kiedykolwiek istniał.Uczciwemu otwartemu pracodawcy powinno przeciez zalezec na tym a tam jest jedna wielka ściema z nagrodami.Tu nikt nikogo nie próbował obrażać ale widać że juz samo wspomnienie o związku zawodowym w firmie działa jak płachta na byka

Iza

@anonymous Twoja wypowiedź jest trochę niespójna. Możesz jeszcze raz napisać, co chciałeś nam przekazać? Pracowałeś w Grupie Dijo? Pamiętaj również, że wypowiadasz się na forum publicznym, gdzie obowiązują zasady spisane w regulaminie Gowork https://www.gowork.pl/regulamin Wynika z niego jasno, iż nie wolno tutaj nikogo obrażać ani wyzywać. Proszę, stosuj się do niego. @Daria Mogłabyś rozwinąć swoją opinię? Niewiele ona nam mówi, a jestem przekonana, że są takie osoby, które byłby zainteresowane Twoim zdaniem na temat tego pracodawcy.

anonymous

zapytajcie czy jest tam związek zawodowy założony pracowników około 300 osób. Oczywiscie nie ma i nie będzie bo tylko kasa sie liczy jak podniesiesz głowe to za brame. Jest rada zakładowa ale to wazeliniarze od 30 lat. Nie myslcie że tam kariere zrobicie nie podoba sie to won

Romanow

Nawet Ukraińcy z tamtą uciekają...to musi o czymś świadczyc!?

............................
@Romanow 19.04.2018 12:56

jak masz robić za 3 jeszcze za operatora a on siedzi za maszyna i se w gierki pyka a do niego należy odstawianie palet skreczowanie pakowacz ma tylko pakować nakleić etykietę i odstawić paletę na bok ale jak można kogoś wyrolować to to robią ja jak to zobaczyłem zawołałem go po 2 godz i powiedziałem że idę do domu bo za 3 nie będę robić

Podirytowany

Zmienić lidera na magazynie!!!

Pedro

Może ktoś wie czy firma potrzebuje do magazynu pracownika?

@Pedro 22.04.2018 14:57

PEDRO nie przejmuj się szybko się Odezwa...tam nikt nie chce pracować!

anonymous

chcesz mieć zryty beret za niewielkie pieniądze zapraszamy dołącz do nas.Oferujemy prace w świątek piątek i niedziele nocki też współzawodnictwo w wynikach w pracy wyniki ogłaszane na tablicy. Kasa ze 2200 na rękę plus nagroda 500 zyla ale nagroda przy 150 procentach normy a jak nie to sie zobaczy. Zapraszamy serdecznie

Romanow

Atmosfera fatalna...na rozmowie o pracę obiecują kasę niewiadomo jaką....a jak przedłużasz umowę to wciskają Ci kit,że niestety ale nie mogli więcej dla Ciebie wywalczyć i dostajesz wielkie G.Na magazaynie sprzęt w opłakanym stanie,jeden wielki bałagan i chaos nad którym nie można zapanować...z metra ciety"Rudy"nie nadaje się na to stanowisko, które piastuje,ponieważ nie ogarnia zarządzania magazynem oraz ludźmi...morze jakąś zmiana szanowne kierownictwo bo to co tam się dzieje nie idzie w dobrym kierunku.dopoki ten człowiek będzie miał tam jakakolwiek władzę to nikt tam nie będzie chciał pracować....powodzenia w rwekrutacji

Romanow

Dlaczego usuwacie negatywne komentarze?

Romanow

Atmosfera fatalna...na rozmowie o pracę obiecują kasę niewiadomo jaką....a jak przedłużasz umowę to wciskają Ci kit,że niestety ale nie mogli więcej dla Ciebie wywalczyć i dostajesz wielkie "G...o" .Na magazaynie sprzęt w opłakanym stanie,jeden wielki bałagan i chaos nad którym nie można zapanować...Pan(usunięte przez administratora) nie nadaje się na to stanowisko, które piastuje,ponieważ nie ogarnia zarządzania magazynem oraz ludźmi...morze jakąś zmiana szanowne kierownictwo bo to co tam się dzieje nie idzie w dobrym kierunku.dopoki ten człowiek będzie miał tam jakakolwiek władzę to nikt tam nie będzie chciał pracować....powodzenia w rwekrutacji

