Grupa Dijo

Opinie o Grupa Dijo

Xyz

Witam. Czy firma zapewnia dojazd do pracy, czy może współpracownicy dogadują się między sobą?

Xyz

Witam. Czy dojeżdża ktoś z okolic dworca/śródmieścia i mogłabym się z nim zabierać? (Oczywiście nie za darmo)

Przemiły

Arturek jeszcze tam daje radę? Nie zapocił się biedny na produkcji?

Janusz
@Przemiły

A lansuje się jeszcze na pana Prezesa? Lubi udawać kogoś kim nie jest, a tu hala zamiast gabinetu.

Wodzirej
@Janusz

Pewno się zawinie za niedługo, bo mu kazali pracować.

Filary
@Wodzirej

No i się...zawinął, a raczej został zawinięy Pan managier od siedmiu boleści

@Przemiły

jeśli trafisz na pakowanie to wysiądziesz po chwili co 2-3 sekundy kartom 18 kg jedna paleta jakieś 660 kilo i tak z 8 dziennie czyli 5 ton ba gdyby jeszcze tylko pakowanie a do tego jeszcze odwalasz robotę za wózkowego i lidera co chowa się w kącie i gra na telefonie a ty streczujesz palety oznaczasz odstawiasz na pola odkładcze a wym czasie stos ci się zbiera i nusisz nadgonić parodia ja wyszedłem po 3 godzinach powiedziałem dość na umowie miałem operatora oczywiście zlecenie a miała być o prace nie licz na tow ogłoszeniu kłamią pakowacz jest od pakowania sama nazwa

Umberto eco
@..............................

Dokładnie tak,jak można w tym samym czasie wykonywać dwie czynności czyli streczowac i odstawiac paletę a jednocześnie ściągać z linii kartony i układać na palecie.To jest robota dla jakiś idiotów.

Kilof
@..............................

Coś z matmą nie tak u cb. 5 ton w kartonach po 18 kg oznacza że trzeba wziąć jeden karton co 30 sek. Czyli tam nie ma nic do roboty, 2 kartony na minutę - to jest nic

@..............................

pół mózgu 30 kg karton ale jeszcze trzeba go napełnić 5 ton w przybliżeniu i nie co 30 sek tylko co chwilę okleić zafoliować alider czy magazynier se w tym czasie siedzi i gra w grę a to należy do nich odstawianie palet foliowanie jak w każdej innej firmie a nie pakowacza

Romek
@Filary

A kto to za jeden ten Arturek?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Grupa Dijo?

Xxx

Narzędzia.....?! Jak sobie kupisz ???????????? nic nie ma nic nie działa!!!

Magazynier

Miła przyjacielska atmosfera.

Pytania związane z pracą w Logistyce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Fela

Chciałam zapytać czy warto składać CV na księgową ? Jaka jest atmosfera i jak się tam pracuje w dziale księgowości ?

Aetur

Chcę pracować z Ukrainy, pomagać przy dokumentach

Olena
@Aetur

Chcę pracować. ja z Ukrainy, pomagać przy dokumentach

kandydat

jest forum na którym niczego nie można się dowiedzieć, tylko frustracje frustratów. Kilka razy padło pytanie o zarobki ale nikt nie odpowiedział. Więc ponawiam pytanie. Ile zarabia operator w Dijo podstawa+dodatki? jak liczna jest załoga na zmianie na produkcji? Jak dokładnie wygląda system pracy (4 brygadowy ośmiogodzinny nie wiele wyjaśnia) Odpowie ktoś czy umiecie tylko narzekać..

@kandydat

Też ciekawi mnie kwestia zarobków, szkoda że na razie nikt nie chciał o tym napisać... Interesuje mnie też jakie jest podejście szefostwa do pracowników, mam nadzieję że niedługo ktoś wyjaśni te kwestie.

Borys,
@kandydat

W dijo każy operator zarabia inaczej, jest to zależne od doświadczenia...Podane zarobki są brutto wraz ze wszystkimi dodatkami o ile jakieś będą danego miesiąc...Praca 2x3 lub 2x2 po 12h ... Kierownictwo zmienia się dość często...Osoby z różnych branży z małym doświadczeniem na temat przekąsek...Ok 90% to pracownicy z Ukrainy, ale operatorzy maszyn / lini 50/50... Polaków kilka osób na zmianie... Grafik robiony z dnia na dzień... Więc może być w pracy 10 osób albo 50...w zależności ile idzie lini... Latem bardzo gorąco plus 35 to norma ! Nie ważne czy jesteś operatorem czy pracownikiem podstawowym który pakuje na palce... Jak jest sanitacja pracują / sprzątają wszyscy... Nawet kilka razy w tygodniu !!! To jest najgorsze... Moja opinia jest neutralna... Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... B.

Dorota

Ile tu się zarabia tak na rękę, ile jest premii?

Witam Firma która jest rzetelna i dba o pracowników , nie prowadzi ciągłej rekrutacji . Jak jest w Dijo , tutaj przynajmniej od dwóch lat cały czas można znaleźć ogłoszenia na OLX , czy oferty w agencjach pracy . Firma która działa fair wobec pracowników ,, nie musi ciągle rekrutować i znajduje pracowników na pniu , a specjalistów jeszcze szybciej . To tyle na temat DIJO , zapytajcie ludzi co jest tam źle ze ciągle szukają nowych ludzi do pracy

Jaki aktualnie jest system pracy w dziale utrzymania ruchu?

Nickt
@Zainteresowany

W DUR chłopaki pracują w systemie czterobrygadowym.

