Opinie o MZK w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MZK. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MZK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MZK w Wejherowo

Klient

Dzisiaj dnia 08.02.2023r jechałem autobusem nr 838 lini 8,godzina 11,49 z ul.Rybackiej.Takiego (usunięte przez administratora) na autobusie dawno NIE WIDZIAŁEM,szyby były tak Zasyfiałe przez które NIE BYŁO NIC WIDAĆ !!! Ludzie NIE WIEDZIELI GDZIE SIĘ ZNAJDUJĄ,KIEROWCA BYŁ kawał Gbura który NIE WYSADZIŁ OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ która wołała do kierowcy,naciskała przycisk otwarcia drzwi!! Po mimo że autobus STAŁ w zatoczce kierowca OLAŁ INWALIDE przy balkoniku i POJECHAŁ DO NASTĘPNEGO PRZYSTANKU !!!! Automaty w tym (usunięte przez administratora) nazywającym się autobusem działały CZĘŚCIOWO,ALE za to kontrol biegała po autobusie przez cały czas, i NIE INTERESOWAŁO TO ICH ANI KIEROWCY ŻE KASOWNIKI DZIAŁAJĄ TYLKO NIEKTÓRE I LUDZIE MIELI PROBLEM Z ODBICIEM LUB SKASOWANIEM BILETU !!!! BRAWO MZK !!!! Zdjęcia tego (usunięte przez administratora) będziecie mogli zobaczyć w gazecie i na internecie !!!! Może się wreszcie ktoś OBUDZI w MZK I ZROBI PORZĄDEK Z KIEROWCAMI( (usunięte przez administratora)) I UMYJE AUTOBUSY aby NIE STRASZYŁY LUDZI !!! PS.MOŻE JAKAŚ PODWYŻKA biletów, I WTEDY UZBIERACIE NA UMYCIE ZASYFIAŁYCH AUTOBUSÓW !!!! I JESZCZE JEDNO : OD KIEDY TO KIEROWCA NIE WYDAJE RESZTY ZA ZAKUPIONY BILET ?! ZAPOMNIAŁ CZY ZBIERA NA MYJNIE !!! JAKIEŚ NOWE PRZEPISY W ROKU 2023 ???!!!! KUPUJACY BILET NIE OTRZYMUJE RESZTY ???!!!!!

@Pasażer

Ten co wypisuje te głupoty o zaspach na drodze to mu sie chyba bieguny pomyliły! Kierowca olał wysiadającego inwalide z balkonikiem i tyle i łatwo to można sprawdzić są kamery,co do warunków które brudza szyby to te szyby nie widzialy wody od bardzo dawna i tyle !!! One nie były brudne były "Zasyfiale" i od tego jest kierowca jak (usunięte przez administratora) !!!! i dyspozytor który wypuszcza dany autobus !!!! Ten komentarz pewnie pisał kierowca który nie wypuścił dziadka na przystanku na żądanie i teraz podaje się za klienta,ŻENADA !!!

Czy jest możliwość pracy w MZK na część etatu?

Ania Nowy wpis

A ja dziś chciałam pochwalić kierowcę autobusu :) Jechałam dziś czyli 31.01.2024 około godz 19:27 czy 29 "8" ką z skm Śmiechowo i kierowca czekał, aż ludzie z kolejki przybiegną do autobusu:) już miałam wizję jak czekamy pół godziny na następny:) a tu BARDZO miła niespodzianka. Pozdrawiam bardzo Pana kierowcę, byłam bardzo miło zaskoczona:) biegłam z dzieckiem i małym pieskiem na ręku i taka niespodzianka????

Pasażerka

Dnia 5.12.2023 r o godzinie 11.32 na przystanku ul wspólnej lini 4 była spora grupa ludzi. Gdy podjechał autobus jedna osoba machała ręką ponieważ jest to przystanek na żądanie. Pomimo to pani kierująca niegrzecznie się odezwała z pretensją , że jest to przystanek na żądanie. Jeśli ta pani nie dowidzi to niech zmieni okulary, już sam fakt ,że było sporo ludzi to powinna się zatrzymać bo inna linia tam nie jeździ i nikt nie czekał na inny autobus. Tej pani to potrzebne są lekcje dobrego wychowania.

