Opinie o MZK w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MZK. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MZK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MZK w Wejherowo

Beata

nie możecie napisać skargi do zarządu jesli jego zachowanie jest niestosowne ?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w MZK?

Kk

Umowa o pracę

Julia

Co tu tak mało opinii od pracowników? :( mąż chce pracować w branży, ktoś wie jaka jest stawka? :) ew. jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

legia102006

jak byl obowiazek przebywania w maseczkach w transporcie publicznym jak to wygladalo pasazerowie widziel rowniez przewoznik majac kamerki w autobusach widzial a jak zadzwonilem do dyspozytora to uslyszalem podpowiedz ze do warszawy mam dzwonic to na przewozniku ciazy obowiazek stworzenia bezpiecznego transportu jak temat ciezki to nawet glos potrafi podniesc bo jak to ktos osmielil sie zadzwonic i przeszkadzac zobaczymy czy na czas podwyzka cen biletow bedzie...to zapewne wyjdzie MZK znakomicie a reszta czyli jakosc transportu oraz rozklad jazdy JAKOS TO BEDZIE...

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie MZK? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko poszukuje osoby do opieki nad starsza osoba
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
legia102006

linia numer 3 stale opozniona czy ktos tam ma pojecie o sporzadzeniu wlasciwego rozkladu jazdy naprawde trudno jezdzic na czas latwiej podniesc ceny biletow to na czas wychodzi w upalne dni klima od swieta tzw oszczedzanie pamietajcie wy jestescie dla mieszkancow a nie my takie podejscie konczy sie mniejsza iloscia pasazerow a wtedy sami bedziecie siebie wozic zastanowcie sie nad tym co jest a co powinno byc.

Mich

Jedyna kompetentna osoba w tej firmie to pani kadrowa zna się na swojej robocie miła i życzliwa. Reszta to (usunięte przez administratora)

Maxi

Kierowcy uciekają od tego pracodawcy bo zarobki są dla frajerów dwie dychy na godz brutto to nie ta era, PAPA , osobiście znalazłem inne zajęcie za lepszą kasę i to bez większego wysiłku, i nie wstaję do roboty o trzeciej nad ranem, ;), :) , pseudo pozdrowienia dla grubasa Bulego

Dariusz
@Maxi

Tak słabo płacili za godzinę? Masakra! A jakieś premie wpadały czy te 20 zł brutto na godzinę to już było wszystko?

Robi

A ta amazonka z jednym cycem Pani B... , od grafików to jeszcze tam pracuje ? sympatyczna to ona nie była.

Dariusz
@Robi

A co, jakie akcje z nią miałeś? Daj znać, czekam na jakieś info :D

Ktoś tam

Najgorszy autobus MZK jaki może istnieć, wiecznie opóźnienia są nie ważne czy jest środek sezonu czy poza sezonem. Są autobusy które mają o wiele większe dystanse do pokonania, i mają o wiele mniej spóźnień niż ta 9. Czasami godzina opóźnienia czasem pół a nawet zdarzało się że wcale nie przyjechała oczywiście nie, zostanie podana informacja o zaistniałej sytuacji dlaczego autobus nie przyjedzie

Ktoś
@Ktoś tam

Jakbyś nie zauważył to korki na drogach dużo opóźniają autobusy, kierowcy autobusów starają się jak mogą, a taka osoba jak Ty będzie na nich narzekać, to nie jest prosta praca jak sobie zapewne myślisz, może sam sobie zobacz jak to jest kierować autobusem i wysłuchiwać jeszcze roszczeniowych ludzi, kierowca nie musi też odpowiadać na każde pytanie, skoro Cię to tak interesuje to jaki problem jest zadzwonić do dyspozytorni i spytać się dyspozytora dlaczego autobus nie przyjechał ?

