Opinie o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. w Szczecin

berta

mi kierownictwo odpowiada robię swoje i oni też

Bożena
@berta

hej a z perspektywy, którego stanowiska teraz to piszesz? jakie zarobki?

Jola

Przed chwilą dzwoniłam z zapytaniem o opóznienia,odebrał pijany facet. Żenada. Pozdrawiam Dyrekcję tej firmy

Niezadowolony klient

Serdecznie nie pozdrawiam kierowców tramwaju nr 9 którzy o 8:17 i 8:29. Nie zatrzymali się a wręcz przejechali mi przed twarzą przy torze kolarskim w stronę centrum, niech wam bozia w dzieciach wynagrodzi najlepiej w formie trojaczków.

Komunikacja jeździ jak chce
@Niezadowolony klient

To jest jakaś tragedia po prostu. Autobusy, tramwaje jeżdżą jak chcą. Kilka dni temu tramwaj odjechał sobie dwie minuty wcześniej niż w rozkładzie. Po to jest ten rozkład żeby go się trzymać. Bierze się zegarek i pilnuje o której powinni się odjechać. Teraz kolejna sytuacja, autobus opóźniony 11 minut, ja byłam na drugim przystanku od pętli, więc nie było szans, aby być gdzieś w korkach. Opóźnienia tramwajów są notoryczne, to nie jest tak że raz sobie, jakiś nie przyjechał. Teraz jestem na przesiadce i czekam już 5 minut aż łaskawy autobus raczy przyjechać.

Kula

Ha ha ,hahaha , uuuu ! widze cos chumorki sie pogorszyly:-) coto panowie juz wznieta opadla bo nasz zaklad sie rozwija i wszystko niedosc ze jak zawsze klasa i porzadek to jeszcze pewbe uchybienia zostaly poprawione ze teraz zaklad moze sie poszczycic mianem jednego z najlepszego w europie:-) jest dobrze bylo dobrze i bedzie dobrze.dobre tradycje klimacik odpowiednia kultura co najwazniejsze no i do tego EKO .i co nie wstyd wam puste glowy malkontenckie ? pruly sie rosczeniowe pacany a teraz duma tu dalej trwac.moze jakos KIEDYS wyjdziecie na prosto ale wiem dobrze i kazdy to wie ze teraz zalujecie.bylo obrazanie i inne dyrdymaly pisane i mysleli ze zwblysna. oj jak sie pomylili.teraz cisza i udawanie ze tego nie bylo:-) gdzie ci zaciekli awanturnicy.mialem i mam racje.a dzieki takim oslom jak wy jeszcze skorzystslem. pozdrawiam tumany :-)

Kierowca klonowica
@Kula

(usunięte przez administratora) Powiedz co ty " BIERZESZ" bo na pewno coś chyba,że zakłady pracy ci się pomyliły.

@Kula

Kuuula, kuuula, łuuuu, łuuuu podziel się tym co bierzesz. Też chcę mieć omamy :)

PLANTYPO
@Kula

Chyba w opóźnieniach . Weźcie się za robotę a nie za pisanie w necie

twoja ortografia
@Kula

rozwija się w (usunięte przez administratora) zatrważającym tempie jak i również twoja ortografia,która zmusza na wytknięcie braków w polszczyźnie

mrok
@Kierowca klonowica

Człowiek ma 100% rację!

Dziś
@Kula

U nas żaden kula nie pracuje debili nie przyjmujemy

kola

lolka , wiertło i cerebryta uratują - ostatnio dostali podwyżki chyba za to.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Romek

Ten czy inny nic się tu nie zmieni mnie jest to obojętne

Jagi

chodzi wiadomość że wymienią kierowników nie ma zgody załogi będziemy bronić naszych pracodawców bądźmy razem i nie dajmy się

nocny
@Jagi

myślę że razem ze związkami nie damy się !

Nowa

Nasz prezesunio z dniem 1 stycznia odchodzi z naszej firmy i to jest WSPANIAŁA wiadomość dla pracowników SPAK. Płakać za nim nie będziemy skończy się nasza udręka i nieludzkie traktowanie, jeszcze żeby z sobą zabrał kierowników wydziałów, którym się już nie chce i jak oni to mówią "(usunięte przez administratora) wiadomość od osoby związanej z ratuszem.

Nowa

Nasz prezesunio z dniem 1 stycznia odchodzi z naszej firmy i to jest WSPANIAŁA wiadomość dla pracowników SPAK. Płakać za nim nie będziemy skończy się nasza udręka i nieludzkie traktowanie, jeszcze żeby z sobą zabrał kierowników wydziałów, którym się już nie chce i jak oni to mówią "mam wy..bane" wiadomość od osoby związanej z ratuszem.

