Grupa Dijo

Opinie o Grupa Dijo

Mario

Pracuje w strukturach Dijo nie długo ale jest jedna rzecz która razi w oczy od samego początku Firma chce się rozwijać, wiecej produkować i sprzedawać ale nie wydawać na to ani złotówki. Sprzęt przestarzały, przyrządów do pracy żadnych (chyba ze masz coś swojego schowane w szafce ). Brak jakich cokolwiek standardowo. Podsumowując Dziki Zachod

zapytajcie czy jest tam związek zawodowy założony pracowników około 300 osób. Oczywiscie nie ma i nie będzie bo tylko kasa sie liczy jak podniesiesz głowe to za brame. Jest rada zakładowa ale to wazeliniarze od 30 lat. Nie myslcie że tam kariere zrobicie nie podoba sie to won

@anonymous

człowieku czasy związków zawodowych już dawno się skończyły, to nie PRL, pracuj dobrze to Cię docenią w każdym zakładzie, ja przeszłam z zakładu gdzie od lat były związki, i co z tego , nic dla nas- szarych pracowników nie wywalczyły, raczej swoje tyłki chronili, jestem do 4 lat w Dijo, zasuwam nie powiem, ale nie mogę narzekać, zawsze na święta nam dodają, imprezy pracownicze robią, wyjazdy integracyjne nam fundują , warunki socjalne życzyłabym każdemu pracownikowi w innych zakładach mieć takie jak tu, szanuj pracę i pracuj rzetelnie, to się tu opłaca.

gitara
@Ela

a dlaczego czasy zwiazkow to PRL piszesz. W kazdym wysoko rozwinietym kraju Unii masz silne zwiazki zawodowe ktore reprezentuja pracownikow.Masz feudalne podejscie do pracy cieszysz sie ze zjesz kotleta na imprezie integracyjnej i dostaniesz paczuszke na swieta.Ale to zeby poprawic warunki placy i pracy Ciebie nie interesuje. Stawiam teze ze jestes ze wsi i cieszysz sie ze masz robote za 2.600 zyla.Nie znasz zadnego jezyka nie masz zadnych aspiracji i wyzszych potrzeb wystarczy ci (usunięte przez administratora) bo mieszkasz jeszcze z rodzicami.Przykro slyszec ze zwiazki to relikt PRL tak masz juz wyprany mozg

jonny
@anonymous

Mam pytanie.Jestem zaproszony na rozmowę w sprawie pracy.Czy jest sens żeby tam jechać?

Pedro
@gitara

Czasy związków zawodowych to rzeczywiście prl,w Unii istnieją ale są poza firmą. W Polsce korzyści z przynależności mają tylko przewodniczący i jego (usunięte przez administratora) a ogólnie to bandy (usunięte przez administratora) Pamiętam to dobrze z początku lat dziewięćdziesiątych brrr....horror Jak najszybciej te bandy cwaniakow wyprowadzić poza firmy,a te barany co należą i myślą że ktos ich chroni nie mają pojęcia ze płacone przez nich co miesiąc skladki to w najgłupszy sposób wydawane pieniądze.

Koras

Mam pytanie , czy jako Operator maszyn produkcyjnych faktycznie zarobki sa od 3700 do 5000 ? Czy jak zwykle ta najznisza kwota......

Witam jaki panuje klimat w utrzymaniu ruchu?

HR
@Zainteresowany

Wszystko zależy... O każdej godzinie inny :)

Magazynier

Miła przyjacielska atmosfera.

Pytania związane z pracą w Logistyce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Jagunis

Witam! Jaki system zmian obowiązuje w firmie? Np jako operator wozka widłowego? Pozdrawiam

?
@Jagunis

Podobno nowi pracownicy zatrudniani są w systemie 4 brygadowym

Atmosfera tragiczna!!!!

