Opinie o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aluteam Polska sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aluteam Polska sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Leon

Czemu w firmie niema szkoleń stanowisk owych?! Przychodzi taki świeżak do pracy i nie wie w co ma wpaść czy w g-wno czy w maść. A pracownicy starsi stażem mają wyj..ne i nikt nic nie powie.

Załadunek

Ha ha ha O 5 tys. to możecie tylko pomarzyć. Z jednym weekendem to możecie max. zarobić 4-4,5 tys. Aby te 4,5 tys. zarobić już na czysto na łapę to oprócz jednego weekendu musicie mieć dużą premię i duży staż. Zgodzę się że pijaków z placu biorą do pracy bo nikt nie chce za te 4,5 tys tyrać jak (usunięte przez administratora) i to jeszcze w weekend. A praca jest ciężka i to bardzo. Nie ma ludzi do pracy bo na te 4,5 tys. na czysto na łapę trzeba sporo się na tyrać. A taki pomocnik na budowie pracując od poniedziałku do piątku zarobi też 4,5 tys. na czysto na łapę i więcej się na stoi niż na pracuje. Więc nie ma co się dziwić że kosze pełne pustych butelek po wódce jak biorą wszystkich.

Stary Pracownik
@Załadunek

Ktoś im chyba płaci za pisanie tych bzdur. Fakt jest faktem , że w alutimie nie da się 5 tysięcy zarobić. Nie można też przecież 4 weekendów pracować . Najwięcej co zarobiłem to 4700 zł netto ale byłem dwie soboty i jedną niedzielę . 5 tysięcy nie da się zarobić .

Noko
@Stary Pracownik

4700 ????? Z dwoma sobotami i niedzielą ??? Miałem tak samo jedną niedzielę i dwie soboty i 4400 zarobiłem . Pewnie stażowe masz większe .

Pracownik.
@Stary Pracownik

Po co ludziom oczy mydlic? Nie da się tyle zarobić w tak krótkim czasie pracy tutaj. Kierownictwo pisze celem przyciągnięcia nowych? Za dwie soboty i niedzielę to widzę maksymalnie 3300 a nie stawki z kosmosu. Tu 3/4 ludzi poniżej najniższej krajowej pracuje tylko pseudo premiamii się system równa!

Pracownik Z.

Co wy za (usunięte przez administratora) wypisujecie o firmie Aluteam ! Firma Aluteam jest super a praca OK. Pracuję już w Aluteam ponad 15 lat . Praca nie jest ciężka a warunki pracy nie są złe . Zimą zawsze na hali jest ciepło a latem może troszeczkę za gorąco ale da się wytrzymać. Pensja zawsze na czas a zarobki jak na Białą bardzo dobre . Przez ten koronawirus firmy zmniejszyły swoim pracownikom pensję a w Aluteam pensje są jakie były . Nikt nie uciął 20 % zarobków . Poza tym mamy wolne weekendy , pracujemy tylko od poniedziałku do piątku po 8 godzin . Każdy weekend mamy wolny i pracownicy mają czas dla rodzin. W innych firmach każą tyrać w sobotę czy niedzielę a my w Aluteam mamy wolne . Pracujemy jak na zachodzie europy 40 godzin w tygodniu i nic poza tym. W innych firmach zmuszają pracowników do chodzenia na nadgodziny w soboty i niedzielę ,straszą że w razie nie chodzenia na nadgodziny zwolnią pracownika . U nas w Aluteam nie ma nadgodzin. Pracownicy maja dużo wolnego. Zarobki też nie są złe ze 2400 zł da się wyciągnąć ze stażowym i dodatkiem za nocki . Premie też są dla ciężko i uczciwie pracujących więc można nawet 2500 zł netto wyciągnąć za pracę od poniedziałku do piątku co jest kwotą bardzo bardzo dobrą gdyż w innych firmach zarabiają najniższą krajową 1960 zł chyba jest. I jeszcze trzeba na soboty łazić a w Aluteam jest zakaz pracy w weekendy i tak powinno być we wszystkich zakładach produkcyjnych . Co prawda pijaki krzyczą , że za małe premie mają i że chcieliby więcej jak 2500 zl zarabiać ale jak prawie codziennie w pracy piją wódkę i są nie wydajni to jak im można premię dać większą . Jak zamiast robić to tylko patrzą jak i gdzie można wypić w pracy . Poza tym praca legalna z umową na czas nieokreślony . Poza tym jakby było tak źle w Aluteam to by nie pracowałoby tu około 370 osób. Jakby było tak źle toby ludzie się po zwalniali a pracuje 370 osób. W Aluteam ludzie pracują i dobrze zarabiają , są odprowadzane wszystkie składki . Na budowach ludzie tyrają w słońcu po 10 godzin , muszą pracować w soboty i zarabiają około 2500 zł i to na czarno . A my w Aluteam też zarobimy 2500 zł ale na legalu , i tylko 8 godzin i co najważniejsze nie musimy chodzić w soboty i niedzielę . Weekendy mamy wolne i możemy ten czas spędzić z rodziną . I co najważniejsze praca lekka i spokojna . Tak że nie ma co narzekać .