Ala

Chciałaby zapytać czemu nie ma klimy w autobusach dziś 16,07,2021 przez cały dzień jeżdżąc autobusami Lini 6,2, nie spotkałam się z ulzeniem od opałów nawet wsiadając do autobusu MZK jeżdżę dużo bardzo dużo i nic dobrego, pozdrawiam i mam nadzieję że ktoś mnie wysłucha i podejmie temu środki

obserwator

Kużwa ten Gruby Bula znów zlikwidował nasze opinie. Zlikwidował tez liste donosicieli do Konusa. Spróbujmy razem odtworzyc ją. Z tego co pamietam była miejwiecej tak: 1. Gruby Bula, 2. Gruby Przwodniczący, 3. Misiaczek, 4. Brudas, 5. Wstretny Smerf, 6. Muminek /Donosił Trzęsidupkowi i dostarczał kurczaki Trzesidupkowi/ 7. Ta baba z biura, kto jeszcze powinien znaleść sie na liscie piszcie tu. Ten Gruby Bula pracuje na to zeby był na pierwszej pozycji tej listy. Uzupełniajcie kogo pominełem ?

Rychu
@obserwator

Donosił na swoich kumpli konusowi i dorobił sie dobrze płatnego stanowiska. W MZK Wejherowo tylko tak możesz się dorobić. Tylko donosicielstwem. Gruby Buła nie jest jedyny donosiciel awansujący .Drugi przykład to gruby przewodniczący też donosił na kolegów to też awansował. A głupi pracownicy myśleli że ich bronił.

Kierowca c

Słuchajcie. Napiszcie czy ten Zyzowaty jeszcze pracuje w naszym zakładzie czy nie bo widzę jak on o godzinie 10.00 wsiada do samochodu i wyjeżdża z zakładu do następnej pracy. A podobno płacą mu jak by pracował na dwóch etatach.

@Kierowca c

Przecież ten zyzowaty ma trzy etaty jeden w MZK Wejherowo i dwa w innych zakładach oraz prowadzi działalność gospodarczą. A dokładnie to jego zonA prowadzi działalność gospodarczą. Ustawił się tak że za tą samą robotę dostaje wynagrodzenie w 3 lub 4 miejscach.

@Mechanik

Oj dowiedziałem się że zyzowaty ma dwa etaty dobrze płatne w MZK. Pracuje dwie godziny dziennie a płacą mu kupę forsy. Ludzie mówią że dostaje też wynagrodzenie za umowy zlecenia i nagrody za dobrą pracę. To skandal jeżeli to prawda.

Misiek
@Mechanik

Ludzie mówią że jego żona wystawia faktury dla MZK za niby robotę która mąż powinien w ramach obowiązków zrobić.(usunięte przez administratora)

Maarcin
@Mechanik

A pracownicy z działu zasuwają za niego robotę. A konus go chwali. Może mu coś odpala.

Pomocnik
@Maarcin

Na pewno prezesowi odpala prowizję za nagrody, awanse, i umowy zlecenia oraz za pracę które powinien robić w ramach obowiązkowa a płacą mu za faktury wystawione przez żonę. To wszystko jest możliwe bo tu nie ma żadnych kontroli.

Daria

Jakie stawki maja kierowcy autobusów ?

funkcyjny

Tak pracownik x napisałeś czystą prawdę. A jak napiszesz że przewodniczacy z.z. to stary (usunięte przez administratora) dyrekcji i za to zrobili go dyspozytorem to tez bedą próbowc cię namierzyc a wpis zlikwidują jak temu Cukowi.

Funkcyjny
@funkcyjny

Chodzi o to że ten gruby przewodniczący to stary donosiciel dyrekcji.

Kierowca c

Zastanawiam się czy to jest legalne że niektórzy (usunięte przez administratora) mają po dwa etaty w tej firmie a pracują mniej niż 8 godzin. To jest pewnie taki sposób na wynagradzanie swoich protegowanych i krewnych.!!!

@Kierowca c

I wtedy możesz się zapracować na śmierć a taki(usunięte przez administratora) śmieje się w oczy i jedzie po dwóch godzinach pracy do trzeciej pirmy j(usunięte przez administratora)

Kierowca g
@Kierowca c

A komuś ma trzy też etaty a może już nawet cztery dlatego ciągle go w pracy nie ma a kadrowa mówi że jest w delegacji. To pewnie i delegacje jeszcze rozlicza i dodatkowo forsę jeszcze bierze z MZK. Kiedy się skończą te diabelskie układy w MZK w.wo.

