MZK

Opinie o MZK

Ksiądz Adam

Za Bóg Zapłać powinniście pracować roszczeniowi i pazerni szoferzy. W średniowieczu to z takimi się inaczej postępowało. Macie służyć ludziom, a nie żądać jeszcze więcej kasy.

Maja

Witam, czy firma MZK poszukuje obecnie nowych pracowników?

saa

na przystanku pasazer musi byc punktualnie autobus nie bedzie sie zatzymywal na kiwniecie reka kierowca tez ma rozklad jazdy i nie moze sobie stac nei wiadomo ile na tym przystanku bo pozniej spoznienia odrobic sie juz nie da

Misio

Jestem wkurzona do maksimum zachowaniem kierowców, jeżdżących na linii 178. Autobusy te przyjeżdżaja na przystanki regularnie kilka minut za wczesnie. Dzieje się to szczególnie na początku trasy - po wyjeżdzie z Ursusa.Staram się wychodzić już wczesniej, ale kilka razy zdarzyło się , że autobus przyjechał 5 minut za wcześnie i ja spóznilam się do pracy, bo nie zdążyłam dobieć. Szczególnie wkurzający był dziesiejszy incydent( tzn.25.maja) , kiedy znowu autobus linii 178 zjawił się 5 minut za wczesnie na przystanku Mikołajska we Włochach.( planowy odjazd z tego przystanku 9.52 a przyjechat 9.47.- kierunke Konwiktorska) Nie zdążyłam dobiec i kierowca zamkął drzwi widząć, że biegnę.. Prawdę mówiąc z moich obserwacji dotyczy to zachowania jednego kierowcy, które się powtarza. Często bowiem jeżdżę tą linią o różnych porach. Kierowca ten jeżdzi agresywnie i zapomina, że wieżie ludzi a nie kartofle. Jesli rozkład minutowy na tym odcinku jest nieodpowiedni, może trzeba go skrócić.

ona

Wkurzyłam się na kierowcę linni nr 710 ruszającego z Ppiaseczna przez Konstancin o 10.o6 ,19 stycznia .Mroz,widzi ze macham mu biegnac ,to zamknąl drzwi i nie otworzył .Nie mógl ruszyć bo jechały auta ,to uparcie nie widział mnie w bocznym Uwazam ze robił to złośliwie ,tym bardziej że to stosukowo młody ok .40 ,okularów nie nosił ..Jestem dodat.zła bo mróz i staciłam poł godz zabiegów rehabilitacji z winy zlośliwca,ciekawe ile osób tak zalatwił w swoim życiu w MZk -woronicza 1

katarzyna z Warszawy

witam jestem oburzona zachowaniem kierowcow co prawda nie wszystkich ale wiekszosc pozwala sobie na duzo. wczoraj jadac z pracy do domu autobusem z dworca cenralnego zostalam zbluzgana przez kierowce. chcialabym kupic bilet a poniewaz nie odpowiadaly mu pieniadze ktore byly w postaci cztery razy po 5 i po 2 reszta a prosilam o bilet normalny czyli w cenie 2,80zł kierowca odmowil poniewaz powiedzial ze nie przyjmie mi tych pien a poza tym pali papierosa. nawet kiedy powiedzialam ze zaczekam bo przeciez do odjazdu bylo 10min jeszcze powiedzial ze i tak mi nie przyjmie tej sumy....linia 6187 wczoraj 20.26 dworzec centaralny.. to okropne co dzis sie dzieje. pozdrawiam

Zostaw opinię o MZK - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MZK