Opinie o MZK w Jelenia góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MZK. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MZK o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MZK w Jelenia góra

Dziewczyna z Różyckiego

Pozdrawiam sympatycznego kierowcę lini nr 7 , który jechał w niedzielę 11. 04 . 2021. po 12 ,przystanek Różyckiego - Ogińskiego Pozytywny, uśmiechnięty :) numer boczny 812 .

Roksana

Bardzo dziękuje kierowcy który jechał z Dziwiszowa dnia 25.03 o godzinie 8:30 spóźniłam się 5 min na autobus jak byłam już w pobliżu przestanku to autobus już jechał machnęłam i kierowca się zatrzymał numer boczny 830

P
@Roksana

Powinna Pani zadzwonić do MZK ,może kierowca dostał by pochwalę

Watermelon

Witam. Pytanie odnośnie pracy jako kierowca. Słyszałem że jest możliwość podjęcia pracy i że firma finansuje kurs kat.d wzamian za co najmniej 3 letni staż. Jak to wygląda teraz i zanim się ukończy kurs to jak wyglądają zarobki i sama praca? Z góry dzięki!

Kama

Dziś rano zaszokowala mnie znieczulica Pana kierowcy który miał kurs na dąbrowica umie pod domem Autobus jest o 5:18 jedzie na górę pod majątek poczym zjeżdża w dół i jedzie na Łomnica więc zjeżdżają przejeżdża znów koło mojego domu. Absurd jest taki ze przestanę jest jeden jak jedzie na górę a jak zjeżdża to przestań niema więc jak nie dążenie na przestank jak jedzie na górę to już dobra wola kierowcy czy się zatrzyma zjeżdżając w dół Zadko mi się zdążą nie zdążyć ale jak już mi się zdążyło to kierowca nie miał problemu się zatrzymać za co jestem wdzięczna ponieważ nie jeżdżę sama tylko z 20 miesięcznym synkiem i gdyby nie przychylność kierowców musiałabym biec z dzieckiem na lotnisko żeby tam złapać ten Autobus. No ale wasze znajdzie się taki kierowca który psuje wizerunek innych kierowców dziś rano niestety dla mnie i mojego synka spuznilam się minute więc poczekam aż zjeździe w dół z nadzieją że się zatrzyma zwłaszcza że dziś na dworze rano było - 21stopni ale nic z tego kierowca pomimo tego że mu machnelam to ominął nas i pojechał dalej pomimo że ludzie w Alto usiedli prosili go żeby się zatrzymał to pojechał i musiałam biec z dzieckiem na lotnisko że by go tam złapać to jest ponad 20 minut drogi więc gratuluję kierowcy autobus 380

@Kama

Troszkę chaotyczny jest Twój komentarz, ale udało mi się wychwycić to, co miałaś na myśli. Chyba najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji byłoby zgłoszenie tego problemu tym, którzy zarządzają w MZK w Jeleniej Górze. Skorzystasz z mojej rady i zrobisz właśnie w ten sposób?

Pac
@Kama

A teraz jeszcze raz, ale po polsku.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MZK? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Malagoha

Nie dosc że autobus spóźnił się 15 minut to jeszcze popatrzeć czy ktoś stoi pod innymi drzwiami po czym podchodzę do otwartych drzwi a tu się zamykają nie było to miłe numer autobusu to 840 godz 6 10 jak diejchalam do celu to nie wiem czy kierowca zaspany czy co nasnelam guzik otwórz i stałam aż się upomniałam że stoję i czekam aż drzwi zostaną otworzone ????

Paulinq

Brak klimatyzacji w żadnym autobusie w upały!! Kpina !!

Eixjdj

Autobus Nr 825 biletomat w Autobusie tym Dnia 25.07.2020 nie przyjmował drobnych monet wsiadłem na przystanku Sobieszów a Bilet udało się Kupić dopiero na Przystanku Marcinkowskiego bo biletomat cały czas odrzucał drobne monety ale już całe 2 zł i całą 1 ZŁ odrazu przyjął

Ryszard

Powiedzcie jakie firma wprowadziła zabezpieczenia dla pracowników wymagane przez sanepid?

Też jechałam tym autobusem brak słów na zachowanie kierowcy i tego drugiego który sprawdzał bilety

Pasażer

Dnia 13 05 2020 kierowca autobusu wraz Panem kontrolującym bilety na przystanku Wojska Polskiego przy teatrze o godzinie 11 11 30 uwięzili i przetrzymywali pasażerów numer Lini siedemnaście.

