MZK

Jelenia góra

Opinie o MZK

Pasażer

Ja chcę się wypowiedzieć na temat tego że kierowcy nie zatrzymują się na każdych przystankach ,oczywiście na przystankach na żądanie nie trzaba sie zatrzymywać ,ale na takich zwykłych powinni sie zatrzymywać kiedyś zapomniałem nacisnąć przycisku STOP i pojachałem dalej .Wniosek:moze i moja nieuwaga ,ale i kierowca jesli widzi że podchądzę do dzrzwi to powiinen sie domysleć .

super

Środkki chemiczne do czyszczenia rzeczywiście są na dobrym poziomie, ale zastanawiam się czy mimo to jest szansa na jakieś oferty pracy u nich, wiecie?

Teoder

Myjnia autobusowa prymitywna !!!! Polecam przeglądy w MZK Jelenia Góra fachowa i miła obsługa.Firmie widac brakuje dobrego gospodarza.

Zostaw opinię o MZK - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MZK