Grupa Dijo

Opinie o Grupa Dijo

Dla mnie może byc Pani nawet papieżem ale jakiś szacunek do drugiej osoby sie należy....nie uważa Pani,że pisanie do każdego na Ty jest trochę niekulturalne?odrobinę szacunku!

Wydaje mi sie,że jest Pani odrobine przewrażliwiona...wciąz uważam że nikogo tu na forum nie obraziłem i nie mam zamiaru obrażać

Iza

@Były pracownik, chciałabym przypomnieć Tobie o regulaminie forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem na obrażanie innych pracowników. Forum odwiedzają potencjalni kandydaci do pracy w tej firmie. Rozmawiamy tutaj o warunkach w pracy, atmosferze, możliwościach rozwoju, przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Możesz posiadasz jakieś informacje na ten temat i chciałbyś się wypowiedzieć o firmie Grupa Dijo?

@Iza

Ale Pani Izo ja w swojej wypowiedzi nikogo nie obraziłem...proszę czytać ze zrozumieniem.pozdrawiam

A poza tym Pani Izo nie przypominam sobie żebyśmy byli na Ty,więc prosiłbym o odrobine kultury z Pani strony...

...................

czyli co pracuje się każdy wekend w ogłoszeniu jest od pon do pt umowy o prace raczej nie dostane nie

PANIE MATEUSZU TO CO NAPISAŁ KOLEGA JAZGACZ TO W 100% PRAWDA...NIESTETY TO CO TAM SIE DZIEJE TO JEST JEDNA WIELKA PORAŻKA I NIE WYMADRZAJ SIĘ BO WSZYSCY Z CIEBIE CISNĄ ZA TWOIMI PlECAMI????????????

Mateusz Dr

Smieszni byli pracownicy jeżeli macie jakąś opinię na temat firmy to może bądźcie dorośli i się podpiszcie bo jechać po innych na odległość każdy potrafi. To co o mnie mówią inni za moimi plecami mnie nie obchodzi ponieważ jestem dorosły w przeciwieństwie do nich i jeżeli coś mam do powiedzenia mówię prosto w oczy, może głównie dlatego pracuje tam ponad 4 lata a nie jak śmieszni hejterzy po 3 miesiące i nagle mają dużo do napisania. W tej firmie niema miejsca dla ludzi którzy jedyne co potrafią to przyjść do pracy i jęczeć, tutaj trzeba chcieć pracować a nie tylko chodzić po kątach i slizgać się na plecach innych.

Magazynier

Miła przyjacielska atmosfera.

Pytania związane z pracą w Logistyce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
yugo

po twoim wpisie jestes studentką zapraszamy benefity autobus 133 multi srulti cuda wianki a na koncie 2400 zyla za swiątek piątek i niedziele zapraszamy serdecznie

Iza

@............................ Rozumiem i dziękuję Ci za odpowiedź. Czy wobec tego pracodawca, jakim jest Grupa Dijo oferuje sowim pracownikom chociaż ubezpieczenie? Jeśli ktoś z Was chciałby jeszcze zabrać głos na temat pracy w Grupie Dijo, to bardzo serdecznie zachęcam, gdyż Wasze uwagi na pewno okażą się przydatne dla innych osób.

jugo
@Iza

grupa dijo oferuje chociaż ubezpieczenie no ludzie 18 brutto i chociaż ubezpieczenie ja pierd....ole podzielcie sie opiniami niewolnicy bedziecie mieli ubezpieczenie gruuuuppppa dijo

MiKo

Firma rozwija się w szybkim tempie i potrzebuje nowych pracowników na różne stanowiska!! Zarobki.. myślę że w porównaniu z innymi firmami to są na dobrym poziomie. Dojazd do pracy MPK 133. Są benefity, opieka lekarska itp. Te wszystkie wasze negatywne opinie... Co mam powiedzieć jeśli ktoś chce pracować i ma się chęci to się pracuje.. możliwość rozwoju.. osoby pracowite są doceniane. Ja już pracuje od ponad 3 lat. Ogólnie oceniam firmę na 4.5/5.

jugo
@MiKo

wez sobie kółko i pierdolni...j się w czółko

benefity srity kasa na stół a nie autobus do pracy i karta multi kulti może jeszcze parówki za 1 zł w przerwie. Płaca na poziomie 18 zł brutto operator tj, 3 euro netto to Nepal albo Mongolia.Ukraińcy juz w tyłku to mają za 3 eur nocki swiatki i niedziele no i nagroda ktorej nie zobaczycie ale benefity i dynamiczny rozwój ja pierdo.....le jeszcze sie ludzie na to nabierają

...................

jakie benefity jak większość robi na umowę zlecenie a połowa to ukraincy same brednie byle złowić kogoś na haczyk zacznijcie szanować ludzi ludzie to nie cześć co można wymienić nie cytryna żeby wyciskać chcecie oszczędzać zobaczcie ilu zbędnych ludzi jest w biurze

Iza

@MiKo Twoja subiektywna opinia o Grupie Dijo z całą pewnością posłuży innym użytkownikom forum, a szczególnie tym, którzy planują tam złożenie CV. Fajnie, że praca w wyżej wspomnianej firmie przynosi Ci dużo satysfakcji. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Czy firma zatrudnia osoby bez doświadczenia?

