Grupa Dijo

1.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Grupa Dijo

Automatyk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Kandydat
 Pytanie

Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu, są obecnie dwie oferty dla inżynierów? Jak wygląda praca w zespole, jak jest zarządzany? Czy kadra inżynierska często się zmienia?

hela Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

jaka jest atmosfera w dziale księgowości? Warto aplikować? jak z zarobkami?

IW Nowy wpis
Inne
@hela

Też widziałam ofertę pracy dla księgowej. Wymagają 3 lat doświadczenia a ja niestety tyle jeszcze nie mam. Wiecie czy w ogóle wezmą pod uwagę taką kandydaturę? Po jakim czasie od wysłania CV można sobie odpuścić jak nie będzie kontaktu ze strony firmy?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@IW

Myślę, że warto aplikować. Najwyzej odrzucą kandydaturę. Wymagania mają wysokie na każde stanowisko a po zatrudnieniu zderzasz się z rzeczywistością. Trzeba się też przygotować na niedogodności typu brak dojazdu, ale z drugiej strony też brak miejsc parkingowych. Nie ma możliwości pracy zdalnej i to tak ogolnie. Każdy dział będzie miał swoje dodatkowe cienie i mroki.

Zibi1996
Pracownik

Dopiero zacząłem kilka tygodniu temu, ale do tej pory wszystko jest w porządku. Jest tu dużo ludzi, co pracuje bardzo długo. Jestem jeszcze przed pierwsza wypłata, ale na papierze wszystko było OK i ludzie sobie chwalą.

pomocny
Pracownik
 Pytanie
@Zibi1996

kto sobie chwali ? jacy paracownicy ? chyba tylko kierownicy nikt wiecej

Ewela
Inne
@pomocny

Piszesz to w kontekście tej długoletniej kariery, ze tylko kiero mogą taką według Ciebie mieć? napisz coś więcej o tych ludziach z dłuższym stażem. ilu ich mimo wszystko jest? jakie przywileje z niego wynikają?

Człowiek
Kandydat

A taki kierownik ile teraz zarabia? Pytam, bo widzę właśnie, że jest oferta w kontekście pracy przy produkcji. Z awansami jest słabo skoro przez ogłoszenie szukają? Z opisu wynika jakiś motywujący system premiowy, widzę tez, że jeden pan z miesiąc temu pytał o nie dla operatora. Czy te systemy jakoś szczególnie się miedzy sobą różnią?

@Były pracownik
Były pracownik

Ta firma to jest po prostu TRAGEDIA! Koordynator Magazynu nie ma szacunku do nikogo traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Jak ty coś zrobisz źle pomylisz się albo coś innego to już jest na 2 dzień żeby dać Ci popalić albo żeby zabrać premie do tego on się tylko nadaje. Ale jak ty do niego dzwonisz w jakiejś ważnej sprawie to nie odbiera telefonu. W firmie żądzą sami Ukraincy. Ukraińcy jako Liderzy Produkcji, Liderzy Magazynu, w kontroli jakości. Tam są same układy np.jeden Ukrainiec pracuje jako Lider produkcji a jego żona w kontroli jakości. Tam żądzą sami Ukraincy dlatego Polakowi ciężko jest się przebić... Po za tym Liderzy z Ukrainy traktują wszystkich z pogardą jak by byłi lepsi od innych i nie mają w ogóle szacunku do innych, chyba wydaje im się że są bogami i im wszystko wolno... Ale oczywiście w tej firmie nie wolno złego słowa powiedzieć na Ukrainca bo zaraz powiedzą że jesteś nietolerancyjny i cie zwolnią. A pani od BHP czepia się byle czego zamiast wziąść się do roboty i zająć się poważnymi rzeczami. Kadra kierownicza i Liderzy udają że pracują a tak naprawdę zajmują się bzdurami nikomu nie potrzebnymi... Tak naprawdę zwykli pracownicy tworzą tą firmę, Magazynierzy, pracownicy produkcji a oni są najbardziej gnębieni...

5
Magazynier
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Miła przyjacielska atmosfera.

Pytania

Pytania związane z pracą w Logistyce.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Wiesiu
Inne

Znalazłem ofertę na stronie firmy dla operatora maszyny piekarniczej. Stała podstawa plus premie - o tych drugich chętnie bym się dowiedział coś więcej. Czy jest tu ktoś, kto mógłby napisać, za co i w jakiej kwocie są takie premie przyznawane?

Mania
Kandydat
 Pytanie

Chciałam zapytać ile może zarobić pracownik produkcji i czy praca jest w maseczkach?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

R

To tak w sumie co przełożeni na te przytoczone słowa mówią? I jak to jest w innych obszarach i problemach, chociażby bezpośrednio w trakcie pracy? jaka wtedy jest reakcja? Zmienialiście w ostatnim czasie cokolwiek w procesach na produkcji?

Gacek
Pracownik

Zarobki 5,5k plus dodatki. Jedna z lepszych firm na poludniu wrocka.

Pytanie
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Grupa Dijo?