@Pasażerka

Bo macha się że zdecydowanym wyprzedzeniem a jeśli warunki są niesprzyjające warto zaświecić wcześniej ekranem telefonu. Trzeba myśleć średnio rozgarnięte.....

Pasażer Nowy wpis

W dniu 9 grudnia linia 10 trasa kierunek Keblowo godzina 20.04 , pani kierowca w blond wlosach w połowie trasy nakrzyczała na osobę siedzącą z tyłu że ma zdjąć te nogi i czy w domu też tak siedzi . Ton tej pani był w dużym stopniu przesadzony, .nie panowała nad emocjami . W miejscowości Kochanowo pasażerka widocznie słabo nacisnęła na otwarcie drzwi więc podeszła do pani kierowcy i poprosiła o zatrzymanie pani ponownie w sposób arogancki odniosła się że NIE bo przycisnęła na zatoczce o wiele za późno i się nie zatrzyma . Dopiero na kolejnym przystanku . Kierowca zatrzymał się ale powiedział że ma wyjść innymi drzwiami bo nie otworzy drzwi z przodu bo one są tylko do wsiadania . SZOK jak w taki bezczelny sposób można się odnosić do pasażerów przez całą trasę. Taką bezczelnego kierowcy jeszcze nie spotkałem i do tego kobieta . WSTYD

Nn Nowy wpis
@Pasażer

Może by tak rodzice się zainteresowali swoimi dziećmi co wyprawiają w autobusach ich pociechy trzymanie nóg na siedzeniach to na początku dziennym oglądanie filmików na cały głos przecież to normalne zostawianie chlewu na siedzeniach po sobie a co tam mam bilet to mi wolno robić (usunięte przez administratora) nawet jak ktoś starszy wejdzie to miejsca nie ustąpią drą się na cały autobus a jak takiemu uwagę zwrócisz to jeszcze Cię wyzwie od różnych to tylko i wyłącznie świadczy o wychowaniu z domu

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie MZK? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko poszukuje osoby do opieki nad starsza osoba
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Jakie są warunki zatrudnienia w MZK?

Zły

Jeżdżę pierwszym autobusem który jedzie w kierunku Bolszewa to jest jakaś porażka dość że tym autobusem nikt prawie nie jedzie to autobus w kółko jest opóźniony , kierowca widzi że nikt nie wysiada to zatrzymuję się nie wiadomo po co do pracy to jestem co dziennie spóźniony ponieważ Jeżdżę na 4:30 . Nasza komunikacja miejska w Wejherowie to jest jedna wielka porażka krótko mówiąc tragedia szkoda se strzępić języka na takich (usunięte przez administratora).

Kierowca
@Zły

Jeśli Kierowca pominie przystanek nie zatrzyma się nawet na pustym gdzie nikt nie wysiada i wysiada to dostaje karę finansową obowiązkiem kierowcy jest się zatrzymywać na każdym przystanku chba ,że jest na żądanie,ponieważ ktoś może stać za wiatą albo gdziekolwiek gdzie na pierwszy rzut oka go nie widać.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie MZK?

Inny kierowca

Dnia 15.07.2023 godz 10,11 przy szkole podstawowej nr 11w Wejherowie na oś.kaszubskim kierowca autobusu nr 2 jadacego w kierunku dworca zakleszczył starszego pana okolo 80 lat w środkowych drzwiach,a dokładnie jego głowe.Ruszyl autobusem i gdyby nie ludzie i ich krzyki pojechał by z dziadkiem któremu głowa zostala na zewnątrz a tułów w środku bo nie zdążył wysiaść.Kierowca nie patrzal w lusterka zamknał drzwi a gdy one się nie domknęły poprawił jeszcze raz dziadkowi w szyje!!! Zero sprawdzenia czy coś się panu stało,Zero przepraszam TOTALNA OLEWKA !!!! NA przestanku przy szpitalu NIE MOŻNA było wejść pierwszymi drzwiami aby kupić bilet,pomimo naciskania przycisku.Kierowca dobrze sie bawił,miał to CENTRALNIE W (usunięte przez administratora) że ludzie biegali do środkowych drzwi, aby przejść do przodu po bilet.BRAWO DLA TEGO (usunięte przez administratora) KIEROWCY!!! NAGRODĘ MU DAĆ !!! Napewno na nia zasłużył !!!!

