Voyager Trans Andrzej Kiejko

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Voyager Trans Andrzej Kiejko

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest okres rozliczeniowy w Voyager Trans Andrzej Kiejko? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Stały pasażer Nowy wpis

Kierowcom tego przewoźnika brak kultury osobistej. Jeśli tylko można uniknąć korzystania z usług tej firmy, to stanowczo zachęcam do korzystania z usług konkurencji, albo nawet z własnych nóg.

Pasażerka Nowy wpis

Trasa Białystok Suwałk wracałam o 17 49 do Suwałk .Kierowca albo był zły i miał wkurzony dzień bo ,zachowywał się jak nie wiem co zapytałam czy jest obniżka jako Studencki on powiedział że co ja biuro informacji po tym wydał mi normalny bilet skoro miałam legitymację studencką.Jezdzi jak szalony rozmowy przez telefon wyraźnie chamsko prowadzi.A na dodatek ten straszny pan odjechał za wcześnie z Białegostoku i nie polecam jeśli trawiliscie na takiego starszego Pana który zachowuje się bardzo chamsko wobec pasażerów.(usunięte przez administratora)

xyz Nowy wpis
@Pasażerka

Totalna bzdura!!! Voyager zawiesił połączenia na tej trasie i 15 maja nikt nie był w Suwałkach. Strasznie płytka prowokacja...

Martyna

Nie wszyscy kierowcy tacy są. Często wracam z Suwałk do Białegostoku ostatnim autobusem o godzinie 19.10 i często tym kursem jedzie bardzo miły i uprzejmy kierowca.

Mycka
@Martyna

Martyna chyba wiem o kim jest mowa.Faktycznie Na Trasie Suwałki Białystok są uprzejmi kierowcy zwłaszcza taki starszy pan który często z nim wracam z pracy ten kierowca ma poczucie humoru;)

Julka

Kierowca puszcza sobie disco polo na cały regulator. Coś takiego jak komfort jazdy, profesjonalne podejście ? Chyba nikt tu o tym nie słyszał

Realny
@Julka

To jest forum o pracy a nie o jakości usług. Jak się dla Julki muzyka nie podoba to proszę podejść do kierowcy i poprosić aby ściszył, przelaczyl kanał. Takie proste rzeczy ....

Robert

Firmę tą to trzeba omijać z daleka. Zamawia się autokar to nawet na czas nie pozdrawiają. Obiecany jest duży a przyjeżdża maly , stary i zerdzewiały aż strach wsiadać. Po tel. Do właściciela słyszy się że autobus który miał być postawiony miał wypadek a kierowcą mówi że pojechał gdzieś na inny wynajem. ODRADZAM !!!!!!!

Realny
@Robert

To jest forum o pracy w danej firmie a nie o jakości usług. Z tego co wiem to w voyager nie ma dużych autokarów mają różne małe autobusy. Na wycieczki jada bardzo porządne autobusy. O jakiej firmie piszesz. Czy na pewno z Białegostoku?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Voyager Trans Andrzej Kiejko?

Kierowca
@Pytanie

W tej firmie tylko takich potrzeba. 250 h. Pracy a 2100 PLN wypłaty.

Joanna
@Kierowca

@Kierowca dobrze rozumiem, że Ty pracujesz w Voyagerze? Masz wybór tras, czy zawsze ta sama, na przykład Białystok-Zambrów?

Czy pracownicy Voyager Trans Andrzej Kiejko chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Zbyszek
@Pytanie

Wogóle

Amator

Voyager firma (usunięte przez administratora) nic dodać nic ująć nie polecam

Piotr

O jakiej lini mówisz

Pasażerka

Kierowcy są nieprzyjemni a wręcz chamscy Wielką łaskę robią jak odpowiedzą słowo Potrafią zamknàc drzwi przed nosem bez powodu i odjechać bo mają taki kaprys

Piotr

Autobusy to badziewie , stare i brudne. Firma nie dba o czystość. Często przeładowanie aż strach wskazać.

Hokuspokus

Dno...busy nie przyjezdzają na czas a czesto w ogóle ich nie ma... Tak trudno przestrzegać rozkładu lub go zmienić?