Jjj

Numer autobus012 ,10546 , podczas jazdy autobusów kierowca z telefonem rozmawia tak się nie robi!. Pozwoli jedzie tragedia

Dziunia
@Jjj

Z Klonowica autobusy są 4 cyfrowe nie piecio

Co za łeb bez mózgu puszcza w wakacje w gorący weekend 51 na głębokie krótki autobus.Trzeba naprawdę nie mieć mózgu żeby odwalać taki numer.

mrowcia@vp.pl

Dzień dobry dlaczego dziś 16,06autobus o 5.30 linii 59 nie wjechał na torowisko tak jak miał tylko pojechał prosto na Matejki W kilkanaście osób czekaliśmy żeby dojechać do pracy.

Mala
@mrowcia@vp.pl

Trzeba było zadzwonić na MZK dyspozytornia tam dyżur 24 h tel 91 4800401/91 4800402 info o komunikacji miejskiej interwencja 91 4800500

mrowcia@vp.pl

Zaznaczam że była to linia autobusowa po zmianach na Rodła która ma jechać po torowisku przy Filharmonii

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Kierowca?

Koles

Zwróć uwagę na inną pracę naprawdę po 15 latach pracy jako kierowca polecam szukać gdzie indziej szczęścia ,a jak chcesz to cię przyjmą z pocałowniem w rękę

87 z morenowej o 8.28 drugi dzień z rzędu nie przyjechał.Nie żeby się spóźnił bo na końcowy jedzie zgodnie z czasem ale na kolejny kurs ma wyjebane.

Kierowca autobusu
@Gość

Drodzy pasażerowie będzie jeszcze gorzej bo brakuje kierowców.

Mariusz
@Kierowca autobusu

Z jakiego powodu brakuje kierowcow ?

@Mariusz

Bo za dużo płacą i kierowcy wysiadają psychicznie od przepychu w swoim życiu. Nie nadążają wydawać pieniędzy i tak bywa że idą w hazard, heroinę, rodzina tylko chce wsparcia finansowego i człowiek idzie na (usunięte przez administratora) W dobie drożyzny kierowca Klonowica jest często szykanowany przez zawistnych sąsiadów i kolegów, którzy nie mogą znieść, że stać go na wszystko.

Koles
@Kierowca autobusu

Gdyż kierowcy uciekają za taką pensje można pół miesiąca pracować w innej firmie

Czy rozmowa rekrutacyjna w MZK,SPAK SZCZECIN odbywa się również w języku angielskim?

Kpisz czy o drogę pytasz? :D

ОРМО КРИСТОФЕР

Tylko w języku rosyjskim warunek konieczny

Piotrek
@ОРМО КРИСТОФЕР

Dobrze że znam ten języl Zdrastwujcie ja za robotom

Kierowca

Tak. Wymagane albo prawo jazdy kategorii D albo status studenta. Legitymacja daje te same uprawnienia więc warto dorobić w weekend żeby mieć trochę kaski na Amarenkę i szaszłyka.

Uuuu

6:15 od Kościuszki do Przecław nie przyjechał, co to za porażka!. Będziecie się spóźniac ciągle? Teraz zima i zimno!

Dawny kierowca

I jak tam u Was z zarobkami teraz?

@Dawny kierowca

ŻARTUJESZ????

Kis
@Kierowca

No to jak z tymi zarobkami, mówia ze 5000 z nadgodzinami wyłapiesz. Prawda to.

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Kierowca w firmie Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.?

Młody Spakochany

Firma sztosik serio tylko kierowcy psują ten zakład pracy. Jakby wszyscy byli z jednej gliny co prezes kierownik itd. to by można było pracować z czystą przyjemnością od wczesnej dorosłości po samą emeryturę, a potem dalej na emeryturze jeszcze dorabiać tak długo aż zdrowie pozwoli. Luźno ????

roczny pracownik

kierowcy sami nowi albo dorabiający emeryci, mechaników na palcach jednej ręki można policzyć zwróciłem się o pomoc to nikt nic nie wie albo się boją gębe otworzyć, jeśli wierzycie w ufo to warto przyjść i zobaczyć kosmitę który jest nie z tej ziemi - kierownika warsztatu to jest egzemplarz nie znajdziesz człowieka który go dobrze ocenia. postaram się opisać rozmowę z jednym z mechaników o naprawach autobusów o stanie technicznym taboru, byłym związkowcem warsztatu dostałem namiary ponoć w porzo gostek do następnego razu.

zbyszek a
@roczny pracownik

czekam na pana redaktora i bardzo chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami i opiniami

Zostaw merytoryczną opinię o Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Klonowica Sp. z o.o.