@Nowy

Co konkretnie na to wpływa, możesz podać więcej szczegółów? Ciekawi mnie też poziom wynagrodzenia w Grupie Dijo, liczę że powiesz coś na ten temat!

rulez

w dijo obowiazuja feudalne warunki pracy i placy. Jest MENTALNOSC PANA I (usunięte przez administratora) Masz pracowac za okolo 2600 na reke na smieciowej umowie poganiany batem a raz do roku zafunduja ci impreze integracyjna taki wiejski odpust z alkoholem i kotletem. I za to masz chwalic i cieszyc sie ze masz prace na nagrodach (usunięte przez administratora)

jazgacz

Praca na magazynie to jakieś nieporozumienie..........średniowiecze ! jedyny system jaki jest i ma pracownik do niego dostęp to jest clipboard, długopis i zlecenia na papierze ! FIFO jeszcze jakoś funkcjonuje ! wózki.........no cóż w opłakanym stanie ! lider nie ma pojęcia jak zarządzać gospodarką magazynową oraz zasobami ludzkimi ! lokowanie towaru na magazynie odbywa się na gębę : tu kładę paletę z toffi ! produkcja cały czas dorzuca brak miejsca na magazynach.......jak to funkcjonuje cud ?! osobiście to po 3 miesiącach podziękowałem za współpracę.........jak ktoś chce się uczyć nowości w logistyce to na pewno nie w tej firmie to tylko Dijo i długo długo nic

Mateusz Dr.
@jazgacz

Kleks najpierw naucz się używać pudełka na mózg a potem coś pisz

Mateusz Dr
@jazgacz

Kleks naucz się używać pudełka na mózg a potem coś pisz bo głupoty pisać potrafi każdy a jak ktoś się nie nadaje do trzymania nawet miotły to nie licz na cuda tu nie ma miejsca dla ludzi którzy nie chcą myśleć i nie potrafią. A co do podziękowania za współprace to TOBIE PODZIĘKOWALI ZA SUPER POSTAWE I TĘPO PRACY.

Byly pracownik
@Mateusz Dr

"KLEKS NAUCZ SIE UŻYWAĆ PUDEŁKA NA MÓZG..."co to ma być kolego?może zamiast korzystać z lekcji angielskiego wez sobie lepiej korepetycje z jezyka ojczystego...masakra

yyy
@Mateusz Dr

"TĘPO PRACY"....? Jeżeli osoba na takim poziomie broni pracy tam, to zaczynam się zastanawiać...

A ja z zapytaniem . Jak wygląda praca Pracownik Produkji Spożywcej - Pakowacz , bo taka oferta pojawiła się ostatnio na stronie . Chodzi mi tutaj o formę umowy , wynagrodzenie , czas pracy itp , itd . Pozdrawiam Marek

Artur

Czytam tak i czytam, odnoszę wrażenie że w tej firmie to mają pecha do pracowników. Sam pracuje w hurtowni z materiałami budowlanymi w Nowym Sączu i zajmuje się utrzymaniem ruchu w urządzeniach transportu bliskiego. Analizując bądź co bądź mało merytoryczne opinie wypowiedzi odnoszę wrażenie że tam macie z pracownikami podobne problemy jak i u nas. Pracowników poniekąd nie brakuje ale pracownik a pracownik to są dwie różne osoby. Przez naszą firmę przewinęło się parę trochę osób i mogę śmiało stwierdzić że jest coraz gorzej. Młody pracownik, świeży to z telefonem się nie rozstaję i każdą wolną chwilę poświęca na internet a nawet czasem brakuje mu czasu aby dokończyć śniadanie bo "grał w grę". Na moim dziale nie mogę sobie pozwolić na takie zachowanie bo można przez to stracić kończynę lub gorzej. Lecz to do nich nie przemawia. Zamiast telefonu weź miotłę i posprzątaj (usunięte przez administratora) po sobie będzie czysto i lepiej dla Ciebie lub pomóż koledze będzie milej - nie ma takiej możliwości. Zaciskam zęby bo wiem że o ludzi ciężko. Jeżeli chodzi o Ukrainców to osobiście nie miałem z nimi do czynienia w pracy lecz rozmawiam z kolegami, którym Ukraińcy mówią wprost że Polska to tylko przejściowo a później Niemcy, więc ich opinie i podejście do pracy jest nijakie. Jeżeli trafi się dobry pracownik (nie dupowłaz) to naprawdę warto go szanować i nauczyć fachu bo to procentuje. Sumując moją wypowiedź, podkreślam aby nie wrzucać wszystkich pracowników do jednego worka bo często trafia się młody ambitny nawet z komórką ale potrzebuje on na początek naszego większego zaangażowania w jego rozwój. Sam byłem kiedyś żółtodziób i jak należy pracować aby każdy był zadowolony. Można to bez problemu wyczuć czy komuś zależy na na danej pracy. Trafiłem na tą stronę bo moja żona i ja myślimy o zmianie pracy i miasta a Wrocław nam się podoba.