KSD
@Pracownik Z.

15 lat stażu i 2400 na rękę?

@Pracownik Z.

Skąd Ty się człowieku urwałeś 15 lat stażu i 2400 jest się czym szczycić, ja bym się tym stażem tak nie chwalił bo wstyd dla samego siebie i firmy. Że ciężko nie jest , zgoda, warunki pracy , zgoda , ale co do sobót i niedziel i że nie zmuszają , to trochę prze kolorowałeś, nie było Cię w sobotę to 2,5 - 5 % uznaniówki mniej w zależności od działu. Co do zarobków e w białej za najniższą pracują, to się chyba grubo pomyliłeś, za najniższą na papierze , zgoda, ale do ronsi za zwyczaj połowę więcej. Nie zwalniają się ludzie ponieważ nie mają dokąd pójść , taki to ogromny rynek pracy mamy w regionie. I tak na koniec te 2500 to dla studenciaka na chipsy i piwo wystarczy a nie na utrzymanie rodziny. Pozdrawiam Ludków z ALUTEAM

Mario
@Pracownik Z.

Witaj kolego aż łezka się kręci jak czytam twoja wypowiedź. Bardzo dużo zmieniło się w firmie Alu team. Od kilkunastu lat pracuję za granicą i zamierzam wrócić do dej firmy.

Róhacz

Bo tak

Wzorowy Pracownik

Nie ma czym się chwalić . Zarobki w ALU są dobre ale pod warunkiem , że się chodzi w weekendy . Jeżeli nie chodzisz do pracy w weekendy to ze stażowym i premią uznaniową i wydajnościową zarobisz max. 3600-3700 zł netto . Jeżeli pójdziesz jedną sobotę i jedną niedzielę to zarobisz w granicach 4300 zł netto . Aby przekroczyć granicę 5000 zł netto należy pójść do pracy minimum dwie soboty i dwie niedzielę . Ktoś powie , że 5000 zł już na czysto to jest dużo ale....... trzeba dwa weekendy poświęcić na pracę aby te 5 koła zarobić . Wiele ludzi płacze i się żali tu na forum , że mało zarabiają , że tylko 3500 zł netto wyciągają . Jak nie chcecie chodzić do pracy w weekendy to zarabiacie tylko 3500 zł netto . Ci co się tu żalą to w większości patrzą aby tylko w pracy wypić. Nie raz widziałem jak w koszu walały się puste butelki po wódce i puszki po piwie. Nie chcecie pracować w weekendy , nie macie dużej premii i zarabiacie tylko 3500 zł netto . Ci co nie piją w pracy i przyjdą dwa weekendy do pracy zarobią około 5000 zł już na czysto i nie płaczą i nie narzekają jak to im źle w Aluteam . Poza tym jak wam się nie podoba to po co siedzicie w Aluteam ??? Ktoś was tam na siłe trzyma ????

Janusz mąż Grażyny
@Wzorowy Pracownik

Jak to czytam to na wymioty mnie bierze! Kto i na którym dziale taK zarabia? !

Monter

Witam chce pan tu pracować? Tak dobrze to proszę zgłosić się do kadr po skierowanie na badania, tyle

żadne

V??? 45

5500 zł już na czysto jest bardzo ciężko zarobić. Trzeba pójść do pracy 2 niedzielę i 2 soboty i mieć dobrą premię. Ja zawsze chodzę tylko jedną niedzielę i jedną sobotę i z premią i stażowym biorę na czysto około 4700 zł. Nie zamierzam się zabijać i chodzić 2 niedzielę i 2 soboty bo wtedy cały miesiąc jest się w pracy. Te 4700 zł w zupełności mi wystarczy. Żona jest pielęgniarką więc coś też tam zarobi i da się żyć.