Pasażer
@Klient

Co do pierwszej części komentarza to się zgodzę, autobusy są brudne ale to nie wina kierowców, tylko temperatur, które uniemozliwaja korzystanie z myjni dla autobusów. Kierowca nie wysadził osoby niepelnosprawnej PO ZA PRZYSTANKIEM. Miał się zatrzymać na środku ulicy by Pan mógł wysiąść w zaspy na ruchliwej ulicy?

Niezadowolona
@Klient

Zgadzam się autobusy często brudne, spóźniają się i ostatnio też zauważyłam nie wydawanie reszty to jakaś nowa polityka firmy czy o co chodzi?

Smerf
@Niezadowolona

Jak kierowca nie ma wydać 10 lub 20 groszy trzeba mieć odliczoną kwotę

Nieznajoma

Dzień dobry to jest śmieszne codziennie po południu spóźnia się autobus nr 2 i to nie 3-5 min tylko 15-20 min na przystanku to jest śmieszne i tak nie powinno być bo ludzie czekają to też się niecierpliwią bo też są gdzieś umówieni. Napewno Państwo mieli już nie jedna skargę na ten temat i nadal nic nie robicie w tym kierunku

Mich

Pan X ma 100% racji. Stawka 13,75 brutto na godzinę w 2019 r. Buce na dyspozytorni zero pomocy ,autobusy rozklekotane, Np wyskoczył na pulpicie błąd układu hamulcowego , wołam przez cb radio, a on jedz dalej całą zmianę pikało co minute, i inne jeszcze awarie. Dodam jeszcze problemy z Załatwianiem potrzeb fizjologicznych toi toi nie na wszystkich pętlach są. opóźnienia wynikające z korków ,co skutkuje brakiem przerw na załatwienie się, rozkłady jazdy z lat 70 ,czyli zasuwasz 7 h i masz łaskawie przerwę w ostatniej godzinie pracy. LUDZIE 21 WIEM MAMY A W MZK 19. Dodam jeszcze Nieprzyjemna kobieta na kasie z ,którą Trzeba się rozliczać.

Kk
@Mich

Chłopie, chyba już wieki nie pracujesz w MZK ;) Do rozliczeń mamy wrzutnię, rozkłady są o niebo lepsze, a na wielu pętlach są Toitoi lub kibelki ;)

Dariusz

A jakie są teraz stawki? Bo te z 2019 nie rzucały na kolana

@Dan
@Kk

Rozkłady o niebo lepsze? Co to za Bzdury kierowcy jeżdżą bez przerwy na końcowych przystankach 2 minuty wyrównania zrobił się (usunięte przez administratora) !!!!

mich
@Kk

Gdzie masz toi toi na fenikowo ,linia 8,1 ,10 kęblowo bo nie widzę?

Pasażer

Jechałam dzisiaj linia nr 1 autobus nr 828 niemiła pani kierowca nie chciała wypuść przez pierwsze drzwi nie było w tym autobusie kartki naklejone że nie można wychodzić przednimi drzwiami jak w czasie pandemii. Jeżeli pasażerowie nie mają wychodzić przednimi drzwiami to proszę to ogłosić bo bezczelnych kierowców nie brakuje i nie otwierają przednich drzwi.

Jakub

Na stronie firmy napisali że szczegóły dotyczące ofert pracy dla kierowców dostępne są w sekretariacie. Tylko tak można się dowiedzieć jakie są warunki? Ktoś tak zostawiał CV i dostał robotę? Warto uderzyć z papierami?

Pamo

(usunięte przez administratora)w czerwonej kamizelce prowadzący autobus Lini 3 to cham i (usunięte przez administratora) nie pomógł starszemu człowiekowi który się przewrucił wysiadając z autobusu tylko zamknął drzwi i odjechał z przystanku.