............................
@Iza

jakie benefity jak przyjmują głównie na zlecenie pracowałem ponad pól roku i umowy o prace nie miałem płacą jak wszędzie powyżej 2 ,przymusowe nadgodziny,wiecznie brakuje to robisz za 3 wiele firm tak dziś ma a wystarczy traktować ludzi z szacunkiem to znaczy nie wyciskać jak cytrynę i wszystko by było inaczej

ania231

Jak wygląda sprawa wynagrodzenia dla studentów ? Można w tej firmie odbyć również praktyki ?

@ania231

ANIA231, Serdecznie zapraszamy do złożenia swojej aplikacji, wakacje to bardzo dobry czas na odbycie stażu czy praktyki. Przesyłając do nas CV, napisz w jakim dziale chciałabyś je odbyć:)

Iza

@ania231 Po Twoim wpisie wnioskuje, że jesteś studentką i masz raczej ograniczony czas na pracę. Na oficjalnej stronie firmy Grupa Dijo widziałam, że szukają studentów na okres wakacyjny http://www.dijo.pl/oferty-pracy/ Byłabyś zainteresowana? Daj nam znać.

Iza

@.............................. Twoja wypowiedź jest nieco zdawkowa, a w związku z tym raczej niewiele mówi użytkownikom forum. Proszę zatem, byś ją rozwinął. Pracujesz albo pracowałeś w firmie Grupa Dijo, że stawiasz taką tezę? Co mógłbyś powiedzieć o specyfice pracy w wyżej wspomnianej firmie?

Iza

@anonymous Rozumiem i dziękuję Ci za Twoją wypowiedź. Jednak w dalszym ciągu zdaje się niewiele mówić użytkownikom, którzy dopiero chcą dołączyć się do dyskusji. Proszę zatem, abyś - jeśli możesz - wyraził swoje zdanie na temat pracy w Grupie Dijo w sposób merytoryczny, zrozumiały dla innych.

Izuniu no powiedz czy jest tam jakikolwiek związek zawodowy który pilnuje i dba o intetesy pracowników i czy kiedykolwiek istniał.Uczciwemu otwartemu pracodawcy powinno przeciez zalezec na tym a tam jest jedna wielka ściema z nagrodami.Tu nikt nikogo nie próbował obrażać ale widać że juz samo wspomnienie o związku zawodowym w firmie działa jak płachta na byka

Iza

@anonymous Twoja wypowiedź jest trochę niespójna. Możesz jeszcze raz napisać, co chciałeś nam przekazać? Pracowałeś w Grupie Dijo? Pamiętaj również, że wypowiadasz się na forum publicznym, gdzie obowiązują zasady spisane w regulaminie Gowork https://www.gowork.pl/regulamin Wynika z niego jasno, iż nie wolno tutaj nikogo obrażać ani wyzywać. Proszę, stosuj się do niego. @Daria Mogłabyś rozwinąć swoją opinię? Niewiele ona nam mówi, a jestem przekonana, że są takie osoby, które byłby zainteresowane Twoim zdaniem na temat tego pracodawcy.

Podirytowany

Zmienić lidera na magazynie!!!

Pedro

Może ktoś wie czy firma potrzebuje do magazynu pracownika?

@Pedro

Pedro, Na obecną chwilę nie poszukujemy pracowników do obsługi magazynu, ale proszę śledzić nasze ogłoszenia lub przesłać do nas swoje CV, w przyszłości w pierwszej kolejności zwracamy się do osób, których aplikację już posiadamy.

Romanow
@Pedro

PEDRO nie przejmuj się szybko się Odezwa...tam nikt nie chce pracować!

chcesz mieć zryty beret za niewielkie pieniądze zapraszamy dołącz do nas.Oferujemy prace w świątek piątek i niedziele nocki też współzawodnictwo w wynikach w pracy wyniki ogłaszane na tablicy. Kasa ze 2200 na rękę plus nagroda 500 zyla ale nagroda przy 150 procentach normy a jak nie to sie zobaczy. Zapraszamy serdecznie

Romanow

Atmosfera fatalna...na rozmowie o pracę obiecują kasę niewiadomo jaką....a jak przedłużasz umowę to wciskają Ci kit,że niestety ale nie mogli więcej dla Ciebie wywalczyć i dostajesz wielkie G.Na magazaynie sprzęt w opłakanym stanie,jeden wielki bałagan i chaos nad którym nie można zapanować...z metra ciety"Rudy"nie nadaje się na to stanowisko, które piastuje,ponieważ nie ogarnia zarządzania magazynem oraz ludźmi...morze jakąś zmiana szanowne kierownictwo bo to co tam się dzieje nie idzie w dobrym kierunku.dopoki ten człowiek będzie miał tam jakakolwiek władzę to nikt tam nie będzie chciał pracować....powodzenia w rwekrutacji

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Dijo - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Dijo?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Dijo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Dijo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Dijo?

Kandydaci do pracy w Grupa Dijo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Dijo