Joanna
@Hokuspokus

To niedobrze, że busy nie przyjeżdżają na czas albo w ogóle, nie wiedziałam o tym. A właśnie chciałam zacząć jeździć w Voyager. Ile razy Ci się zdarzyły takie sytuacje?

pasażer

Niektórym kierowcom zajmuje dojazd z dworca Białystok na przystanek przy sklejkach 35-40 minut chodzi o kurs 13/50 .

Henryk

To jest forum pracowników firmy więc klienci powinni kierować swoje uwagi na adres firmy!!

@Henryk

To fakt. A Ty pracujesz w Voyager? Jeśli tak to mogę prosić Cię o przedstawienie, jak przebiega proces rekrutacji?

Wojtek

Voyager Trans Andrzej Kiejko to totalna porażka. Wczoraj (sobota 17.08.2019) pomimo tego że w rozkładzie wyraźnie widniej bus do Sokółki o 22:35 nie pojawia się w ogóle na stanowisku. Kilkanaście osób czeka na przystanku przy PKS Białystok z nadzieją, że zabiorą się ostatnim busem z Białegostoku. Jak można tak potraktować swoich klientów? Jak można zostawić ludzi w nocy samych sobie bez jakiejkolwiek informacji ??!!?? Pełen standard "europejski". Kto w Polsce daje licencję takim przewoźnikom?

Paula

Kierowca voyagera numer kursu 2204 nie zatrzymał się na przystanku w Hajnówce na ul. 3 maj i mnie nie zabrał ,jakich kierowców ta firma zatrudnia.

lechu 70

A ja pracuje u Voyagera od jakiegoś czasu i jest ok. Wypłata na czas, samochody spoko a pracować trzeba jak wszędzie ,najważniejsze że nie musze kombinować z tacho ani rwać tarcz ani się bać ,że firma zniknie za dwa dni a ja zostane bez kasy

empy
@lechu 70

no to poszedłeś po bandzie z tymi spoko samochodami

@empy

Odniosłeś się do wypowiedzi użytkownika @lechu 70, który to swój komentarz dodał 3 lata temu. Do tej pory wiele rzeczy / spraw związanych z firmą Voyager Trans Andrzej Kiejko mogło ulec zmianie. Czy znajdzie się na forum osoba, która pracuje w tej firmie i napisze tu parę zdań na temat aktualnej sytuacji w firmie?

Aleksandra

@kacper, Twoja wypowiedź na temat pracy w Voyager Trans Andrzej Kiejko niczego nie wnosi do wątku a w dodatku obrażasz w niej innych użytkowników forum co narusza zasady jakie panują na portalu GoWork. Z tego co rozumiem jesteś pracownikiem tej firmy, napisz proszę coś o niej ale w sposób bardziej przystępny i merytoryczny.

zażenowana

Dzisiaj wróciłam z delegacji czekałam na autobus prawie dwie godziny. Byłam zmarznięta kiedy przyjechał bus Voyagera (usunięte przez administratora)relacji Czeremcha przez Zabłudów i Narew kierowca stwierdził że mnie nie zabierze bo będą inne autobusy a był w tym busie tylko jeden pasażer . Nie byłam oberwana ani pijana ani naćpana tylko po ciężkiej pracy wróciłam z delegacji z Warszawy SZOK BO KIEDYŚ BYŁAM ŚWIADKIEM ŻE NAWET PIJANYCH VOYAGER ZABIERA I AWANTURUJĄCYCH SIĘ kierowca nie chciał zatrzymywać na 3 przystanku nie obchodziło że ktoś jest zmarznięty i po pracy i dzisiaj znowu mam delegację o godzinie 14 mam nadzieję że czasy komuny się skończyły i kierowcy powinni mieć więcej kultury a nie jeszcze mniej . Na klientach wam powinno zależeć bo z tego macie pieniądze a kierowca ten z czegoś też pobiera wypłatę na pewno nie za siedzenie na tyłku.

Zostaw merytoryczną opinię o Voyager Trans Andrzej Kiejko - Białystok

Voyager Trans Andrzej Kiejko