Xd

Przyjęli mnie i jestem zadowolony

Witam pytanie do mechaników czy warto podjąć u was prace, widziałem ostatnio ofertę na stanowisko mechanika,jak warunki pracy, zespół, przełożeni?

Mnie zaszokowało...

Na Kwiatkowskiego przy tynieckiej jest firma gdzie bezpośrednio przez firmę dostajesz umowę o pracę na start do ręki masz najmniej 2900 zł A można zarobić nawet ponad 6000 jako pracownik produkcji. Dlatego się dziwię że jeszcze są takie niskie stawki jak w Dijo. Bo serdnia kasa do reki na produkcjach to tak 3000 plus dodatki swiateczne , wakacyjne,multisport finansowany przez pracodawce itp. Popracujcie nad ofertą która zachęci nad pracą u Was bo takie niskie stawki i umowa zlecenie to dobre na chwilę A chyba nie chodzi o to żeby co chwilę szukać nowych pracowników. Opinie o firmie tworzy zarząd A jak źle zarządzą na niekorzyść firmy powinien być zwolniony na lepszy

jonny
@Mnie zaszokowało...

Witam jeszcze raz.Pytałem czy warto stawiać się na rozmowie kwalifikacyjnej czy od razu aplikować gdzie indziej? Mam być operatorem maszyn.Proszę o merytoryczne wypowiedzi.Z góry dziękuję:)

Bob
@Mnie zaszokowało...

Podaj proszę nazwę tej firmy co do 6000 można zarobić. Z wielką chęcią tam pójdę.

Arek

Jak tam sprawuje się nowy szef utrzymania ruchu ?

Szukają Technika utrzymania ruchu, warto aplikować? Jakie zarobki i warunki?

Zuzanna
@Anonim

Rzeczywiście - Grupa Dijo właśnie poszukuje Technika utrzymania ruchu: https://www.pracuj.pl/praca/technik-utrzymania-ruchu-wroclaw%2Coferta%2C7037762 Co ciekawe, wymagają od kandydatów wykształcenie techniczne, a także minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku. Jestem zatem ciekawa, czy spełniasz takie warunki?

orbita

Nikt nie mówił, że będzie lekko. Może jednak źle wybrana praca jest tym głównym powodem niezadowolenia?

@orbita

Nie o samej pracy chodzi. Pracować trzeba wszędzie. Ale nie tak, jak w tym zakładzie.Stosunek do ludzi nie można nazwać ludzkim.Po prostu znęcanie się nad ludźmi.Chcą wycisnąć wszystkie soki. Chciałabym zobaczyć jak kierowniczka będzie pracowała na moim miejscu (już byłym) w tym tempie, który został zainstalowany.

@Anna

Aniu jeśli na produkcji uzupełnia się instagram to nic dziwnego , że się nie wyrabiasz, to , ze Ci ktoś wielokrotnie zwracał uwagę, a Ty nadal na facebooku siedzisz to miej sama do siebie pretensję

@orbita

Praca wybrana ok. Kierowniczka nie zabardzo(

Robert
@Anna

Co konkretnie nie pasuje Ci w zachowaniu kierownika? Piszesz, że praca jest ok, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Na jakie zarobki można liczyć, jaka panuje atmosfera w zespole? Liczę że odpowiesz na moje pytania, byłbym wdzięczny.