@Mechanik

I wtedy możesz zapracować na śmierć a taki ciul i (usunięte przez administratora) śmieje się w oczy i jedzie do drugiej pracy. Takie układy tu są. Pracujesz z niby kolega a on dwa razy tyle zarabia bo ma dwa etaty w jednym zakładzie.

Rychu
@Kierowca g

Jak by tak przeprowadzili kontrolę delegacji to by się okazało że gruby Bula go woził samochodem swoim a komuś rozliczał delegacje swoim samochodem. Oj ten potrafi wyprowadzić z firmy forsę.

Młody kierowca

Słuchajcie. Ktoś tu pisał że dyspozytorzy dostają kilka dodatków do pensji.Podobno dostają również dodatek funkcyjny i magazyniera?? Czy to jest możliwe? To chyba jakieś przekręty albo plotki. Kto coś o tym wie niech napisze tu bo ja bym chciał wiedzieć jak to jest ? Będę próbował dostać się na stanowisko dyspozytora. Inni ich nazywają mistrzami . Podobno to jest najlepsza robota w województwie pomorskim jak mi jeden mówił.

Krzychu
@Młody kierowca

W MZK wszystko jest możliwe. Tej firmy nikt nie kontroluje i dlatego takie przekręty są.

MZK Wejherowo nie ma szczęścia do dobrych znających się na rzemiośle dyrektorów. Ten mały komuś to się na niczym nie zna tylko udaje i okłamuje ludzi że w Wejherowie będą jeździć elektryczne autobusy bo on nie y to załatwi. On już od dawna takie bajki gada a ten (usunięte przez administratora)Kto w te bzdury wierzył to chyba tylko urzędnicy z UM. W Wejherowie.

mechanik

Doić to oni dwaj doją na pewno razem ta firmę. Nawet jak popatrzysz z tym paliwem to coś nie gra. A konus obiecywał nie dawno autobusy na wodór !!!!! Wszystko obiecuje zeby jeszcze parę pensji bogatych wziąśc i troche jeszcze na bokach dorobić. Jak przejdzie na emeryturę to następca przejmie kasę i boki !!!! A boki mogą być większe niż pensja.

Mirek

Bo tu jest szeroko stosowany przez prezydenta miasta program który nazywa się nepotyzm. Nie ma znczenia wiedza i umiejętności. Najważniejsze żeby był krewny lub dobry kumpel. Reszta schodzi na dalszy plan. A wtedy prezydent ma dodatkowy głos na wybory. I tak może się bujać na tym stanowisku do śmierci.

Zastepca

Jak mogli takiego konusa zatrudnić jak on tył autobusu od przodu nie odróżnia. Tu działa stara metoda t.z. nepotyzm.

Rysiu

He he . On tego interesu nie odpuści. Autobusy tylko na olej napędowy..

Maarcin
@Rysiu

Tak Rysiu masz rację. O. Tego złotego interesu nie zamieni na żaden prąd ani gaz.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w MZK?

Kandydat na mistrza.

Słuchajcie. Napiszcie ile etatów można miec w MZK bo czytam że nie którzy pracownicy mają po dwa etaty a niektórzy nawet więcej.

Janosik

Mnię wkużajom te grafiki nie dziobiesz, nie podlizujesz sie pani B to przerobane, i jeszcze daje je specjalni na koniec miesiaca po 26 a u zony w zakladzie tez ktos musi zrobik grafik. Gdyby grafik bylby 20ego to by człowiek nibrał uropów nażądanie ani opieki. Masakra

Góral.
@Janosik

Jak przyniesiesz czekoladki to masz taki grafik jak chcesz. Nie przyniesiesz to masz najgorsze trasy i godziny.

Heniek

Wkurza mnie to że po cichu dają podwyżki co roku kierowcom chyba tym lizusom dla innych albo nie ma podwyżki albo jest taka głodowa !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MZK - Wejherowo

• Jak się pracuje w MZK?

Zobacz opinie na temat firmy MZK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MZK