Tomasz

Jedna wielka porażka, autobus lini nr 10 średnio 3 razy w tygodniu odjeżdża sobie 5-8 minut przed czasem, tylko z tego względu żeby kierowca mogł sobie zjeść zapiekaneczkę i wypić kawkę na stacji paliwowej, gdybym ja tak robił w swojej pracy został bym wyrzucony, teraz pytanie zmieni się to kiedyś w MZK ?

Pracuje w MZK Wejherowo już bardzo długo i zgadzam się z większością opini znajdujących się tutaj. Odnośnie zarobków to jest bardzo cienko, mowa o nowych kierowcach. Ci którzy pracują po 15 -20 lat cieszą się leprzymi względami Pana Prezesa, albowiem w MZK panuje Stara zasada wyslugi lat pracy i tego się nie przeskoczy , kultowym powiedzeniem dyspozytorow MZK jest tekst że przez pierwsze 5 lat pracy będzie biednie się żyło, puźniej troszkę się poprawi. Praca stresująca i odpowiedzialna za małe pieniądze. Młodzi kierowcy po zatrudnieniu w MZK pracują kilka miesięcy i wieja jak szczury z tonącego okrętu - bo kto chce pracować za 10.70 brutto na godzinę ( żenada). MZK posilkuje się w dużej mierze emerytami którzy tam kiedyś pracowali i którzy chętnie tam sobie dorabiaja , ale za większą kasę ( a gdzie walka z bezrobociem - młodzi powinni pracować a dziadki na emeryturę ) . W MZK Stare zasady się nie zmienią dopóki Pan Prezes i dyrektor techniczny nie wyjedzie na taczce z tej firmy. Nie polecam pracy w MZK Wejherowo bo poza stresem i mega wczesną pobudką 7 dni w tygodniu nic tam ciekawego nie czeka.

czlowiek
@pracownik

Proszę pana skoro tak zle się panu pracuje w Mzk Wejherowo to po co pan tam pracuje dalej przecież można zmienić prace prawda czy nie.Jezeli cos mi nie pasuje w zakładzie pracy to się zwalniam i szukam nowej .wydaje mi się ze poprostu chce Pan popsuć opinie firmie bo skoro jak pan stwierdził młodzi uciekają to czemu pan tam tkwi.? Z tego co wiem a wiem to z dobrego źródła zarobki są dobre a czas pracy dobry inni muszą pracować od 5,6 do 15,16 po 7 dni w tygodniu caly miesiąc żeby 1300-1500 zl zarobic i nie maja czystej pracy .Sam pan się zgodził na warunki jakie zostały przedstawione przed podpisaniem umowy nieprawdaż?wiec proszę się zastanowić nad swoją osobą a wtedy oceniać innych ludzi.Bo nie ma pan za grosz przyzwoitości żeby oczerniać firmę w której ponoc tyle lat pan pracuje.A co do MZK Wejherowo powiem tylko tyle Zarobki są dobre a i warunki pracy przyzwoite .

Łuk

Baran

Nieznajomy
@czlowiek

Powie mi pan z którego drzewa zes się urwał za przeproszeniem 1300-1500 po 10h 7 dni w tygodniu to może za komuny ale nie teraz obudźcie się realnie to takie zarobki to tygodniowo po 10h

Dik
@czlowiek

Każdy ma prawo wypowiedzieć się na forum. Ten komentarz kierowany bezpośrednio do adresata jest zbędny i w niewłaściwym miejscu. Proponuje na przyszłość dwa razy się zastanowić. Firma to też są pracownicy a nie tylko zimna ekonomia - no i tyle w tym temacie.

Lu
@czlowiek

Jak Pan kierowca napisał "pracuje bardzo długo". Więc nie ma tragedii, a po za tym zmienić pracę po tylu latach zawsze jest strach i obawy że może coś nie wyjść.