Romanow

Atmosfera fatalna...na rozmowie o pracę obiecują kasę niewiadomo jaką....a jak przedłużasz umowę to wciskają Ci kit,że niestety ale nie mogli więcej dla Ciebie wywalczyć i dostajesz wielkie "G...o" .Na magazaynie sprzęt w opłakanym stanie,jeden wielki bałagan i chaos nad którym nie można zapanować...z metra ciety"Rudy"nie nadaje się na to stanowisko, które piastuje,ponieważ nie ogarnia zarządzania magazynem oraz ludźmi...morze jakąś zmiana szanowne kierownictwo bo to co tam się dzieje nie idzie w dobrym kierunku.dopoki ten człowiek będzie miał tam jakakolwiek władzę to nikt tam nie będzie chciał pracować....powodzenia w rwekrutacji

Kasuja negatywne komentarze....

Romanow

Nie polecam pracy w tej firmie...nie wywiązują się z żadnego danego slowa pracownikowi.Na rozmowach kwalifikacyjnych kłamią że stawką jaką dostaniesz po okresie probnym będzie niewiadomo jaką,a tu przy podpisywaniu aneksu wielkie rozczarowanie...jednym słowem żenada.W szczególności nie polecam pracy na magazynie gdzie panuje jeden wielki bałagan i charmider,znalezienie czegokolwiek z daną partią graniczy z cudem.Sprzet (wózki)W opłakanym stanie, no i oczywiście najlepszy z najlepszych z metra cięty "Rudy" który ni jak nie potrafi zarządzać magazynem oraz ludźmi....Nawet Ukraińcy z tamtą uciekają!!!

Brunet

Dlaczego usuwają opinii? Chciałbym więcej dowiedzieć się o tej firmie jak tam jest teraz bo mam zamiar iść tam do pracy.

Iza

Widzę, że ostatnio nie pojawiły się zbyt miłe opinie o firmie Grupa Dijo. A firma poszukuje osób na wiele stanowisk pracy: http://www.dijo.pl/oferty-pracy/ Może jednak warto spróbować zaaplikować i samemu na własnym doświadczeniu sprawdzić jakim firma jest pracodawcą?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Grupa Dijo? Czy tak samo jest w Grupa Dijo?

Nick_pracownik

Zdecydowanie odradzam firmę. Polskie standardy (w złym tego słowa znaczeniu), zła atmosfera (podchodząca często pod mobbing), nie wywiązywanie się z ustaleń przez pracodawce, przytłaczająca liczba obowiązków - jesteś od wszystkiego!

Iza

@Krystyna i @Tomek nie powiedzieliście dlaczego tak uważacie. Możecie powiedzieć dlaczego w stronę firmy posyłacie takie poważne oskarżenia? Przypominam Wam również, że obrażanie na forum jest zabronione. Odsyłam Was do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Tomek

(usunięte przez administratora)rasz na umowę zlecenie przez pół roku od rana do nocy na zmiany obcinają kasą jak tylko znajdą pretekst masakra. Nawet ukraińcy uciekają.

Iza

@Pracownik dzięki za informacje. Czy skoro jesteś pracownikiem firmy chcesz podzielić się z nami swoja opinia na jej temat? Każda dodatkowa opinia będzie przydatna.

Iza

@Informator ale o co chodzi? Mają inną nazwę? Czy nie istnieją? Normalnie pod tą nazwą jest spora liczba ogłoszeń o pracę: http://www.gowork.pl/praca/dijo-baking-horeca-service-sp.-z-o.o-komandytowa;pr. Czy chodzi Ci, że w logo jest inaczej napisane?

@Iza 14.09.2017 09:00

Nazwa firmy się po prostu przekształciła z Dijo Bakig Horeca Sp. z o o. sp. k. na Dijo Baking Sp. z o.o. :)

Iza

@Kama masz rację jest dużo ofert pracy http://www.gowork.pl/praca/dijo-baking-horeca-service-sp.-z-o.o-komandytowa;pr. Ale może nie jest to powód rotacji pracowników, a rozwoju firmy. Ważne, by te informacje potwierdzili pracownicy i powiedzieli czy warto aplikować na te stanowiska w Dijo Baking Horeca Service.

Informator
@Iza 21.08.2017 14:40

Od 6 grudnia 2016, nie ma już Dijo Baking Horeca Service. W sumie, to nigdy takiego tworka nie było.

Kama

Dlaczego jest tak duża rotacja pracowników w firmie Dijo ? Czy można poznać rzetelną opinię o pracy na stanowiskach administracyjno-biurowych w firmie Dijo ?

Zostaw opinię o Grupa Dijo - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Dijo