Stefan.
@V??? 45

Co wy tu (usunięte przez administratora) Tyle zarobić to trzeba 6 sobot i niedziel w miesiącu przyjść. Bez weekendów to praktycznie najniższa krajowa!

Leszek
@Stefan.

Dobrze gadasz. Taka jest prawda. Do ALU biorą nawet sine nosy z placu Wolności. Bo brak ludzi

Janinka

Witam serdecznie Czy firma rekrutuje kobiety na produkcję? Pozdrawiam

Janinka

Myślę , że ładna jestem bo miałam 2 mężów . Jednego wykończyłam nerwowo i umarł a drugi mnie zostawił bo młodszą sobie znalazł . Ale ja jeszcze nie taka stara i jeszcze mogę w tych sprawach i to po kilka razy dziennie . A wypić ? Pewnie , że lubię , a kto nie lubi ? Jak mnie przyjmiecie to będę razem z wami piła w pracy . Jeszcze nie jednego chłopa przepiję he he . A co w pracy pijecie ? Bo ja czystej wódki nie piję , co najwyżej w drinkach albo wino czerwone .

Pijący
@Janinka

Słuchaj Jaśka . Ty byś chciała legalnie nachlać gębę w pracy i jeszcze za to pieniądze wziąć . A tak nie ma. My tu nie pijemy legalnie , nie siadamy i nie biesiadujemy . Ci co piją w pracy to się chowają po kątach . Fakt z alkomatem bardzo rzadko sprawdzają ale z piciem trzeba się chować. Kolega na przykład rozpija flaszkę w ubikacji siedząc na sedesie . Ja mam schowaną w szafce wódkę i tak co jakiś czas biegam do szafki i sobie z gwinta pociągam . Inni gdzie inndziej się chowają , każdy ma swoje patenty i schowki alkoholu . A Ty myślałaś , żę my do stołu siadamy pijemy i zakanszamy ? Trzeba to robić skrycie .

Gałka
@Janinka

A bierzesz w paszczu czy w żopu?

Mooooooooo

Co ty Stefan (usunięte przez administratora) ??? Jakie 2400-2500 netto ????? Jak nie masz stażu i stażowego , nie wyrabiasz normy , więc nie masz premii uznaniowej i okolicznościowej . Nie chodzisz w soboty i niedzielę to i może tyle zarabiasz . Ja w zeszłym miesiącu zarobiłem 5100 zł netto. Tak jak Ty miałem podstawy około 2500 zł ale do tego doszło mi 2600 zł netto ..bo w to się wlicza : ---premia uznaniowa , ---premia wydajnościowa , ---dodatek za staż pracy , ---ekwiwalent za pranie , ----byłem w pracy w sobotę 150 % i w--- niedzielę . Zgodzę się podstawy było 2500 zł netto ale ..... dodatków było 2600 zł netto . Leniom nie chce się robić w soboty i niedzielę , nie dostają premii bo słabo pracują a później płaczą , że mało zarabiają. Kto chce pracować , ma premię i jak pójdzie w sobotę i niedzielę to lekką ręką ponad 5000 zł netto wyciągnie . Ale zamiast robić to piją wódkę po kryjomu i później płaczą , że tylko 3500 zł netto zarobili .

Bolesław Hrobry
@Mooooooooo

5 tys. na czysto jest ciężko zarobić. Trzeba pójść do pracy dwie soboty i dwie niedziele i mieć dobrą premię. Z jedną sobotą i jedną niedzielą wziąłem 4600 już na czysto. Jak dla mnie pasuję i jeszcze wódeczki i piwka się popije. W innych zakładach mniej zarabiają i pić wódki czy tam piwa nie bardzo jest jak bo codziennie z alkomatem latają.

Zz

Tak (usunięte przez administratora)zarabiscie w ALU po 10tys. Już mi się nie chce czytać tych bzdur. Tylko czemu niema chętnych do pracy. Przyjmą każdego kto się tam zgłosi.