Lu
@Lu

Nie ma tragedii u Pana w zarobkach z racji stażu. Gorzej z nowymi.

dorabiajacy na niepełnym etaci
@pracownik

Tak zgadzam sie z Twoją opinią to jest bastion zabetonowanej komuny!!! Tu sie liczy tylko protekcja i lizuzostwo. Jak bedziesz przytakiwał najgłupszym rozkładom jazdy i jeszcze głupszym zarządzeniom dyrekcji to możesz dostać się na stanowisko dyspozytora i za trzy razy wyższą płacę lub utworzą ci jakiś etat jak temu pupilkowi dyrekcji co sie myje raz na tydzień. Jak masz własne zdanie to cie tu zniszczą !!

fr

Taka jest prawda o MZK

Pan X

Praca kierowcy autobusu w MZK Wejherowo to krótko powiedziawszy paskudna robota, klimat i atmosfera tam panująca potęguje złe nastawienie, tak jakby dyrekcji zależało na tym . Panuje tam sexizm ,, dlatego Pan prezes zaprasza do pracy Panie - aby im płacić mniejszą stawkę, trąci komuną, wystarczy wejść do tej brudnej dyspozytorni a normalny myślący człowiek ułoży sobie zdanie gdzie trafił. Za tą samą pracę w tym samym wymiarze godzin kierowcy mają różne zarobki stare dziady ok, a ci młodzi w znacznej większości nieciekawe. Dyspozytor potrafi zadzwonić o 3.30 nad ranem do kierowcy który ma wolny dzień aby ten przyszedł do pracy na 4.40, totalna porażka (i to notorycznie). Ktoś na forum pyta czy są wolne etaty na dyspozytorów, - zapomnij człowieku te kąski są dla starej gwardii tych co pracują lata, heee, tutaj ewentualnie kierownica w dłoń i kręcić kółka autobusem po Wejherowie. Myślałem że jak siwy odejdzie na emeryturę to się coś zmieni na leprze w sprawie zarobków, ale jak widać grubas Buli - kontynuuje politykę starej gwardii. Ta firma jest niereformowalna !!!!!!!!!!!!

@Pan X

Denna praca kierowcy autobusu mzk Wejherowo za śmieszne pieniądze-dlatego zachowują się jak sflustrowane buraki bo im nie zależy na robocie skoro dostają podwyżki po 0,30 groszy na godz, wypłata jak na Ukrainie. Odradzam i nie polecam. (usunięte przez administratora) KOMPLETNE............

Lol
@Pan X

Dlaczego się zgadzam? Bo to prawda, a taka patologie trzeba tępić!

ponieważ to prawda

Oliwia

Dzień Dobry, dzisiaj dnia 02.11.2022 o godzinie 6:20 w mzk nr 8, który jechał do Wejherowa wszedł Pan, który jechał do pracy. Został nie miło potraktowany przez Panią kierowcę. Pan usiadł sobie,miał czyste spodnie, lecz Pani kierowca stwierdziła, że musi stać. Pan miło powiedział, że nie ma brudnych spodni, ale Pani nakrzyczała na niego i kazała mu wstać bo siedzą tam później inni ludzie i nie będą siedzieć na ,,brudnych" siedzeniach. Jak to możliwe, że człowiek, który pracuje ciężko i na siebie zarabia, nie może nawet usiąść w spokoju, a jak taki za przeproszeniem menel wejdzie i śmierdzi to niektórzy kierowcy ich nawet nie wypraszają. Zero poszanowania drugiego człowieka.

...

Jestem bardzo zniesmaczona zachowaniem pracownikiem MZK a dokładniej kobiety (numer kierowcy 292) wyprosiła z autobusu mnie moja znajoma z dzieckiem gdyż miała przerwę a pogoda była tragiczna kazała bezczelnie czekać nam 15 min z dzieckiem ! Okropne zachowanie i niemiła przy wydawaniu biletów mam nadzieje ze coś z tym zrobią????

XX
@...

Kazała bezczelnie czekać, buhaha...a co miała was zawieźć pod dom i wrócić?

John
@...

