MZK

Jelenia góra

MZK

Opinie o MZK

Ewelina

@Paweł,@Robalek, ciesze się, że jesteście zadowoleni z pracy kierowcy autobusu numer 821, który pracuje w firmie MZK. Czy ktoś z obecnych bądź byłych pracowników firmy MZK może podzielić się z nami swoimi doświadczeniami i opinią na temat pracy w tym miejscu? Jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Zapraszam do aktywnej dyskusji na ten temat.

Robalek

Miły kierowca z nr autobusu 821 pozdrawiam Pana mam nadzieję że będę częściej z Panem jeździł ????????

Paweł

Bardzo mili kierowcy a szczególnie miły kierowca z autobusu nr821 pozdrawiam Pana kierowcę ????

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w MZK?

anonymous

witam , sposób zarządzania traci myszka , prezes dba o swoje, prawdopodobnie zakład niedługo padnie ponieważ nie ma właściwej kontroli biletów a spółka traci miliony(miasto j.g które wyklada walizkę pieniędzy jak mówił p.Zawiła) . Jako firma dla pracowników socjal jest ok. , pieniądze zawsze 10go na czas, są związki zawodowe ,dla picu, zarobki dla młodych ok 2200 na rękę na planowkach , starzy maja , więcej ok 400 do 700 zl w zależności od stażu, na abecadłach jak by sie wkręcić ponad 3000, ale to wybrani , paru kierowców z Ukrainy, dla młodych którzy chcą pracować zrobią za free prawko i kurs na przewóz osób za lojalkę na 33 mce,i dadzą dobry autobus by zachęcić. Dla pasażerów i dyrekcji jak wszędzie jesteś śmieciem , praca działa na psyche i jej nienawidzę ,ale jej plus ze jesteś w domu. Wszystko sprawne jak wszędzie(w innych firmach tez ) oby wyjechało choć tabor jest już nie najgorszy, plus tez chłopaki dobrze wychodzą na emeryturach , składki pełne .Pracodawca jak na razie pewny jak długo czas pokaże.Prezes Wolski ma na swym koncie już parę upadłości, zobaczymy kiedy spotka to mzk jg , bo gospodarzem jest do (usunięte przez administratora) i młodzi zapomnijcie o szansie jakiejkolwiek karierze , przyjdziesz za kolko to za nim zdechniesz i nawet jak masz studia to nie masz szans, mechanicy to leserzy , ale zarabiają mniej i kierowca dla nich to twój wróg.REASUMUJĄC: pracodawca jak na razie pewny, brak możliwości rozwoju i kariery bo tu jest beton, praca fizyczne możne i nie taka ciężka ale rysuje beret, i daje skromne możliwości finansowe aczkolwiek zawsze na czas, sprzęt nie najgorszy , związki zawodowe dla picu , socjal ok, polecam młodym zrobić prawko i kurs na koszt mzk odpracować 33 mce i sayonara.Wiele nie stracie, praca wam nie zrysuje jeszcze głowy a będzie praktyka na papierze. Pozdrawiam kiero

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Jelenia góra.

Gosc

Po dzisiejszej rozmowie telefonicznej z Panem ż dyżurki na temat spoznionego autobusu nr9 przez co nie było szans zdążyć na autobus nr23. Muszę powiedzieć że gość jest nie uprzejmy nie sympatyczny i na dodatek w trakcie rozmowy rzucił słuchawką. A wystarczyłoby powiedzieć przepraszamy za utrudnienia z powodu złych warunków i wszystko w temacie. Ale nie Pan się poczuł i wymądrzał.

Pasażer

Ja chcę się wypowiedzieć na temat tego że kierowcy nie zatrzymują się na każdych przystankach ,oczywiście na przystankach na żądanie nie trzaba sie zatrzymywać ,ale na takich zwykłych powinni sie zatrzymywać kiedyś zapomniałem nacisnąć przycisku STOP i pojachałem dalej .Wniosek:moze i moja nieuwaga ,ale i kierowca jesli widzi że podchądzę do dzrzwi to powiinen sie domysleć .

super

Środkki chemiczne do czyszczenia rzeczywiście są na dobrym poziomie, ale zastanawiam się czy mimo to jest szansa na jakieś oferty pracy u nich, wiecie?

Teoder

Myjnia autobusowa prymitywna !!!! Polecam przeglądy w MZK Jelenia Góra fachowa i miła obsługa.Firmie widac brakuje dobrego gospodarza.

Zostaw opinię o MZK - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MZK