Stefan.
@Zz

To się zgadza. Biorą jak leci. A zarobki bez weekendów to maksymalnie 2400 - 2500 netto.

Menel
@Stefan.

Ale za to wypić sobie można wódki, piwa, wina, whisky, burbona. Można pić sobie co tylko się chce bo bardzo rzadko z alkotestem sprawdzają więc..... Hulaj dusza piekła nie ma.

P.............................

Jak to jest z piciem ALKOHOLU w Aluteam ????????? Kolega który tam pracuje mówił , że prawie nie sprawdzają z ALKOMATEM ? Kolega mówił ,że już tam pracuje parę lat i pijany do pracy chodzi i pije w pracy piwo i wódkę . Mówił , że cieć na ochronie nic nie sprawdza bo cały czasz śpi a i nie ma uprawnień aby grzebać w plecakach. Kolega mówił , że wnosi się piwo i wódkę . Kolega mówił że pije browary w ubikacji lub w w szatni na górze . Że przechowuje w szafce browary i wódkę i biega na górę co godzinę i pociąga wódkę i piwo ? CZY TO PRAWDA ,ŻE W ALUTEAM SPRAWDZAJA ALKOMATEM TAK RZADKO I MOZNA DO PRACY PIJANYM PRZYCHODZIĆ LUB NA KACU ???? Jak tak to składam podanie . Jak często chodzą z alkomatem ???

Dżony mielony
@P.............................

Spoko morzna wypić ale tak żeby się nie przewracać. Tak jednego promila jest dopuszczalne. Jak mam w poniedziałek po łikędzie kaca to przychodze godzine pszed czasem i na cieciuwce obalim z cieciem puł litra na szypko.

Złote myśli :)

Jeśli wybijesz sie ponad przeciętność , To przygotuj się na nieustanną krytykę. Pozwól im Cie nawidzić .Wilk nigdy nie przejmuje się stadem baranów .

Straż Graniczna

Ale pracują w Aluteam ludzie , którzy pracowali w Straży Granicznej . Więc się dokształć zanim coś napiszesz . Nie wiem czy sami się zwolnili ze Straży Granicznej bo im się zarobki w Aluteam podobali czy zwolniono ich dyscyplinarnie . Tego nie wiem zapytaj się pracujących ..... ale raczej ci nie odpowiedzą dlaczego nie pracują w Straży Granicznej a wolą Aluteam .

Czarodziej
@Straż Graniczna

Po dyscyplinarce to może pracują. Bo nawet pracuje jeden taki były celnik

Kofboy
@Czarodziej

Kolego chociaż się nie przejmuj , pracujesz już tyle lat i się o Tobie nie mówiło dopiero jak swoją ciężka praca pokazałeś że Jesteś bardziej wartościowy niż byle celnik ,głowa do góry !!! Wszystkiego dobrego :) piona

Alkomat potrzebny

Nie kłóćta się chłopy i baby o zarobki . Fakt jest taki , że w Aluteam raczej nie pracują ludzie inteligentni , i po szkołach . Większość ma max. zawodówkę . Mało kto a zazwyczaj nikt nie rozmawia biegle po Angielsku . Poza kierownictwem oczywiście. Większość nic innego nie potrafi robić bo całe życie tyrali w Aluteam . Więc jak wy chcecie zarabiać dużo ???? Najniższa krajowa to max co powinno się zarabiać w Aluteam . Ci inteligentni po szkołach znający języki obce już dawno zwolnili się z firmy i zarabiają naprawdę konkretną kasę w dużych miastach , za granicą czy własne biznesy otworzyli . A ci bez szkoły i znajomości języków niestety dalej będą tyrać za grosze w Aluteam . Ale jak się nie chciało uczyć to teraz trzeba cierpieć niestety . Nawet na urlop zagraniczny was nie stać dwa razy do rokupojechać ...... a autami to jeździcie po Niemcach i Turkach nasprowadzanych 15 letnich gruzów . Kiedyś pracowałem w Aluteam dobrze , że można było pić w pracy bo bardzo rzadko z alkomatem chodzili . Przychodziło się na ostrym kacu do pracy lub podpity i się jeszcze w pracy piło bo się wnosiło piwo i wódkę do pracy . Cieć nic nie sprawdzał bo nie ma takich uprawnień to się piło .Oj piło się i to ostro :-) . Co godzinę się biegało na górę do szatni aby łyknąć puszeczkę piwa lub z gwinta wódeczki popić. Nikt mnie nie zlapał bo piło się z głową kulturalnie . Całą flaszkę się dzieliło na 8 godzin to i się nie zataczałem .Piw też więcej jak 6 się nie wypijało za zmianę . A JAK TO JEST TERAZ ?????????????????? DALEJ NIE KONYROLUJĄ Z ALKOMATEM I MOŻNA PRZYCHODZIĆ DO PRACY NA KACU , PIJANY CZY PIĆ W PRACY ????

