Grupa Dijo

Opinie o Grupa Dijo

Marecki

Duzo tutaj opinii to ja napisze jak to wyglada po pewnym czasie. Zaleznie od dzialu robisz tortile, paluszki i precle lub posypki i sosy. Zarobki ok - trzeba sie wkrecic na dobre miejsce i wtedy jest na prawde ok. Praca zmianowa, trzeba vbyc gotowym na nocki, dojazd autobusem jak sie nie ma samochodu, a jak ktos ma to czasami ciezko z parkingiem. Na produkcji jest cieplo, wiec trzeba to miec na uwadze. Ludzie sa ok, chociaz na (usunięte przez administratora) też mozna trafic. W porównaniu do innych firm w okolicy to praca jest lzejsza. Generalnie jak robisz swoje, to nie ma problemu. teraz zatrudniaja pelno nowych ludzi.

Mirek
@Marecki

A pracuje się na 3 zmiany od poniedziałku do piątku?

@Mirek

Podbijaj pytanie , praca jest poniedziałek piątek 8 h? I czy dojeżdża ktoś z centrum Wrocka żeby się można było zabrać ? Bo widzę tylko jeden MKS tam jeżdżący p dziwnych godzinach ...

Kierowca

Jest OK! Załadunek bardzo mocno sie poprawil. Wszystko dziala o wiele sprawniej i szybciej!

Mirek

Dzień Dobry. Chciałbym aplikować na stanowisko operatira w związku z czym mam kilka pytań. Z opinią wynika, że praca jest w systemie 8 h na 3 zmiany od poniedziałku do piątku tak? Lub 4 brygady po 12 h? Czy zdarzają się nadgodziny oraz jak często i czy są przymusowe? Jaka panuje atmosfera? Czy te zarobki w ogłoszeniach są prawdziwe? Z góry dziękuję za odpowiedź

KrzysiekM

Skończyłem prace tam rok temu, ponieważ musiałem się przeprowadzić i już nie mialem tak blisko. Na plus mogę powiedzieć, że fajna rodzinna atmosfera. Wszyscy się znają i nie ma większych problemów. Co do samej pracy, jak już ogarniesz co i jak, to wszystko jest ok. Nigdy nie mialem tam większych problemów.

@KrzysiekM

Wlasnie dostalem tam ofertę pracy na tortillach. Rozumiem polecasz?

@Adix78

Czekaj to najpierw wziąłeś robotę i teraz dopiero w opiniach się orientujesz?

@Magdalena

Oferta = propozycja

@Adix78

A ok i jak decyzja? Napisz czy udało Ci się dostać + czy będą Ci odpowiadać warunki

@Magdalena

Zaczalem prace. Do tej pory wszystko jest dobrze. Nie jest ciężko ale na hali jest dosyć cieplo.

@Adix78

Co możesz powiedzieć o pracy ? I jakie widełki zarobków można oczekiwać?

@Chętny

To już jak sam z nimi się dogadasz. Niestety, czasami jest tak że nowozatrudniony dostaje większą stawkę od pracownika który pracuje tam parę lat. Po 5 latach pracy niby miałem dostać 5.4 k brutto

Magazynier

Miła przyjacielska atmosfera.

Pytania związane z pracą w Logistyce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Prwca

Czy ktoś może coś napisać o pracy jako operator ? Czy zarobki które są w ogłoszeniu są możliwe czy to ściema ? Jakie godziny i system pracy ? Jest jakiś dojazd z Centrum ?

PiotrB
@Prwca

Z centrum możesz dojechać autobusem, praca na 3 zmiany, zarobki jako operator wyciągniesz z premiami i dodatkami w okolicach 6k na rękę

@Prwca

Wielka ściema. Po 5 latach dostałem 5.4 brutto + premia. Odszedłem stąd, dzięki Bogu. Dojazd firma nie zapewnia. W stronę Zabrodzia kursuje autobus MPK, oczywiście nikt ci nie dopłaci za dojazd. W tej firmie liczą tylko zyski.