@Nickt

A jak wygląda konkretnie ten system?3 na 3, 4 na 4 po 12 godzin czy system 8mio godzinny?

Nickt
@Zainteresowany

4 brygady ośmiogodzinne

Jowita

Polecam, mimo wszystko dobrze zarobiłam

Zimny jak polodowcowy głaz

Tragedia. Awarie w ogóle nie usuwane, wszystko się sypie. Mimo wielu zgłoszeń, poganianie batem przez kierownika, który udaje, że nie widzi problemu. Pracuje tam prawie 5 lat, poczatki były w porządku, mydlenie oczu na poziomie zaawansowanym. Kombinowanie, jak by tu przyciąć na premii. Normy wyrobione, a nawet ponad, a to i tak nadal za mało. Zbyt długo czasu musiałbym spędzić przed monitorem, żeby przynajmniej w części oddać tragedię, jaka się odbywa w tej firmie.

Zenek
@Zimny jak polodowcowy głaz

A Ty z produkcji czy z utrzymania?

@Zenek

@Zenek Produkcja-operator

Dioklecjan Świercz
@Zimny jak polodowcowy głaz

prawda sama prawda wszystko sie sypie nie ma komu pracowac jakby ta firma dzialala w warunkach realnej konkurencji to by tak dobrze sie FIRMIE nie powodzilo

Miszak

Firma udaje że dobrze płaci a pracownicy udają że dobrze pracują i nikt nie narzeka -taka prawda.

Henry

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? Praca jak praca za taką nam płacą i wymagają a ja nie narzekam.

L

Jak praca w Dijo ? Jako operator? Jak zarobki jak praca ? Jaki stosunek do pracownika ?

@L

Lepiej ominąć tą firmę. Warto zapoznać się z wcześniejszymi opiniami.Jak się zatrudnisz szybko stamtąd uciekniesz. Strata czasu,nerwów i zdrowia. Kolchoz pierwszej klasy.

Soor
@Nico

Panie Nico. Pan tam pracuje? Jakie są wady ? Jakie pieniądze i warunki ? Jak z kierownikami itp kontakt ?⁹

Jagumis

Czy w dijo zmienił się dyrektor bądź główny kierownik???

Znafca
@Jagumis

To proces ciągły, tu nikt długo nie wytrzymuje dyrektorzy i kierownicy też.

Daria

Jak czytam opinie to myślę, że firma ma pecha do osób nie należących do grona pracowitych

@Daria

pracowitych osoba pracowita nie robi za 3 tylko za siebie firma ma pecha bo niewolników jest coraz mniej

Ela
@Daria

też mam takie wrażenie, najczęściej zauważyłam narzekają ci co szukają dziury w całym , a moze zaczęli by zauważać atuty firmy, których jest tam naprawdę wiele, darmowe kursy, szkolenia, wyjazdy integracyjne, dodatki świąteczne, premie za dobra pracę, atmosfera w grupie, dowóz pracowników, gdzie indziej tak jest? pracowałam 9 lat w OLBRZYMIM i ZNANYM zakładzie i tam dopiero nami poniewierali,

Ano
@Ela

Napisz proszę o jakich dodatkach świątecznych piszesz, bo niczego takiego nie ma! Karta multi i opieka medyczna jest dofinansowana a nie za darmo! Kursy i szkolenia są dla kogo? Dla produkcji? Imprezy?

Zainteresowana pracą
@Ela

Hahaha! Atuty to dobra współpraca pracowników hr i produkcji ... liderów pomóc jak potrzeba .I I dobre wynagrodzenie .I nie praca za siebie A nie za 6 osób jak wyżej pisali . Już dawno skończył się wyzysk w polskich firmach ... A jak kierownictwo nie rozumie niech samo robi. Jak ktoś jest pracowity to nie powód żeby go zajechać i żeby robił za wszystkich dla premie i wyniki kierasów.

Witam Jaka jest atmosfera na utrzymaniu ruchu , czy są odpowiednie narzędzia do naprawy maszyn ? , osoba zajmująca się tym działem jest elokwentna i wyrozumiała ?, czy tak jak w większości firm zarozumiała i zachowująca się na zasadzie że jeżeli masz inne zdanie niż ona to już jutro będziesz miał /miała pod górkę .

Nico

Ogólnie nigdy nie miałem nigdy problemu w miejscu pracy w sensie takim aby się nie wyrabiać ale w dijo to jest porażka ,pracę na linii łącznie z panowaniem i foliowaniem palety powinno wykonywać 6 osób a wykonują 4.W sensie takim że 4 osoby pracują bezpośrednio na linii a 2 osoby to wsparcie produkcji osoby te składają kartony,dokładają kartony,foliuja palety,odstawiaja i oznaczają palety,utrzymują porządek na linII, zastępują kogoś gdy ktoś chce napić się wody lub skorzystać z toalety.Tak jest w innych firmach,przeważnie osobami ze wsparcia produkcji są studenci emeryci lub osoby które chcą sobie dorobić w niepełnym wymiarze czasu pracy.Jeżeli firma dijo tego nie zmieni nie ma co liczyć na nowych pracowników bo będą się zatrudniać i szybko uciekać bo to nie jest normalna praca w takiej formie jaka tam funkcjonuje.Pracowac trzeba wszędzie bo nikt nie będzie płacił za nic nierobienie ale w dijo pracować się nie da chyba że Costa tam się zmieni ale wątpię po prostu Polska firma,Polska rzeczywistość. ..........

Nico

Ludzie omijajcie tą pseudofirmę z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Dijo - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Dijo?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Dijo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Dijo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Dijo?

Kandydaci do pracy w Grupa Dijo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Dijo