15 letnie śruty

Milczeć a nie głupoty wypisywać. W Alutimie się mało zarabia. Nawet nie stać mnie na auto. Muszę rowerem do pracy dojeżdżać i zimą sople mi pod nosem wiszą bo gile z nosa mi zamarzają. A znajomi z pracy mają auta ale to ponad 15 letnie rozklekotane śruty, sprowadzone od Niemca w dwóch kawałkach i ze spawane. Znajomy sprowadził sobie takie 15 letnie audi po powodzi i ze spawane z 3 audic. Jakoś się tacza ale mówił, że na śniegu 4 ślady zostawia, taki jest skoszony. Mało kto ma jakieś nowe auta. Większość to śruty 15 letnie lub starsze.

Straż Graniczna

Jakby w Aluteam mało zarabiali to nie pracowaliby tam ludzie, którzy wcześniej pracowali w Straży Granicznej. Jakby w Alutimie nie zarabiali ponad 5 tys. na czysto to by nie zwalniali się ze Straży Granicznej i nie przechodzili do Aluteam. W Straży Granicznej na spokojnie zarabiają ponad 5 tys. na czysto więc jaki byłby sens zwalniać się ze Straży Granicznej i przychodzić do Aluteam jakby się zarabiało mniej czyli poniżej 5 tys zł na czysty.

Pracuś

Jeśli pracują to po dyscyplinarne w SG.... Do ATP biorą wszystkich... Nawet alko...... z Placu Wolności....

Słoik Lider

Ha ha ha ha ha . Zarabiacie w Aluteam grosze ha ha ha . Jak (usunięte przez administratora) jakieś . Ja na reklamacjach to zarabiałem taką kasę o , której wy tylko pomarzyć możecie ha ha ha . Popatrzcie jakimi autami jeździcie ....... Jakimiś starymi gruzami !!!!!!!!!!!!! Nie to co ja konkretną furą się bujam po Białej . Dobrze ktoś napisał , że parking Aluteam przypomina szrot , złomowisko czy gruzowisko . Jak większość niesprawnych , pordzewiałych , starych kopciuchów stoi . Wstyd na całą Białą , że takie złomy stoją na parkingu . Pełnoletnie 18 letnie gruzy .Nie to co boja elegancka bryka . Powinniście te swoje gruzy na łąkach pod rzeką parkować nie byłoby wstydu .

Kacap
@Słoik Lider

Sama prawda. Piszą że zarabiają po 5tys a takie gruchoty w cenie złomu na parkingu. A są i tacy co jeżdżą po 8 osób w jednym aucie do roboty bo nie stać ich na paliwo. A są tez tacy co nawet na gruza się nie dorobili bo jeżdżą cały rok rowerem do roboty aż sople pod nosem zimą wiszą. W (usunięte przez administratora)chłopaki lepiej zarabiaja

Mordaty Modrehaj

Wstydził bym się mojej żony jakbym zarabiał mniej niż 4500 zł netto. Żona nazwałaby mnie ofermą życiową i nieudacznikiem jakbym mniej jak 4500 zł netto zarabiał . Jak ona ponad 4000 zł netto zarabia . Jak teraz zwykły robol czy inny mechanik co łazi w smarach wymazany lekką ręką 4500 netto wyciąga . To raczej w Aluteam nikt o zdrowych zmysłach za mniej jak 4500 zł by nie pracował .Słyszałem , że Ukraińcy już nawet na 4500 zł netto nie chcą pracować .