Chętny

https://www.olx.pl/oferta/praca/operator-linii-produkcyjnej-nawet-8165-zl-benefity-CID4-IDQviK5.html czy poważnie są szanse na takie zarobki ?

@Chętny

Jeżeli podliczysz z dodatkami, to wyjdzie coś koło tego.

Chętny

To chyba bardzo dobre zarobki jak na produkcje ?

Chętny

Tyle jest napisane w ogłoszeniu i się zastanawiam czy aplikować

Annonim
@Chętny

Nie zastanawiaj się, aplikuj. Nikt Ci tyle nie da, co w Dijo naobiecują. A te 8k PLN, to chyba za kwartał...

Niemam
@Annonim

Rozmawialem z nimi i wychodzi ze jezeli podliczysz premie ktore masz za produktywnosc itp to moze tyle wyjsc brutto. Polecam zadzwonic babeczki ci wszystko wytlumacza

@Niemam

Tylko lepiej zapytać u pracowników kiedy oni ostatnio dostali tą premije)

Automatyk PPM.

Firma w 100% nie poważna, aplikowałem 4 krotnie, nie odpisali, nie odbierali telefonu. Reklamy wiszą na firmie od 4 lat. Domyślam się że nie pasowały im moje oczekiwania finansowe. Tam potrzeba im muminów za 3500 pln na szczęście się nie dostałem. Słyszałem co nieco o pracy, wymaganiach i płacy.... Śmiech na sali...... Nie polecam.

@Automatyk PPM.

Twoja opinia oparta jest na tym, że do Ciebie nie oddzwonili? Może po prostu nie spełniasz wymagań...?

Wojtek

A ja polecam . Pracuje już prawie rok i wszystko jest ok . jak się chce pracować to nie ma problemu i normalnie mozna zarobic

Dorotka
@Wojtek

A jest tam jakaś osoba od rekrutacji, z którą można się skontaktować?

Kris

Mozna dobrze zarobic, firma cisgle sie rozwija. Ludzie jak ludzie zalezy na kogo trafisz. W besposredniej okolicy chyba jedna z lepszych firm

Pytam
@Kris

Jakie są stawki na operatorze oraz godziny pracy ?

Pytam

Ile można zarobić na operatorze linii produkcyjnej? Chce zmienić pracę i ciekawii mnie stawka czy się opłaca przy dojeździe z Tarnogaju

Wojtek

Pracowałem kiedyś w tej firmie jakieś 5-6lat temu i nie mogę powiedzieć że było źle, proponowali mi awans zgodnie z umową, nie wiem jak jest teraz ale na pewno z braku pracy polecam sprobowac

@Wojtek

A na jakim stanowisku, bo w sumie to nie napisałeś?

WWW

Dzięki Bogu nie długo pracowałem. Po pierwsze dyskryminacja ze strony lidera Marcina L. Po drugie BHP nie istnieje w tej firmę , czyli tylko ja papierze . Po trzecie nie ma żadnych instrukcyj w miejscu pracy, ale musisz wszystko wiedzieć. Higiena to nawet szkoda słów , kontrola jakości tylko dla pokazu . Nie przestrzegania zasad jakości , lider zamyka oczy i mówię żeby dalej robili według jego słów, a nie to co jest napisano . Okazuje że tylko w Dijo u lidera urlop na żądanie trzeba brać minimum za 4 godziny do początku pracy. Tylko w dijo miesięczna norma pracy nikogo nie interesuje . Masz przepisane po umówię na przykład 160godzin , popracowałeś 152 , bo wysłali ci do domu , trzeba urlop wypisać żeby nie był minus .to pytanie po co ta umowa ? Nawet szkoda jednej gwiazdki dać .