Dnia 04.05.2022 o godz 15,12 na ulicy Dworcowej kierowca autobusu nr 12 zepchnął z drogi inny sam który próbowal ominąć autobus który stal na ulicy z niewiadomych przyczyn.W trakcie omijania nr 12 gnój z autobusu ruszył gwałtownie i nie pozwolil ominąć siebie co skutkowało zagrożenie na drodze,w skutek czego sam. omijający znalazł sie na pasie jazdy w przeciwnym kierunku bez możliwości wjazdu na swój pas( został zablokowany przez ŚMIECIA z autobusu nr 12 )Wszystko zostało utrwalone na kamerce w sam.i zostanie zgłoszone na policje.Do ch.ja z autobusu nr 12.zobaczysz sk.......ie że my sie spotkamy i wtedy zobaczymy jaki jestes kozakiem ps.mam twoja morde w tel pomimo że sie próbowałeś zasłaniać !!!Mam nadzieje że czyta to ktoś z MZK I zrobi z toba (usunięte przez administratora) pożądek,taki smieç jak ty NIE POWINIEN JEŻDZIĆ AUTOBUSEM A TYM BARDZIEJ Z LUDZMI !!! I jeszcze jedno tel NIE UŻYWA SIE JADĄC Z LUDZMI AUTOBUSEM co także zostało utrwalone na tel.

@XX

Bu haha jest w tym coś śmiesznego,Ty masz jakieś ZABURZENIA ?! WYSTARCZYŁO BY GDYBY otworzyła dzwi BURAKU PIER...NY!!! Następny który NIE WIDZI PROBLEMU !!!! TROCHE OGŁADY TĘPA PAŁO,i wy kierowcy dziwicie się że ludzie się do was źle odzywaja NAPRAWDE ?!

@Klient

Ale po co te wyzwiska? Nie można napisać komentarza w sposób kulturalny?

sroka
@...

Ma swoją przerwę i to szanuj!!!

@sroka

Tylko pytanie, co oznacza, że pogoda była "tragiczna"? Bo jeśli lało to chyba jednak nie powinna wypraszać? ;p

sroka
@...

I dobrze. To jej przerwa i ma pełne prawo mieć spokój.

Autobus linii 7 co dziennie się spóźnia. Największe spóźnienie ma ten, który jeździ o 7:33 z ulicy Drzewiarza-Remiza. Przeważnie przyjeżdża około 7:50. Tłumaczą się remontem ulicy Przemysłowej, że przez to spóźnienia,bo korki. A czy ktoś pomyślał o tej młodzieży, która notorycznie spóźnia się do szkoły? Nauczyciele już nie wierzą ciągle w to samo tłumaczenie, że autobus się spóźnił! Autobus linii 3 też nie pasuje w tym czasie żeby dojechać na 8 do szkoły ,z resztą też stoi pewnie w korku na głównej. Kupujemy bilety miesięczne żeby dojechać na czas tam gdzie chcemy,a MZK nam tego nie umożliwia. Dzieci mają już tyle spóźnień, że grozi to obniżeniem zachowania.nie można o tej porze,powiedzmy coś po godzinie 7 puścić jakiś dodatkowy autobus tylko w stronę Wejherowa? Na czas remontu?

Łucja

To może warto napisać jakieś pismo w imieniu rodziców i je im wysłać? A może te remonty wkrótce się skończą, wiesz coś na ten temat?

@Łucja

Remont najprawdopodobniej będzie do grudnia

Zgadzam się z tą opinią,bo to prawda! To jest niepoważne. Dzieci żeby zdążyć do szkoły na 8:00 jadą tym autobusem, który planowo powinien jechać o 6:33 ( napisałam "planowo",bo też lubi się spóźnić, ale nie aż tyle co ten o 7:33,ten potrafi przyjechać 20 minut później) i siedzą w szkole tyle czasu po czym mają jeszcze do piętnastej czy szesnastej lekcje.

@Ewa

I pewnie tych dzieci nie jest na tyle dużo że myśleliby o jakimś dodatkowym kursie? Może zmiana czasu wpłynie jakoś na te opóźnienia... ;)

@Maja

No właśnie o tej porze bardzo dużo naszych dzieci jedzie do szkół,nie tylko z naszej ulicy,ale również mieszkający w Bolszewie

@Maja

I myślę, że zmiana czemu nie będzie miała żadnego wpływu na funkcjonowanie MZK

@Ewa

Raczej miało to być w nieco żartobliwym ujęciu... ;) Rozumiem, że rodzice już wspólnie próbowali podjąć ten temat z firmą? Ciekawa jestem ich odpowiedzi

Zostaw merytoryczną opinię o MZK - Wejherowo

• Jak się pracuje w MZK?

Zobacz opinie na temat firmy MZK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MZK