P
Pracownik

Brak wody na hali na dziale słonym, ostatni dystrybutor był zabrany - to wszystko co trzeba wiedzieć na temat podejścia firmy do pracownika. Takiego (usunięte przez administratora) jeszcze trzeba poszukać. Nie polecam.

Magdalena
Kandydat
@P

Ostatni? A ile ich było i jaki jest ostateczny argument odnośnie tych wspomnianych zniknięć? Mogło chodzić o jakąś ewentualną renowację? Czy do dziś już wrócił cały i zdrowy?

Kandydat specjalista ds z.j.
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, W dniu 26.04 miałem umówioną rozmowę rekrutacyjną na stanowisko specjalista ds zapewnienia jakości. Po przybyciu na teren firmy okazało się, że nie ma jednak wolnych miejsc parkingowych na uliczce przy zakładzie. Zatem podszedłem do stróżówki ochroniarskiej celem ustalenia czy mogę zaparkować na terenie firmy lub ewentualnie czy mógłbym uzyskać wskazówki gdzie jest najblizsze miejsce, a którym mógłbym zostawić samochód. W stróżówce znajdowała się Pani ochroniarz wraz z drugim ochroniarzem. Niestety w odpowiedzi na zadane pytanie usłyszałem butne "kim pan jest, że mam pana wpuścić na teren zakładu, jest to miejsce tylko dla zarządu" oraz "najbliższy parking jest w centrum miasta", czyli kilkanaście km od zakładu... W wyniku braku możliwości zaparkowania samochodu byłem zmuszony anulować rozmowę rekrutacyjną, poinformowałem dział HR o odmowie oraz zaistniałej sytuacji, spotkało się to oczywiście ze zrozumieniem. Jednak niesmak pozostał, zmarnowany czas na spotkanie się z chamstwem ochroniarza(celowo z małej)... Czy taka kultura, którą wykazuje się dział ochrony wpisuje się w politykę firmy Dijo Baking?

Wachu88
Pracownik

Mi 4 lata pykną za miesiąc i pewnie jeszcze popracuje. Dużo tutaj hejterow ale wszędzie jest to samo. Ludzie tylko narzekać potrafią. Zamiast pisać na necie jak szczerze szukacie pracy i chcecie się przekonać jak wyglada robota to się zgłoście. Jak się nie będzie podobać to zawsze można iść gdzie indziej.

Fan
Kandydat
@Wachu88

Brawo dla pana!

KTOŚ
Pracownik
@Wachu88

Po ostatnich podwyrzkach trochę ludzi odeszło.

Orzeł
Kandydat
@Wachu88

Firma szuka ludzi do pracy a czym mają dojechać i wrócić z pracy do domu zróbcie najpierw transport pracowniczy tak jak to funkcjonuje w innych firmach . Zakład jest połozony na odludziu niky nie będzie z buta zasuwał .

Magdalena
Inne
@Orzeł

Czyli też masz problem z dojazdem? A wiadomo ile osób ogólnie ma o to pretensje? Obecnie ludzie na własną rękę sobie ogarniają, więc chyba nie prędko wprowadzą? Jakieś jeszcze pole do poprawek zauważyłeś czy tylko to?

orzeł
Kandydat
@Magdalena

Nie wiem co jeszcze należałoby zmienić bo nie jestem pracownikiem Dijo tylko kandydatem do pracy ale raczej zrezygnuje ze względu na dojazdy a właściwie ich brak .

Weź to do serca
Pracownik
@Wachu88

Jeśli ktoś się nigdzie nie nadaje może spróbować na produkcji w Dijo. Pensja jest jaka jest. Perspektywy każdy sam sobie oceni. Jeśli się już ma dość okolicznych (usunięte przez administratora), to tu można spróbować. Lepsze to niż ubijanie puzli latem.

Magdalena
Kandydat
@orzeł

Aha no dobra. To tak w sumie wiadomo coś odnośnie jakichś dofinansowaniach na dojazd właśnie? Może ludzie umawiają się na wspólny transport czy coś. Wiecie czy firma do czegoś jeszcze mogłaby się na bank dopłacać?

Anim
Kandydat
 Pytanie

Sa oferty pracy na starszego technika UR ? Może ktoś w skrócie opisać pracę na tym stanowisku atmosfera itp.

Jolanta
Kandydat
 Pytanie

Czy kobieta poradzi sobie na stanowisku operatora? Czy pracują również kobiety w firmie na tym stanowisku? Czy jest dużo dźwigania?

Pół życia w tej firmie
Pracownik
@Jolanta

Są stanowiska specjalnie dla kobiet, na które nie pcha się facetów. Duża ilość szybkich ruchów z niewielkim ciężarem. Lepiej nie ważyć tam więcej niż 70kg niezależnie od płuci, chyba że ktoś chce szybko schudnąć, lub się wykończyć. Cechy operatora są niezmienne niezależnie od firmy: szybki i zwinny (raczej niewielka waga), lub silny i wytrzymały (silny, ale padający po 30min nie zagrzeje tu miejsca). Dla ludzi o wątłym zdrowiu (nie szybkich i nie wytrzymałych i silnych) lepiej będzie poszukać czegoś innego- ewentualnie, z namaszczenia praca biurowa.