Ewelina

Pragnę wyrazić podziękowania dla kierowcy autobusu lini nr.9 ,który w dniu dzisiejszym 29.11(wtorek) udzielił pomocy mojej córce,która straciła przytomność jadąc do szkoły.Dziękuję za postawę pęłną troski i empatii. Mama

Tymon

Powiedzcie jak przebiega rekrutacja i czy trudno ją zaliczyć uzyskaniem pracy?

@Tymon

Przyjmuja jak leci bo brakuje kierowcow

Jak wygląda podstawa w MZK?

15 zł brutto/ h

Witam serdecznie .bardzo dziekuje kierowcy autobusu nr 1. .dzis 29 08 19 o godz 20.07 moj syn. W deszcz wracal z ploszczynki do jeleniej gory z rowerem.kierowca niewpuscil go do autobusu twierdzac ze z rowerem nie przeedzie .dziecko dotarlo do domu przemoczone .spuznione.nalezy sie premia gratuluje

Stefan

Wiecie coś czy firma rekrutuje aktualnie na kierowcę?

@Stefan

Tak rekrutuje

Filip

Bardzo dziękuję kierowcy autobusu o numerze bocznym 725 jadącym o godzinie 21:07 z przystanku przy MZK linią nr 15 za znalezienie i oddanie dokumentów. Szczere podziękowania również dla dyspozytora, który zainicjował proces, że dokumenty te odzyskałem.

Ewelina

@Paweł,@Robalek, ciesze się, że jesteście zadowoleni z pracy kierowcy autobusu numer 821, który pracuje w firmie MZK. Czy ktoś z obecnych bądź byłych pracowników firmy MZK może podzielić się z nami swoimi doświadczeniami i opinią na temat pracy w tym miejscu? Jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Zapraszam do aktywnej dyskusji na ten temat.

Robalek

Miły kierowca z nr autobusu 821 pozdrawiam Pana mam nadzieję że będę częściej z Panem jeździł ????????

Bardzo mili kierowcy a szczególnie miły kierowca z autobusu nr821 pozdrawiam Pana kierowcę ????

witam , sposób zarządzania traci myszka , prezes dba o swoje, prawdopodobnie zakład niedługo padnie ponieważ nie ma właściwej kontroli biletów a spółka traci miliony(miasto j.g które wyklada walizkę pieniędzy jak mówił p.Zawiła) . Jako firma dla pracowników socjal jest ok. , pieniądze zawsze 10go na czas, są związki zawodowe ,dla picu, zarobki dla młodych ok 2200 na rękę na planowkach , starzy maja , więcej ok 400 do 700 zl w zależności od stażu, na abecadłach jak by sie wkręcić ponad 3000, ale to wybrani , paru kierowców z Ukrainy, dla młodych którzy chcą pracować zrobią za free prawko i kurs na przewóz osób za lojalkę na 33 mce,i dadzą dobry autobus by zachęcić. Dla pasażerów i dyrekcji jak wszędzie jesteś śmieciem , praca działa na psyche i jej nienawidzę ,ale jej plus ze jesteś w domu. Wszystko sprawne jak wszędzie(w innych firmach tez ) oby wyjechało choć tabor jest już nie najgorszy, plus tez chłopaki dobrze wychodzą na emeryturach , składki pełne .Pracodawca jak na razie pewny jak długo czas pokaże.Prezes Wolski ma na swym koncie już parę upadłości, zobaczymy kiedy spotka to mzk jg , bo gospodarzem jest do (usunięte przez administratora) i młodzi zapomnijcie o szansie jakiejkolwiek karierze , przyjdziesz za kolko to za nim zdechniesz i nawet jak masz studia to nie masz szans, mechanicy to leserzy , ale zarabiają mniej i kierowca dla nich to twój wróg.REASUMUJĄC: pracodawca jak na razie pewny, brak możliwości rozwoju i kariery bo tu jest beton, praca fizyczne możne i nie taka ciężka ale rysuje beret, i daje skromne możliwości finansowe aczkolwiek zawsze na czas, sprzęt nie najgorszy , związki zawodowe dla picu , socjal ok, polecam młodym zrobić prawko i kurs na koszt mzk odpracować 33 mce i sayonara.Wiele nie stracie, praca wam nie zrysuje jeszcze głowy a będzie praktyka na papierze. Pozdrawiam kiero

Zostaw merytoryczną opinię o MZK - Jelenia góra

• Jak się pracuje w MZK?

Zobacz opinie na temat firmy MZK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZK?

MZK