Robert
@WWW

Dziwna umowa. Szczególnie jak z ich winy nie wyrobiłeś godzin bo nie było roboty i musisz tracić urlop. Popisujesz zlecenie czy masz normalna umowę o pracę?

Www
@Robert

Normalnie umowa o prace.

Krystyna
@Www

To na produkcji są jakieś przestoje? Teraz produkcja nie idzie na 100 procent, nawet przy eksporcie? Bo w pandemii to bym jeszcze uwierzyła...

@WWW

A czemu BHP nie istnieje, co dokładnie się dzieje?

darek

ktos paswi sie nad moja zona , ma na imie wiktoria jest ukraika , chce zrobic porzadek z PIP , ktos ma namiary na ta osobe prosze o kontakt . darek_d@autograf .pl

Pitt

Firma nierzetelna i nie wywiązuje się z zobowiązań słownych. Trzeba się wszystkiego dopytywać i pilnować za nich wszystkich spraw. Jeśli tak wygląda "współpraca" już na początku to nie chcę wiedzieć co będzie dalej. Niestety nie polecę nikomu, widząc jak traktują kontrahentów i pracowników.

@Pitt

Na przykład z jakich zobowiązań słownych się nie wywiązuje ? I czy z umowy się wywiązuje ?

Auschwitz, brakuje tylko SS-mana, który by poganiał ludzi. Zero szacunku do pracownika, tylko zyski. BHP tylko na papierku. Rozwój? Nie ma szans. Nie firma, a totalna porażka. Nie polecam. Dzięki Bogu że odszedłem

Сотрудник

В туалете сотрудников цеха не всегда есть мыло.... И бумага. Дальше есть смысл что-то говорить, или всё понятно?

Niestety w Dijo nie ma szacunku do ludzi. Nie liczą się z pracownikami. Kierowniczki nie interesuje czy możesz pracować po 12 godzin czy nie. Pisze w harmonogramie, bo jej bardzo potrzebne. Prędkości i normy cały czas w górę. Nie polecam

Ela
@Anna

Aniu, to że normy pracy w firmie Dijo idą do góry to tylko dobrze o nich świadczy, widać, że idą z duchem czasu, tak jak każda rozwijająca firma robić powinna, natomiast jeśli się nie wyrabiałaś i Ci zwrócili uwagę to nie świadczy o braku szacunku , trzeba umieć przyjmować porażkę na klatę i brać się do roboty, tam w firmie robią darmowe szkolenia, kursy , tylko trzeba chcieć

Przemek
@Ela

A czy wraz ze wzrostem norm czyli wydajności chociaż częściowo idą zarobki w górę ? :)

hr
@Przemek

Oczywiście, ze rosną.... raz na 5-10 lat, o kilka procent poniżej inflacji :)

yyy
@Ela

Jeżeli normy skaczą do góry, ale tempo pracy pozostaje to samo - to jest ok. Jeżeli tempo pracy skacze o 30%, a wynagrodzenie w tym czasie o 5%, to coś jest jednak nie tak...

Rofl
@Ela

Zapraszamy na dzial słony, na miksy, przyjmować na klatę przez 12 godzin, a nie popisywać na internecie

Mechanik

Nie polecam. HR ma wszystko w nosie, oczekiwanie na decyzję 2 mc. Super że nie muszę tam pracować bo widzę że od kilku lat szukają pracowników. Na szczęście nie chcą ludzi z doświadczeniem :) albo dział utrzymania ruchu działa wyśmienicie a reklama jest nie zdjęta z netu od roku...

Dostawca

Jak by trzeba było umierać to tylko w DIJO, człowiek nie doczekałby się na śmierć. Tak samo z dostawami towaru. 5h 22palety to jest mistrzostwo nieróbstwa

Xyz

Witam. Czy firma zapewnia dojazd do pracy, czy może współpracownicy dogadują się między sobą?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Dijo - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Dijo?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Dijo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Dijo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Dijo?

Kandydaci do pracy w Grupa Dijo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Dijo