Greg

Byłem na rozmowie rekrutacjnej firma która nie ma porządnego socjalu dla pracownika nie ma co liczyć na pochlebne oceny najbardziej mnie zdziwiło zdziwienie rekrutującej o fundusz socjalny czyli bony na święta i fundusz wczasów pracowniczych przy stwierdzeniu mimo 10letniej pracy na maszynach itp pani zaproponowała mi umowe zlecenie nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać nie potrafiła się odnieść do złych opini o firmie pracownik który nie dba o opinie swojej firmy to nie pracownik

Ggh

@Greg

człowieku co ty masz za wymagania o fundusz wczasów pracowniczych?? FWP wyginęło razem z komuną, może jeszcze wakacje na Dominikanę chciałbyś mieć w umowie o pracę, większość firm na początek proponuje zlecenie, bo nie chcą mieć problemów w razie jak pracownik się nie sprawdzi, to zrozumiałe, ale po okresie próbnym masz normalnie umowę, dodatki świąteczne, opiekę lekarską, kartę multi, w niektórych przypadkach nawet transport do pracy, wyjazdy integracyjne, darmowe szkolenia, a przede wszystkim jak jesteś dobrym, sumiennym pracownikiem to naprawdę masz szansę na awans, znajdz mi firmę, która daje te wszystkie socjalne dodatki pracownicze co tu, ludzie trzeba pracować ,a nie szukając pracy i zaczynać od roszczeń, w firmie są pracownicy, którzy pracują tu 30-40 lat, jak by im było zle dawno by odeszli, tyle ile zakładów jest w okolicy, jeszcze została Ameryka może tam nie trzeba zasuwać, spróbujcie,

Robert
@Ela

Wiele firm w funduszu socjalnym oferuje dofinansowanie do wypoczynku letniego, więc myślę, że o tym wspominał Greg. Fajnie, że firma oferuje tyle dodatków do wynagrodzenia. To znacząco może podnieść wysokość pensji. Czy Grupa Dijo oferuje też premie uznaniowe za dobre wyniki? A inni pracownicy firmy? Jakie Wy macie zdanie na ten temat pracodawcy? Każda z opinii będzie pomocna.

..............................
@Greg

TERAZ PRZYJMUJĄ TEŻ PRZEZ INTER KADRE uważajcie ogłoszenie to ściema umowa o prace an pewno nie na początku 3200 do 5000 brutto czemu nie 50 000 5 000 zarobisz chyba jak będziesz robić 30 dni w mieś na premię za bardzo nie licz chyba że góra 5 ale ja tylko raz widziałem a pracowałem prawie rok nie ma organizacji pracy np operator gra w h graw gry na komurce a ty pakujesz tortille z prędkością światła foliujesz palete, etykietujesz,wymieniasz roli i odstawiasz paletę na magazyn jeszcze gdybyś tylko odbierał jak jest w innej firmie ale tam robisz za 3 osoby 1 karton warzy około 19 kg co 5-8 sekund policz sobie siłowni nie trzeba nei ma czasu bsię podrapać a cześto nawet napić wody bo musisz nadganiać

Romanow

Nawet Ukraińcy z tamtą uciekają...to musi o czymś świadczyc!?

............................
@Romanow

jak masz robić za 3 jeszcze za operatora a on siedzi za maszyna i se w gierki pyka a do niego należy odstawianie palet skreczowanie pakowacz ma tylko pakować nakleić etykietę i odstawić paletę na bok ale jak można kogoś wyrolować to to robią ja jak to zobaczyłem zawołałem go po 2 godz i powiedziałem że idę do domu bo za 3 nie będę robić

@Romanow

uciekają, bo dostają lepsze uposażenie w Niemczech człowieku, jak by im się nie podobało w Dijo to by nie walili tam drzwiami i oknami

Mirek

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać ani pisać na forum!!

pedro

ta firemka czyli janusze biznesu cały czas poszukują nowych pracowników przecież ty izuniu wiesz najlepiej pracując w kadrach i wypisując tutaj peany na cześć tej firemki.Pewnie jesteś beneficjentem tych układów i spijasz śmietanke a taki ukrainiec (usunięte przez administratora) na zleceniu za 2500 zyla w upale 45st. Przecież dobrze o tym wiesz a palisz o jakiejś atmosferze rotacja ogromna brak ludzi bo płaca brak stabilizacji czyt.brak umowy o prace i warunki pracy to tam kaszana jest wyzysk

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Dijo - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Dijo?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Dijo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Dijo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Dijo?

Kandydaci do pracy w Grupa Dijo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Dijo