MZK

Jelenia góra

Opinie o MZK

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Jelenia góra.

Gosc

Po dzisiejszej rozmowie telefonicznej z Panem ż dyżurki na temat spoznionego autobusu nr9 przez co nie było szans zdążyć na autobus nr23. Muszę powiedzieć że gość jest nie uprzejmy nie sympatyczny i na dodatek w trakcie rozmowy rzucił słuchawką. A wystarczyłoby powiedzieć przepraszamy za utrudnienia z powodu złych warunków i wszystko w temacie. Ale nie Pan się poczuł i wymądrzał.

Pasażer

Ja chcę się wypowiedzieć na temat tego że kierowcy nie zatrzymują się na każdych przystankach ,oczywiście na przystankach na żądanie nie trzaba sie zatrzymywać ,ale na takich zwykłych powinni sie zatrzymywać kiedyś zapomniałem nacisnąć przycisku STOP i pojachałem dalej .Wniosek:moze i moja nieuwaga ,ale i kierowca jesli widzi że podchądzę do dzrzwi to powiinen sie domysleć .

super

Środkki chemiczne do czyszczenia rzeczywiście są na dobrym poziomie, ale zastanawiam się czy mimo to jest szansa na jakieś oferty pracy u nich, wiecie?

Teoder

Myjnia autobusowa prymitywna !!!! Polecam przeglądy w MZK Jelenia Góra fachowa i miła obsługa.Firmie widac brakuje dobrego gospodarza.

Zostaw opinię o MZK - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MZK