Adamski
Pracownik
 Pytanie

Odpowiedz do posta O: to prawda ze w lecie jest cieplo, ale i tak lepsze to niz bieganie po magazynach w jedna i druga strone i roboenie 50km dziennie z buta w okolicznych magazynach lub co gorsza pojscie do roboty tylko po to zeby sie okazalo ze nie ma godzin.... A co do kamer pokaz mi firmie ktora ich niema?? Ludzie ktorym one przeszkadzaja zazwyczaj maja cos do ukrucia... Jezeli porownam sobie z tym gdzie juz mialem okazje prscowac to tu nie jest najgorzej..... oczywiscie kazdy ma prawo do swojej opini. Dla mnie jest dobrze. Pozdrawiam!

WKLP
Kandydat
 Pytanie
@Adamski

Na jakim dziale pracujesz, opowiesz coś więcej? Dzwonili do mnie z rekrutacji i zaprosili na spotkanie ciekaw jestem o co mogą mnie pytać

O
Pracownik

Ja się śmieję z tego wszystkiego. Pracuje tutaj ponad 6 łat. Co raz jest gorzej. Na słonym oddziału nawet nie ma gdzie wody napić się. Była woda gazowana. Zabrali. Wrzucili butelki o koszt. 2.5 zl za 0.5 l. Temperatura na produkcji zimą 14 stop. Latem ponad 40 stop. Na podestach 55 stop. Nikt nie szanuje ludzi. Nie ma zaufania. Są kamery wszędzie. Na ubrania kosztów nie ma. Masz jeden komplet na tydzień. Na tej firmie nie ma nic dobrego dla ludzi

AlinaZ
Pracownik

Jest OK. Głównie robi się tortile ale tez czipsy , paluszki itp Duży plus - pracownicy dostaja paczki z produktami firmy.

Weronika
Inne
@AlinaZ

Dzięki za informację. Generalnie jak się pracuje w tej firmie?W sensie zarobki? Ile można zarobić?

Oksana
Pracownik
@Weronika

Zależy od stanowiska. Pracownicy produkcji w okolicy 6k, operatorzy trochę więcej.

Elżbieta
Inne
@Oksana

Tyle na rękę się da? Czy raczej to kwoty brutto? No i czy to jest podstawa jakaś czy premie w to wliczasz?

Magdalena
Inne
@Oksana

zakres obowiązków na tych stanowiskach i specyfikę pracy pod firmą jak wyceniasz? jest to adekwatne i warto się podjąć?

Były pracownik
Były pracownik
@AlinaZ

Matko kochana, takie paczki że wstyd i to raz albo dwa w roku. Do oddania tylko zaległości z magazynu, to co nie udało się sprzedać a i tak będzie wyrzucone

Krzysiek
Kandydat
 Pytanie
@Były pracownik

Czekaj, czekaj to z twojej wypowiedzi rozumiem, że lepiej nic nie dostać? Co za bzdury piszesz!

Magdalena
Inne
@Krzysiek

Może liczy na ekwiwalent czy coś? Zawsze to parę groszy jakby nie patrzeć. Po rozmowie już jesteś? Na kogo? Cały czas ciekawią mnie aktualne warunki dla operatorów, dla produkcji zarobki tu podali...

1
Peter
Były pracownik
@Krzysiek

Wołał bym parę groszy a nie te suchary które dają. W szczególności gdy wiesz jak to wszystko się robi i jak smakuje

Magdalena
Inne
@Peter

Jak to wszystko się robi? A przybliżysz specyfikę samej produkcji w takim razie? Jak praca przy tym wygląda i co tam jest...?

Dijowiec
Pracownik

Stabilna praca bez katujacych norm. Jakbym mial wybrac 2 raz z firm w regionie to chyba decyzja bylaby ta sama, parking czesto jest zapchany

Peter
Były pracownik
 Pytanie
@Dijowiec

Naprawdę? Z tego co pamiętam na dziale Słonym norma kiedyś była coś około 30 palet, teraz ponad 50 i jechać, jechać. Pozdrowienia dla K.

1
wkurzony
Pracownik
 Pytanie

czy wam też nie chcą wydać sepów, które musieliśmy robić latem?? zmusili nas do zrobienia tego a teraz nawet nie możemy zobaczyć tego na oczy

WitoldD
Kandydat
 Pytanie

Nie rozumiem czemu ludzie wylewają tu swoje zale żądają setki pytan itp Nielepiej zadzwonic do nich i zapytac o to co chcecie sie dowiedzieć???? Wczoraj dzwonilem w sprawie oferty na olx i mila pani odpiowiedziala na wszystkie moje pytania...

1

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Dijo - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Grupa Dijo?

  Zobacz opinie na temat firmy Grupa Dijo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Dijo?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 16 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Dijo?

  Kandydaci do pracy w Grupa Dijo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Dijo
Przejdź do nowych opinii