Mordaty Modrehaj

Nie wiem jak jest teraz bo już spory czas nie pracuję w Alu . Ale za moich czasów za niedzielę płacono 300 zł za 8 godzin pracy . Jak chodziłem w miesiącu 2 soboty i jedną niedzielę plus premia wydajnościowa i uznaniowa plus stażowe i dodatki za nocki to lekką ręką 4500 zł wyciągałem a Ci co chodzili 2 niedziele i 2 soboty to ponad 5000 zł nawet zarabiali . Nie jest źle w Aluteam bo wiem że dalej pracują tam staży pracownicy z 20 letnim stażem i nie odchodzą. Jakby nie zarabiali 4500-5500 zł to raczej by się z pracy zwolnili. Na pewno nie pracowaliby za mniej niż 4500 zł na rękę. Mój znajomy jest kierowcą Busa i po Polsce jeździ , każdy weekend w domu i mówił , że sporo ponad 5000 zł zarabia . To taki monter naczep za mniej jak 4500 zł by nie pracował . Chyba , że jakiś niedojda co nic nie umie robić i jest ofermą życiową nieudacznikiem .

Zbrojarz Siedlce

Tak się chwalicie ze w tym Alutimie tak dobrze zarabiacie. Że macie ponad 5 tysięcy miesięcznie na czysto. Ale to i tak słabo bo musicie chodzić cały tydzień od poniedziałku do niedzieli aby zarobić ponad 5 tysięcy. Ja jako zbrojarz w Siedlcach na budowie zarabiam ponad 5 tysięcy i pracuję od poniedziałku do piątku. Więc te wasze 5 tysięcy nie robi wrażenia bo tyracie i w sobotę i niedzielę. Ja woły i niewolnicy na te 5 tysięcy tyracie w weekendy.

Zaniżają zarobki ????

Też nie chce mi się wierzyć , że w Alutimie monterzy zarabiają mniej 3500 zł . Na bank biorą 5000 zł na łapę tylko się do tego nie przyznają co niektórzy i bzdury wypisują , że tak mało zarabiają . Jakby tak mało zarabiali to by się zwolnili a nie siedzieli w firmie i płakali . Kto teraz przy tych cenach przeżyje za 3 tysiące złotych ......toż to głodowa pensja??????? Jak Ukraińcy nie chcą w Polsce pracować za mniej niż 4 tysie . Poza tym na budowach prawie 5 tysi zarabiają a za granicą 2000 euro co daje 9000 zł . Ktoś tu się nie przyznaje i zaniża zarobki Aluteam .

Pracownik Pracownik Pracownik

Co to za osoba lub osoby piszą tutaj idiotyczne komentarze na temat zarobków w firmie . Ktoś pisze że zarabia się 2500-3000 zł netto . Ha ha ha ha . Fakt jest taki , że może kokosów nie ma ale zarobki są na poziomie. Po przepracowaniu 40 godzin tygodniowo (pon-pt ) Zarobi się podstawę jakieś 3200 zł netto do tego dochodzi premia i dodatki za staż , i inne ekwiwalenty . Razem wychodzi podstawy około 3900-4100 zł netto . Jeżeli chodzi się w soboty i niedzielę to lekką ręką można ponad 5000 zł zarobić oczywiście netto . Ci co piszą , że 2500-3500 zarabiają to jakieś podstawione osoby piszą . Kto normalny pracowałby za 3000 zł netto w Alutimie jak pracownicy pomocnicy na budowach czy innych fizycznych pracach zarabiają 4500 zł netto . Mają 200 zł dniówki za 8 godzin . Już nawet Ukraińcy nie chcą pracować za mniej jak 4000 zł netto bo muszą się jeszcze z tego utrzymać . Nikt o zdrowych zmysłach nie pracowałby w Alutimie za mniej niż 4000 zł netto. Poza tym w Alutimie jest wielu pracowników ze starzem ponad 15 lat i więcej . Gdyby tak źle Alutim płacił to ci ludzie nie siedzieliby w tej firmie tyle tat. Ukraińcy za mniej jak 4000 zł netto nie chcą pracować , Na budowach pomocnicy na czarno wyciągają ponad 4000 zł a w Alutimie piszą , że 3000 zł zarabiają he he he he he . Kto chodzi w soboty i niedziele z premią lekką ręką wyciągnie 5500 zł netto i nie piszcie tu głupot że 3000 zł zarabiacie . Bo za tyle to nawet menel nie chce pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Aluteam Polska sp.z.o.o - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aluteam Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 2 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluteam Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluteam Polska sp.z.o.o